PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

poruka: 1.997
|
čitano: 649.688
|
moderatori: DrNasty, pirat
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
BruteElectric kaže...
donzega

 

Spojio sam Tristat i gnd i ne ostaje upaljena ploča, to znači nije brik? (piše da treba ostati upaljena ako je brik, a gasi se nakon 1-2sec) 
Što bi moglo biti?
Skupo mi je kupovati novu sa ebaya dg model, još sa poštarinom i carinom :( koma.

Edit:

Javio je jedan sa yt da je to full brick, nema veze.

Ništa od igranja ove godine izgleda.

Zašto se ne makneš od nečeg o čemu nemaš pojma, trošiš vrijeme bezveze, ljudi ne završavaju visoke škole bezveze da bi takve stvari radile, pišeš takve gluposti da mi je uopće muka ti išta odgovarati.. Full brick, brick, uopće nemaš pojma o čemu pričaš ni ti a bogami ni taj majstor sa jubitoa.

mar123 kaže...

jel stavio neko jailbreak najnovijeg fw-a? htio bi stavit zbog online-a a neznam jel sve u redu s tom zadnjom verzijom, ne zelim se shebat.

Stavi slobodno, ne možeš ništa napraviti.. Provjeri samo hash PUP-a i miran si.

d4rkd3atH kaže...

evo upravo sam stavio DARKNET 4.66 CEX COBRA V1.00 , do sada sam imao rogero 4.55 cex v1.0 , jedino zašto sam prešao na novi firmware je jer nisam mogao shadow of mordor i wwe 2015 igrati na onom starom samo sam crnu sliku dobivao a sada sve normalno radi,

 

a što je s rogerom ? koliko vidim ošo je u mirovinu

Pa čovjeku je dosta PS3 zajednice kada više nikome ne možeš vjerovati, teško je danas naći developere i ljude koji nešto rade da im možeš vjerovati, manje više što god da napraviš i tražiš nekoga da ti pomogne oko testiranja, većina objavi na internet i još se potpiše da su oni to napravili.. 

Bonjasky93 kaže...

Zanima me kad je ps3 cipovan i igrice su snimljene ima li tu ikakve sanse da igrica ne moze raditi nakon odredjenog vremena, i da li tokom igranja laser radi i samim tim je podlozan eventualnom kvaru?Ja inace imam velike strahove kad treba uzeti nesto polovno pa da li se isplati kupiti novi superslim pa ga cipovati ili kupiti polovnu cipovanu slim konzolu?

PS3 ne može biti čipovan, PS3 je sotwerski samo "otključan" na tvorničke postavke gdje možeš pokretati igre pomoću programa, čipiran bi značio da ima fizički čip zalemljen kao u doba PS2.. koji bi mu omogučavao da pokreće igre.. Laser se ne može pokvariti ako ga ne koristiš, logika jel? PS3 super slim sa ODE uređajem plus vanjski HDD plus swap disk i bluray pržilica = PS4 plus 2-3 original igre, što znači da se PS3 Super slim ne isplati kupovati, amen.. PS3 Slim polovan modificiran ok, imaš oglas na njuškalu pa si kupi, evo primjera:

http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/ps3-slim-160-gb-modificiran-oglas-13554282 PS3 Slim vjerojatno prevara neka? Zašto? Zato jer je cijena 800kn uz to su još i 2 kontrolera, nema smisla..

 

http://www.njuskalo.hr/ps3-konzole/sony-playstation-3-160gb-najbolja-generacija-50-igara-oglas-13334660 PS3 Slim sa 50 igrica? A ima 160GB HDD? Znači prevara, ako ih i ima, DEMO su a ne "igre"

 

Znači takve oglase izbjegavaš...

 

Na tom njuškalu je stvarno teško pronaći nekog tko prodaje nešto da je 100% ispravno i da nešto ne mulja..

Poruka je uređivana zadnji put uto 16.12.2014 1:01 (donzega).
11 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Evo nasao sam na pik.ba neki ok ps3 od pouzdanog covjeka koji mi daje 3 mjeseca garancije. Medjutim zanima me kako se te igre na HDD ustvari snimaju, to su piratske igre jel tako? Je li ta igra kad se snimi na HDD kasnije moze stopati ili smrzavati se i tako nesto? Nista mi nema gore kad pocnem recimo karijeru na fifi i igra prestane raditi kad mi je najzanimljivije.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

kako da igram online fifu 15 ako me trazi system update a imam jailbreak???

 

 
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Gogo7 kaže...

kako da igram online fifu 15 ako me trazi system update a imam jailbreak???

 

imas onaj psn patch,ali to ti bas nije sigurno jer mozes dobiti ban konzole,a i ja mislim da se fifa 2015 nemoze igrat online pošto treba kod za to,jednostavno ak ti je konzola jailbrakeana nemoj ništa online igrat

12 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Da li je to imao problem  kao i ja?

 

Dakle ovako,kad spojim ps3 na monitor od kompa,nema slike,a na tvu radi sve najnormalnije

 

model ps3 fat

 

probao sam i resetirat postavke ali nista

15 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pošto je tortuga cove ugašen,neznam gdje da skinem CFW"Rogero 4.6",a da je pouzdano ili možda tko od vas ima "Rogero 4.6"

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Nema rogera 4.6

Imaš Habib i darknet 4.66

Poruka je uređivana zadnji put čet 25.12.2014 20:13 (hummer0).
15 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ništa ,sve sam krivo shvatio,trebao pritisnuti istovremeno "select i start" tipku ,a ja mislio da me traži drugi soft. :)

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 26.12.2014 0:21 (CROIMANI).
10 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Molim pomoć!

Imam novi laptop i ne mogu se preko WinSCP spojiti na PS3.

Dali je moguće jer imam windows 8?

Nisam baš informatički pismen,ali sam pokušavao dosta toga,ali ne ide...

Čak sam probao preko nekog drugog programa ali nisam uspio.

Dali je moguće da je zbog nekakvih postavki u laptopu,ili je nešto drugo posrijedi?

Sa prošlim laptopom sam se bez problema spajao.

 

Kad sam već tu da pitam i ovo.

Imam u planu staviti updeat modifikacije,a pošto nisam nikad još to radio,dali postoji mogućnost da nešto zeznem,tj. da maknem postojeći CFW?

Ako neko može dati link pouzdane najnovije modifikacije i Multimena bio bi mu zahvalan.

Lijep pozdrav!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

ja imam windows 8.1 pro x64 i najnormalnije prebacujem igre sa kompa na ps3,nešto nisi dobro napravio,ili nisi dobro ip adresu upisao ili nisi uso u multiman

10 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Pa o tome se i radi.

Sigurno sam ukucao dobro IP adresu i sigurno sam ušao u multiman,a neće!

Ne znam u čemu bi mogla biti kvaka.:-/

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
hummer0 kaže...

Nema rogera 4.6

Imaš Habib i darknet 4.66

Što nije zadnji rogero 4.60 koji je dostupan?

15 godina
online
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

moze mi neko rec di da skinem najnoviji cfw, vidim da ona stranica iz prvog posta ne radi.

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Psx scene
10 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Pozdrav, novi sam vlasnik jailbrekane verzije PS3 pa imam "par" pitanja ( prostudirao sam temu i puno mi je pomogla):

1. Koja je brzina prijenosa preko WinSCP jer se nikako ne mogu spojiti preko njega-sada koristim Filezilu i brzina mi je oko 2.2 MB/s ( Far cry4 prebačen za cca 30 min)

2. Što sa igricama koje su u iso formatu-probao sam dva načina: u folder dev_hdd0/games prebaciti iso i onda mi uopće ne prepoznaje igru, a kada sam prvo iso učitao na virtualni disk na PC-u i onda te dobivene fajlove prebacio na PS3, prepozna mi igru ali nakon pokretanja dobim crni ekran i jedini mi je način da PS3 gasim na konzoli ( nakon toga dobijem poruku da PS3 nije ispravno ugašen i radi provjeru diska).
Sa igricama skinuntim u formatu npr. BLUS31162 nemam nikakvih problema-znam da će neki reći pa skidaj samo takve igrice, ali ponekad kad je igra zipana ne vidim u kojem je formatu dok je ne raspakiram, a i neke igre sam našao samo u iso formatu.

3. Za PS1 igre koristim metodu sa str. 22 i igre koje sam skinuo u .bin i .cue formatu rade, ali kad ih skinem u iso formatu i konvertiram u .bin i .cue ne rade ( za konvertiranje koristim Magic ISO)

4. Vidim da postoje igre u formatu .pkg, ali u ovoj temi taj format baš i nije zastupljen. Ima li koji poseban razlog za to? Te igrice još nisam probao prebaciti.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

1. Svejedno koji koristiš,

 

2. Raspakiraš igru na PC-u i prebaciš na PS3. Uzrok crnog ekrana može biti kriva eboot datoteka ili 100 drugih stvari, prvo pokušaj zamijeniti eboot , malo istrži na googlu za tu igru black screen ,

ako ne riješiš problem morat češ nači drugu verziju

 

3.  Ja sam pisao onaj tutorial i probao sam pokretati igre samo za potrebe tutoriala, sve su radile na opisan način , morat če ti netko drugi odgovorit,

 

4. PKG je nešto poput exe formata za PC, u tom formatu dolaze homebrev aplikacije za PS3 i igre skinute sa playstation networka

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Robilad kaže...
Psx scene

Virus na stranici ?!

14 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Kakav virus? NOD32 mi ništa nije javio

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Wontay kaže...

Kakav virus? NOD32 mi ništa nije javio

 Ali Avast javlja,neznam....

9 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Imam ps3 cfw Habib 4.65. 

Dobio sam ban console. 

Jel moguće nekako napraviti unban?

 
0 0 hvala 0
11 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Mozes napraviti unban jedino ako imas drugi CID.
10 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Može mi neko dati link ili ovdje ili na privatnu poruku najnovije (ovo nije neophodno) i najpouzadnije (ovo je neophodno) modifikacije.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

a to je? onaj broj iza konzole .. ili?

10 godina
neaktivan
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Ma ne,update nove modifikacije...rogero,Habib...

Dali je neko stavio ovaj Darknet 4.66?

 
0 0 hvala 0
13 godina
online
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
slk21 kaže...

Imam ps3 cfw Habib 4.65. 

Dobio sam ban console. 

Jel moguće nekako napraviti unban?

 Koju igru si igrao online i koliko dugo.

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Battlefield 4.. Nisam je dugo igrao.. 2 3 Tjedna..
Početkom desetog mjeseca su me banovali
9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
Robilad kaže...
Mozes napraviti unban jedino ako imas drugi CID.

 gdje ga mogu nabaviti? 

11 godina
odjavljen
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati
slk21 kaže...
Robilad kaže...
Mozes napraviti unban jedino ako imas drugi CID.

 gdje ga mogu nabaviti? 

 Pitaj tu mozda ti netko proda, ili probaj na ovoj stranici naci nekog tko prodaje http://consolecrunch.org/index.php?forums/console-ids.24/ , a mozes i one public uzimati samo sto nji prebrzo banaju..

9 godina
neaktivan
offline
Re: PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Zamisli pošaljem mail u servis formatio bellus iz zagreba. Pitam za unban i odgovori mi 400 kn??

Nema smisla.. Jednom me preveslao za modificiranje mi naplatio 500 kn a sad za unban traži 400..  

A kolko dam čuo da samo sa neke pokvarene konzole uzme CID, promjenis mac adresu i psn id.. 

16 godina
offline
PS3 JAILBREAK - Sve što trebate znati

Tema je prilicno opsirna. Zanima me moze li se modificirat fat model s fw 4.55, ali mu optika ne radi.

 

Thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice