PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.793.967
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Zna li netko zasto mi za uptade od 4 gige treba 30+ sati da se skine?

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: PlayStation 4
Zin8 kaže...

Molio bih preporuku nekih dobrih naglavnih sluški sa mikrofonom za ps4..Jel se može nać nešto bolje od onih oriđiđi ps sluški ili?

 Ja sam uzeo neki dan ove sluške i nemam zamjerki (disclaimer:nisam audiofil).

Bilo bi bolje da su bežične, ali za 170kn se ne žalim.

Rade na PS4 i PC-u i ne grije mi se glava. Ja zadovoljan.

 

Ako želiš malo jače sluške, Game.co.uk ima dobar izbor.

 

 

PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.9.2017 19:38 (DeniZg).
14 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

ja otvorim konzolu svakih par mjeseci, očistim sve osim zamjene paste. I ne pomaže ništa i dalje je bučno. Ali ako nisi čistio konzolu dugo ili nikada trebao bi to napraviti. Začudit će te koliko prašine ima unutra! Ja sam prvi put to uradio jer sam shvatio da mi je konzola sitnim bipom dala do znanja da je nešto loše. Kada sam otvorio, fan je bio doslovno nepokretan od skorene prašine

12 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...
Zin8 kaže...

Molio bih preporuku nekih dobrih naglavnih sluški sa mikrofonom za ps4..Jel se može nać nešto bolje od onih oriđiđi ps sluški ili?

 Ja sam uzeo neki dan ove sluške i nemam zamjerki (disclaimer:nisam audiofil).

Bilo bi bolje da su bežične, ali za 170kn se ne žalim.

Rade na PS4 i PC-u i ne grije mi se glava. Ja zadovoljan.

 

Ako želiš malo jače sluške, Game.co.uk ima dobar izbor.

 

 

 Te slusalica ja imam... svakako preporuka. Dobiju se dvije vrste ovih padova ( fake koza i barsunast, ako to tako mogu opisat ). 

Zvuk je takoder kvalitetan. 

 

Samo naprijed za ovakve cheap sluse ! 

https://www.youtube.com/user/crazypeopleteamcro
6 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Pozdrav. Ako moze odgovor na nekoliko pitanja jako mi je bitno.

Prije nego se upustim u tu avanturu da upitam vezano za sherovanje igara. Stavit cu brojeve ispred pitanja jer mi je jako bitan odgovor na svako.

 

1Nisam najbolje razumio kako kontrolisati koji ce acc biti primarni a koji sekundarni, ako ja imam acc i na njemu kupljenu igru pa zelim dijeliti s nekim moram prvo deaktivirati acc kao primarni da bi se on mogao logirati zar ne? E onda bi on trebao da postavi acc kao primarni pa nakon sto skine igru da ga i on deaktivira a onda ja ponovo udjem na svoj acc i aktiviram ga kao primarni, je li to to?

 

2.Moze li on kao sekundarni da u bilo kom trenutku aktivira taj acc kao primarni sto bi mene automatski ucinilo sekundarnim korisnikom accounta ili sta vec?

3. Ako recimo imam profil kao primarni a neko ga koristi kao sekundarni, i onda zelim prodati tu igru nekom drugom kao primarni na koji nacin da treca osoba postane primarni korisnik tog acc, ja samo ga deaktiviram i izlogujem se, on sa svog ps4 udje i postavi kao primarni?

4. Na koji nacin preko stranice sonyentertaiment staviti da se skidaju igre na sve konzole koje imaju taj acc logiran, sjecam se pojedinih igara kad sam kupovao lik mi preko neke stranice stavio da se skidaju sve igre sa njegovog racuna na moj, kako?

 

Hvala unaprijed na odgovorima.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 8:23 (MrMagic).
 
1 0 hvala 0
6 godina
offline
PlayStation 4

Počeli su stizati reviewovi za Project Cars 2; koliko sam uspio pohvatati igra je sve u svemu napredak u odnosu na jedinicu, ali postoje određeni problemi sa grafikom i AI. Vjerojatno neću uzimati dok ne bude neki sale. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
MrMagic kaže...

Pozdrav. Ako moze odgovor na nekoliko pitanja jako mi je bitno.....

 To i mene zanima jer isto ne kužim najbolje tu tematiku. Ja sam kupio CoD 4: Remaster i PSN+ 12 mj. preko PSNGAMES.org, te sam dobio 2 acc. i za njih username i password. Morao sam se ulogirat na svaki acc. te ga podesit kao primarni (šta mi nema smisla jer onda jedan poništava drugog, ne mogu valjda 2 primarna biti po nekoj logici). Nakon toga sam stavio CoD da se skida i odlogirao se te mi je striktno navedeno da se više nikad ne smijem ulogirati na jedan od ta 2 acc. Jednu večer je došo frend  do mene da igramo FIFU i refleksno je stiso X i ulogiro se na acc. od PSN+. Nakon 5 min sam dobio ban, tj nisam više mogao koristiti taj acc. Smuljo sam korisničku podršku da nemam blage šta se desilo te su mi dali novi acc. te sad sve radi bez problema već jedno 2 mjeseca. Jedino šta sam primjetio da na mom originalnom acc. nekad zna doći privatna poruka od nekog lika za kojeg nemam blage veze tko je pa me sve to skupa malo zbunjuje. Ne bih se odlučio za tako nešto da 12mj pretplatu nisam platio 94kn jer nisam htio dat onim lopivima preko 400kn samo zato da mogu online igrat -.-

Nisam dovoljno bogat da kupujem jeftine stvari
13 godina
offline
PlayStation 4

Danas stizu nove akcije 

i Overwatch GOTY je deal of the week

 

LINK

Moj PC  
2 0 hvala 2
15 godina
online
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

Danas stizu nove akcije 

i Overwatch GOTY je deal of the week

 

LINK

 

Stalno iste akcije, malo EA rasprodaja, pa Ubisoft rasprodaja, pa onda malo indie i sve ostalo :-)

Blizzard akcije su vrlo rijetke, pa ih treba iskoristiti :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
15 godina
offline
PlayStation 4

ja cu si uzet mirrors edge,igrao sam jedinicu bila mi je fora ali nisam stigao do sad igrat dvojku,sad imam malo vremena pa reko da iskoristim akciju :D

EUNE LOL: frenkySTYLE
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ryder007 kaže...

ja cu si uzet mirrors edge,igrao sam jedinicu bila mi je fora ali nisam stigao do sad igrat dvojku,sad imam malo vremena pa reko da iskoristim akciju :D

 Pametnije je platiti EA Access ak imaš mogućnost i odigrati jer igra ne vrijedi ni ta 4 eura. Samo EA može napraviti toliko loš nastavak neke odlične igre. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
PlayStation 4

Možete mi dodati gamer tag na početnu stranicu,i dodati me ako želite

Gamertag: LtMoNkk

Battlelog: LtMoNkK
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...
Ryder007 kaže...

ja cu si uzet mirrors edge,igrao sam jedinicu bila mi je fora ali nisam stigao do sad igrat dvojku,sad imam malo vremena pa reko da iskoristim akciju :D

 Pametnije je platiti EA Access ak imaš mogućnost i odigrati jer igra ne vrijedi ni ta 4 eura. Samo EA može napraviti toliko loš nastavak neke odlične igre. 

Da ga j*bes, 4€ sigurno vrijedi.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
14 godina
online
PlayStation 4

Bas mi je danas istekao EA access, platio 4 € presao crysis 3, presao i naigrao se NFS 2015, naigrao se titanfalla 2 a nisam uopce camio puno na kompu i nisam imao pritisak da moram iskoristiti svo vrijeme koje sam platio jer je ipak samo 4 €. Preporuka. 

MadeInCroatia
Moj PC  
3 0 hvala 1
15 godina
offline
PlayStation 4

Ekipa jel vam ovdje sto cudno?

Jucer sam obnavljao pretplatu i vidio nelogicnost u iznosu pretplate na 3 mjeseca...

Poslao im upravo i na fejs stranicu..

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 13:46 (toxic).
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
toxic kaže...

Ekipa jel vam ovdje sto cudno?

Jucer sam obnavljao pretplatu i vidio nelogicnost u iznosu pretplate na 3 mjeseca...

Poslao im upravo i na fejs stranicu..

 

Hehe malo su se zaigrali :-)

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
16 godina
offline
PlayStation 4

Meni nije nista cudno. Ali ja sam do sada uzimao samo po godinu dana.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Meni nije nista cudno. Ali ja sam do sada uzimao samo po godinu dana.

 Kak ti nije cudno?

 

3 mjeseca je skuplje nego da obnavljam mjesec po mjesec :)

Trebalo bi najskuplje biti mjesec po mjesec pa nesto pogodnosti za 3 mjeseca unaprijed a najbolje ne godinu dana kako i stoji..

16 godina
offline
PlayStation 4

Sta nije oduvijek bilo najnepovoljnije 3 mj?

Moja greska. 

 

Osobno ne vidim svrhe u 1mj i 3mj.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 14:05 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

Sta nije oduvijek bilo najnepovoljnije 3 mj?

Moja greska. 

 Pa zašto bi onda ikada itko kupio taj paket :) ?

 

Ja vidim svrhu jer ps4 aktivno igram mozda svega 5 mjeseci tijekom godine dana.

Npr sada mi je ps4 bio off vise od 2 mjeseca..

Meni je uvijek isplativije kupovati mjesec po mjesec nego odmah uzeti na 12 mjeseci jer npr 5 x 58 = 290 kn a ovo je cca 430 kn..

Dakle za mene imaju itekako smisla ovi manji paketi.

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 14:19 (toxic).
16 godina
offline
PlayStation 4

U pravu si sto se tice pretplate, nesto sam ja pobrkao loncice.

 

Racunica mi je jasna, ako ti treba PS+ samo 5mj.

Ali i dalje mislim, da se ne isplate te manje pretplate, jer gubis za dodatnih 150kn (u tvom slucaju) PS+ igara za 7mj (14 igara). 14 igara za 150kn je meni uvijek dobar deal, pa makar 5 igara od 14 bilo dobro po mom ukusu.

Em zna PS+ biti na popustu i do 30% na nekim akcijama.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 15:04 (Chaky).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Chaky kaže...

U pravu si sto se tice pretplate, nesto sam ja pobrkao loncice.

 

Racunica mi je jasna, ako ti treba PS+ samo 5mj.

Ali i dalje mislim, da se ne isplate te manje pretplate, jer gubis za dodatnih 150kn (u tvom slucaju) PS+ igara za 7mj (14 igara). 14 igara za 150kn je meni uvijek dobar deal, pa makar 5 igara od 14 bilo dobro po mom ukusu.

Em zna PS+ biti na popustu i do 30% na nekim akcijama.

 To stoji, a ovo boldano cekam do tada idem ovako.

13 godina
offline
PlayStation 4

Ljudi zna netko gdje se može uzeti najpovoljnija pretplata na god dana za US nalog?

Na svim stranicama kaj gledam razlika je 1-2$.

 

Pa eto, ako je netko uzimao...

 

Hvala!

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4
PSN - DeniZg80, Youtube channel: https://www.youtube.com/channel/UCtuFx5BN99qQpv72xmEvAYQ
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

 Odlicno, ako se ne varam, cak su i uranili, prvotni plan je bio pocetkom desetog mjeseca?

 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
12 godina
offline
PlayStation 4

Sto se tice PS plusa ove godine sam ga aktivirao dva mjeseca i to onda pred Uskrs kad je bilo mjesec dana za 7kn. Nego ova rasprava o ps+ me sjetila na raspravu prije neki dan sto sam vodio s frendovima.

 

Imam frendove koji uzmu godisnju clanarinu,a igraju mp samo onih par mjeseci pred kraj godine(kad izade novi FPS jel). Pa zasto onda uzmu plus?? Zbog "besplatnih" igara. Osobno mi je to bedasto prvenstveno jer te igre koje sony daje mozes nabaviti za par dolara na rasprodajama.

Vele oni meni na to " je lega,al ja uzmem plus onda kad je na akciji 12mjeseci pa me izade jeftinije nego da platim 3mjeseca".  Ne ljudi moji izade vas skuplje na kraju jer morate svaki put obnavljati plus da bi igrali te igre,a da ste ih uzeli na akciji mogli bi ih igrati kad god hocete i bez obaveza...

 

Al eto svako trosi svoje pare kako hoce i meni je drago dok svi imamo novca pa mozemo financirati ovaj nas "sport" jer ipak je i to sve teze u ovoj nasoj tuznoj drzavi.

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: PlayStation 4
kign kaže...

Sto se tice PS plusa ove godine sam ga aktivirao dva mjeseca i to onda pred Uskrs kad je bilo mjesec dana za 7kn. Nego ova rasprava o ps+ me sjetila na raspravu prije neki dan sto sam vodio s frendovima.

 

Imam frendove koji uzmu godisnju clanarinu,a igraju mp samo onih par mjeseci pred kraj godine(kad izade novi FPS jel). Pa zasto onda uzmu plus?? Zbog "besplatnih" igara. Osobno mi je to bedasto prvenstveno jer te igre koje sony daje mozes nabaviti za par dolara na rasprodajama.

Vele oni meni na to " je lega,al ja uzmem plus onda kad je na akciji 12mjeseci pa me izade jeftinije nego da platim 3mjeseca".  Ne ljudi moji izade vas skuplje na kraju jer morate svaki put obnavljati plus da bi igrali te igre,a da ste ih uzeli na akciji mogli bi ih igrati kad god hocete i bez obaveza...

 

Al eto svako trosi svoje pare kako hoce i meni je drago dok svi imamo novca pa mozemo financirati ovaj nas "sport" jer ipak je i to sve teze u ovoj nasoj tuznoj drzavi.

 

 

Pričali smo nedavno o tome. Ja uopće ne igram multiplayer. Uzimam radi free igara, extra popusta i cloud savea. 35 kn mjesečno za PS+ je ništa. Dobiješ puno više zauzvrat.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
12 godina
offline
Re: PlayStation 4

Ja recimo igram mp, ali vecinom uzimam radi besplatnih igara, a i sudis ostatak na temelju zakljucaka koje si donio promatrajuci svoje frendove

 

Sto se samih igara tice, jeftinije ispadne, realno zadnji par mjeseci "life is strange, Until Dawn, JC 3, Infamous Second sun" kakve god da akcije jesu, vec se skoro u potpunosti podmirilo to sto se platilo za pretplatu, a bio je jos tu is life i strange, tales from borderlands, GOT, AC standalone freedom cry mislim da se zove, Killing floor...to priznajem, da se naci za jeftiniju cijenu na popustu, ali kako god bilo, besplatno je, opet, ono sto se meni dopada, je taj faktor iznenadenja, prodem jer sam dobio ostanem ugodno iznenaden, a vjerojatno ne bih nikada ulozio novce u to

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 19:45 (Johnny4286).
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...

 

Pričali smo nedavno o tome. Ja uopće ne igram multiplayer. Uzimam radi free igara, extra popusta i cloud savea. 35 kn mjesečno za PS+ je ništa. Dobiješ puno više zauzvrat.

 

Nije 35kn mjesecno vec je odjednom 365kn ili manje ovisi kad se uzme. 

Dobije se tu dosta toga za te pare,ali sami PSN je i dalje shrot. Cesti padovi,hakiranja i jako losa download brzina(imam optiku,a nikad mi neide full brzinom sto me posebno ljuti i razocarava). Uz to jako losa Sony korisnicka podrska(da postoji gora podrska od valve-a i steam.a).

 

Johnny4286 

 

Nikome ja ne sudim pa tako ni svojim frendovima. Imali smo raspravu o kojoj oni imaju svoj stav ja imam svoj i to je to. 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
kign kaže...
Bitanga kaže...

 

Pričali smo nedavno o tome. Ja uopće ne igram multiplayer. Uzimam radi free igara, extra popusta i cloud savea. 35 kn mjesečno za PS+ je ništa. Dobiješ puno više zauzvrat.

 

Nije 35kn mjesecno vec je odjednom 365kn ili manje ovisi kad se uzme. 

Dobije se tu dosta toga za te pare,ali sami PSN je i dalje shrot. Cesti padovi,hakiranja i jako losa download brzina(imam optiku,a nikad mi neide full brzinom sto me posebno ljuti i razocarava). Uz to jako losa Sony korisnicka podrska(da postoji gora podrska od valve-a i steam.a).

 

 

A gle, moš kupit bon na rate u SDu :-P Bit će mrvicu skuplje, al opet povoljnije ak nemaš za odjednom

 

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice