Li-Fi tehnologija dolazi na iPhone?

poruka: 8
|
čitano: 1.892
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Li-Fi tehnologija dolazi na iPhone?".
11 godina
neaktivan
offline
Li-Fi tehnologija dolazi na iPhone?

Sve je to lijepo, ali nikako riješiti bateriju. Moj smartphone je na 4G kao fiksni. Stalno ukopčan na struju...

 
10 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Li-Fi tehnologija dolazi na iPhone?
Traljava tehnologija, preovisna o raznim cimbenicima
...i tako dalje
11 godina
odjavljen
offline
Li-Fi tehnologija dolazi na iPhone?

Did you see bro? No bro, it's lightning fast. Anyway, šta ako je mrak, nema svjetlosti, nema šeranja😀

skOOrvy http://www.speedtest.net/result/4656104677.png
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Li-Fi tehnologija dolazi na iPhone?
Thommar kaže...

Sve je to lijepo, ali nikako riješiti bateriju. Moj smartphone je na 4G kao fiksni. Stalno ukopčan na struju...

 Ne rješavaju oni mnogo toga, npr. treći update ne rješava 3 mjeseca problem updatea stanja baterije 

 

http://www.forbes.com/sites/gordonkelly/2016/01/20/apple-ios-9-2-1-problem/

There is no job like cron job!
12 godina
odjavljen
offline
Re: Li-Fi tehnologija dolazi na iPhone?
Sad će Jabuka da bude još skuplja!
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Li-Fi tehnologija dolazi na iPhone?
skorvy kaže...

Did you see bro? No bro, it's lightning fast. Anyway, šta ako je mrak, nema svjetlosti, nema šeranja😀

 Gledao sam na TED-u da Li-Fi moze raditi i kad je svjetlost toliko prigusena da ju nase oko uopce ne vidi (mrak).

13 godina
offline
Re: Li-Fi tehnologija dolazi na iPhone?
Jakic007 kaže...
skorvy kaže...

Did you see bro? No bro, it's lightning fast. Anyway, šta ako je mrak, nema svjetlosti, nema šeranja😀

 Gledao sam na TED-u da Li-Fi moze raditi i kad je svjetlost toliko prigusena da ju nase oko uopce ne vidi (mrak).

U principu bih kazao "prvom" komentatoru, nešto u stilu "take pics, or didn't happened"!!!! 

Obzirom ste me kolega @Jakic007 donekle pretekli a da niste stavili neki link, primarno OPET upućujem "prigovor" kolegi @Skorvy, dajte priložite nešto konkretnije, inače ću si dopustiti shvatiti vaš komentar irelevantnim! 

 

Obzirom sam čuo još prošle godine nešto o Li-Fi tehnologiji, po onome što sam pročitao za sada sam poprilično suspektan, skeptičan, ali tko zna, prije manje od dvadesetak godina, tko bi kazao da ćemo imati "flat wide candy bar smartphone", posebice phablete?!?! 

ATJ Lučko
12 godina
offline
Re: Li-Fi tehnologija dolazi na iPhone?
skorvy kaže...

Did you see bro? No bro, it's lightning fast. Anyway, šta ako je mrak, nema svjetlosti, nema šeranja😀

 Ništa?! Care.... 

Upalit ćeš flash na mobu.  

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice