Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

poruka: 82
|
čitano: 7.622
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d".
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Ezio kaže...

 

Ne mora razlog biti hvalisanje nego želja za posjedovanjem novog bržeg, ljepšeg, sposobnijeg gadgeta.

I šta ima veze ako je konzumerističko razmišljanje? Njegovi su novci, sam bira na što će ih trošiti...

Naravno da bira i ima potpuno pravo na to... Čovjek je rekao svoje mišljenje, a i ja svoje i sve 5... Nadam se da se nitko nije uvrijedio.

 

Što se tiče tvoje prve rečenice...

 

Novi je. Kakve veze? to ne znači apsolutno ništa...

Brži je, ali to kao korisnik ne možeš primjetiti, brži je jedino u benchmarku

Ljepši? to je subjektivno iako S7 i S6 recimo izgledaju praktički isto

Sposobniji? Niti malo ili jako jako malo... Sve praktički iste funkcije.

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 9:26 (lllnuclearlll).
9 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Ima puno bolju kameru. Nekom je i to dovoljno.
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
kbenzema kaže...
Ima puno bolju kameru. Nekom je i to dovoljno.

Puno bolju? Pa baš i nema. Slične su, a kamera na oba je vrhunska za mobitele. Kamera na mobitelu nikad neće bit ni blizu kameri DSLR fotoaparata, tako da ako netko želi vrhunske slike morat će kupit DSLR, a ne novi mobitel.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 9:41 (lllnuclearlll).
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi

Upravo tako. Razlike izmedju flagshipa su minimalne jer je tehnologija sazrela.... Ja sam kupovao svake godine najnoviji model doduse ne cim izadje.... Sa S6 sam presao na nexus 6p jer je cijena S7 bila previsoka pa reko da probam i nexus i S8 ce morati denijeti nest extra novo da me privuce...... Jednostavno nexzs 6p je fenomenalan mob... Imao sam S2, S3, S4 active, note 3, note 4, S6 i sad nexus 6p plus jos neki modeli prije toga.....

14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
lllnuclearlll kaže...
kbenzema kaže...
Ima puno bolju kameru. Nekom je i to dovoljno.

Puno bolju? Pa baš i nema. Slične su, a kamera na oba je vrhunska za mobitele. Kamera na mobitelu nikad neće bit ni blizu kameri DSLR fotoaparata, tako da ako netko želi vrhunske slike morat će kupit DSLR, a ne novi mobitel.

Mislim da je argument za kamere kod većine ljudi otprilike isti kao i vezano za performanse. Kao, strašno im je bitno to, a na kraju isto kako ne gledaš hoće li ti se aplikacija otvoriti za 520 ili za 470 ms, ne gledaš ni imaš li par posto manje šuma na slikama. Ionako je važno korištenje aplikacije kad se otvori (a koristit ćeš je nekoliko redova veličine duže nego što ćeš je čekati da se otvori pa je više-manje svejedno) kao što je važno što je na slici, uspomena itd., a ne mrvica šuma ili jesu li boje savršene po ovom ili onom standardu ili imaju neki odmak pa je crvena 4 % zasićenija nego bi trebala biti.

 

Ali šta je je, lijepo su nas kompanije izdresirale da gledamo stvari koje nam objektivno (gotovo) ništa ne bi trebale značiti u životu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 9:49 (Mirko935).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
lllnuclearlll kaže...
kbenzema kaže...
Ima puno bolju kameru. Nekom je i to dovoljno.

Puno bolju? Pa baš i nema. Slične su, a kamera na oba je vrhunska za mobitele. Kamera na mobitelu nikad neće bit ni blizu kameri DSLR fotoaparata, tako da ako netko želi vrhunske slike morat će kupit DSLR, a ne novi mobitel.

 

S8 ce vjerojatno imati fotke na razini DSLR-a..

16 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
brada09 kaže...

 

S8 ce vjerojatno imati fotke na razini DSLR-a..

 

 

Ti se šališ?

 

To kao da kažeš da će iduća generacija logitech zvučnika za PC biti na razini JBL sustava koji se koristi na koncertima...

12 godina
offline
Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

Ja sam na Z2 već oohohoho...

 

Preko Njuške - 1700 kn, kamera, autonomija, 3 gige rama milinica

 

Dok se ne smrda neću mjenjat.

Moj PC  
3 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
brada09 kaže...
lllnuclearlll kaže...
kbenzema kaže...
Ima puno bolju kameru. Nekom je i to dovoljno.

Puno bolju? Pa baš i nema. Slične su, a kamera na oba je vrhunska za mobitele. Kamera na mobitelu nikad neće bit ni blizu kameri DSLR fotoaparata, tako da ako netko želi vrhunske slike morat će kupit DSLR, a ne novi mobitel.

 

S8 ce vjerojatno imati fotke na razini DSLR-a..

 Jbg ima mali problemcic ;) Klasicna fizika kaze da nece da bidne tako ;) da je kamera na mobitelu dovoljna za 95+% ljudi jeste da je na nivou DSLR-a? Nema ni teoretske sanse iz prije navedenih razloga.....

lllnuclearlll kaže...
brada09 kaže...

 

S8 ce vjerojatno imati fotke na razini DSLR-a..

 

 

Ti se šališ?

 

To kao da kažeš da će iduća generacija logitech zvučnika za PC biti na razini JBL sustava koji se koristi na koncertima...

 Pa zar vec nisu? Ja imam Z5500 i to je i bolje od JBL ;)

7 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Mirko935 kaže...

Mislim da je argument za kamere kod većine ljudi otprilike isti kao i vezano za performanse. Kao, strašno im je bitno to, a na kraju isto kako ne gledaš hoće li ti se aplikacija otvoriti za 520 ili za 470 ms, ne gledaš ni imaš li par posto manje šuma na slikama. Ionako je važno korištenje aplikacije kad se otvori (a koristit ćeš je nekoliko redova veličine duže nego što ćeš je čekati da se otvori pa je više-manje svejedno) kao što je važno što je na slici, uspomena itd., a ne mrvica šuma ili jesu li boje savršene po ovom ili onom standardu ili imaju neki odmak pa je crvena 4 % zasićenija nego bi trebala biti.

 

Ali šta je je, lijepo su nas kompanije izdresirale da gledamo stvari koje nam objektivno (gotovo) ništa ne bi trebale značiti u životu.

Samo, jedno si previdio; selfi kamera.

Sve su manje-više totalno u banani, i tu treba tražiti tehnološki napredak.

Da bar netko vrati onaj Oppov koncept rotirajuće kamere, jer ovo je nehumano...

Kruha i igala...
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Torent kaže...
brada09 kaže...
lllnuclearlll kaže...
kbenzema kaže...
Ima puno bolju kameru. Nekom je i to dovoljno.

Puno bolju? Pa baš i nema. Slične su, a kamera na oba je vrhunska za mobitele. Kamera na mobitelu nikad neće bit ni blizu kameri DSLR fotoaparata, tako da ako netko želi vrhunske slike morat će kupit DSLR, a ne novi mobitel.

 

S8 ce vjerojatno imati fotke na razini DSLR-a..

 Jbg ima mali problemcic ;) Klasicna fizika kaze da nece da bidne tako ;) da je kamera na mobitelu dovoljna za 95+% ljudi jeste da je na nivou DSLR-a? Nema ni teoretske sanse iz prije navedenih razloga.....

 

 

Navodno imaju neku inovativnu tehnologiju koja je dosta inovativna..

8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi

Ja nevidjeh u najavi nista inovativno. Tehnicki drugacije izvedeno da ali ... Sta mi znaci senzor otiska prsta u ekranu? prislonim prst otkljuca. Ali vidjecemo ;) Zanjuci sebe vjerovatnu cu ga nabaviti tamo na jesen kada cijene padnu ispod 450 EUR jer preko toga nedam ni centa vise na mob....

9 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Nekak mi se čini da brada09 spama iliti sprda se. Ne vjerujem da će kamera bit puno bolja, prije će LG napravit iskorak kaj se tiče kamere nego Samsung, po meni.
16 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Torent kaže...

 Pa zar vec nisu? Ja imam Z5500 i to je i bolje od JBL ;)

Mislio sam na one male za 50kn 

 

Ali nisu ni Z5500 blizu nekom profi ozvučenju za koncerte, ali za doma u itekako dobri... Zato i koštaju koliko koštaju.

 

8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
lllnuclearlll kaže...
Torent kaže...

 Pa zar vec nisu? Ja imam Z5500 i to je i bolje od JBL ;)

Mislio sam na one male za 50kn 

 

Ali nisu ni Z5500 blizu nekom profi ozvučenju za koncerte, ali za doma u itekako dobri... Zato i koštaju koliko koštaju.

 

 Hehhehe ti za 50 kn su odlicni ako rade. SVe preko toga su prevleika ocekivanja ;)

 

Z5500 su vrh vrhova za povremeno igranje i gledanje filmova ;) A sad kostaju vise nego kad sam ih ja kupio prije 10 tak godina ....Na amazonu 500+eur ako nadjes ;)
imali smo ovdje cak i kub vlasnika Z5500 ;) Definitivno najbolje potrosene pare na neki gadget ikad....

13 godina
neaktivan
offline
Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

Z5500 to su oni 5.1 zvucnici s puno basa? 

moja tiha patnja.. one day..

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
odjavljen
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi

O daaa..............

16 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Torent kaže...

 

Z5500 su vrh vrhova za povremeno igranje i gledanje filmova ;) A sad kostaju vise nego kad sam ih ja kupio prije 10 tak godina ....Na amazonu 500+eur ako nadjes ;)
imali smo ovdje cak i kub vlasnika Z5500 ;) Definitivno najbolje potrosene pare na neki gadget ikad....

Znam... Htio sam ih kupiti, ali nisam imao para pa sam se zadovoljio sa Genius sustavom koji je bio u Bugu Best Buy kad su se testirali zvučnici prije 8-9 godina...

 

Z5500 je bio TOP izbor u tom testu.

 

@Brada

 

Teško da ćeš ih naći One day jer se više ne proizvode... Proizvodi se smeće zvano Z906. S konja na magarca...

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 11:15 (lllnuclearlll).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
lllnuclearlll kaže...
Torent kaže...

 

Z5500 su vrh vrhova za povremeno igranje i gledanje filmova ;) A sad kostaju vise nego kad sam ih ja kupio prije 10 tak godina ....Na amazonu 500+eur ako nadjes ;)
imali smo ovdje cak i kub vlasnika Z5500 ;) Definitivno najbolje potrosene pare na neki gadget ikad....

Znam... Htio sam ih kupiti, ali nisam imao para pa sam se zadovoljio sa Genius sustavom koji je bio u Bugu Best Buy kad su se testirali zvučnici prije 8-9 godina...

 

Z5500 je bio TOP izbor u tom testu.

 

@Brada

 

Teško da ćeš ih naći One day jer se više ne proizvode... Proizvodi se smeće zvano Z906. S konja na magarca...

Igračka... Gigaworksi S750 su bili daleko bolji. Samo šteta što je nakon njih glupi Creative Labs odlučio odustati od poštenih zvučnika. Bezveze kupili i uništili Cambridge Soundworks koji je originalno bio zaslužan za Megaworks i Gigaworks linije.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 11:22 (Mirko935).
13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
lllnuclearlll kaže...
Torent kaže...

 

Z5500 su vrh vrhova za povremeno igranje i gledanje filmova ;) A sad kostaju vise nego kad sam ih ja kupio prije 10 tak godina ....Na amazonu 500+eur ako nadjes ;)
imali smo ovdje cak i kub vlasnika Z5500 ;) Definitivno najbolje potrosene pare na neki gadget ikad....

Znam... Htio sam ih kupiti, ali nisam imao para pa sam se zadovoljio sa Genius sustavom koji je bio u Bugu Best Buy kad su se testirali zvučnici prije 8-9 godina...

 

Z5500 je bio TOP izbor u tom testu.

 

@Brada

 

Teško da ćeš ih naći One day jer se više ne proizvode... Proizvodi se smeće zvano Z906. S konja na magarca...

 

da, kolko vidim Z906 imaju manje basa..

13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
Mirko935 kaže...
lllnuclearlll kaže...
Torent kaže...

 

Z5500 su vrh vrhova za povremeno igranje i gledanje filmova ;) A sad kostaju vise nego kad sam ih ja kupio prije 10 tak godina ....Na amazonu 500+eur ako nadjes ;)
imali smo ovdje cak i kub vlasnika Z5500 ;) Definitivno najbolje potrosene pare na neki gadget ikad....

Znam... Htio sam ih kupiti, ali nisam imao para pa sam se zadovoljio sa Genius sustavom koji je bio u Bugu Best Buy kad su se testirali zvučnici prije 8-9 godina...

 

Z5500 je bio TOP izbor u tom testu.

 

@Brada

 

Teško da ćeš ih naći One day jer se više ne proizvode... Proizvodi se smeće zvano Z906. S konja na magarca...

Igračka... Gigaworksi S750 su bili daleko bolji. Samo šteta što je nakon njih glupi Creative Labs odlučio odustati od poštenih zvučnika. Bezveze kupili i uništili Cambridge Soundworks koji je originalno bio zaslužan za Megaworks i Gigaworks linije.

 

 

hehe sad si me podsjetio na moj prve pc zvucnike :D

 

(mislim da ih jos imam negdje na tavanu)

 

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 11:28 (brada09).
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
brada09 kaže...
Mirko935 kaže...

Igračka... Gigaworksi S750 su bili daleko bolji. Samo šteta što je nakon njih glupi Creative Labs odlučio odustati od poštenih zvučnika. Bezveze kupili i uništili Cambridge Soundworks koji je originalno bio zaslužan za Megaworks i Gigaworks linije.

 

hehe sad si me podsjetio na moj prve pc zvucnike :D

 

 Predobar im je dizajn hahaha... Iz koje je to godine?

13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi

da me ubijes vise neznam, to je bilo doba celeron 266Mhz a uzeo sam to u paketu sa Soundblaster live 5.1 zvucnom, to su bili neki poceci surrounda na pciju.. znam da sam dobio i alien vs predator igru u tom paketu i to je bilo za usrat se u mraku kad cujes aliena iza sebe :D

 

 

 

EDIT

 

guglanjem sam ipak nasao da je to bila 99'-00' (radilo se ipak o 366Mhz verziji LOL)

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 11:35 (brada09).
7 godina
offline
Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

Bitches please...

 

Te zvjerke su imale The Bas...

Kruha i igala...
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
fer-de-lance kaže...

Samo, jedno si previdio; selfi kamera.

Sve su manje-više totalno u banani, i tu treba tražiti tehnološki napredak.

Da bar netko vrati onaj Oppov koncept rotirajuće kamere, jer ovo je nehumano...

Tebi je stvarno toliko bitna selfie kamera (mnogo si počeo koristiti snapchat otkad si otkrio da možeš tamo slati gole slike i da same nestanu? ) ili si pošao bradinim trolerskim stopama?

 

Ja sam imao ovo s rotirajućom kamerom.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 19.1.2017 11:33 (Mirko935).
13 godina
offline
Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće biti d

U zadnjih koliko ovo, desetak postova, koliko ih ima jebene logike i povezanosti sa S8??????? 

 

Možda da neki od moderatora se uključi sa makar skeningom "ovih debelo povezanih" sa naslovom teme ????????

ATJ Lučko
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
brada09 kaže...

da me ubijes vise neznam, to je bilo doba celeron 266Mhz a uzeo sam to u paketu sa Soundblaster live 5.1 zvucnom, to su bili neki poceci surrounda na pciju.. znam da sam dobio i alien vs predator igru u tom paketu i to je bilo za usrat se u mraku kad cujes aliena iza sebe :D

 

EDIT

guglanjem sam ipak nasao da je to bila 99'-00' (radilo se ipak o 366Mhz verziji LOL)

 Za to vrijeme su onda bili u savršenom skladu s dizajnom PC-a hahaha Bijela plastika koja nakon par mjeseci počne žutjeti... Milina, good old times...

 

fer-de-lance kaže...

Bitches please...

 

Te zvjerke su imale The Bas...

 MS industrial i bas... sasvim sigurno

7 godina
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
brada09 kaže...

 

hehe sad si me podsjetio na moj prve pc zvucnike :D

 

(mislim da ih jos imam negdje na tavanu)

 

 

 Kad sam vidio thumbnail pomislio sam da je to vanjska jedinica od klime.

Zoomiram i pomislim si: WTF?

Kruha i igala...
14 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi
ATJLučko kaže...

U zadnjih koliko ovo, desetak postova, koliko ih ima jebene logike i povezanosti sa S8??????? 

 

Možda da neki od moderatora se uključi sa makar skeningom "ovih debelo povezanih" sa naslovom teme ????????

Totalni party-pooper...

 

Pa kako nema? S8 će imati kameru, zar ne? I imat će zvučnike... Mi pričamo o kameri i zvučnicima, znači povezano je usko s temom.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Galaxy S8 stiže na MWC 2017 sajam, ali neće bi

pa ja sam taj subwoofer zvao kalorifer LOL

 

 

 

a bez zajebancije uopce to nije imalo tako los zvuk, cak bi rekao da jos uvijek vjerojatno zvuci bolje od danasnjih jeftinijih pc sistema sa subom..

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice