Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

poruka: 22
|
čitano: 4.120
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa".
16 godina
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

U Futuri, a gdje bi drugdje???

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
Moj PC  
10 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gdje kupujete računalne komponente i gotova ra
Kant kaže...

U Futuri, a gdje bi drugdje???

 Ja sam sada u Protisu sve i trenutno sve 5 Nadam se da necu nista reklamirati no ako hocu vjerujem da ce biti puno bolji od nekih koji pocinju s slovom A ili L.

16 godina
offline
Re: Gdje kupujete računalne komponente i gotova ra
toxic kaže...
Kant kaže...

U Futuri, a gdje bi drugdje???

 Ja sam sada u Protisu sve i trenutno sve 5 Nadam se da necu nista reklamirati no ako hocu vjerujem da ce biti puno bolji od nekih koji pocinju s slovom A ili L.

 Slazem se, ali daj priliku i slovu F, super je! :)

 

 

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
14 godina
offline
Re: Gdje kupujete računalne komponente i gotova ra

Odakle god samo da mi vrate porez to je moja poenta 

13 godina
offline
Re: Gdje kupujete računalne komponente i gotova ra

Komponente kupujem u Futuri, periferiju u Linksu. 

12 godina
odjavljen
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

Jel mi može neko preporučit neki dućan u sloveniji, austriji, mađarskoj, ugl bilo di bliže da mogu jeftinije nać elgato?

Pogotovo sad za black friday..skupe su stvarčice za pop*zdit..

 
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

Hehe, pa zna se koja je omiljena i recommended trgovina u skoro svim temama za kupovinu novog hardvera ili konfiguracije.

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

Hm, da kupujem u Linsku sve kaj ste tiče kompjutera i popratnih stvari. Kada jednom negdje naiđem na O.K., uslugu uvijek se tamo vraćam.

 

 

Samo ne želim se tamo vraćati gdje imam osjećaj prevare ili pak gdje su trgovci nadrkani, nezainteresiani za potrebe kupaca, gdje ne žele odgovarati na dodatna pitanja i tome slično.

Bilo da je nešto racionalno ili iracionalno, ako kupac shvati u svojoj glavi da je prevaren, lako nađe put do druge trgovine.

 

Znači, vrlo jednostavno. Kada kupac dođe u trgovinu, on mora biti kao djevojčica u Zemlju čudesa, sve moram biti njemu podređeno, te morao kao na livadi punoj cvijeća...bla, bla....sve veselo, odistati pozitivom...nešto, slično kao djevojke iz DM, koje su uvijek ljubazne, na usluzi, te pristojne, privlačne, zgodone...

 

A, ne kao neke trgovine mješovitom robom, gdje su trgovci nezainteresirani, neuredni, nepristojni, itd....

 

Nije problem mušterije, niti to smije biti problem njegov problem, to što je trgovac iz bilo kojeg razloga nezadovljan. 

Točka.

Panzerkampfwagen.Dinamo Zagreb.Matija.Leaving or dead, always ahead...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

Tipkovnicu i 2 bezicna punjaca u Instara
Plavizub Zvucnik, vanjsko kuciste za HDD, Dron, Xbox kontroler, i druge gluposti Links

Monitor u Adma

Komp u Computer universa

Sd kartice, SSDovi Amazon.

 

Znaci svugdje se kupuje. Ovisno koliko brzo mi nesto treba. Akoi mi treba u roku jucer onda u Linksa, za ostalo di je najjeftinije.

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

Kupim di je najisplativije.

Moj PC  
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

kupujem tamo gdje najmanje paze. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

Par stvari kupljeno u FuturaIT naručene preko njihove web stranice ( kućište, napajanje, HDD ). Preko Aliexpressa kupio DDR2 RAM za laptop, bežični miš, vanjsko kućište za HDD, gamepad Gamesir g3s, SD memorijske kartice...

Jedan jeftin SSD disk kupljen preko stranice MyMemory ( Integral 120GB - koštao oko 250 kuna ).

Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

Kupujem na www.olx.ba (valjda je to u HR Njuškalo). Osim što tamo i sve trgovine imaju svoj tkzv. OLX dućan, puno je onih koji dovlače opremu iz inozemstva i prodaju ju na crno bez fiskalnog računa. Puno je i onih kojih prodaju brendirana računara kao što je Lenovo i HP kao SFF ili USFF za trećinu cijene.

 

Evo primjer Dell UltraSharp 29" Ultrawide Monitor U2913WM (2560x1080p). Već dvije godine cijena mu je zabetonirana od 1000-1100 KM, ali ja već kupio dva kao nova za upola cijene. Evo jedan ima za 630 KM koji se lako da dogovrotiti da spusti i za čak 50-100KM.

 

Osim toga vani pratim (posebno Švicarska) reklame pa se da naletiti na dobrih akcija. Primjerice Canon Selphy CP1200 se u BiH kreće od 300-400 KM, a ja ga u CH pronašao na akciji za 80 CHF što je smiješnih 140 KM.

 

Osim toga tamo sam kupio i Logitech MX Master miš za isto 80 CHF a u BiH jedva da se može naći ispod 220 KM.

Poruka je uređivana zadnji put ned 29.10.2017 12:51 (Envy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Gdje kupujete računalne komponente i gotova ra
Kupujem tamo gdje mi zamjene proizvod ako crkne bez natezanja.
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gdje kupujete računalne komponente i gotova ra
Spacecraft kaže...
Kupujem tamo gdje mi zamjene proizvod ako crkne bez natezanja.

Kupuj kvalitetne komponente pa je vrijednost da ti crkne svedena na minimum. 

13 godina
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

Nisam siguran dali anketa radi kako treba. Nije se makla sa 11 glasova ima par sati. Moje glasove ni ne racuna.

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

Od Kanta

 
2 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Gdje kupujete računalne komponente i gotova ra
Najčešće u Konzumu i Kauflandu, a i Lidl zna iznenaditi....

Kupujem tamo gdje mi je cijena najprihvatljivija. Nastojim kupiti u Hrvatskoj. Za sada sam imao neka dobra i neka loša iskustva sa tim kupovinama no servisi su odrađeni brzinski.
vicious
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Gdje kupujete računalne komponente i gotova ra
sigurno ne u hrvatskoj,ja svoje novce nisam ukro tako da ih cijenim. ne pada mi na pamet financirat odredjene generale i njihove derivacije....
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gdje kupujete računalne komponente i gotova ra
Glavas_ZG kaže...

Od Kanta

 

Intel i5 2550K;Asus Maximus IV Gene-Z/Gen3; GSkill 2X4 Gb 1600 Mhz;Sapphire ATI Radeon 5850 1 Gb;Hdd Samsung F3 1 Tb X 2
9 godina
offline
Gdje kupujete računalne komponente i gotova računa

Links uglavnom.. pozz ekipi iz VZ... ne mijenjam ekipu dokle god sam zadovoljan.

Battlenet - TheProdigy#2234
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Gdje kupujete računalne komponente i gotova ra
Sigurno ne u Hrvatskoj jer za mene jedina prednost EU, nema carine, pa vi birajte...
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice