Apple traži zabranu prodaje Galaxy Nexusa u SAD-u

poruka: 33
|
čitano: 3.535
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Apple traži zabranu prodaje Galaxy Nexusa u SAD-u".
16 godina
offline
Re: Apple traži zabranu prodaje Galaxy Nexusa u SA
Random. kaže...
H4X0R kaže...

I ova obojica gore, Random, zatojeto, mislim stavno: bla bla bla bla. Nista pametno, nista objektivno iz vasih usta, il je totalno pogresno, il je trollovski.

Toliko je pogrešno da nisi sposoban citirati i ispraviti. A gledaj, nisi ti kriv - to je tvoj nivo.

 

Ti funkcioniraš na tom nivou i svaka naprednija rasprava za tebe je previše. Ne daje se djetetu čvrsta hrana. Ili kad djete nešto neće, ideš li se s njim raspravljati i tražiš li od njega da argumentira svoje stavove poput odraslih? (pogledaj nekoliko poruka gore kako se to radi, možda koju mrvicu i pokupiš) Ne - jer djete nije sposobno voditi konverzaciju na tom nivou.

 

Moja greška što sam citirao dijelove patenata. Gdje mi je pamet bila? Trebao sam znati da publika kojoj odgovaram ne voli puno čitati. A ni   argumenti vam baš nisu prirasli srcu.

 

Nažalost - neki ostanu djeca i nakon puberteta. Tu onda nema lijeka. Haters gonna hate. Bye.

 

 

Opet bla x 5. Znamo mi da si ti jedini tu koji je skontao patente. Zasto bi se mi raspravljali sa tobom.

15 godina
neaktivan
offline
Apple traži zabranu prodaje Galaxy Nexusa u SAD-u

Ako su ovo najjači patenti što Apple ima kao što piše na kraju članka onda mogu samo napisati LOL! Apple za svoje korisnike sve maksimalno pojednostavljuje. Kada su patenti u pitanju onda im nije problem ni napisati cijelu knjigu koja opsežno opisuje samo ono što se može vidjeti iz priložene slike i ništa više od toga. Evo slika jednog od famoznih Appleovih patenata prliagođena da bude jednostavna za shvatiti i najzagriženijim Appleovim fanovima.

Evo i demonstarcija http://farm4.static.flickr.com/3586/5698521247_6da5d66288_o.gif

slide to unlock slide to unlock
Is it weird that this gave me an orgasm?
Poruka je uređivana zadnji put pon 13.2.2012 19:52 (DragonShit).
 
2 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: Apple traži zabranu prodaje Galaxy Nexusa u SA
Random. kaže...
H4X0R kaže...

I ova obojica gore, Random, zatojeto, mislim stavno: bla bla bla bla. Nista pametno, nista objektivno iz vasih usta, il je totalno pogresno, il je trollovski.

Toliko je pogrešno da nisi sposoban citirati i ispraviti. A gledaj, nisi ti kriv - to je tvoj nivo.

 

Ti funkcioniraš na tom nivou i svaka naprednija rasprava za tebe je previše. Ne daje se djetetu čvrsta hrana. Ili kad djete nešto neće, ideš li se s njim raspravljati i tražiš li od njega da argumentira svoje stavove poput odraslih? (pogledaj nekoliko poruka gore kako se to radi, možda koju mrvicu i pokupiš) Ne - jer djete nije sposobno voditi konverzaciju na tom nivou.

 

Moja greška što sam citirao dijelove patenata. Gdje mi je pamet bila? Trebao sam znati da publika kojoj odgovaram ne voli puno čitati. A ni   argumenti vam baš nisu prirasli srcu.

 

Nažalost - neki ostanu djeca i nakon puberteta. Tu onda nema lijeka. Haters gonna hate. Bye.

Puno texta ali malo sadržaja, to ti piše u tvojim citatima patenata. Kad sve sažmeš završiš na jednoj riječi - BULLSHIT. Pa ti sad okreći i prevrći kako hoćeš.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice