DDoS napad na najveće ruske banke pomoću kućnih ro

poruka: 4
|
čitano: 1.376
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "DDoS napad na najveće ruske banke pomoću kućnih ro".
15 godina
neaktivan
offline
DDoS napad na najveće ruske banke pomoću kućnih ro

Vjerovatno je i moj router bio ukljucen . Kad sam zvao t-com, jer mi je brzina bila 0.5, rekli su mi da su mi spojena 32 uredjaja na mrezu.

 
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: DDoS napad na najveće ruske banke pomoću kućni
I da li će update-ati sad te rutere ili će se i dalje moći koristiti za buduće napade?
King in the castle, king in the castle ...
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
DDoS napad na najveće ruske banke pomoću kućnih ro

Sigurno su ruski hakeri za to krivi.

 
3 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: DDoS napad na najveće ruske banke pomoću kućni
tjodalv kaže...
I da li će update-ati sad te rutere ili će se i dalje moći koristiti za buduće napade?

Moš mislit... Nisu ih kadri zakrpati kod puno većih problema (onaj nedavni hack koji je mogao zamijeniti DNSove u routeru i tako omogućio da se svaki req preusmjeri na razne "zanimljive" stranice)...

 

Ionako su ti ISPovski routeri sprdnja i smeće - pošten router ne košta puno (<100€) i nudi mogućnosti i stabilnost o kojima se može samo sanjati na prosječnom speedportu ili tako nekom ruganju od routera.

Ovaj forumaš je netolerantan prema osobama svih nacionalnosti, rasa i spolnog opredjeljenja te smatra da svaka osoba ima pravo biti ugnjetavana zbog svojih glupih mišljenja.
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice