PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.794.458
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
12 godina
offline
PlayStation 4

napravio sam preorder za fifu 19 pa me zanima da li se moze staviti igra ranije da se skida, ili download bude dostupan tek na dan izlaska?

internet mi je uzasan, pa se nadam da se ranije moze staviti da se skida, inace cu fifu moci zaigrati 30og najranije xD

PSN Tokioplastic292
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Pa neki su još jučer igrali koji su napravili preorder preko storea
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Pa neki su još jučer igrali koji su napravili preorder preko storea

 to je za ultimate edition ko je prednarucio ranije je mogao igrati 3 dana. 

PSN Tokioplastic292
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
nani kaže...

Moj je iz HT-a 1/2017 CUH -7016B i ponavljam čuju se vetilatori.

 jel se čuju ko avion ili normalno, ponodšljivo?

 

 

Super da sad znam da sam potrefio na ovu verziju bolju :D 7116B B02Y Glacier White, a do sada sam samo igrao TLoU i ne cuje se nikako, vidjet cemo na zahtjevnijim igrama.

 

 

 

 

 

Nego sta im je ovo "coil noise" sto govore da se na ovom drugom modelu primjeti?

 

Kako sam uvijek zadovoljan svim tehnickim uredjajima (smartphone, PS4 i slicno) sve dok ne odem na internet na neki forum ili sajt pa tu vidim i cujem za stvari za koje ranije nisam ni znao da postoje pa onda skontam da mi uredjaj ne valja, a valjao mi prije tih saznanja, lol.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 12:11 (arnes_king).
9 godina
offline
PlayStation 4

Joystick sa običnog ps4 se naravno može koristiti i za ps4 pro jel tako?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

Joystick sa običnog ps4 se naravno može koristiti i za ps4 pro jel tako?

 Da, isti kontroler.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Shivi kaže...
Bitanga kaže...
Shivi kaže...

Ono kad stotine Sony inzenjera ne znaju dizajnirati i napraviti ps pa im par ljudi sa foruma mora reci sta i kako...

 

Pa sorry, ako se samo tu na forumu 20 ljudi žali da je preglasan da li je to dobro dizajniran produkt?

Ustanovili smo samo da je jeftin, a to nije do inženjera nego do sales odjela :-)

 Ne prozivam nikoga, ali se samo iscudavam kako na forumu svi sve znaju, sta kako promijeniti da se proizvod poboljsa, a oni ne znaju. Da li su komponente koje su ugradene, ugradene radi cijene ili nekog drugog parametra, to mi ne znamo, ali sigurno nisu ugradili bas te komponente jer im se eto naslo pod rukom :)

I naravno da mora biti "jeftin", nebi se toliko dobro prodavao da mu je cijena u rangu gaming racunala.

 

Ne znam kakva je globalno situacija, niti sam je proucavao, ali ispravite me ako grijesim kad kazem da je ekipa koja se zali na buku u manjini. Nekima mozda stvarno buci, ali mislim da neki i pretjeruju, tj.traze dlaku u jajetu jer skoro nikome ps "nije" bio bucan dok to netko nije spomenuo.

 

Da ne zacopram, moj ps dvije godine prede kao maca, jedino je glasniji kada pokrenem igru sa diska, onda se dobro cuje kad krene vrtit, ali to se brzo smiri.

 

 

BTW znam da tebe bode to sta nije sve u 60fps-a 

Nije ekipa u manjini, nego se ne zale svi.

Ja imam prvi model PS4 i naravno, da je bucan na pojedinim igrama. GoW, Tomb Raider, pa cak i stari Defense Grid 2  

Da li ce mi pomoci kukanje na forumu? Nece.

 

Usisam ga povremeno, ispusem i to je najvise sto je u mojoj moci. Ne da mi se raskapati, mijenjati pastu i ostale djidje.

Ako mi se pocne gasiti, onda cu ga raskapati.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
LordSnow kaže...

napravio sam preorder za fifu 19 pa me zanima da li se moze staviti igra ranije da se skida, ili download bude dostupan tek na dan izlaska?

internet mi je uzasan, pa se nadam da se ranije moze staviti da se skida, inace cu fifu moci zaigrati 30og najranije xD

mora ti biti uključen auto-download
https://support.us.playstation.com/articles/en_US/KC_Article/PlayStation-Store-Pre-Orders

14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...
nani kaže...

Moj je iz HT-a 1/2017 CUH -7016B i ponavljam čuju se vetilatori.

 jel se čuju ko avion ili normalno, ponodšljivo?

 Hm, čuju se, sad ne baš kao avion ali se definitivno čuju kad dica igraju Fortnite. Ako je važno, možda mogu snimit video (sa fokusom na zvuk) ovaj vikend pa stavit link. Dica imaju zabranu igranja priko tjedna kad je škola 

15 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...
Bitanga kaže...
CroVandal kaže...

 U Njemackoj je to jako jednostavno samo dati otkaz ugovora bez obzira koliko jos ima do kraja i onda se napravi novi od 24mj plus razdoblje koje je preostalo i dobije se pogodnosti kao da se potpisuje novi ugovor. Osobno tako vec godinama radim.

 

Možeš i tu ako platiš razliku. Al kažem, HAKOM je propisao da ugovorna obveza ne može biti dulja od 24mjeseca. Ugovor i ugovorna obveza nije isto. Ako si dobivao neki popust ili pogodnosti i obvezao se pod tim uvjetima plaćati točno to sljedeće 2 godine, onda je logično da za raskid tog ugovora moraš platiti penale. Netko u marketingu je izračuo financijski da je to ok. Ako sklapaš novi ugovor (pa makar preostalu ugovornu obvezu prenio u novi što se kod nas ne bi smjelo) onda je financijski aspekt onog starog narušen i netko mora platiti razliku.

Ako nije bilo nikakvih pogodnosti onda možeš raskinuti ugovor bez penala i sklopiti novi.

Problem je što vrlo često potpisuješ ugovornu obvezu kako bi dobio neke pogodnosti, npr nižu mjesečnu pretplatu, jeftiniji ruter/mobitel i sl.

 

Nek ih proba big_guy pitati koliko bi bili penali za raskid ugovora.

 Samo ti ponište stari ugovor i naprave novi na 24mjeseca. Tako je meni bnet napravio. 

 Pa tako sam i mislio,tj bilo bi logicnije za njih da sam duze njihov.pretplatnik...

Sto se tice penala mislim da bi bilo preostali broj mjeseci ugovorne obaveze*194 kn(mjesecni racun).A to mi nije bas isplativo.Vidim.da je pokucni u paketu sa ps4 264 kn/mj.To mi.je ok cijena pogotovo sto.se cijena nove plejke ne spusta vec mjesecima.Najjeftinije sam nasao na fidia.hr za 1999 ili modificirani za 2499...

┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
10 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...

Jedno pitanje.

Vec sam spominjao prije,ovako imam na konzoli sada 3 racuna: UK (na njem je aktivan ps plus i primarni je),USA i HRV.

Na hrv sam do sada igrao god of war,fifu 18.

Sada kad mi dodje cd od fifa 19 i krenem je igrati meni nema veze na koje acc da je igram?

Npr.ako pocmem na jednom acc igrat,kasnije upalim na drugom na njem onda sve od pocetka igram?

Po vama na kojem je najbolje igrat ili to nema apsolutno nikakve veze?Mozda su jedino oni fifa pointsi jeftiniji.

 Netko?

Origin_Steam: hrka11
5 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Nova ponuda PS4 sa fifom za petak, izgleda super

 

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Cansee kaže...
nani kaže...

Moj je iz HT-a 1/2017 CUH -7016B i ponavljam čuju se vetilatori.

 jel se čuju ko avion ili normalno, ponodšljivo?

 

 

Super da sad znam da sam potrefio na ovu verziju bolju :D 7116B B02Y Glacier White, a do sada sam samo igrao TLoU i ne cuje se nikako, vidjet cemo na zahtjevnijim igrama.

 

 

 

 

 

Nego sta im je ovo "coil noise" sto govore da se na ovom drugom modelu primjeti?

 

Kako sam uvijek zadovoljan svim tehnickim uredjajima (smartphone, PS4 i slicno) sve dok ne odem na internet na neki forum ili sajt pa tu vidim i cujem za stvari za koje ranije nisam ni znao da postoje pa onda skontam da mi uredjaj ne valja, a valjao mi prije tih saznanja, lol.

 I kod mene je ova druga verzija 7116B  Glacier White 

15 godina
online
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

 Pa tako sam i mislio,tj bilo bi logicnije za njih da sam duze njihov.pretplatnik...

Sto se tice penala mislim da bi bilo preostali broj mjeseci ugovorne obaveze*194 kn(mjesecni racun).A to mi nije bas isplativo.Vidim.da je pokucni u paketu sa ps4 264 kn/mj.To mi.je ok cijena pogotovo sto.se cijena nove plejke ne spusta vec mjesecima.Najjeftinije sam nasao na fidia.hr za 1999 ili modificirani za 2499...

 

Ne, penali bi se drukčije računali, eventualno suma ostvarenih pogodnosti. Pitaj ih da ti točno izračunaju što bi bilo da raskineš ugovor, s tim da uzmu u obzir da ne odlaziš od njih, nego samo želiš drugu ponudu.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
arnes_king kaže...
Cansee kaže...
nani kaže...

Moj je iz HT-a 1/2017 CUH -7016B i ponavljam čuju se vetilatori.

 jel se čuju ko avion ili normalno, ponodšljivo?

 

 

Super da sad znam da sam potrefio na ovu verziju bolju :D 7116B B02Y Glacier White, a do sada sam samo igrao TLoU i ne cuje se nikako, vidjet cemo na zahtjevnijim igrama.

 

 

de provjeri sa nečim zahtjevnim ako možeš pa javi, tipa god of war

 

ekipa cijene konzola nisu ništa jeftinije u susjedstvu tipa bih ili srbija jel?

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
nedzizou kaže...

Nova ponuda PS4 sa fifom za petak, izgleda super

 

 

izgleda super, u zeldi je skuplje

10 godina
offline
Re: PlayStation 4
Cansee kaže...

 

ekipa cijene konzola nisu ništa jeftinije u susjedstvu tipa bih ili srbija jel?

Za bih ti mogu potvrdit da nisu jeftinije.Tehnika opcenito nije jeftinija.

Evo ti jedan od novijih primjera kod Sanctadomenica nova konzola reizdanje ps1 u hrv 800kn,kod nas 250KM cca.1000KN.

Tako je sve ostalo od konzola do televizora itd...ja sam par puta s kolegom iz hercegovine otisao u split po neku od komponenata jer mu se ispalti otic po nju,malo po splitu proletat pice,mcdonads i opet je u plusu kolika razlika zna bit plus imas povrat poreza.

Origin_Steam: hrka11
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Nemreš vjerovat, jučer naručim plejku sa game collectiona za 2250 kn 500 gb verziju sa fifom i sad ovi iz informarka stave za 2400 kn 1 tb. Pa jel moguće? Al ajd, nije baš takva tragedija, više planiram fizičke igre uzimat nego digitalne
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Opet će ti svaka fizička igra napraviti install, poskidati updates, tako da će ti na isto doći. Ja bi na tvojem mjestu otkazao narudžbu, sigurno imaju 24-48 h grace period za prekid, rezervirao ovu da ti ne nestane i čim vrate lovu, uzeo jeftiniju. 500 gb ćeš za tren popuniti.
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 15:10 (WackyZG).
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Ma neda mi se, kupim prijenosni hard ako zatreba, a i imam doma jednog pa ako baš zatreba može poslužit. Nadam se da se na prijenosni mogu instalirat igre?
12 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Mogu se bez problema installirati.
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Onda ok, mislio sam da nemaš eksterni, pa čemu dodatni trošak. :)
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
hrka11 kaže...

Jedno pitanje.

Vec sam spominjao prije,ovako imam na konzoli sada 3 racuna: UK (na njem je aktivan ps plus i primarni je),USA i HRV.

Na hrv sam do sada igrao god of war,fifu 18.

Sada kad mi dodje cd od fifa 19 i krenem je igrati meni nema veze na koje acc da je igram?

Npr.ako pocmem na jednom acc igrat,kasnije upalim na drugom na njem onda sve od pocetka igram?

Po vama na kojem je najbolje igrat ili to nema apsolutno nikakve veze?Mozda su jedino oni fifa pointsi jeftiniji.

 Da na ovim drugima ćeš morati ispočetka. """"" bar ja tako mislim. 

6 godina
offline
Re: PlayStation 4
Nestrpljivo čekam infogamer 2018 da kupim ps4pro....prošle godine je bio 2599kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ajmo ljudi.... Koji 4k hdr tv uzeti za ps pro i za budući ps5?
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4

Tu jedino valja nešto ovaj laser league jer ovaj friday the 13 je žešće sranje.

Napad je najbolja obrana :)
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
HCMAA kaže...
Nestrpljivo čekam infogamer 2018 da kupim ps4pro....prošle godine je bio 2599kn

 
Bilo je i za manje, eto primjer iz Infomarka

15 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Sto mi preporucate da uzmem?

2 Ps4 5.05 modificirana 2499 kn
0 Rabljenu cca 1700-1800 kn
3 Novu iz trgovine 2000-2399
11 Cekaj popust(black friday)
┌∩┐(◣_◢)┌∩┐
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
big_guy kaže...

Sto mi preporucate da uzmem?

 Ako imas igara koje nisi odigrao a da su do 5.05 onda idi na takvu konzolu odigraj sve sto zelis i kasnije uvijek mozes uraditi azuriranje.

 

Ako negdje mozes naci konzolu da je 5.07 ili niza verzija a nije "modificirana" po normalnoj cijeni onda takav kupi, jer cijeli proces podesavanja exploita traje manje od minutu :)

 

Ako te od tih igara nista ne zanima nego samo ove sto tek izlaze onda idi odmah na novu.

 

Iako postoje velike mogucnosti da ce se pojaviti i 5.50/5.55 exploit, mozda cak i veci, to ipak nista nije sigurno a i moze potrajati jos dugo.

https://www.youtube.com/c/gamex1423/
Poruka je uređivana zadnji put sri 26.9.2018 20:05 (arnes_king).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice