Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

poruka: 21
|
čitano: 4.815
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?".
11 godina
neaktivan
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

Ovo je jako dobra vijest, Hrvatska politika bi trebala upregnuti i pod svaku cijenu dovesti Alibabu u Zadar.

Alibaba proda vise proizvoda nego Amazon i eBay zajedno.

 

Kada bi Zadar bio distributivan centar za Europu to bi donjelo vjerujem preko 100 radnih mjesta sa mogucnosti potencionalnog rasta.

Uz to bi se povecao promet u pomorskim lukama.

 

Nas najveci problem je sto nasi politicari nemaju pojma (ni drzavni a lokalni jos manje)  ni sta je Alibaba i koliko ta kompanija proda tokom godine, nadajmo se da imaju nekoga tko ce im objasniti.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 7:59 (kingofthenight).
 
31 0 hvala 2
16 godina
neaktivan
offline
Re: Alibaba razmatra Zadar za distributivno središ
Nadam se da će uspjeti to izlobirati iako je to vijest iz 2015.

http://zadarski.slobodnadalmacija.hr/regional/clanak/id/437322/alibaba-doi-u-zadar-stipe-mesic-i-david-lekaj-u-kini-lobiraju-za-zadarske-projekte

Idu lokalni izbori pa da se malo digne prašina za pučanstvo.
Moj PC  
7 0 hvala 8
14 godina
neaktivan
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

Nema od toga ništa!

Kada je, prošle godine, kinesko izaslanstvo došlu u Zadar da u Zadru ili bližoj okolici naprave središte za njihovoga najvećega turističkoga turoperatora, gosp. Kaljemta se uopće nije niti pojavio na sastanku sa njima, niti je nekoga poslao u svoje ime.

 

U svakom slučaju, 40 lopova u vladajućoj HDZ strukturi u Zadru već imamo, tako da bi Alibaba bio normalan sljed stvari.

 
8 0 hvala 6
16 godina
neaktivan
offline
Re: Alibaba razmatra Zadar za distributivno središ
kingofthenight kaže...

 

 

Nas najveci problem je sto nasi politicari nemaju pojma (ni drzavni a lokalni jos manje)  ni sta je Alibaba i koliko ta kompanija proda tokom godine, nadajmo se da imaju nekoga tko ce im objasniti.

Nije to problem. Lako se i brzo progugla što je i tko je... Već je problem u tome što ako se ne može 20 ljudi ogrebati za određeni postotak, ništa se niti ne pokreće.

 

“From the naturalistic point of view, all men are equal. There are only two exceptions to this rule of naturalistic equality: geniuses and idiots.”
14 godina
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

Daleko je 1. travnja...

Moj PC  
5 0 hvala 0
11 godina
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

yeah right,  distributivni centar za europu s autocestom koja je zatvorena za kamione čim edi škovrlj izađe na paški most

Moj PC  
8 1 hvala 4
14 godina
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

Ajme sreće za Zadrane. Živiš pored njihova središta, uplatiš i pokucaš im na vrata. Pa zamijeniš neku robu, i onda namiriš za drugu.

 

Vjerojatno je riječ o distributivnom središtu za ovaj dio Europe, ne za zapadni dio. Tako da će središte vjerojatno biti istočnije.

 

držimo palčeve.

 
3 0 hvala 0
7 godina
protjeran
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

ko sad širi lažne vijesti?

 
9 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Alibaba razmatra Zadar za distributivno središ
"Sto ja imam od toga", pita se gradonacelnik...
 
13 0 hvala 0
14 godina
protjeran
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

Znaš valjda da bude, obična predizborna demagogija. Na kolima rvackog gospodarstva se moreš vozit samo i jedino ako dobro podmažeš kotače, a na njima kotača da nemreš izbrojit, a što tek cvile...

Ti điberi iz Alibabe nisu još upoznali našeg superheroja, zaštitnika svih uhljeba i đabalebara: Moje ime je Birokratko - kako vam mogu odmoći!?

Trust me, I'm a Jedi!
Moj PC  
12 0 hvala 0
16 godina
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

Kako da ne. Spomenut ću samo ovo.

Split your lungs with Blood and Thunder
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

pošto u srbiji ima dosta kineza, ja se kladim na srbiju, zadar neće biti, ako bude hrvatska mogla bi recimo biti rijeka

*** nisam ovlašten da dajem potpis ***
Moj PC  
0 1 hvala 0
15 godina
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

ima doli već baba kol'ko oš. koji će im q još i alibaba! to će bit distributivni centar k'o što je udbina komanda galaktičke federacije. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
8 1 hvala 0
15 godina
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

Ziher, nek dodju Kaljmetiju. Bit ce u minusu i maticna firma nakon sto se 'dogovore'...

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Alibaba razmatra Zadar za distributivno središ
Uvijek postoji preko Obrovca
7 godina
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

Mislim da bi bilo to super za Zadar i za Hrvatsku, da imamo nekakvo distributivno središte. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Alibaba razmatra Zadar za distributivno središ
Ajar kaže...

ima doli već baba kol'ko oš. koji će im q još i alibaba! to će bit distributivni centar k'o što je udbina komanda galaktičke federacije. 

 

Kad malo bolje razmislim, ova ti uopšte nije loša. Miran kraj, ekologija, izvanzemljaci svuda oko nje, granica odmah pored za svemirske migrante, kandidata koliko hoćeš...

16 godina
neaktivan
offline
Re: Alibaba razmatra Zadar za distributivno središ
Treba znati i prepisati članak. Budimpešta i Srbija se spominju samo kao moguće lokacije filmskog stidija, o čemu govori trećina originalnog teksta.

Također se spominje i zainteresiranost za kupovinu Hrvatskih pošta, što dovoljno govori koliko je članak ozbiljan.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
 
0 0 hvala 3
16 godina
odjavljen
offline
Re: Alibaba razmatra Zadar za distributivno središ
Inovator kaže...
"Sto ja imam od toga", pita se gradonacelnik...

 Mozda ce mu se predloziti farbanje skladista svake godine....ili cak kvartalno ako bude ''povoljno '' .

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
14 godina
neaktivan
offline
Alibaba razmatra Zadar za distributivno središte?

Evo osobno imam neke nove informacije iz,"relativno pouzdanih" izvora, iako sam i sam skeptičan što se toga tiče, upravo iz ovih političkih razloga i naših kriminalaca koji tu sebe žele vidjeti.

 

Najbitniji razlog zašto su izdvojili Zadar je zračna luka koja je u samoj blizini zone "Crno".

Zračna luka im je dovoljno velika za sve njihove potrebe i nikada nije zatvorena radi vremenskih nepogoda jer ima dvije piste., jer veliki dio njihove robe upravo ide zrakoplovima.

Luka Gaženica je samo jedan plus u slučaju da se odluče i na kontejnerski transport o kojemu navodno nije bilo razgovora nego samo neke natuknice.

Ostali gradovi u HR im ne dolaze u obzir radi vrlo loše infrastrukture (Zagreb - samo jedna pista, a veliki broj zrakoplova, kao i split ljeti).

Srbija im je vrlo zanimljiva jer im srbi navodno nude sve besplatno samo da dođu i zaposle njihov kadar, ali će imati problema u slučaju prijevoza roba pomorskim putem. Ovako bi sve riješili jednim udarcem.

 

Kao što rekoh, osobno sam skeptika radi naših političara i administracije, a tu se krije i nekakva "ljubomora" između regija i gradova kao kada je Zagreb blokirao dolazak Audia u Šibenik jer su ga htjeli dovući u ZG pa su švabee odustali i lagano za Poljsku.

 

 
4 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Alibaba razmatra Zadar za distributivno središ
milicevic kaže...

Evo osobno imam neke nove informacije iz,"relativno pouzdanih" izvora, iako sam i sam skeptičan što se toga tiče, upravo iz ovih političkih razloga i naših kriminalaca koji tu sebe žele vidjeti.

 

Najbitniji razlog zašto su izdvojili Zadar je zračna luka koja je u samoj blizini zone "Crno".

Zračna luka im je dovoljno velika za sve njihove potrebe i nikada nije zatvorena radi vremenskih nepogoda jer ima dvije piste., jer veliki dio njihove robe upravo ide zrakoplovima.

Luka Gaženica je samo jedan plus u slučaju da se odluče i na kontejnerski transport o kojemu navodno nije bilo razgovora nego samo neke natuknice.

Ostali gradovi u HR im ne dolaze u obzir radi vrlo loše infrastrukture (Zagreb - samo jedna pista, a veliki broj zrakoplova, kao i split ljeti).

Srbija im je vrlo zanimljiva jer im srbi navodno nude sve besplatno samo da dođu i zaposle njihov kadar, ali će imati problema u slučaju prijevoza roba pomorskim putem. Ovako bi sve riješili jednim udarcem.

 

Kao što rekoh, osobno sam skeptika radi naših političara i administracije, a tu se krije i nekakva "ljubomora" između regija i gradova kao kada je Zagreb blokirao dolazak Audia u Šibenik jer su ga htjeli dovući u ZG pa su švabee odustali i lagano za Poljsku.

 

 Šta im nije cilj da posluju unutar EU radi carine? Ja jako dobro razmislim ako ću naručiti nešto skuplje od 22€s obzirom na carinu od 43% (imam 200+ narudžbi sa aliexpressa)...

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice