Browser igre-preporuke

poruka: 10
|
čitano: 13.746
|
moderatori: DrNasty, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Browser igre-preporuke

Ok znam da postoji tema Preporuka igara za vase racunalo,ali smatram da browser igre trebaju imati posebno mjesto ovdje,sa obzirom na to da u u zadnje vrijeme jako napredovale.

Ako moderatori smatraju da ova tema mora biti pod vec spomenutu temu,molim da se ova tema briše,uz moju ispriku!

 

  Slucajnim klikanjem po Google store-u,"naletio" sam na BeGone FPS igru,koja po meni zasada najljepse izgleda,poprilicno je zarazna i preporucujem ju svakome da proba!

Naravno BeGone nije niti do koljena recimo Battlefield serijalu,ali za FPS browser game je sasvim OK!

-Ako netko drugi zna nesta bolje od browser FPS-ova,po mogucnosti da ima mogucnost konstantnog nadogradivanja profila(a ne da kao u BeGone,svaka runda zahtjeva ponovo sve iz pocetka),bio bih zahvalan!

Od FPS sam probao i Call of duty,ali igra je shebana do jaja,iako graficki je preljepa(za browser igru)

Takoder i Counter strike online,no zombaci su malko OP!

 

 

Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Browser igre-preporuke

davnih dana, k'o klinac sam igrao nenormalno bitefight i ogame ... postoje i danas obje igre.

iskreno ne znam, danas kako izgledaju igre, samo se sjećam koliko su ovisnost stvarale! :)

prvi puta čujem za cod i cs u browser based, bacit cu pogled i hvala na info.

SR3CKO
Moj PC  
3 0 hvala 0
12 godina
offline
Browser igre-preporuke

Offensive combat

 

 Registrirate se,kreirate lika i šibaj brale!

Bože dragi kako je ovo zarazno!Poprilicno ljep FPS,koji je toliko kompleksan da nemos vjerovati!

Nadogradnja vojnika,glava,prsa,ruke i noge.Craftanjem se dobijaju bolji ithemi koje nosimo.No sta je tu toliko zanimljivo?Svi ti ithemi su vizualno trolovski-tj,smjesno napraviti.No velika vecina je normalnoga izgleda!

Oruzje je nadograduje i omoguceno je trazenje tajnih ithema,koji nose exp i raznorazne nadogradnje!

Takoder dodatno nosi XP ismijavanje protivnika kojega ste ubili,tako da on na kill camu moze cupati kosu!Postoji puno ismijavanja,to mi biramo ili kasnije kupujemo!

 

Jedina stvar koja me zivcira,to je da ekipa stalno mjenja mape,tj odustaje od trenutne,pa ako nas je malo ostalo na toj mapi,moramo cekati da se netko pojavi,da bi se server napunio!

Moj PC  
1 0 hvala 0
15 godina
offline
Browser igre-preporuke

Ja sam prije jedno 6 godina mlatio po ogameu. 

Netko radi što zna, a netko zna šta radi LOL EUW: slinA
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Browser igre-preporuke

Evo vec 4 dana derem Offensive combat i sve vise mi se svida!

Ima dosta nasih ljudi,ali bilo bi lipo da nas ima vise.

Evo malo slikica,da vidite o cemu je rijec,naravno imajte na umu da je u pitanju browser igra,dakle nema downloada,instaliranja i naravno nije graficki zahtjevna,mada izgleda bolesno-za browser igru!

 

First look okoline First look okoline
Trenutak prije PWNinga Trenutak prije PWNinga
PWNing PWNing
Nagrada za uspješno PWN-iranje Nagrada za uspješno PWN-iranje
Svi ithemi dobiveni PWNom nakon meča Svi ithemi dobiveni PWNom nakon meča
Oruzja za otključati(ima ih puno više) Oruzja za otključati(ima ih puno više)
Rođo sa gatalingom koji je malo previše OP! Rođo sa gatalingom koji je malo previše OP!
Crafting ithema Crafting ithema
Sexy Franch maid odjelo dobiveno craftanjem Sexy Franch maid odjelo dobiveno craftanjem
Moj lik nakon 4 dana  LOL Moj lik nakon 4 dana LOL
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Browser igre-preporuke

http://www.quakelive.com/#!home

 

ajmo malo rata :D

 

nesto se trab i skidati otprilike cca 200-500 mb

Dejan
Moj PC  
1 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Browser igre-preporuke

Pozdrav ekipa

Evo ovim putem vam javljamo da je BlackFoxOperation orvorio hrvatski server.

Dakle rijec je o vojnos strateskoj igri u kojoj ste vi general svoje baze te je razvijate,napadate ostale igrace i saveze.

Igra ima vise prednosti a to su

Vrlo je brza, izgradnja vojnika zgrada istrazivanja je jako brza a kad postane malo duza skrati se ako imate dovoljno resursa :).

Imate glavnu bazu, a uz nju mozete osnivati nove te ih takdoer osvajati.

da neduzim puno evo link

http://www.blackfox-operation.com/servers/hr_1/game.php?mode=login

dodite i uvjerite se sami.

Napomena- server je tek otvoren tako da nije prenapucen ali iskreno se nadamo da ce ubrzo biti jako puno igraca.

Veliki vam pozdrav i ugodao igranje BlackFox Operatio

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Browser igre-preporuke

Imas sjajnu on-line menadzer igru koja po kvalitetu pomera sve granice. Odlican tim ljudi radi na njenom unapredjenju iz dana u dan. Trenutno mozes igrati: fudbal, hokej i rukomet, a za par meseci krece i kosarka. Kasnije ce biti dostupni: Formula 1, Tenis, Odbojka, Biatlon i Bejzbol.
Igra je potpuno besplatna!
Dodji i pridruzi nam se, neces zazaliti!

Link za prijavu: http://www.powerplaymanager.com/r471382

 
0 1 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Browser igre-preporuke

Tank truble jedna od najj za mene.

 

Moj PC  
1 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Browser igre-preporuke

ekipa pozdrav svima krenula ne nova browser strateska igra pa se ako imate slobodnog vremena mozete okusati

 

http://www.blackfox-operation.com/index.php?/page/index.html#code_4

 

dakle otvorena je ima 3 dana ja sam poceo i meni osobno se svida. Raznovrsna je brza i ima jako puno opcija i mogucnosti.Ako ste zainteresirani pokusajte

Damir
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice