Google nastavlja borbu protiv pop-up oglasa

poruka: 7
|
čitano: 1.371
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Google nastavlja borbu protiv pop-up oglasa".
16 godina
offline
Google nastavlja borbu protiv pop-up oglasa

A to ukljucuje i njih na yt? Ne mozes se rijesit oglasa na mobitelu.

Moj PC  
7 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Google nastavlja borbu protiv pop-up oglasa

Dragi Google, zahvaljujući najviše tebi nema više nametljivih i nenametljivih reklama. Sve su iritantne za popizdit. Lijepo si usrao granu na kojoj sjediš, zalud dogovaranje (plaćanje) blokera da puštaju tvoje daveži jer uvijek će biti novih koji to neće. Lijepi pozdrav.

 
0 1 hvala 0
11 godina
offline
Re: Google nastavlja borbu protiv pop-up oglasa

Probaj na telefonu https://play.google.com/store/apps/details?id=com.chrome.canary i preko njega gledaj YT onda nema reklama.

14 godina
neaktivan
offline
Re: Google nastavlja borbu protiv pop-up oglasa
BlackDwarf kaže...

A to ukljucuje i njih na yt? Ne mozes se rijesit oglasa na mobitelu.

Na rootanom androidu preko Xposed framework-a sam instalirao modul "YouTube AdAway" i godinama nisam vidio nikakvu reklamu preko youtube aplikacije.

A kako sam još zasebno instalirao Ad Away za android nisam vidio nikakvu reklamu niti u bilo kojoj drugoj aplikaciji. Ovo je čisto hint za one na androidu.

16 godina
offline
Re: Google nastavlja borbu protiv pop-up oglasa
Canis kaže...
BlackDwarf kaže...

A to ukljucuje i njih na yt? Ne mozes se rijesit oglasa na mobitelu.

Na rootanom androidu preko Xposed framework-a sam instalirao modul "YouTube AdAway" i godinama nisam vidio nikakvu reklamu preko youtube aplikacije.

A kako sam još zasebno instalirao Ad Away za android nisam vidio nikakvu reklamu niti u bilo kojoj drugoj aplikaciji. Ovo je čisto hint za one na androidu.

 Hmm. Nazalost za lenovo K5 note nema rjesenja za root.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Google nastavlja borbu protiv pop-up oglasa
Imam WP 8.1 i unofficial Metrotube app za yt, oglas nikada nisam vidio, a mogu i lockat mob i nastaviti sa slusanjem pjesme.... Jedna od rijetkih prednosti wp-a
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: Google nastavlja borbu protiv pop-up oglasa
Harry Haller kaže...
Imam WP 8.1 i unofficial Metrotube app za yt, oglas nikada nisam vidio, a mogu i lockat mob i nastaviti sa slusanjem pjesme.... Jedna od rijetkih prednosti wp-a

 Youtube-u na Android-u pristupam putem Firefox-a sa Ublock Origin add-on-om. Nema reklama, a i mogu lockat mob.

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice