PlayStation 4 izdvojena tema

poruka: 37.735
|
čitano: 6.792.621
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
8 godina
neaktivan
offline
Re: PlayStation 4
GT Sport je Online orjentirana igra i potpuno su zapostavili GT Mode koji je bio srce svih GT igara,zato im se to i odbilo u glavu kao najslabije prodavana GT igra.To šta su naknadno nadodali staze i kupove ne znači ništa.
16 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4

Meni tih 45 gb nadogradnje znači puno, jer nisam bio beta tester 

Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 22:26 (XXX).
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Dann3R kaže...
GT Sport je Online orjentirana igra i potpuno su zapostavili GT Mode koji je bio srce svih GT igara,zato im se to i odbilo u glavu kao najslabije prodavana GT igra.To šta su naknadno nadodali staze i kupove ne znači ništa.

 

Ima multiplayer igara koje su odlično napravljene, ali u GTSportu mi je uvijek bilo muka vozit multiplayer. Najviše zbog enormnog vremena čekanja na utrku i zahtjevnog započinjanja igre sa sto loadinga.

U rangu je sa BattleRoyale igrama. Čekaš čekaš, u sekundi nešto zajebeš, i onda opet čekaš na sljedeću partiju. A zarazno je jer kontaš da ćeš sljedeću partiju biti bolji.

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
Poruka je uređivana zadnji put ned 27.1.2019 22:54 (Bitanga).
6 godina
protjeran
offline
PlayStation 4

Ima tko da je odigrao cjeli God of War serijal. Jučer sam počeo jedinicu, a vidim da prije ovog iz 2018 ima originalna trilogija i prequel trilogija. Preporuke dal da igram kako su izbacivali igre ili kronološki po priči?

Klaun1000 https://www.youtube.com/user/tersic1000
 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Na ps4 ionako mozes odigrati samo gow3 remastered i ovaj novi gow, za ostale ces trebati i ostale ps konzole ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Damir22 kaže...
Na ps4 ionako mozes odigrati samo gow3 remastered i ovaj novi gow, za ostale ces trebati i ostale ps konzole ;)

 Pa napisao sam da sam počeo GOW 1 . Imam PS3 i PS4 i svih šest djelova GOW osim ovog zadnjeg. Pokupio na sniženjima sad za Božić. Pitam na ovoj temi jer je ona o PS3 mrtva.

Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 8:20 (Paolo Maldini).
6 godina
offline
Re: PlayStation 4
XXX kaže...

Jel igrate kaj GT sport? Ja se nemogu odlijepiti, prek vikenda po 5-6 sati ga derem, opet sam u pubertetu

 Otkako je GT Sport izašao bio sam u dilemi kupiti ga ili ne, no prije par tjedana sam se slomio i ipak ga kupio. Moram napomenuti da nikada nisam bio fan GT igara. Najviše me odbijao AI koji je maltene bio nepostojeći, a činjenica da imaš 20 verzija NSX-a mi nije bila dovoljna da zavolim serijal. 

 

Uživam u online utrkama; ekipa je manje više korektna pa utrke stvarno znaju biti napete do samog kraja. U Single player mode zalazim samo kada nemam vremena za online i on mi je solidan. Mana onlinea je, kao što bitanga kaže, predugo čekanje na utrke. 

 

Sve u svemu, činjenica da se GT orijentirao na online je meni samo plus i prvi idući GT koji bude SP orijentiran ću rado preskočiti. 

 

P.S. Svi oni koji zazivaju hrvatski jezik u igrama - da' bog vam Windowsi bili na hrvatskom. 

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Sorry, refleksna reakcija, danas kad se spomene gow, svi misle na ovaj zadnji, osim trojke rijetko se koji i spominje...

Pokusao sam neke igrati preko emulatora na ps4 ali nije to to, tako da sam odustao, ali volio bih cijeli serijal odigrati po redu
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
Damir22 kaže...
Na ps4 ionako mozes odigrati samo gow3 remastered i ovaj novi gow, za ostale ces trebati i ostale ps konzole ;)

 Pa napisao sam da sam počeo GOW 1 . Imam PS3 i PS4 i svih šest djelova GOW osim ovog zadnjeg. Pokupio na sniženjima sad za Božić. Pitam na ovoj temi jer je ona o PS3 mrtva.

 

ovaj zadnji GoW ne traži da si igrao prošle, ali je to preporučeno. puno je bolje iskustvo ako znaš što se događalo u prijašnjim dijelovima i puno emotivnije. 

 

uvijek se može i pogledati kao "film" o igri na youtubeu, ljudi sklope film od 5-6 sati o igri i skužiš priču i sve, ali ja bi ti savjetovao ako već imaš sve, i ps3 i ps4 i igre obavezno ih odigraj sve po redu

6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
E pa mene zanima po kojem redu? Kako su igre izlazile ili kronološki po priči? Koja je opcija bolja?
10 godina
neaktivan
offline
PlayStation 4

Assassins Creed Origins se igra trenutno.A onako,nije me baš skroz uzela,ogromna je mapa,ima se svašta radit,igram nekih 10-ak sati,taman doša u Alexandriju,malo se priča popravlja pa se nadam da će mi igra postat još bolja,combat mi je nije baš još sija...al kažem,možda s vrimenom postane mi privlačnija :)

PSN: CrasherLuka
Poruka je uređivana zadnji put pon 28.1.2019 18:52 (lukaXXkralj).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
E pa mene zanima po kojem redu? Kako su igre izlazile ili kronološki po priči? Koja je opcija bolja?

 Nezam kako mislis 6 djelova jedino ako prelazis i s vite i psp a nastavke. Uglavnom ja sam presao sve i sad prelazim zadnji. Igrao sam 1 pa 2. Pa sam presao na viti sto je izaslo za handheld konzole i onda sam igrao 3. Dio 2x jednom na ps3 i jednom na ps4. najbolje ti je prelaziti kako su izlazili imho...

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Ti sa Vite su izašli i na PS3, i na PS3 ću odigrati 5 djelova a na PS4 remaster trojke. Idem po redu kako su igre izlazile.
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
Ti sa Vite su izašli i na PS3, i na PS3 ću odigrati 5 djelova a na PS4 remaster trojke. Idem po redu kako su igre izlazile.

Kako misliš odigrati God of War Betrayal? Kupit ćeš neki stari Java supported telefon?

PSN ID: PlayingCasually
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Paolo Maldini kaže...
Ti sa Vite su izašli i na PS3, i na PS3 ću odigrati 5 djelova a na PS4 remaster trojke. Idem po redu kako su igre izlazile.

Kako misliš odigrati God of War Betrayal? Kupit ćeš neki stari Java supported telefon?

 Jebo ga ti sad. Uspoređuješ taj isprdak s mobitela i portove s Vite na PS3 koje ne izgledaju ništa lošije od GOW 1 i 2.

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...
 Jebo ga ti sad. Uspoređuješ taj isprdak s mobitela i portove s Vite na PS3 koje ne izgledaju ništa lošije od GOW 1 i 2.

Pa pitao si za cijeli serijal i za priču od početka do kraja. Kaže Wikipedia: "Events are set between those of the games Ghost of Sparta (2010) and God of War II (2007)".

PSN ID: PlayingCasually
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
MSX kaže...
Paolo Maldini kaže...
 Jebo ga ti sad. Uspoređuješ taj isprdak s mobitela i portove s Vite na PS3 koje ne izgledaju ništa lošije od GOW 1 i 2.

Pa pitao si za cijeli serijal i za priču od početka do kraja. Kaže Wikipedia: "Events are set between those of the games Ghost of Sparta (2010) and God of War II (2007)".

 Pa da, mislim na cijeli main serijal. Oću sad tražit i one stripove i novele isto

16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Paolo Maldini kaže...

 Pa da, mislim na cijeli main serijal. Oću sad tražit i one stripove i novele isto

I dva dokumentarca.  Ma samo malo trolam, nemoj se ljutit. Ovi naslovi od 2010. pa naovamo (osim naravno najnovijeg) po meni nisu ništa posebno da bi sad zbog toga izgubio mjesec-dva ili se zezao sa drugom konzolom. A i dosadi igranje iste franšize kroz neko vrijeme.

PSN ID: PlayingCasually
14 godina
offline
PlayStation 4

Trenutno mi je osobno God of War najbolja igra za ps4 igrao sam i RDR 2 ali nemoze se usporedit. Ima jos odlicnih igara ali ova mi je vrh...sto vise igram zelim igrat jos duze jedino sto zbog obaveza nemam vremena nego 2h max dnevno

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
5 0 hvala 0
13 godina
offline
PlayStation 4

Odigrao sam samo ovaj GoW 3 remaster prije reboota i ne vidim baš što sam puno mogao propustiti. Kratos u originalu je antipatični douchebag bez ikakve karizme. Ko što ne treba odigrati zastarjeli Uncharted 1, isto tako ne treba odigrati ni jedan GoW prije ovog da bi mogao uživati u njemu. 

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
6 1 hvala 1
15 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Odigrao sam samo ovaj GoW 3 remaster prije reboota i ne vidim baš što sam puno mogao propustiti. Kratos u originalu je antipatični douchebag bez ikakve karizme. Ko što ne treba odigrati zastarjeli Uncharted 1, isto tako ne treba odigrati ni jedan GoW prije ovog da bi mogao uživati u njemu. 

 

Meni je Uncharted 1 bio baš kul. Ionako se Unchartedi igraju zbog priče, a ne zbog napredne mehanike (jer je nema).

PSN: DrskaBitanga, Xbox: MalaBitanga, Steam: Bitanga, Battle.net: Bitanga#2872, Uplay: DrskaBitanga, Origin: DrskaBitanga, Nintendo Switch Friend Code: SW-7419-2699-7478
9 godina
odjavljen
offline
Re: PlayStation 4
Igram Uncharted collection i sad sam na trećem. Od ta tri nastavka, definitivno najlošiji, bar kaj se tiče pucanja, kretanja i takvih stvari. Poprilično očajno napravljeno. I lakši je od prva dva nastavka, bar nakon odigranih 70%.
 
2 1 hvala 0
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
kbenzema kaže...
Igram Uncharted collection i sad sam na trećem. Od ta tri nastavka, definitivno najlošiji, bar kaj se tiče pucanja, kretanja i takvih stvari. Poprilično očajno napravljeno. I lakši je od prva dva nastavka, bar nakon odigranih 70%.

 Model napucavanja u trici je koma, pogotovo na PS3 i 30 FPSova. Dok je ta fluidnost došla s remasterom model primanja metaka je ostao isti, tj očajan. Pogodiš neprijatelja a on kao robot, bez reakcije sve dok ga ne ubiješ.

8 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hvala na preporuci za darksiders, fenomenalno je.... Ugasis mozak, pojacas zvuk i nabijaj po kontroleru dok sve ne pobijes, pa ides dalje i opet ispocetka....

Sad sam se sjetio da sam dvojku nekad davno zapoceo na pc-u, nisam ni znao da su to toliko stare igre....
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: PlayStation 4
lukaXXkralj kaže...

Assassins Creed Origins se igra trenutno.A onako,nije me baš skroz uzela,ogromna je mapa,ima se svašta radit,igram nekih 10-ak sati,taman doša u Alexandriju,malo se priča popravlja pa se nadam da će mi igra postat još bolja,combat mi je nije baš još sija...al kažem,možda s vrimenom postane mi privlačnija :)

 Takoder igram Origins, igra je super, combat je solidan(osim kaj je dosta lose uklopljeno koristenje stita). Ja sam taman oko 25 h igranja i ne znam jesam uopce pola mape otkljucao... izgubih se u sidd questovima :D

na svadbi zovu me Svemirko
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Hexfire kaže...

Odigrao sam samo ovaj GoW 3 remaster prije reboota i ne vidim baš što sam puno mogao propustiti. Kratos u originalu je antipatični douchebag bez ikakve karizme. Ko što ne treba odigrati zastarjeli Uncharted 1, isto tako ne treba odigrati ni jedan GoW prije ovog da bi mogao uživati u njemu. 

Meni je U1 bio čisto okej. Simpatični likovi, lagana pričica, jednostavna mehanika. Sve po čemu je Uncharted i inače poznat. Naravno, čak i u remasteru se vidi da je grafika iz 2007., ali to je očekivano.

PSN ID: PlayingCasually
15 godina
offline
PlayStation 4

Ako nekoga zanima ima na humblu PS4 igre, sve je večinom bilo na ps+, ja gledam možda ga ubodem zbog Wasteland 2 kojeg imam od alfe na PC-u ali nikako odigradi :D

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.1.2019 10:19 (Gajotres).
 
0 0 hvala 1
9 godina
offline
Re: PlayStation 4
Stiglo danas. Nekako me strah igrati. Da štedim municiju ili? Nisam igrao original. Igrat cu na easy ako ima, jer i u demu sam se dosta grlio sa zombijima, neide mi ciljanje na ps4.
Btw ocekivao sam barem neki papiric mapu bilo sto jer je preorder, valjda preorder ostvarujem u samoj igri.
Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: PlayStation 4
Gajotres kaže...

Ako nekoga zanima ima na humblu PS4 igre, sve je večinom bilo na ps+, ja gledam možda ga ubodem zbog Wasteland 2 kojeg imam od alfe na PC-u ali nikako odigradi :D

Platinirao na PS4. Ali zaostaje graficki za PC verzijom sto mi je potpuno nerazumljivo, jer se radi o izometrijskoj igri, borba na poteze.

Pa, ako vec imas PC verziju...

Ali, ako ti je jos koja igra zanimljiva iz tog HB-a, go for it.

Battletag - Gobac#2782; Cypher: Ignorance is bliss.
6 godina
protjeran
offline
Re: PlayStation 4
Kupiti svakako zbog Grim Fandanga. Za manje od dolara jedna od najboljih avantura svih vremena.
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: Razmjena igara za PS4/PS5
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice