Futura it - iskustva

poruka: 1.179
|
čitano: 475.868
|
moderatori: vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
10 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
softwaremaniac kaže...
FakeDeath kaže...

Kako znaš da je microline? :)

 

quickr kaže...

 Ma zanima me koliko je čekao na novu grafičku jer mene sada to isto čeka. Zamjena neispravne grafičke kupljene u futuri. 

 Što prije reklamiraš prije će ti riješiti :D

 Ma bilo je već riječi o tome. Mislim da oni samo s njima rade ili tako nešto.

 ja imam ram i maticnu iz adm-a i na njima je zaljepljena microline garancija

14 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Del_Boy97 kaže...
softwaremaniac kaže...
FakeDeath kaže...

Kako znaš da je microline? :)

 

quickr kaže...

 Ma zanima me koliko je čekao na novu grafičku jer mene sada to isto čeka. Zamjena neispravne grafičke kupljene u futuri. 

 Što prije reklamiraš prije će ti riješiti :D

 Ma bilo je već riječi o tome. Mislim da oni samo s njima rade ili tako nešto.

 ja imam ram i maticnu iz adm-a i na njima je zaljepljena microline garancija

Mislio sam na to da Futura radi isključivo s njima, ne oni s Futurom.

10 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
softwaremaniac kaže...
Del_Boy97 kaže...
softwaremaniac kaže...
FakeDeath kaže...

Kako znaš da je microline? :)

 

quickr kaže...

 Ma zanima me koliko je čekao na novu grafičku jer mene sada to isto čeka. Zamjena neispravne grafičke kupljene u futuri. 

 Što prije reklamiraš prije će ti riješiti :D

 Ma bilo je već riječi o tome. Mislim da oni samo s njima rade ili tako nešto.

 ja imam ram i maticnu iz adm-a i na njima je zaljepljena microline garancija

Mislio sam na to da Futura radi isključivo s njima, ne oni s Futurom.

 krivo sam te razumio, sry :)

7 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Samo pohvale! Ljudi susretljivi, pristojni, a dostava brza!
Cijene su im (bar za moju konfiguraciju) bile najniže u Hrvatskoj, a čak su mi pomogli smanjiti cijenu HDD za cca. 300 kuna. Nije neka ušteda, ali dovoljno da pokažu da ne žele iscijediti svaku kunu iz tebe. 
Pomogli su mi da ne izaberem SSD koji sam uzeo, te su mi predložili jeftiniji sa više garancije, još cca. 100 kn uštede.

Uplatu sam izvršio u srijedu oko 16h, a PC je bio u Splitu u petak u 13:58!  

 

Uz to, dobio sam dobio i gratis miš kojeg su, nažalost, zaboravili poslati odmah, a kad sam ih nazvao uljudno su se ispričali i odmah ga poslali (o svome trošku) pa je miš bio tu u ponedjeljak! Way to go Futura!

Moj PC  
9 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Futura it - iskustva
karlo125 kaže...
kak inace kupujem u Linksu imao sam jednog covjeka tamo koji mi je uvijek davao free codove za igrice pa se pitam postoji li takav u futuri jer vidim da su tamo cijene jeftinije :D

Krasno i LOL.

ps. moram ja to ispitati malo.

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
Poruka je uređivana zadnji put uto 15.11.2016 21:26 (Valentin17).
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Futura it - iskustva

Baš je pametno tako se hvalit na forumu o tim stvarima.

Moj PC  
9 0 hvala 1
15 godina
offline
Futura it - iskustva

Pohvale i od mene!

Konfa sa slaganjem naručena u nedjelju navečer, u ponedjeljak ujutro potvrđeno i danas je kod mene.

Radi sve kako treba i nema prigovora.

Moj PC  
2 0 hvala 1
13 godina
online
Re: Futura it - iskustva
Crljo kaže...

Konfa sa slaganjem naručena u nedjelju navečer, u ponedjeljak ujutro potvrđeno i danas je kod mene.

A di su slike?

Za dodatna pitanja i pomoć obratiti se preko privatne poruke. Hvala. :D
12 godina
offline
Futura it - iskustva

Objavili su na PCE, vjerujem da i BUG članovi imaju ista prava...tko kupuje, neka pita i javi



Malo akcije povodom nadolazećih blagdana.

Besplatna dostava iznad 1000kn tokom 12. mjeseca, a za narudžbe ispod 1000kn dostava je 25kn.

Dodatnih 2% na sve složene konfiguracije (gotove konfiguracije s weba i konfiguracije složene po željama kupca) za sve članove PCE foruma za gotovinska plaćanja. Za ostvarenje dodatnog popusta pošaljite nam prilikom narudžbe vaš nick s PCE pa ćemo vam poslati revidiranu ponudu. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 10:05 (FakeDeath).
Moj PC  
4 0 hvala 2
11 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Popust vrijedi za članove Bug-a. Izvrsna usluga, osoblje odlicno! Moj savjet za daljnju kupnju 

 
3 0 hvala 2
13 godina
offline
Re: Futura it - iskustva

http://zanajbrze.futura-it.hr/index.php/trgovina/

 

Mogli su ti popusti i malo jači biti. 

12 godina
offline
Futura it - iskustva

Ima dobrih cijena, ja si piknuo MSI GTX 1050Ti 4GB... Dobro bu sjela na FX6300

Moj PC  
2 0 hvala 1
14 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Zagreb - Imotski, dostava u roku 18h. Očekiva sam 2 dana. Definitvno će biti još narudžbi u Future. Sve pohvale a bome i preporuke...

Moj PC  
3 0 hvala 1
9 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva
Mali novogodišnji poklon za naše pratitelje na BUG. Poklanjamo 2 ulaznice za Zagreb gaming Arena event koji se održava 02.-03.01. u Areni Zagreb.

Karte poklanjamo prvome koji se javi u inbox. Preuzimanje danas i sutra do 18h u poslovnici.
 
6 0 hvala 4
9 godina
neaktivan
offline
Re: Futura it - iskustva

Riješeno kolegi quickr.

 

Edit: kolega odustao. Karte slobodne. 

Poruka je uređivana zadnji put pon 2.1.2017 14:27 (Futura_IT).
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Futura it - iskustva

Dobili su Kaby Lake :) i7 7700K, i5 7500 i i5 7400.

Moj PC  
5 0 hvala 3
11 godina
offline
Futura it - iskustva

500kn više za binani 6700k, crni intel.

Moj PC  
1 0 hvala 1
11 godina
suspendiran
offline
Futura it - iskustva

Produžena akcija od -2% za sve složene i gotove konfiguracije, piše za PC Ekspert članove ali vjerujem da će i dalje prihvatiti i za Bug.hr članove 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Futura it - iskustva

Evo kupio sam cijeli komplet (kućište + monitor + periferija) kod Future IT i moram pohvaliti izvrsnu uslugu i odlično osoblje!

Izvrsna i brza komunikacija s osoblje putem e-mail-a.

Kasno navečer (poslije radnog vremena) su mi dostavili komp jer ja nisam mogao ranije.

Pokazalo se da wifi kartica blokira windowse, pa su mi oni donijeli novu idući dan.

Dakle, nisam morao nigdje ići iz stana van.

Moj savjet za daljnju kupnju pogotovo jer daju dodatni popust za članove BUG foruma.

Moj PC  
1 1 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva


Vidim da vas puno ima pozitivnih iskustava sa futurom, ja nemam negativno iskustvo nego samo zelim reci da kad sam telefonski zvao

 

sto je bilo, prvo se javio jedan prodavac kojeg sam pitao za gotovu konfiguraciju koja je bila taj dan na naslovnici njhove web stranice

jer me zanimalo koja je cijena te konfiguracije kad izostavimo ssd,

 

prvo je bilo da je spora veze na internet (u firmi koja prodaje informaticku opremu ??) i da ne moze vidjeti, pa je trazio i trazio pa je nakon par minuta rekao evo dat cu vam kolegu

 

kolega se javio i kad sam ga pitao za razlike izmedu nekih komponenti odgovarao je kratko i nezainteresirano (npr kad sam pitao razliku izmedu i5 6500 i i5 7400 rekao je da mogu ustedjeti nesto xxx kuna,kad sam rekao pa to mi nije bitno jer zelim znati sto mi to znaci u performansama, rekao je pa to vam je sve slicno), dalje sam pitao za dostavu u split pa rekao je dostavit ce vam se,niti je objasni detalje dostave,cijenu i sl, dalje nisam ima volje nista pitat nego ga pozdravio.

 

Stvarno sam htio tu kupit jer su mi po forumu savjetovali da kupim tu i da imaju najpovoljnije cijene (moj konfiguracija koju sam kupio u hg spotu je ista cijena ( ili oko 100 kn razlike) kao da sam kupio u futuri pa prema tome nisu ni najpovoljniji kako drugi pisu (jedino mozda 2 % taj popust kojeg daju za clanove foruma, al radi ovog nisam htio, jer kad je netko nezainteresiran da ti rijesi par nedoumica i da par savjeta onda mozes samo otici kod konkurencije, stoga otisao u hg spota, ljudi bili ljubazni, sve ljepo objasnili, sastavili konfiguraciju, sutra dolazi i placam kesom

 

Ponavljam ovo je samo malo kritika jer je mozda ljudima bio los dan ili su bili pretrpani poslom ili nesto trece,al eto to je ponekad kod kupaca presudno za cin kupnje, znam to i sam jer radim slican posao ali prodajem drugaciji tip robe

 

srdacan pozdrav

 

 

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Pozdrav,


taj dan kada ste zvali smo imali veliku gužvu u poslovnici i sva računala su bila zauzeta, pa je kolega morao paliti laptop te je malo potrajalo dok je uspio otvoriti web. Nakon što ste rekli naziv računala, nije mogao odmah naći na webu jer imamo više modela, pa je dao meni slušalicu kada mi se oslobodila druga telefonska linija. Odgovorio sam vam da ne mogu odmah iz glave znati točno koliko se mjenjaju cijene konfiguracija kada se miču određene komponente, nego je za takve stvari najbolje ubaciti sve u košaricu i vidjeti cijene, ili se javiti na mail pa da se napravi nova ponuda.



 

Isprike ako ste mislili da smo bili nezainteresirani, svaki kupac nam je izrazito bitan, hvala na kritici. Potruditi ćemo se idući puta davati jasnije odgovore. 

 
9 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
Ja sam upravo iz tog razloga pital na fejs kad sam kupoval, znam odgovorit ce kad imaju vremena, nikog ne silim da se javi ak imaju guzvu, ko kaj je slucaj kad se zove.. I preko fejsa sve dogovoreno, i cijena koja ce bit i kad ce bit gotov komp.. Nakon mojeg konacnog da bi narucil te komponente(mislim da je bilo vec poslijepodne), komp je dosao drugi dan... Mislim da je bilo cak manje od 24h od narucivanja do isporuke
 
0 0 hvala 0
8 godina
protjeran
offline
Futura it - iskustva

Meni nije jasno zašto ljudi uopće zovu na telefon trgovine i ispituju razna tehnička pitanja?

Znači, ovaj prodavač sad mora naći konfiguraciju koju si ti vidio, pa mora izbacivati komponente i onda raditi neku računicu koliko košta bez ovoga ili onoga ili koliko košta ako se neka komponenta zamjeni, a dok on to radi ti držiš telefon i zujiš okolo.

Plus, glupost je preko telefona diktirati nazive komponenata koje sadrže 10 brojki i slova.

 

Daj čovječe nalazimo se u 21. stoljeću, pošalji e-mail i linkaj stvari koje te zanimaju pa će ti trgovina na miru odgovoriti sve što te zanima.

 
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Futura it - iskustva

A sto je najgore, vrlo je vjerojatno da u tom trenutko jos nekoliko ljudi ceka za pultom...

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
6 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Ja sam uvjek imao super iskustva i sa reklamacijama i novim komponentama, ali ne kuzim zasto prodavaca ispitivati razliku između komponenata kad

za to postoji google, forum, youtube. Ja sam uvijek prije kupnje par dana proucavao na netu i onda odlucim sta cu uzeti.

 
2 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Futura it - iskustva
tommy_vercetti kaže...

Meni nije jasno zašto ljudi uopće zovu na telefon trgovine i ispituju razna tehnička pitanja?

Znači, ovaj prodavač sad mora naći konfiguraciju koju si ti vidio, pa mora izbacivati komponente i onda raditi neku računicu koliko košta bez ovoga ili onoga ili koliko košta ako se neka komponenta zamjeni, a dok on to radi ti držiš telefon i zujiš okolo.

Plus, glupost je preko telefona diktirati nazive komponenata koje sadrže 10 brojki i slova.

 

Daj čovječe nalazimo se u 21. stoljeću, pošalji e-mail i linkaj stvari koje te zanimaju pa će ti trgovina na miru odgovoriti sve što te zanima.

 Potpuno se slažem.

Creatos_3 kaže...

Ja sam uvjek imao super iskustva i sa reklamacijama i novim komponentama, ali ne kuzim zasto prodavaca ispitivati razliku između komponenata kad

za to postoji google, forum, youtube. Ja sam uvijek prije kupnje par dana proucavao na netu i onda odlucim sta cu uzeti.

 Ne slažem se baš. Prodavač uvijek mora izdvojit vrijeme i tretirat svakog kupca jednako, bez obzira koliko će novaca ostavit u blagajni.

 

Ako trgovina nema tehnički odnosno informatički pismene prodavače, treba je zatvorit.

 

Protivim se cijenama ala Emmezeta, Harvey Norman, Elipso itd., ali moraš računat da ljudi tamo znaju o proizvodima (makar ne najtočnije) i imaju ih izložene. Treba netko i platit taj prostor i ljude itd.
Zato se još više protivim kad webshopovi ili mali dućani dropaju cijene, pa svi odu pogledat TV u ove mega dućane i onda se prave pametni pa naruče za par sto kuna manje kod nekog drugog.

 

 

Tako da, kakav god kupac bio, nemreš ga baš odhebat. Zvao on telefonski ili linkao mailom.

Uostalom uvijek će netko ostavit review zato što mu je situacija prošla "ekstremno". Ili je bilo predobro, ili je bilo preloše pa će doć napisat mišljenje.

9 godina
offline
Futura it - iskustva

Ne znam je li tko več napisao da napomenem nadogradnja biosa u futuri je 60 Kn.

Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2017 19:38 (WalterWolf).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Futura it - iskustva

Duže vremena pratim forum pasivno i uvijek je puno super savijeta, zato hvala svim forumašima.

Evo da podijelim svoje pozitivno iskustvo kupovine u Futuri.

Imali su (možda i dalje imaju) akciju na RX 470 MSI Armor OC, i kako sam upravo tražio GPU do 1500 kn, nakon par dana vaganja se odlučim na kupovinu.
Nazvao sam rano ujutro da provjerim je li dostupan model na skladištu, to mi je bilo bitno zbog prijašnjeg iskustva s drugim dućanom. (do uplate ima, uplatiš pa nema)

 

Trgovac u Futuri je bio ljubazan i jednostavan da je odmah odgovorio što me zanima i najavio sam mu narudžbu i uplatu odmah danas.

Kako sam u narudžbi imao dodatno pitanje, poslali su odgovor unutar sat vremena i savjetovali me da im pošaljem potvrdu o uplati kako bi već isti dan poslali GPU na dostavu.
Te potvrde o uplati ni sam ne shvaćam previše važno jer uglavnom većina radi na način "kad vidim da je sjelo" na račun, što i imaju pravo.

Naručio, platio, poslano na dostavu i dočekao sam 1. radni dan da paket stigne kako je dogovoreno.

Zašto sam ja zadovoljan kupovinom. Pa od prve pružene informacije do narudžbe i kupovine, sve je prošlo veoma jednostavno.

SSD koliko si mi života uštedio...
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

3 narudžbe s moje strane, sve došle u roku 1 dan na relaciji Zagreb - Imotski.

 

Tražio zamjenu grafe za bolju uz nadoplatu, sve se dogovorili preko emaila.. Čak su mi odgovorili na email u 23h.

Grafu sam im slao nazad 14.2. gore je isporučena 16.2., i jutros sam dobio poruku od GLS-a da novi paket stiže danas tokom dana u popodnevnim satima.

 

Kome je bitan odnos trgovca prema kupcu a isto tako i brzina, definitivno preporuka za Futuru.

 

 

Moj PC  
9 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Futura it - iskustva

Pozdrav svima!

 

Evo i od mene pozitivna iskustva sa Futura IT, nikad do sada nisam imao tako brzu dostavu, sve pohvale.

Ponuda zatrazena 22.02. u jutarnjim satima, uplata izvrsena po ponudi i poslana potvrda o uplati, paket stigao/dostavljen meni 23.02. u 7:30.

Sve uredno slozeno i funcionalno!

Preporuka svima koji misle tamo nesto kupovati!

 

Lijepi pozdrav!

 
3 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice