PS3 slim nema snage

poruka: 16
|
čitano: 5.000
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
PS3 slim nema snage
Znaci imam jedan veliki problem,naime proslu nedijelju sam isao promijeniti termalnu pastu na ps3 i ocistio sam sve itd. I sve je bilo ok upalio sam ps3 normalno i radio je jedno 10-ak minuti kad je izbacilo poruku "Your sistem is too hot... I onda sam ga ugasio kad sam shvatio da nisam vent dobro prikopcao i onda sam opet samo otvorio i prikopcao ga bolje i sad bi trebalo raditi i onda sam ga isao upaliti,ali nista nema niti power ledice nikakve snage...neznam zasto i onda sam ga opet pokusao prije 2 dana upaliti preko kontrolera i upalio se,ali ledica za power jos uvijek nije radila niti u stand by modu,ali ok ja sam ga upalio preko kontolera ali sam zaboravio staviti hard drive,i onda sam ga morao prisilno ugasiti jer nemogu drugacije posto power tipka mi iz neznam kojeg razloga neradi i onda sam samo power kabel iskopcao iz ps3-a i stavio hard drive i opet ga isao upaliti preko kontrolera,ali nece mi uopce upaliti iz opet neznam kojeg razloga takoder jos mi uvijek power i eject tipke nerade i sve mi sad tako stoji.Ako mi netko moze pomoci molim vas jer neznam sto da radim.Pozdrav i hvala.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
PS3 slim nema snage

Jesi mozda nepaznjom ''strgo'' kontakte od tih dviju tipaka, posto su one dosta osjetljive kad se otvara onaj poklopac.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 slim nema snage
Ali kako ga onda nemogu upaliti niti na kontroleru?
 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
PS3 slim nema snage

Jesi ga usro
osim ovog kaj se ne zeli upalit moguce da si jos i corruptao hard (al dobro to se lagano popravi)

Moj PC  
1 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 slim nema snage
Trazim pomoc,a ne odgovor "jesi ga usro"
 
2 1 hvala 0
14 godina
offline
PS3 slim nema snage

probaj ga dignut u recovery modu,

ako neče rastavi i sve provjeri pa opet probaj dignut u recovery modu

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 slim nema snage
Kako mislis recovery modu?
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 slim nema snage
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 slim nema snage
Moj PS nije jailbreakan,a ovo neznam kako da napravim zato sto neznam kako da ga upalim.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 slim nema snage

Bitan je recovery mod, nebitan je JB,

 

 

Simptom je da se ne pali, ne vrti ventilator i nema zvučnog signala??????????

 

Ako ima zvučnog signala, sad se več ponavljam........ RECOVERY MOD

 

Ako nema opet rastavi , pregledaj , sastavi i probaj opet , ako ne radi zovi servis.

 

 

Nemaš što više mudrovat

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
PS3 slim nema snage
Da sutra ga vodim na servis jednostavno nema bipa niti gore ledice nista :/ neznam...
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 slim nema snage

90% da je napajanje ako je mrtav

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
PS3 slim nema snage

imam probem ps3 slim..kad ga upalim nema slike i imam cudne crte na ekranu a  i skroz smrze kad stavim nesto tesko na nju radi sve ili kad je dosta jako stisnem molim vas za pomoc

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 slim nema snage

Izgleda da idu pomalo simptomi YLOD-a

11 godina
neaktivan
offline
PS3 slim nema snage

Kaj ekipa trola i filozofira, uzmi original igru, stavi ga na napon i gurni original igru u bluray pogon i PS3 će se upaliti ako je ispravan, moguće da si skurio neki osigurač ili da si krivo okrenuo ona 2 metala na koja dolaze ona 4 crna šerafa pa se pregrijava.. I/Ili se pregrijao pa je usput i oštetio hardwerski rsx ili cpu ili je jednostavno glavni osigurač izgorio ili je otišlo napajanje ili opet nešto sasvim deseto. Probaj sa original igrom za početak.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 slim nema snage
emo kaže...

imam probem ps3 slim..kad ga upalim nema slike i imam cudne crte na ekranu a  i skroz smrze kad stavim nesto tesko na nju radi sve ili kad je dosta jako stisnem molim vas za pomoc

 

Tebi RSX ima problem, to se zna na 25xx modelima događati manje više 320 GB modelima. Problem je u kuglicama koje povezuju matičnu i RSX.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice