Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 835

poruka: 16
|
čitano: 2.766
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 835".
9 godina
offline
Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 835

Podsjetimo, Samsung će na američkom tržištu prodavati inačicu sa Snapdragonom, dok je za ostatak tržišta, uključujući i europsko namijenjena inačica s Exynosom. Čini se kako bi ovaj put Europljani mogli proći nešto bolje nego Amerikanci.

 

pa i sa sedmicom jel bio isti slucaj... exynos se pokazao boljim

Moj PC  
11 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 835

Zašto jednostavno ne kupe Appleov čip kad nisu sposobni napraviti vlastiti koji bi bio dovoljan da pokrene smeće od touchwiza? Koji će mi klinac 12 jezgri koje ne vrijede ko pola Appleove? Puste jezgre, pusti ghz, a obična jednadžba se brže riješi na abakusu 

 

 
2 16 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8
Samsung u HR postuje hrvatske zakone jer mobitel od stare majke je vec cetiri puta na servisu zbog istog kvara, a "gospodin" iz Samsunga mi kaze da po zakonu se uredjaj popravlja dok je god to moguce... E pa vidimo se na trznoj inspekciji pa ce ti oni objasniti zakon o obveznim odnosima clanak 424. A samsung koji god procesor koristio nece vise u moju kucu... Sorry na off ali sam morao obavijestiti sve da znaju sto ih ceka u slucaju kvara
 
0 0 hvala 1
11 godina
neaktivan
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8

Što si očekivao od kompanije koja je čekala da ljudi krenu ginuti takoreći prije nego je povukla opasno smeće zvano note? 

16 godina
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8
Predator003 kaže...

Što si očekivao od kompanije koja je čekala da ljudi krenu ginuti takoreći prije nego je povukla opasno smeće zvano note? 

 mogli su ga i vratiti natrag na držište, pa kaj nije jedini problem bila baterija? bar su se tak svi službeno izjasnili.. zamijenis i bok

15 godina
odjavljen
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8

Ne znam za Samsung u HR, ali nizozemski Samsung je odličan i iskustvo podrške vrhunsko (imao posla s SSD diskovima).

 

Što se telefona tiče, osim što ni rootanje i flashanje uređaja ne poništava garanciju u zemljama EU, imaš uvijek dvije (2) godine garancije kao minimum u kojem su ti svi popravci besplatni (uključujući poštarinu), s time da samo do 6 mjeseci imaš pravo na instantni popravak i zamjenu, tj. tek nakon 6 mj. prodavač može reći da si kriv za defekt uređaja.

 

Malo više o tome: http://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/faq/index_en.htm

http://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/shopping/guarantees-returns/index_en.htm

prodajem jednu od mašina (onu za veš)
9 godina
neaktivan
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8
Predator003 kaže...

Zašto jednostavno ne kupe Appleov čip kad nisu sposobni napraviti vlastiti koji bi bio dovoljan da pokrene smeće od touchwiza? Koji će mi klinac 12 jezgri koje ne vrijede ko pola Appleove? Puste jezgre, pusti ghz, a obična jednadžba se brže riješi na abakusu 

 

 Zašto jednostavno Apple ne upotrijebi Android kad nisu sposobni napraviti vlastiti OS koji može zadovoljiti korisnika koji ima IQ veći od broja godina nekog tinejđera 

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
9 godina
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8
JozoBozo121 kaže...
Predator003 kaže...

Zašto jednostavno ne kupe Appleov čip kad nisu sposobni napraviti vlastiti koji bi bio dovoljan da pokrene smeće od touchwiza? Koji će mi klinac 12 jezgri koje ne vrijede ko pola Appleove? Puste jezgre, pusti ghz, a obična jednadžba se brže riješi na abakusu 

 

 Zašto jednostavno Apple ne upotrijebi Android kad nisu sposobni napraviti vlastiti OS koji može zadovoljiti korisnika koji ima IQ veći od broja godina nekog tinejđera 

 cek da prvo izmisle uredaj koji nema 50% mesa i 50% ekrana s prednje strane.. da ne nose cigle s mini ekranima

a onda ce opet lagano pokusati hvatati korak pa ubacivati bezicno punjenje, brzo punjenje i sl.

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2017 21:53 (digitall).
11 godina
neaktivan
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8
JozoBozo121 kaže.. 

 Zašto jednostavno Apple ne upotrijebi Android kad nisu sposobni napraviti vlastiti OS koji može zadovoljiti korisnika koji ima IQ veći od broja godina nekog tinejđera 

Biti mazohist kojeg "pali" trzav poluproizvod koji će 6 mjeseci pokušavati "ispraviti" raznim romovima i kojekakvim glupostima jer proizvođač nije dao update =/= imati IQ veći od broja nekog tinejđera

 

 

Samsung bi trebao probati napraviti flagship sa skylake procesorom. Komponente ubaciti u nekakav ruksak i od njih povući metar kabla za touch zaslon. Opet bi ga iphone razorio, ali bar bi bilo manje sramotno 

 

9 godina
neaktivan
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8
Predator003 kaže...

 

 

Samsung bi trebao probati napraviti flagship sa skylake procesorom. Komponente ubaciti u nekakav ruksak i od njih povući metar kabla za touch zaslon. Opet bi ga iphone razorio, ali bar bi bilo manje sramotno 

 

  

HTC One M9 - nikad trznuo, sve klizi na njemu. A znaš sto je još bolje? Sa svakim updateom je sve brži, dok kad sam iPhone updateao već na dvije verzije noviji iOS sve već zastajkuje.

 

Dead Kad pričaš o iOS-u moraš shvatit da pričaš o OS-u za malu djecu i Amere (ugl. idioti), a ne za odrasle i ozbiljne ljude.

Bolje biti ratnik u vrtu nego vrtlar u ratu!
Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2017 22:45 (JozoBozo121).
9 godina
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8
Predator003 kaže...

 

Samsung bi trebao probati napraviti flagship sa skylake procesorom. Komponente ubaciti u nekakav ruksak i od njih povući metar kabla za touch zaslon. Opet bi ga iphone razorio, ali bar bi bilo manje sramotno 

 

i nakon tog videa pogledas video gdje se usporeduju features i pocnes plakati mjesec dana...  jer se zapitas sto mogu s onim sto nosim depu, a ne koliko milisekundi brze ce otvoriti aplikaciju

a ako te bas brzina pati onda pogledas taj video usporedbe gdje duplo jeftiniji mate9 pomete pod sa ajfonom 7

 

vidim da neke ovčice imaju potrebu srati po temi koja se ne tice samog geyfona.. 

ocigledno kompleksi neki, opravdanja, izvlacenja... sve po starom..

Poruka je uređivana zadnji put ned 19.3.2017 0:03 (digitall).
7 godina
neaktivan
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8
Jednaki su.snapdragon ima bolji gpu i s time bolje performanse u igricama i sl,exynos u multitaskingu.
9 godina
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8
Zlaco kaže...
Jednaki su.snapdragon ima bolji gpu i s time bolje performanse u igricama i sl,exynos u multitaskingu.

 na papiru da, ali u praksi se pokazao ex bolji brzi i bez trzanja u svakodnevnom radu

imas i na youtube hrpu usporedbi.. mislim da je na 7.0 jos ocitija razlika 

 

 

ocigledno je samsung dotjerao i optimizirao ex dok ih je briga za snap

nisu samo performanse i rad opcenito u pitanju nego i baterija 

Poruka je uređivana zadnji put sub 18.3.2017 23:44 (digitall).
15 godina
neaktivan
offline
Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 835

NEznam što karate te jabučare bzvze. Pa ostao im je još samo taj singlecore test, mala lokvica u kojoj su gazde. Imajte razumjevanja bem mu ulje.

Give a man a mask and he will show you his true face
Moj PC  
7 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8
limitedition kaže...

NEznam što karate te jabučare bzvze. Pa ostao im je još samo taj singlecore test, mala lokvica u kojoj su gazde. Imajte razumjevanja bem mu ulje.

 Nesto kao pompa oko AMD vs Intel proc ?!

12 godina
neaktivan
offline
Re: Exynos 8895 se pokazao boljim od Snapdragona 8
Dead kaže...
JozoBozo121 kaže...
Predator003 kaže...

 

 

Samsung bi trebao probati napraviti flagship sa skylake procesorom. Komponente ubaciti u nekakav ruksak i od njih povući metar kabla za touch zaslon. Opet bi ga iphone razorio, ali bar bi bilo manje sramotno 

 

  

HTC One M9 - nikad trznuo, sve klizi na njemu. A znaš sto je još bolje? Sa svakim updateom je sve brži, dok kad sam iPhone updateao već na dvije verzije noviji iOS sve već zastajkuje.

 

Dead Kad pričaš o iOS-u moraš shvatit da pričaš o OS-u za malu djecu i Amere (ugl. idioti), a ne za odrasle i ozbiljne ljude.

 Kad bi barem objasnio tu idiotsku tvrdnju. Ali nećeš, jer posrijedi je nešto drugo.

 Pa evo zadnji iphone koji sam koristio je bio 6 i smetalo me šta nedo Bog da ti nešto izmjeniš a da apple to tako nije zamislio...neki put me nije ni čudilo da je tako brz kad sve ide po jednom pravcu kojeg nema šanse da promjeniš bez jailbreaka.

Baš na toj 6-ici su uveli mogućnost promjene tipkovnice i nije to baš išlo glatko koliko se sjećam, lag se debelo osjetio (ovo spominjem jer je to bio pokušaj otvaranja iOS-a). I onaj itunes prilikom spajanja na PC mi se nije sviđao, non stop su izlazila neka upozorenja i ograničenja.

Jedino što mi se kod iphonea baš sviđa je ona vibracija jer se ne trese bezveze neko onako glatko i lijepo 

Ne mrzim iphone ali nije mi niš posebno...više je "fensi" nego android....

 

OnTopic: Samsung rezervirao sve 835-ice da bi se prodavale samo na američkom tržištu...pa jel moguće da će se tako dobro prodavat?  

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice