PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.510
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Ice45 kaže...

 nemoj uzimat sacekaj do 9 mj za fifu 2017 ili pes 17

Pa nije pitao što uzeti, već što je bolje. No ako se nekome igra nogomet sljedeća tri mjeseca, zašto čekati? Nikad mi nije bilo jasno tipa, nemoj sad kupovati već pričekaj 4 mjeseca pa će izaći novi nogomet. Što da lik radi ta 4 mjeseca ako mu se sada igra i ako sada ima vremena? Bar sada možeš jeftino kupiti fifu ili pes i izguštati se do izlaska nove fife ili pesa.. I da, manje zlo ili manje loša igra je fifa...

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

FIFA je definitvno meni bolja od PESa, ciljanje i fluidnost igre je bolje odrađena.

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PlayStation 4
Fifa
PSN Tokioplastic292
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
movie kaže...
 I da, manje zlo ili manje loša igra je fifa...

 Ovo je ustvari najžalosnije od svega. Zadnje 2-3 godine biramo najmanje loš nogomet, a ne najbolji.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Treba li srljati u kupovinu novog PS4 Neo uređaja, možete procijeniti kad pogledate kako izgledaju VR igre na "staroj" PS4-ki (na kojoj su se vrtile i sve E3 igre). 

 

XING: The Land Beyond

 

Robinson

 

RIGS

 

Fairpoint

 

Psychonauts in the Rhombus of Ruin

 

Here They Lie

 

Star Wars Battlefront: X-Wing VR Mission

 

Resident Evil 7

 

PSN - DeniZg80
Poruka je uređivana zadnji put pet 17.6.2016 14:35 (DeniZg).
12 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

I kako izgledaju ?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
AngryBird kaže...

I kako izgledaju ?

 Loše.

13 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Jeste vidjeli novi PS4 jailbreak http://ps4portal.net/ps4-jailbreak-official-cfw/

Je ga tko od vas isprobao?

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4

Zvuci jako fejk...a nema ni na vjerodostojnijim stranicama koje prate "scenu"

9 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Ja sigurno necu nikada Jailbreakati svoju konzolu.

 
13 0 hvala 0
11 godina
offline
PlayStation 4

hah ... Nebi bilo lose, skinuti 1-2 igre i ok. :D 

 

 

Dali je ovo prvi root na ps4 ili je bilo prije , i koje su posljedice ako pokusam napraviti ? 

Finger Up :)
Moj PC  
0 2 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
Dobio sam na probu Homefront the revolution I igra je užas živi.. Toliko bugova u igri da je ponekad neigriva..
Ako je netko misli kupiti bolje ne jer ne vrijedi te pare..
 
0 0 hvala 3
16 godina
offline
PlayStation 4

 

car 

Moj PC  
1 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
4mal kaže...

 

car 

 Star video, sad smo dobili NBA :D :P

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4

Jedna igra ne može preokrenuti situaciju s valjda 20 očajnih mjeseci. Video vrijedi i danas, a vjerojatno će vrijediti i još nekoliko mjeseci, ako ne i zauvijek.

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2016 10:47 (JozoBozo121).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...

Jedna igra ne može preokrenuti situaciju s valjda 20 očajnih mjeseci. Video vrijedi i danas, a vjerojatno će vrijediti i još nekoliko mjeseci, ako me i zauvijek.

 Ma znam zajebavam se

15 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...

Jedna igra ne može preokrenuti situaciju s valjda 20 očajnih mjeseci. Video vrijedi i danas, a vjerojatno će vrijediti i još nekoliko mjeseci, ako me i zauvijek.

 

Da, igre u ponudi su bile većinom smeće uz par iznimaka.

Za te pare dobiješ dobru igru, a ne hrpu blesavih igara i mini popustića na non stop iste stvari.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4

Daj nemojte stalno cendrat oko tog PS+, k'o neka djeca ste.

Bilo je par dobrih igara (Rocket League, Tropico, NBA itd.), a osim toga, PS+ košta 50€ godišnje. Big deal.

 

Pogledajte si samo Steam library, pa vidite koliko ste para dali na igre koje sigurno niste ni upalili.

 

PSN - DeniZg80
9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Daj nemojte stalno cendrat oko tog PS+, k'o neka djeca ste.

Bilo je par dobrih igara (Rocket League, Tropico, NBA itd.), a osim toga, PS+ košta 50€ godišnje. Big deal.

 

Pogledajte si samo Steam library, pa vidite koliko ste para dali na igre koje sigurno niste ni upalili.

 

 Jel tebe Sony plaća? Jer sjećam se skoro kroz cijelu ovu temu čim netko kritizira PS4 i Sony, i to argumentirano ti odma kreneš s nekim glupim argumentima. Pogledaj kako Microsoft skrbi oko svoje konzole. Koliko je updatea došlo, kojom brzinom. PS4, kao što lik kaže, nema yebene foldere. Daju očajne igre, što je jedino prije vrijedilo,a serveri su im gori nego od nekog indie developera, a to sranje plaćamo 50€. Znaš koliko jedna igra na PC-u košta? Ćesto manje od 40-50 dolara. I to mogu platit na koji god način hoću, a ne da primaju karticu jedne banke a druge već ne. Amex koji je vjerojatno najpopularnija kartica u Europi, ne radi. Paypal? Ma što će vam to, tko time plaća osim jedno 90% ljudi koji kupuju preko interneta.

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
DeniZg kaže...

Daj nemojte stalno cendrat oko tog PS+, k'o neka djeca ste.

Bilo je par dobrih igara (Rocket League, Tropico, NBA itd.), a osim toga, PS+ košta 50€ godišnje. Big deal.

 

Pogledajte si samo Steam library, pa vidite koliko ste para dali na igre koje sigurno niste ni upalili.

 

 Jel tebe Sony plaća? Jer sjećam se skoro kroz cijelu ovu temu čim netko kritizira PS4 i Sony, i to argumentirano ti odma kreneš s nekim glupim argumentima. Pogledaj kako Microsoft skrbi oko svoje konzole. Koliko je updatea došlo, kojom brzinom. PS4, kao što lik kaže, nema yebene foldere. Daju očajne igre, što je jedino prije vrijedilo,a serveri su im gori nego od nekog indie developera, a to sranje plaćamo 50€. Znaš koliko jedna igra na PC-u košta? Ćesto manje od 40-50 dolara. I to mogu platit na koji god način hoću, a ne da primaju karticu jedne banke a druge već ne. Amex koji je vjerojatno najpopularnija kartica u Europi, ne radi. Paypal? Ma što će vam to, tko time plaća osim jedno 90% ljudi koji kupuju preko interneta.

 Mozda zato kaj je xbox u startu bil krš i falilo mu je pola toga kaj ima PS4 od pocetka.

Xbox je u nekim stvarima jos dosta losiji od PS4 recimo instaliravanje igara sa diska, na PS4 je gotovo za par sekundi , a ne xbox-u ?

Ocajne igre ? Po meni bilo je dosta solidnih igara, samo mislim da je tvoj problem kaj su to vecinom indie igre.

Kakvi problemi sa serverima ? Igram BF4 mp svako malo i nikad nemam nikakvih problema sa lagom niti icim drugim.

Za kartice se slazem, no opet to za mene nije problem jer kupujem bonove kaj je i sigurnije.

Srecom Xbox ima to sređeno jelda ? :D

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2016 11:09 (Santana).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Daj nemojte stalno cendrat oko tog PS+, k'o neka djeca ste.

Bilo je par dobrih igara (Rocket League, Tropico, NBA itd.), a osim toga, PS+ košta 50€ godišnje. Big deal.

 

Pogledajte si samo Steam library, pa vidite koliko ste para dali na igre koje sigurno niste ni upalili.

 

 

Nema Steam nikakve veze s tim, možeš i na Steamu i na PS4 kupit igru na akciji koju nikad nećeš odigrat.

Razlika je u tome da Steam ne uvjetuje popuste nekom pretplatom (iako ne bih se čudio da bude i toga), a ni multiplayer ili cloud save. Dovoljno im je da kupuješ igre kod njih.

 

Problem kod PS+ pretplate je taj da ne znaš što ćeš dobiti sa tom pretplatom, samim time bi se dalo i raspravljati o legalnosti takvog proizvoda - možda se čak i kosi s nekim EU zakonima.

Oni uzmu lovu i na osnovu te love kupe nešto masovno što ti onda uvale kao "poklon".

Samo jedna od stvari koje su uključene u pretplatu je poznanica : multiplayer. Discounti i free igre su skroz pod njihovom kontrolom i totalno siva zona.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2016 11:30 (Bitanga).
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
DeniZg kaže...

Daj nemojte stalno cendrat oko tog PS+, k'o neka djeca ste.

Bilo je par dobrih igara (Rocket League, Tropico, NBA itd.), a osim toga, PS+ košta 50€ godišnje. Big deal.

 

Pogledajte si samo Steam library, pa vidite koliko ste para dali na igre koje sigurno niste ni upalili.

 

 

Nema Steam nikakve veze s tim, možeš i na Steamu i na PS4 kupit igru na akciji koju nikad nećeš odigrat.

Razlika je u tome da Steam ne uvjetuje popuste nekom pretplatom (iako ne bih se čudio da bude i toga), a ni multiplayer ili cloud save. Dovoljno im je da kupuješ igre kod njih.

 

Problem kod PS+ pretplate je taj da ne znaš što ćeš dobiti sa tom pretplatom, samim time bi se dalo i raspravljati o legalnosti takvog proizvoda - možda se čak i kosi s nekim EU zakonima.

Oni uzmu lovu i na osnovu te love kupe nešto masovno što ti onda uvale kao "poklon".

Samo jedna od stvari koje su uključene u pretplatu je poznanica : multiplayer. Discounti i free igre su skroz pod njihovom kontrolom i totalno siva zona.

 LOL could save na steamu ... zbog toga sam izgubio Dark Souls 2 save na PC-u. Zbog njihovog marketinga sam si zabrijo da to podrzavaju sve igre kao na PS4 ,a kad ono drek... samo određene igre podrzavaju steam cloud.

 

 

13 godina
offline
PlayStation 4

došo update za PS4, verzija 3.55 (300mb)

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Santana kaže...

 LOL could save na steamu ... zbog toga sam izgubio Dark Souls 2 save na PC-u. Zbog njihovog marketinga sam si zabrijo da to podrzavaju sve igre kao na PS4 ,a kad ono drek... samo određene igre podrzavaju steam cloud.

 

 

 

Pa piše kraj svake igre koja ga podržava, u čemu je problem. Većina novih ga podržava gdje je to moguće, starije normalno da ne podržavaju, ali ih svejedno možeš kupiti i igrati, a ne ko na PS4 :-P

9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Spike1983 kaže...

došo update za PS4, verzija 3.55 (300mb)

 Upravo se skida. Što donosi novo, nov sam u PS svijetu pa ne znam?

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Bitanga kaže...
Santana kaže...

 LOL could save na steamu ... zbog toga sam izgubio Dark Souls 2 save na PC-u. Zbog njihovog marketinga sam si zabrijo da to podrzavaju sve igre kao na PS4 ,a kad ono drek... samo određene igre podrzavaju steam cloud.

 

 

 

Pa piše kraj svake igre koja ga podržava, u čemu je problem. Većina novih ga podržava gdje je to moguće, starije normalno da ne podržavaju, ali ih svejedno možeš kupiti i igrati, a ne ko na PS4 :-P

 Pa jednostavno je problem u tome kaj ne podrzava sve igre. Ne vidim zakaj nebi i najstarije igre to podrzavale. Ne mora to imat nikakve veze sa igrom. 
Nek steam prati folder gdje igra sprema savegame i uplouda na server. Jednostavno.

11 godina
offline
Re: PlayStation 4
JozoBozo121 kaže...
DeniZg kaže...

Daj nemojte stalno cendrat oko tog PS+, k'o neka djeca ste.

Bilo je par dobrih igara (Rocket League, Tropico, NBA itd.), a osim toga, PS+ košta 50€ godišnje. Big deal.

 

Pogledajte si samo Steam library, pa vidite koliko ste para dali na igre koje sigurno niste ni upalili.

 

 Jel tebe Sony plaća? Jer sjećam se skoro kroz cijelu ovu temu čim netko kritizira PS4 i Sony, i to argumentirano ti odma kreneš s nekim glupim argumentima. Pogledaj kako Microsoft skrbi oko svoje konzole. Koliko je updatea došlo, kojom brzinom. PS4, kao što lik kaže, nema yebene foldere. Daju očajne igre, što je jedino prije vrijedilo,a serveri su im gori nego od nekog indie developera, a to sranje plaćamo 50€. Znaš koliko jedna igra na PC-u košta? Ćesto manje od 40-50 dolara. I to mogu platit na koji god način hoću, a ne da primaju karticu jedne banke a druge već ne. Amex koji je vjerojatno najpopularnija kartica u Europi, ne radi. Paypal? Ma što će vam to, tko time plaća osim jedno 90% ljudi koji kupuju preko interneta.

Kakv crni Microsoft. Ne možeš legalno kupiti Xbox u Hrvatskoj, nema službeni servis i ne možeš napraviti ni Xbox live HR account.

Očajne igre, serveri gori od indie developera, sranje za 50€? To su neke fore sa klupice u kvartu?

 

PC igra košta onoliko koliko dođe na Steamu/Originu/Uplayu/GOG-u i sl.  Sve ostalo je crno/sivo tržište.

Amex sam već objasnio prije. Imaju prevelike provizije, nitko ne želi s njima raditi. PayPal radi, samo ne na HR PSN-u.

 

Ti si živi dokaz da Internet ne treba dati svakom u ruke. Daj se odlogiraj. Trošiš nam bezveze internet.

PSN - DeniZg80
14 godina
offline
PlayStation 4

Dnas dolazi na PS Store genijalni (barem meni) DeadLight koji sam više puta završio na steamu, a kupit ću ga sigurno i na psu. Cijena je 149 kn.

 

 

 

PSN ID : Eraserhead_981
Moj PC  
2 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PlayStation 4
pqweasdyxc kaže...
Spike1983 kaže...

došo update za PS4, verzija 3.55 (300mb)

 Upravo se skida. Što donosi novo, nov sam u PS svijetu pa ne znam?

 ma nis speciajalno, kolko sam vidio poboljsan system performace

9 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
DeniZg kaže...

Kakv crni Microsoft. Ne možeš legalno kupiti Xbox u Hrvatskoj, nema službeni servis i ne možeš napraviti ni Xbox live HR account.

Očajne igre, serveri gori od indie developera, sranje za 50€? To su neke fore sa klupice u kvartu?

 

PC igra košta onoliko koliko dođe na Steamu/Originu/Uplayu/GOG-u i sl.  Sve ostalo je crno/sivo tržište.

Amex sam već objasnio prije. Imaju prevelike provizije, nitko ne želi s njima raditi. PayPal radi, samo ne na HR PSN-u.

 

Ti si živi dokaz da Internet ne treba dati svakom u ruke. Daj se odlogiraj. Trošiš nam bezveze internet. 

 Hahaha 

Govoris da nekome ne treba dati internet u ruke, ali fulao si osobu jer si ti taj. Internet potiče pluralizam i kritike onog lošeg, a ti iz nekog razloga braniš to loše. To bi bilo kao da ja sad branim Nvidiu zbog 3,5Gb memorije na GTX 970 jer sam kupio tu karticu. To je loša odluka i ja ju zbog toga rado kritiziram.

Daj budi realan i pogledaj koliko često serveri padnu, koliko su ih puta srušili običnim amaterskim DDoS napadom, daj pogledaj kakva je brzina skidanja, nemoze iskoristit 50mbps do kraja kod nijedne osobe koja ima PS4, bilo u RH bilo u drugim europskim zemljama. I onda to usporedi s Xboxom. Znaš nije ti Hrvatska jedina zemlja u kojoj se kupuju konzole i u kojoj se servisiraju. 

Evo, pogledao sam i vidim da najnovije koštaju po 50€, što je cijelih 125, odnosno 175kn jeftinije jer su vec započeli tranziciju na cijene igara po 550kn. Postoji ti nešto sto se zove authorized reseller, kao sto je iStyle za Apple i oni imaju bolje cijene nego Steam, a nisu nikakvo crno ni sivo tržište.

Sad kad sam pogledao listu sto je bilo na PS Plusu, vidim ukupno valjda 5 igara koje su vrijedne igranja, dok su ostale sranja koja nitko ni ne igra (čast iznimkama, no nitko od mojih 100 frendova na PS-u nije pokrenuo ništa osim 10-ak igara a s obzirom na žanrove koje igraju, predstavljaju jedno reprezentativno tijelo).

Ako Sony želi zadržati igrače moraju hitno promijeniti stanje na PS Plusu, i moraju konačno izbaciti te ekskluzive koje stalno najavljuju bez odgoda jer inače će igrači krenuti na PC.

No, s nerazumnim fanboyem se ne da raspravljati. 

Povjerenje zahtijeva godine za izgradnju, sekunde za uništenje i vječnost za popravak
Poruka je uređivana zadnji put uto 21.6.2016 13:51 (JozoBozo121).
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice