62% Hrvata gleda TV i video putem računala, laptop

poruka: 10
|
čitano: 1.827
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "62% Hrvata gleda TV i video putem računala, laptop".
15 godina
offline
62% Hrvata gleda TV i video putem računala, laptop

satatistički promatrano, svaki čovjek na Zemlji ima jedno jaje i jednu sisu. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
5 3 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
62% Hrvata gleda TV i video putem računala, laptop

pa koji moji roditelji koji su gori nego djeca...dočepali se android platforme i 24h spojeni na 230...bleje u tv program i ćorave na nezadovoljavajućih 5,5" ekrana koji baš i nije namjenjen za TV program;čak usprkos pored 2 TVa u kući koji rade čisto onak...bezveze.

Svaka akcija ima svoju reakciju.
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
62% Hrvata gleda TV i video putem računala, laptop

TV kanali,posebno naši tv kanali će kao dinosauri izumrijeti... 

 

 
5 0 hvala 0
14 godina
offline
62% Hrvata gleda TV i video putem računala, laptop

kako se navike konzumacije video sadržaja mijenjaju najbolje bi bilo ukinuti  javnu televiziju ili HRT 

nije važno sudjelovati važno je pobijediti
Moj PC  
1 0 hvala 0
9 godina
offline
62% Hrvata gleda TV i video putem računala, laptop

Samo da ovo ne pročita netko sa HRT-a ili od političara pa će odmah izmisliti neku dodatnu naknadu za pljačku naroda

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
62% Hrvata gleda TV i video putem računala, laptop

Kao i inače glupo istraživanje ili barem prezentacija istraživanja. Pitanje je koliko ljudu gleda Tv kanale. Za video sadržaje poput Youtube-a ili Facebooka već znamo da se koriste.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
62% Hrvata gleda TV i video putem računala, laptop

Današnja djeca imaju malo više od dva ekrana: Na jednom se vrti TV program ako je dobar (Film , crtić itd), na drugom Playstation/Xbox , na trećem (PC) Youtube upute kako preći u sljedeći nivo na igrici koju upravo igraju, četvrti služi za puštanje muzike, facebook, još kad su u istoj sobi dva djeteta soba više liči na kontrolni centar NASA-e nego na nekadašnju dječju sobu. I nije to tako od danas tako je već gotovo deset godina.

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: 62% Hrvata gleda TV i video putem računala, la
1van-HR kaže...

TV kanali,posebno naši tv kanali će kao dinosauri izumrijeti... 

 

 Ali nece HTV pretplata.... :S

HAKOSUKA
11 godina
odjavljen
offline
62% Hrvata gleda TV i video putem računala, laptop

Ja gledam TV preko računala 99,99% jer ga koristim kao monitor, ako ćemo s te strane...

Ako nećemo, HRT (ako se odnosi na domaću) je već trebala biti kodirnana s prijamnikom bez pretplate koja gradi vikendice po moru i nove BMW npr. kao, aute itd...

Nisam pročitao članak jer me apsolutno ne zanima... Niti dali je post ON TOPIC ili ne...

 

SkorvY
Poruka je uređivana zadnji put sri 17.5.2017 2:21 (skorvy).
Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Re: 62% Hrvata gleda TV i video putem računala, la
1van-HR kaže...

TV kanali,posebno naši tv kanali će kao dinosauri izumrijeti... 

 

 Da, samo ti je dinosaura žao a ovih smeća od hr tv kanala nije.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice