Algebra: Stigli rezultati probnih ispita mature

poruka: 7
|
čitano: 852
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Algebra: Stigli rezultati probnih ispita mature".
15 godina
online
Algebra: Stigli rezultati probnih ispita mature

džabe im sve to kad se na kraju pravi posao dobiva preko veze (osim najtraženijih zanimanja) a vani ne priznaju naše diplome a sve na kraju kako bi vas budući poslodavac ucjenjivao po ovom principu:

džabe ste učili

 
0 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Re: Algebra: Stigli rezultati probnih ispita matur
Ges kaže...

džabe im sve to kad se na kraju pravi posao dobiva preko veze (osim najtraženijih zanimanja) a vani ne priznaju naše diplome a sve na kraju kako bi vas budući poslodavac ucjenjivao po ovom principu:

džabe ste učili

Krasni su ti poslovi koji se dobivaju preko veze, ako ti je "pravi" posao hladit jajca u nekakvoj drzavnoj upravi za 4500kn onda stvarno...

11 godina
offline
Re: Algebra: Stigli rezultati probnih ispita matur
ansha kaže...
Ges kaže...

džabe im sve to kad se na kraju pravi posao dobiva preko veze (osim najtraženijih zanimanja) a vani ne priznaju naše diplome a sve na kraju kako bi vas budući poslodavac ucjenjivao po ovom principu:

džabe ste učili

Krasni su ti poslovi koji se dobivaju preko veze, ako ti je "pravi" posao hladit jajca u nekakvoj drzavnoj upravi za 4500kn onda stvarno...

 opet je bitnija veza nego učenje, ako imaš dobru špagu možeš hladit jajca i za duplo ili triput toliko

jbga, kako je tajo sitna picajzla, računaj na sitni uredski poslić i sitnu plaćicu

ako se tajo malo bolje iskazao u stranci, ideš u agenciju na sitni uredski posao s malo krupnijom plaćom

a ako je tajo mangina u stranci, onda ideš u agenciju na krupni uzaludni posao i krupnu plaću

itd. itd. itd.

 

EDIT: na kraju možda dobaciš i do penthousea na vrhu nebodera 

Poruka je uređivana zadnji put sri 16.3.2016 10:21 (picajzla0707).
14 godina
protjeran
offline
Algebra: Stigli rezultati probnih ispita mature

Istina, al ogromna vecina ih radi za "sicu" tj. <5000kn

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
online
Re: Algebra: Stigli rezultati probnih ispita matur
ansha kaže...

Istina, al ogromna vecina ih radi za "sicu" tj. <5000kn

ja s druge strane znam da ogromna većina njih radi za dobre plaće

14 godina
protjeran
offline
Re: Algebra: Stigli rezultati probnih ispita matur
Ges kaže...
ansha kaže...

Istina, al ogromna vecina ih radi za "sicu" tj. <5000kn

ja s druge strane znam da ogromna većina njih radi za dobre plaće

Ma koje dobre pare, koje su to pozicije i sta su to dobre pare?

15 godina
online
Re: Algebra: Stigli rezultati probnih ispita matur
ansha kaže...
Ges kaže...
ansha kaže...

Istina, al ogromna vecina ih radi za "sicu" tj. <5000kn

ja s druge strane znam da ogromna većina njih radi za dobre plaće

Ma koje dobre pare, koje su to pozicije i sta su to dobre pare?

sve one na kojima se ne ubijaš od posla a pare su iznad 7000kn

 

a glede toga jel to "pravi" posao il ne, iskreno, što sam stariji to mi više puca ona stvar za ideale i sustav i sve ovo čime nas lažu da mi moramo biti promjena bla bla jada jada, te sve više uviđam da sam trebao više grabiti a manje moralizirati jer svi na kraju krepamo a ja ću onako, ko stabilan srednji sloj čisto jer nisam rastrošan pa s godinama i odvajanjem 5 lipa sazidaš kuću a ne jer sam dobro zarađivao

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice