Xiaomi Mi 9 SE prvi mobitel sa Snapdragonom 712

poruka: 7
|
čitano: 2.675
|
moderatori: vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi Mi 9 SE prvi mobitel sa Snapdragonom 712".
12 godina
offline
Xiaomi Mi 9 SE prvi mobitel sa Snapdragonom 712

senzor fotića na mobitelu ima 48 mp? ? a objektiv promjera 3 mm? hahaha... pa mogli su staviti i senzor od 148 mp. ili 248mp. kad na njega nema što pasti - onih par fotona što se uspiju progurati kroz tu rupicu na objektivu nije dovoljno ni za trećinu svih tih piksele na senzoru...

 
0 0 hvala 0
12 godina
odjavljen
offline
Re: Xiaomi Mi 9 SE prvi mobitel sa Snapdragonom 71
To je vjv 8-12 Mpx a softverski razvuku na 48
7 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9 SE prvi mobitel sa Snapdragonom 71
Dex.pwn kaže...
To je vjv 8-12 Mpx a softverski razvuku na 48

Nope, ima 48 MP.

16 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9 SE prvi mobitel sa Snapdragonom 71
ludi kekec kaže...

senzor fotića na mobitelu ima 48 mp? ? a objektiv promjera 3 mm? hahaha... pa mogli su staviti i senzor od 148 mp. ili 248mp. kad na njega nema što pasti - onih par fotona što se uspiju progurati kroz tu rupicu na objektivu nije dovoljno ni za trećinu svih tih piksele na senzoru...

Koga briga kolko ima MP, pa određeni mob/i fotke koje nudi tu se gleda samo omjer uloženo-dobiveno.

 

"Ako neko ne može spavat bez malo skupljeg flegšipaner mob fotiča", to je ozbiljan problem i za to ne odgovara niti uprava Vodovoda. 

 

Redmi Note 7 ima Samsung S5KGM1/12MP=48MP ili recimo interpolacija, u odnosu na Xiaomi Mi 9 SE+Sony IMX586 koji ima pravih 48MP.

 

 

https://www.samsung.com/semiconductor/image-sensor/mobile-image-sensor/S5KGM1/

 

https://www.sony.net/SonyInfo/News/Press/201807/18-060E/index.html

 

 

Intel=pokvareni podmukli gadovi!
Poruka je uređivana zadnji put sri 20.2.2019 20:55 (rambox).
12 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9 SE prvi mobitel sa Snapdragonom 71
Redmi Note 7 ili Mi 9 SE? Čini mi se se da će ipak biti ovaj drugi zbog kompaktnijih dimenzija i Amoled zaslona
Moj PC  
0 0 hvala 0
4 godine
neaktivan
offline
Xiaomi Mi 9 SE prvi mobitel sa Snapdragonom 712

Poštovani! Prije mjesec dana sam kupio Xiaomi Mi 9SE. Danas sam ažurirao mobitel i nakon resetiranja istog više ga nisam mogao upaliti. Na ekranu piše The system has been destroyed.

Da li je netko imao sličan problem i da li ima rješenje za isti? Hvala!

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Xiaomi Mi 9 SE prvi mobitel sa Snapdragonom 71
Clint kaže...

Poštovani! Prije mjesec dana sam kupio Xiaomi Mi 9SE. Danas sam ažurirao mobitel i nakon resetiranja istog više ga nisam mogao upaliti. Na ekranu piše The system has been destroyed.

Da li je netko imao sličan problem i da li ima rješenje za isti? Hvala!

 pa ako je puko sistem, skini originalni rom od mi9se, skini xiaomi program za flešanje, uđi u fast boot i preflešaj novi rom. nadam se da nemaš nekih bitnih podataka, jer ako imaš morat ćeš u command line-u sa adb komandama čupat podatke van ako i oni nisu prošli.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice