Morski psi grizu podmorske kablove

poruka: 130
|
čitano: 16.558
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Morski psi grizu podmorske kablove".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
Oldy kaže...
ptmd kaže...
Oldy kaže...

Koliko god je delfin pametan toliko je morski pas glup do bola.

 

Trebaju mu staviti zaštitu na kabl pa kada zagrize da polomi sve te zube koje ima. :p

 

Kad bi glupost lomila zube prilikom izlazenja na usta ti bi davno bio krezub. Trebalo bi ti noge iscupat' iz guzice da si dobro promislis prije nego ponovo blebnes nesto tako primitivno i glupo!

  To ćeš ti doći pa ćeš mi noge isčupat' ali prije toga ćeš naučiti stavljati kvačice na slova.

 

Jer što? Malo primitivno i glupo pišeš. Zar ne?

 

Morski pas mi pojeo kvacice
16 godina
neaktivan
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
Oldy kaže...

No glavno da ste vi obrazovani.

 

Ja sa svojim obrazovanjem imam već 24 godine svoj kruh u rukama a vi mladi gospon?

 

Nije napisao da sam neobrazovan već da sam glup. Mislim da je to ispod nivoa jednog foruma da se diskusija može i treba voditi na malo višoj razini.

 

Ja sam jedino glup što ulazim u diskusije sa takvima.

Pamet/glupost je kombinacija inteligencije, znanja i iskustva. Ako misliš da su dupini jednako inteligentni ili po inteligenciji blizu ljudima očito ti fali obrazovanja. Čak i da nisi nešto pretjerano obrazovan (biologija 5. razred, pa nadalje) inteligencijom bi trebao samostalno zaključiti promatranjem dupina i ljudi da očito nisu ni blizu jedni drugima. Nije dupin neka egzotična vrsta koja nastanjuje najskrivenije dubine oceana i viđa se jednom u 10 godina, pa da ne znamo puno o njima. Imaš dupina na bacanje u sjevernom Jadranu, pa ako nisi siguran mogao si uhvatit kojeg, pa po popričat s njim. Da je i približno inteligentan ljudima uspjeli bi se sporazumjet i bez znanja jezika i vodit konstruktivan razgovor u roku 30 min. Uostalom to je naš domaći dupin tako da iako možda ne može pričati sigurno razumije hrvatski. 

 

Tako da ja ponukan iskustvom i svojom inteligencijom ne mogu zaključiti ništa drugo osim da trolaš ili si glup ko k. I to je moje stručno mišljenje.

14 godina
offline
Morski psi grizu podmorske kablove

Totalno krivo briješ.

 

Ne možeš njihovu inteligenciju tako mjeriti.....

 

 

 

 

 

 
2 5 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Morski psi grizu podmorske kablove

Kud baš ravno na kabel, ja mislio da oni to slučajno nalete al ovaj je baš nišanio {#}

Now the only thing a rambler needs is a suitcase and a gun. The only time he’s satisfied is when he’s on the run.
Moj PC  
1 1 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
Oldy kaže...

No glavno da ste vi obrazovani.

 

Ja sa svojim obrazovanjem imam već 24 godine svoj kruh u rukama a vi mladi gospon?

 

Nije napisao da sam neobrazovan već da sam glup. Mislim da je to ispod nivoa jednog foruma da se diskusija može i treba voditi na malo višoj razini.

 

Ja sam jedino glup što ulazim u diskusije sa takvima.

Radiš samo 24 godine!? Cjeee, nisi ni na pola puta još...mlad si još, možda i stigneš nešto naučit {#}.

14 godina
protjeran
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
Oldy kaže...

Koliko god je delfin pametan toliko je morski pas glup do bola.

 

Trebaju mu staviti zaštitu na kabl pa kada zagrize da polomi sve te zube koje ima. :p

I ti za sebe tvrdiš da imas 40+ godina?

http://www.soundstream.com/
15 godina
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
Oldy kaže...

I ja sam čuo tj. čitao i za delfina i za svinju. (divlju čini mi se).

 

Ali nisam nigdje da je morski pas inteligentan. Je za raditi štetu bilo kakve vrste.

 

Po meni potpuno suvišna vrsta na ovome svijetu em zbog ljudskih žrtava em zbog ovakvih gluposti.

 

Nikakve koristi od njega.

 

Nije životinja kriva što joj mi upadamo u stanište sa svojom tehnologijom...to je isto kao da doslovno morski psi padaju sa neba (kao u onim proljevima od filmova).

Evo i statistike koliko je ljudi nastradalo od morskih pasa kroz povijest. PUUUNO više će se ljudi pobiti međusobno ovaj tjedan nego što ih je morski pas ikada ubio...

 

Ezio kaže...

da, zeznuo sam se, mislio sam 10 najinteligentnijih bića.

ok, probaj napraviti jednostavan test. stavi kokoš na dno oceana i prati hoće li izgristi optički kabel. neće. jer zna da je taj kabel koristan manje inteligentnom ljudskom rodu. 

 

Ha?

 

Neizazvani napadi Neizazvani napadi
أهبل Origin: mrxa | SteamID: mrxa88 | speed: http://www.speedtest.net/result/2968693004.png
14 godina
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
mrxa1 kaže...
Oldy kaže...

I ja sam čuo tj. čitao i za delfina i za svinju. (divlju čini mi se).

 

Ali nisam nigdje da je morski pas inteligentan. Je za raditi štetu bilo kakve vrste.

 

Po meni potpuno suvišna vrsta na ovome svijetu em zbog ljudskih žrtava em zbog ovakvih gluposti.

 

Nikakve koristi od njega.

 

Nije životinja kriva što joj mi upadamo u stanište sa svojom tehnologijom...to je isto kao da doslovno morski psi padaju sa neba (kao u onim proljevima od filmova).

Evo i statistike koliko je ljudi nastradalo od morskih pasa kroz povijest. PUUUNO više će se ljudi pobiti međusobno ovaj tjedan nego što ih je morski pas ikada ubio...

 

Ezio kaže...

da, zeznuo sam se, mislio sam 10 najinteligentnijih bića.

ok, probaj napraviti jednostavan test. stavi kokoš na dno oceana i prati hoće li izgristi optički kabel. neće. jer zna da je taj kabel koristan manje inteligentnom ljudskom rodu.

 

Ha?

 

  Ja ne tvrdim da imam. Ja imam godina koliko imam i smatram unatoč toj statistici da ih ne treba biti upravo recimo kao niti pit bulla. Suvišni su i jedni i drugi.

Jedni prirodni drugi križani tj. umjetni. Nema veze.

Valjda imam od foruma dozvolu za takvo mišljenje ili moram prvo podignuti dva prsta? Ne shvaćam?

 

Niti jedni niti drugi mi nisu simpatični niti će ikada biti.

 

 

 

 

 

16 godina
odjavljen
offline
Morski psi grizu podmorske kablove

nate onaj...

 

Učio tata morski pas sina kakao uloviti kupača...

 

Kaže prvo ga napadneš sprijeda da vidi peraju, pa onda napraviš dva kruga pa ga lupiš njuškom pod rebra, pa onda još tri kruga pa ga lupiš njuškom u leđa i nakon toga napraviš još tri kruga i pojedeš ga.

 

Ali tata, zašto da ga odmah ne pojedem? Pa možeš i tako sine, ali onda će biti pun govana.

 

{#}

 

 

Ajde ohladite malo, svađate se oko gluposti.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 13:51 (XXX).
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Morski psi grizu podmorske kablove

Krivo. Ja se ne svađam.

 

Ja sam samo u prvom postu iznio svoje mišljenje.

 

A od Opće deklaracije o pravima čovjeka (pravo na slobodu mišljenja i izražavanja, koja uključuje pravo na širenje ideja putem bilo kojeg medija (čl. 19.))....do ustava mi je to omogućeno.

 

Nisam kriv što ima onih što nemaju pametnijeg posla nego pokušavaju promjeniti nečije mišljenje o nečemu.

 

Kao meni će sada to morsko đubre biti odmah simpa. Je mo'š mislit'. :p

 

{#}

 
3 9 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
BlackDog22 kaže...
Oldy kaže...

To su svojevremeno istražili malo bolji stručnjaci pa se prema tome njima obrati.

 

Za morskog psa sa druge strane ne trebaju stručnjaci da zaključe tko je niti što je.

 

Uživaj.

Stručnjaci koji su to zaključili nisu bili puno pametniji od dupina, u to vjerujem. 

 

 

A ti si pametniji od dupina? 

Ajde mi molim te dokaži tu intelektualnu superiornost, objasni po čemu si pametniji od dupina. 

Ozbiljno te pitam 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
BlackDog22 kaže...
Oldy kaže...

No glavno da ste vi obrazovani.

 

Ja sa svojim obrazovanjem imam već 24 godine svoj kruh u rukama a vi mladi gospon?

 

Nije napisao da sam neobrazovan već da sam glup. Mislim da je to ispod nivoa jednog foruma da se diskusija može i treba voditi na malo višoj razini.

 

Ja sam jedino glup što ulazim u diskusije sa takvima.

Pamet/glupost je kombinacija inteligencije, znanja i iskustva. Ako misliš da su dupini jednako inteligentni ili po inteligenciji blizu ljudima očito ti fali obrazovanja. Čak i da nisi nešto pretjerano obrazovan (biologija 5. razred, pa nadalje) inteligencijom bi trebao samostalno zaključiti promatranjem dupina i ljudi da očito nisu ni blizu jedni drugima. Nije dupin neka egzotična vrsta koja nastanjuje najskrivenije dubine oceana i viđa se jednom u 10 godina, pa da ne znamo puno o njima. Imaš dupina na bacanje u sjevernom Jadranu, pa ako nisi siguran mogao si uhvatit kojeg, pa po popričat s njim. Da je i približno inteligentan ljudima uspjeli bi se sporazumjet i bez znanja jezika i vodit konstruktivan razgovor u roku 30 min. Uostalom to je naš domaći dupin tako da iako možda ne može pričati sigurno razumije hrvatski. 

 

Tako da ja ponukan iskustvom i svojom inteligencijom ne mogu zaključiti ništa drugo osim da trolaš ili si glup ko k. I to je moje stručno mišljenje.

 

 

 

Ako postoji reinkarnacija iskreno ti želim da se ti lijepo reinkarniraš u jadransku pliskavicu. Odgovori na moje pitanje iz posta iznad

10 godina
neaktivan
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
Indestructible kaže...

pa i kabeli su mnozina od kabel valjda

 

 

a kablovi su takodjer mnozina od kabal, kod nas u BiH se uvjek kaze Kabal ili Kablovi

 

kako god obrnes isto je

 

 

   ...čuj stari kod nas na Pantovčaku se kaže da su bosanci nastali tak' što je medved silovao bukvu...

   ...tak' da ima logike to što ti tvrdiš....Kaj ne?

 

 

 

12 godina
offline
Morski psi grizu podmorske kablove
Ubi bene, ibi patria.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
darko_sam kaže...
BlackDog22 kaže...
Oldy kaže...

No glavno da ste vi obrazovani.

 

Ja sa svojim obrazovanjem imam već 24 godine svoj kruh u rukama a vi mladi gospon?

 

Nije napisao da sam neobrazovan već da sam glup. Mislim da je to ispod nivoa jednog foruma da se diskusija može i treba voditi na malo višoj razini.

 

Ja sam jedino glup što ulazim u diskusije sa takvima.

Pamet/glupost je kombinacija inteligencije, znanja i iskustva. Ako misliš da su dupini jednako inteligentni ili po inteligenciji blizu ljudima očito ti fali obrazovanja. Čak i da nisi nešto pretjerano obrazovan (biologija 5. razred, pa nadalje) inteligencijom bi trebao samostalno zaključiti promatranjem dupina i ljudi da očito nisu ni blizu jedni drugima. Nije dupin neka egzotična vrsta koja nastanjuje najskrivenije dubine oceana i viđa se jednom u 10 godina, pa da ne znamo puno o njima. Imaš dupina na bacanje u sjevernom Jadranu, pa ako nisi siguran mogao si uhvatit kojeg, pa po popričat s njim. Da je i približno inteligentan ljudima uspjeli bi se sporazumjet i bez znanja jezika i vodit konstruktivan razgovor u roku 30 min. Uostalom to je naš domaći dupin tako da iako možda ne može pričati sigurno razumije hrvatski.

 

Tako da ja ponukan iskustvom i svojom inteligencijom ne mogu zaključiti ništa drugo osim da trolaš ili si glup ko k. I to je moje stručno mišljenje.

 

 

 

Ako postoji reinkarnacija iskreno ti želim da se ti lijepo reinkarniraš u jadransku pliskavicu. Odgovori na moje pitanje iz posta iznad

  Internet je pred tobom u današnje vrijeme. Ja sam hvala Bogu učio neke stvari i prije interneta.

 

Nije njihova inteligencija u tome da li znaju hrvatski. Da li imaju priključak na net ili da li koriste smartphone.

 

Dat ću ti primjer da su viđeni kako brane ljude upravo od tih predmetnih morskih pasa. Spašavaju utopljenike. Rješavaju jednostavne matematičke probleme bez ikakvog treninga.

 

Znaju i za pojam ne znam kada se ne mogu odlučiti ili ne znaju. Pa na dalje....

 

Kako i u ovom konkretnom članku kažu neki se jako teško nose s neljudskom inteligencijom.

 

http://www.bruskin.me/index.php/radoznalosti/126-delfiniimena

 

A ti sada ako te tema doista zanima potraži još. Pozdrav.

 

 

 

10 godina
neaktivan
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
Oldy kaže...
darko_sam kaže...
BlackDog22 kaže...
Oldy kaže...

No glavno da ste vi obrazovani.

 

Ja sa svojim obrazovanjem imam već 24 godine svoj kruh u rukama a vi mladi gospon?

 

Nije napisao da sam neobrazovan već da sam glup. Mislim da je to ispod nivoa jednog foruma da se diskusija može i treba voditi na malo višoj razini.

 

Ja sam jedino glup što ulazim u diskusije sa takvima.

Pamet/glupost je kombinacija inteligencije, znanja i iskustva. Ako misliš da su dupini jednako inteligentni ili po inteligenciji blizu ljudima očito ti fali obrazovanja. Čak i da nisi nešto pretjerano obrazovan (biologija 5. razred, pa nadalje) inteligencijom bi trebao samostalno zaključiti promatranjem dupina i ljudi da očito nisu ni blizu jedni drugima. Nije dupin neka egzotična vrsta koja nastanjuje najskrivenije dubine oceana i viđa se jednom u 10 godina, pa da ne znamo puno o njima. Imaš dupina na bacanje u sjevernom Jadranu, pa ako nisi siguran mogao si uhvatit kojeg, pa po popričat s njim. Da je i približno inteligentan ljudima uspjeli bi se sporazumjet i bez znanja jezika i vodit konstruktivan razgovor u roku 30 min. Uostalom to je naš domaći dupin tako da iako možda ne može pričati sigurno razumije hrvatski.

 

Tako da ja ponukan iskustvom i svojom inteligencijom ne mogu zaključiti ništa drugo osim da trolaš ili si glup ko k. I to je moje stručno mišljenje.

 

 

 

Ako postoji reinkarnacija iskreno ti želim da se ti lijepo reinkarniraš u jadransku pliskavicu. Odgovori na moje pitanje iz posta iznad

  Internet je pred tobom u današnje vrijeme. Ja sam hvala Bogu učio neke stvari i prije interneta.

 

Nije njihova inteligencija u tome da li znaju hrvatski. Da li imaju priključak na net ili da li koriste smartphone.

 

Dat ću ti primjer da su viđeni kako brane ljude upravo od tih predmetnih morskih pasa. Spašavaju utopljenike. Rješavaju jednostavne matematičke probleme bez ikakvog treninga.

 

Znaju i za pojam ne znam kada se ne mogu odlučiti ili ne znaju. Pa na dalje....

 

Kako i u ovom konkretnom članku kažu neki se jako teško nose s neljudskom inteligencijom.

 

http://www.bruskin.me/index.php/radoznalosti/126-delfiniimena

 

A ti sada ako te tema doista zanima potraži još. Pozdrav.

 

 

 

 

 

Oldy, nadam se da si ovo greškom stavio pod moj post kao 

odgovor na BlackDog22 . 

 

Ja izazivam dotičnog da mi objasni po čemu je pametniji od dupina. 

Btw, dozvolit ću si tvrdnju da o dupinima znam više od bilo koga tko je komentirao ovdje. 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
Oldy kaže...

 

Nisam kriv što ima onih što nemaju pametnijeg posla nego pokušavaju promjeniti nečije mišljenje o nečemu.

 

Kao meni će sada to morsko đubre biti odmah simpa. Je mo'š mislit'. :p

 

{#}

Jel bi ti ona mogla promijeniti misljenje:

ili ovo:

ili pak ovo: 

Zao mi je sto nemogu naci snimku starog ribara iz Juzne Afrike koji godinama ima Veliku Bijelu za prijateljicu koja dopliva da ga posjeti dok stari lovi.

I da, imas pravo na svoje misljenje koliko god ono bilo krivo i doneseno iz neznanja.

Na kraju kakav bi ti zakljucak donio pogledavsi ovo:

14 godina
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
mrxa1 kaže...
Ezio kaže...

top lista 10 najpametnijih bića na planeti ide sljedećim redom:

1.svinja, 2. delfin, 3.kokoš, 4.čovjek, 5.bubamara, 6.jednorog, 7.mungos, 8.ameba, 9.tetrijeb, 10. tapir...

dakle morskog psa nema ni u prvih 10. google jednostavno nema sreće jer u oceanu ne žive svinje i kokoši umjesto morskih pasa.

 

Ok, u kojem to svemiru je kokoš pametnija od čovjeka?

Da, jer je u ovom postu sumnjivo to što je kokoš na 3. mjestu, a ne to što je na 6. jednorog {#}

 

A ovaj što je zaključio da je morski pas glup jer "napada" kablove - {#}

One ring to bring them all and in the darkness bind them
Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 17:22 (The Unforgiven).
14 godina
offline
Morski psi grizu podmorske kablove

darko_sam

 

Mea culpa. Nešto sam pogriješio.

 

:)

 

desh

 

Samo ti izvoli. Meni su ipak delfini puno draži i lijepši i simpatičniji i pametniji.

 

Baš su mi cool kao i tebi ovi peseki koji su peseki a ne laju. :)

Poruka je uređivana zadnji put pon 18.8.2014 17:32 (Oldy).
 
0 3 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Morski psi grizu podmorske kablove
Bili oni simpaticni ili ne, izjaviti da je zivotinja koja se nalazi na vrhu hranidbenog lanca u moru potpuno nepotrebna i nema svrhu, te usporedivati ju s pitbulom je blago receno neobrazovano....
Steam: just_mau5
Moj PC  
13 1 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
Oldy kaže...
Bilal kaže...
Oldy kaže...

Koliko god je delfin pametan toliko je morski pas glup do bola.

 

Trebaju mu staviti zaštitu na kabl pa kada zagrize da polomi sve te zube koje ima. :p

Ja, kako je glup, ne zna šta je optički kabal {#}

 

Dok delfin koristi internet, ima čak i smartfon {#}

  Delfin je jedino pametnije biće i od nas samih. Malo se informiraj prije nego što lupiš glupost.

Jedino ti ovdje lupaš gluposti. Dokaz je i ona Eziova lista za koju si pomislio da je bio ozbiljan, a na njoj se nalazi jednorog. {#}

 

Inače, svrha moga posta (koju isto nisi shvatio) bila je da ni taj "glupi" morski pas, ni tvoj "pametni" delfin nemaju pojma šta je optički kabal. Ovoga je nešto privuklo, mislio da je hrana ili tako nešto. Da i delfinu optički kabal zamiriše ko ćevap, doletio bi da ga pojede. {#}

I nijedna životinja nije ni blizu ljudima po inteligenciji. Ti nemoj lupati takve gluposti. Ovdje si dobro i prošao. Nemoj to nekome ponoviti u stvarnom životu. {#}

Životinje sve rade instiktivno, pa tako i morski psi grizu optičke kablove...

10 godina
neaktivan
offline
Morski psi grizu podmorske kablove

Bilal, tvoj post je tipičan primjer grozne ljudske gluposti, neznanja i arogancije najgore vrste. 

 

Po čemu si ti inteligentniji od npr. orke? 

Moj PC  
0 2 hvala 0
14 godina
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
darko_sam kaže...

Po čemu si ti inteligentniji od npr. orke? 

Po ovome.

 

Intelligence has been defined in many different ways such as in terms of one's capacity for logic, abstract thought, understanding, self-awareness, communication, learning, emotional knowledge, memory, planning, creativity and problem solving.

 

U svemu je čovjek jednostavno bolji, i činjenica je da smo trenutno na vrhu inteligentnih životinja.

Swedish latin super funk.
14 godina
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
berto kaže...
Bili oni simpaticni ili ne, izjaviti da je zivotinja koja se nalazi na vrhu hranidbenog lanca u moru potpuno nepotrebna i nema svrhu, te usporedivati ju s pitbulom je blago receno neobrazovano....

  Tko je ispod njih na vrhu hranidbenog lanca obrazovani?

 

Vidiš taj bi onda bio na vrhu da njih nema. da se i to riješiti. A usporedba sa pit bullom stoji jedno i drugo su stoka koja samo zna grist a oboje su ružni do bola. Nakaze.

 

Inače brini se ti za sebe. Ne trebaš za mene.

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 10:26 (Oldy).
9 godina
protjeran
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
Oldy kaže...
berto kaže...
Bili oni simpaticni ili ne, izjaviti da je zivotinja koja se nalazi na vrhu hranidbenog lanca u moru potpuno nepotrebna i nema svrhu, te usporedivati ju s pitbulom je blago receno neobrazovano....

  Tko je ispod njih na vrhu hranidbenog lanca obrazovani?

 

Vidiš taj bi onda bio na vrhu da njih nema. da se i to riješiti. A usporedba sa pit bullom stoji jedno i drugo su stoka koja samo zna grist a oboje su ružni do bola. Nakaze.

 

Inače brini se ti za sebe. Ne trebaš za mene.

To se ne smije niti se ne da riješiti! Svaka životinja ima svrhu u tom lancu. Neki ljudi uzgajaju pitbulle i obožavaju ih,a neki cjeli život proučavaju morsku psetad i žive od toga, te hrane svoje porodice od posla kojeg vole. Dakle, o ukusima se ne raspravlja, kao niti o intelegenciji sa forumašima koji su u zavadi s njom (NHF).

Može zamjena: tvoja riba - moje meso!
12 godina
neaktivan
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
Oldy kaže...

I ja sam čuo tj. čitao i za delfina i za svinju. (divlju čini mi se).

 

Ali nisam nigdje da je morski pas inteligentan. Je za raditi štetu bilo kakve vrste.

 

Po meni potpuno suvišna vrsta na ovome svijetu em zbog ljudskih žrtava em zbog ovakvih gluposti.

 

Nikakve koristi od njega.

Bitno da mi ne radimo nikakvu stetu osim sto smo s nuklearkama,naftom itd unistili zrak, kopno, more. Bitno da nema ljudskih zrtava od nase ruke osim prvog, drugog svjetskog rata, osim domovinskog rata itd, pogledaj slike auswitcha i vidit ces da nema ljudske zrtve. Boze dragi kako ljudi mogu nekad biti nazadni i ako smijem reci glupi, koliko mozemo biti pametni toliko mozemo biti i glupi -.-. Ja se na tvom mjestu ne bih vise pojavljivao na forumu jer si takve gluposti izrekao da bi se ja ja tvom mjestu zatvorio u ormar i ne bih vise izlazio. Ako nisi znao more je teritorij morskog psa i oni ubijaju zbog hrane a ne iz zabave kako to ljudi znaju radit, mi nemamo sta radit u moru jer smo kopnene zivotinje i ova zemlja stvarno ima koristi od nas pogotovo od tebe, da tebe nema propala bi :). 

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 11:20 (Shockwave).
10 godina
neaktivan
offline
Morski psi grizu podmorske kablove

 

 

mozak morskog psa te mozak delfina{#}

 

te usporedba s ostalim sisavcima

zakljucke izvedite sami, dovoljno ste inteligentni, doduse sudeci prema pojedinim kometnrima o tome bi se jos dalo... 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 20:32 (Statsman).
 
0 5 hvala 0
14 godina
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove

 

berto kaže...
Bili oni simpaticni ili ne, izjaviti da je zivotinja koja se nalazi na vrhu hranidbenog lanca u moru potpuno nepotrebna i nema svrhu, te usporedivati ju s pitbulom je blago receno neobrazovano....

 

 

 

 

Na vrhu hranidbenog lanca je bio i Dinosaur pa je od... svoje davno.

 

I što? Došao je netko drugi.

 

Dakle to nije argument.

 

Ja ga nisam uspoređivao sa pit bullom nego su mi oboje antipatični i nepotrebni a nije da ne volim životinje volim ali one lijepše.

 

I na kraju kada ste već klub ljubitelja morskih pasa a jeste vidim onda uplatite Google-u neku svotu da popravi bar jedno oštećenje koje naprave ti vaši ljubimci morski psi.

 

Dokažite da ih volite ne samo na riječima. :p 

 

I budite obrazovani ali nemojte dugo čekati posao na burzi.

 

Sorry Mod morao sam digli su mi tlak na tisuću. Hvala.  

 

 

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.8.2014 22:49 (Oldy).
10 godina
neaktivan
offline
Morski psi grizu podmorske kablove

Kud je nestala moja poruka? 

 

Odgovorio sam sirki66 da je sve što je citirao svojstveno i dupinima. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Morski psi grizu podmorske kablove
darko_sam kaže...

Kud je nestala moja poruka? 

 

Odgovorio sam sirki66 da je sve što je citirao svojstveno i dupinima. 

Stvarno, vidio sam tu poruku i sada gledam gdje je. Mislim da nisi ni prekršio nijedno pravilo?

Swedish latin super funk.
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice