Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

poruka: 44
|
čitano: 32.337
|
moderatori: vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson".
2 godine
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
jacob33 kaže...
Hm, jedan ide naokolo i defilira u maslinasto-zelenoj majici kratkih rukava, te zahtjeva oruzje kao ti salamu kad si pred vitrinom parizera s povrcem. Odbija ikakve pregovore vec cca godinu dana, pa nije da se njemu rusi, da on gine... on putuje po svijetu, igra se banketa, cita lekcije cijelom svijetu, a sve dok (doslovno) svira ku-cem.
Od dva Vladimira, vise checkboxova ticka onaj u cijoj se drzavi nalazi grad/regija tvog imena.

Mentalno nestabilan je onaj koji granatira civilne objekte i ubija civile.. 

ENDE.. jer o tome nema rasprave.

 

Ne treba mi tvoja jadna poduka iz psihologije o tome što je psihopatija, i kakav je to poremećaj. 

 

Ne mogu reći ni za Putina da je psihopat, jer ne znam rezultate njegova psiho-testa, a ovdje se ekipica služi terminologijom koju je pročitala na webu, ili ju je čula na ulici..

 

Volodimir maltene moli za oružje jer ga nema dovoljno da bi obranio svoju državu, ne da napada ruske civile..

Da ga je imao dovoljno prije godinu dana, ne bi se Putin ni usudio pokrenuti ratnu mašineriju s neiscrpnim zalihama streljiva, kompletnog oružja i saveznika.

Ruski narod će patiti zbog sankcija, Putin neće..

 

Volodimir odbija pregovore pri kojima Rusija predlaže da joj ostaje Krim kojega su oteli, i da im ostaju teritoriji koje su osvojili pri prvim uspješnim agresorskim osvajanjima?!

 

S kim ja uopće raspravljam... 

 

(Mi smo imali još gori scenarij ---JNA+Miloševićev režim s full opremom teškoga naoružanja, protiv hrvatskih lovačkih pušaka, pištolja, uz embargo na uvoz oružja, a suština moje mržnje i 30 godina poslije jest ubijanje civila, granatiranje gradova)...

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
12 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

razumijem da je eurosong postao nakaradno takmicenje, al mater mu zar nema vise niko nekog iole dostojanstva, pa predstavlja se drzava na tom takmicenju, ako su neki krenuli sa idiotarijama, ne moraju svi.

slusajuci ovo, vrijedja inteligenciju, 30 sekundi poslusao i morao ugasiti.



I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 2 hvala 1
12 godina
protjeran
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Zaporožac kaže...
Mentalno nestabilan je onaj koji granatira civilne objekte i ubija civile.. 

 

Istina. Mentalno nestabilan je onaj koji granatira civilne objekte i ubija civile... a od 2014. do 2022. vrijeme ne postoji? Ima samo vrijeme nakon 24.2.2022?

 

Samo psihopat potpise sporazum (Minsk?) pa onda nakon hrpu godina prizna da ga nikad nije niti planirao provesti (jer je psihopat), vec je samo - kupovao vrijeme... taj psihopat + senilni pedofil iz Washingtona i njegov junkie sin su savrsena kombinacija za kraj svijeta, za koji ce ti uvijek biti kriv netko drugi, samo ne tvoja omiljena ekipa.

 

Bajdvej, Vladimir je egoisticna, umisljena spodoba, ali uz Volodimira se cini kao slatka mala bebica.

14 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Nisam ljubitelj Let3 iako imaju par pjesama s OK tekstovima, punk jednostavno nije moj cup of tea. ...Ali onaj tko tvrdi da ovo nije dobro ili nije poslušao pjesmu ili je gluh ili ima politiziran stav pa mu a priori ne valja. Šteta što Prlja nije bolji pjevač, ali i ovako je izvrsno.

 

Pacifističko-humanistička tema je obrađena genijalno.

Moj PC  
6 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
jacob33 kaže...
Zaporožac kaže...
Mentalno nestabilan je onaj koji granatira civilne objekte i ubija civile.. 

 

Istina. Mentalno nestabilan je onaj koji granatira civilne objekte i ubija civile... a od 2014. do 2022. vrijeme ne postoji? Ima samo vrijeme nakon 24.2.2022?

 

Samo psihopat potpise sporazum (Minsk?) pa onda nakon hrpu godina prizna da ga nikad nije niti planirao provesti (jer je psihopat), vec je samo - kupovao vrijeme... taj psihopat + senilni pedofil iz Washingtona i njegov junkie sin su savrsena kombinacija za kraj svijeta, za koji ce ti uvijek biti kriv netko drugi, samo ne tvoja omiljena ekipa.

 

Bajdvej, Vladimir je egoisticna, umisljena spodoba, ali uz Volodimira se cini kao slatka mala bebica.

 Alt desničaru sa Twittera, Zelensky je odabran 2019-e tako da on ništa nije mogao potpisati, najviše civila je poginulo u periodu između 2014-2015. Minsk nije prošao zato što niti jedna strana nije htjela popustiti, znaš ipak treba pročitati cijeli ugovor pa bi vidio da Minsk zahtjeva potpunu Ukrajinsku kontrolu nad priznatim granicama, provođenje lokalnih izbora po standardima OSCE-a, te kompletno povlačenje Ruskih plaćenika i Ruskih vojnih postrojbi.

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2023 12:52 (ivanzu).
15 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

očekivanje - ludom radovanje. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

eh....

 

sjećam se "Jugovizije", mislim da je bila za "Euroviziju" '81., sad ne znam jeli bila godinu prije...

 

uglavnom to se onda gledalo, subota navečer, kod djeda i bake...

 

mislim da je ta bila iz Beograda, Helga Vlahović i onaj s naočalama, Subota su bili voditelji...

 

izlazi budući pobjednik, Seid Memić - Vajta, furo je "Miami Vice" stil 3 godine prije Dona Johnsona - majica, rutava prsa, pastelni sako s podfrknutim rukavima, hlače malo kraće, dolje rutave noge, bez čarapa , na mokasinke/espadrile...

 

kamera ga tako predstavi od glave do pete i prebaci na Olivera Mlakara koji je bio u gledalištu, prvi red...

 

a on 'ko ribica, otvorena usta, presenečen...

 

a moja pokojna baka odmah ispali: vrag ti mater grdu j..i !!!

 

Eh to je bio kvalitetan TV program !!!

 

Ju je je? Je ju je!
Moj PC  
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

Eurovizija, a joj si joj kiča i žlaburenja ili urlanja za ozbiljnu glavobolju. Kolko pamtim, zadnji put sam to samo u prolazu gledal dok je još bil Tuđman živ.

 

 

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
rambox kaže...

Eurovizija, a joj si joj kiča i žlaburenja ili urlanja za ozbiljnu glavobolju. Kolko pamtim, zadnji put sam to samo u prolazu gledal dok je još bil Tuđman živ.

 

 

 

 

 

 bogati, ovo više vuće na turbo limač šou nego na evroviziju  

I dont know you. I dont know what you want. If you leave, that will be the end. I wont look for you, I wont pursue you. But if you dont, I will look for you, I will find you and I will ignore you.
Poruka je uređivana zadnji put ned 19.2.2023 20:06 (vrx).
16 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
vrx kaže...

bogati, ovo više vuće na turbo limač šou nego na evroviziju  

A da, a ovo "recimo staro" ipak izgleda znatno kulturnije i eto barem smo pobidili.

 

 

 

AMD,........is that Epyc or what?
15 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Meni su super bili. Volim skoro sve glazbene zanrove, punk pogotovo. Ne bih rekao da je najbolji vokal, ali pjesma mi je fora, volim te prijelaze i "operni" dio, a gledat njih tesko dosadi. Zadnje desetljeće smo sve nekakve strane kopije i izlizane stvari slali (iako su bile kvalitetne pjesme), ovo ima neku šansu. Ne vjerujem bas da ce pobjediti ali i u najgorem slucaju, barem ce napraviti show.
Give a man a fish; you have fed him for today. Teach a man how to fish; and you have fed him for a lifetime
Moj PC  
1 0 hvala 0
2 godine
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
markoal kaže...
Meni su super bili. Volim skoro sve glazbene zanrove, punk pogotovo. Ne bih rekao da je najbolji vokal, ali pjesma mi je fora, volim te prijelaze i "operni" dio, a gledat njih tesko dosadi. Zadnje desetljeće smo sve nekakve strane kopije i izlizane stvari slali (iako su bile kvalitetne pjesme), ovo ima neku šansu. Ne vjerujem bas da ce pobjediti ali i u najgorem slucaju, barem ce napraviti show.

Nije Let 3 punk bend..krenuli su tako no postali su art glazbena atrakcija koja miješa razne žanrove.

Obožavam ih jer su progresivni, odlični glazbenici, a Mrle i Prlja i u 60-oj godini života zrače mlađahnim duhom što je rijetko u svijetu za bendove takvoga izričaja.

 

Puno ljudi ne shvaća da im je ova promocija puno pomogla i kod pregleda njihovih ranijih uradaka na You tube i ostalim servisima, pa eto lovice i s te strane...

 

Meni ej dovoljno da ih BBC ne izbaci jer oni neće pristati na kompromise u koreografiji, tekstu, i bitno mi je da uđu u finale...

Ne opterećujem se rezultatom u finalu, jer je ionako to natjecanje odslužilo svoje kao i Mercedes 190 D iz 1992 god.

合氣道 Konačni cilj svih živih bića je neprestana potraga za srećom. Znanstveno dokazano.
6 godina
offline
Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Euroson

mama kupila novoga raščunala

mama kupila novi broj ščbuga

mnogo mudrosti,mnogo jada...što više znanja, to više boli.
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Kakva očekivanja imate od nastupa Let 3 na Eur
Ocekivanja sz da bi mogli pobjediti. S obzirom da to više nije EuroSONG kako ga nazivaju. To je više sada EuroKomedija.
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice