Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

poruka: 18
|
čitano: 4.858
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Hitna zakrpa za Adobe Flash Player".
12 godina
neaktivan
offline
Hitna zakrpa za Adobe Flash Player
A u svako malo ima sigurnosni propust.Koji im je ovo po redu?
 
15 0 hvala 0
16 godina
offline
Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

Iskreno, toliko me nerviraju ti update-i da polagano flashblock postaje osnovni alat. Završit će kao i Shockwave, Silverlight, Quicktime, Realplayer....

http://www.zvonimirbuzanic.com/ - http://www.doom.com.hr/ - http://www.weboteka.net/
Moj PC  
17 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

Koje smo mi smeće primorani držati na kompu..

 
25 0 hvala 0
13 godina
protjeran
offline
Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

svasta bih sad rekao za taj hebeni sugavi flash ali necu da ne dobijem ban

 

http://www.soundstream.com/
 
7 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

Hoće li to čudo već jednom umrijeti?

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

HTML5 bi trebao ubiti flash ali nesto mu bas neide...

Bang!
 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

Najbolje bi bilo kada bi proizvođači browsera ukinuli podršku za njega.  Ako je to moguće napraviti.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
Moj PC  
6 1 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

ma možda neinformiranost te 'lijenost' većine, tj. ako svi koriste ovo, što bi se sad najednom navikavalo na nešto drugo..{#}

16 godina
offline
Re: Hitna zakrpa za Adobe Flash Player
WindEmperor kaže...

HTML5 bi trebao ubiti flash ali nesto mu bas neide...

Flash se većinom koristi za reklame...

Većina korisnika još koristi browsere koji nisu HTML5 kompatibilni + HTML5 nije još u cijelosti razrađen.

 

Zašto bi ga gasili, pa da gube mogućnost normalnog prikaza reklama tisućama korisnika. Zaključi sam.

A, ako ti moš natjerati širu populaciju da koristi samo najnovije verzije IE-a, Firefoxa i Chrome-a, mislim da će svi odustati od Flasha zauvijek :)

15 godina
offline
Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

a fakat su već i bogu i vragu dojadili s tim "propustima" (nemarom? neznanjem? boli ih qqruz?). nota bene, Chrome ne da skinuti Flash: kad klikneš na download otvara stranicu s install now, a kad kliknem na to vrati me na download i tako ukrug. toliko o propustima. {#}

Moj PC  
1 2 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Re: Hitna zakrpa za Adobe Flash Player
WindEmperor kaže...

HTML5 bi trebao ubiti flash ali nesto mu bas neide...

 

HTML5 je daleko od dovrsenog proizvoda. Ali da ce ubiti flash - trebao bi. Mada sumnjam da ce isti ubiti po pitanju reklama po netu, mislim da je to netko vec napisao.

No osim reklama, ne vidim gdje mi je flash vise potreban? Osobno isti imam blokiran. Uz njega blokirani su quicktime i silverlight. Sve te gluposti mi ne mogu prikazati sadrzaj koji me zanima. Samo reklame. Pa ne vidim sta nekoga sprjecava da istu stvar napravi, tj. da blokira famozni flash?

16 godina
neaktivan
offline
Re: Hitna zakrpa za Adobe Flash Player
jumboY kaže...
WindEmperor kaže...

HTML5 bi trebao ubiti flash ali nesto mu bas neide...

 

HTML5 je daleko od dovrsenog proizvoda. Ali da ce ubiti flash - trebao bi. Mada sumnjam da ce isti ubiti po pitanju reklama po netu, mislim da je to netko vec napisao.

No osim reklama, ne vidim gdje mi je flash vise potreban? Osobno isti imam blokiran. Uz njega blokirani su quicktime i silverlight. Sve te gluposti mi ne mogu prikazati sadrzaj koji me zanima. Samo reklame. Pa ne vidim sta nekoga sprjecava da istu stvar napravi, tj. da blokira famozni flash?

Recimo zbog streamova. Npr. s obzirom da pratim NHL i koristim NHL Gamecenter flash je obavezan jer su streamovi u flashu. KHL Tv ista stvar.

I am Guybrush Threepwood, Mighty Pirate!
15 godina
offline
Re: Hitna zakrpa za Adobe Flash Player
jumboY kaže...
WindEmperor kaže...

HTML5 bi trebao ubiti flash ali nesto mu bas neide...

 

HTML5 je daleko od dovrsenog proizvoda. Ali da ce ubiti flash - trebao bi. Mada sumnjam da ce isti ubiti po pitanju reklama po netu, mislim da je to netko vec napisao.

No osim reklama, ne vidim gdje mi je flash vise potreban? Osobno isti imam blokiran. Uz njega blokirani su quicktime i silverlight. Sve te gluposti mi ne mogu prikazati sadrzaj koji me zanima. Samo reklame. Pa ne vidim sta nekoga sprjecava da istu stvar napravi, tj. da blokira famozni flash?

Pa mnogi jos uvijek koriste flash i nemas alternative, he lijepo bi to bilo kada bih samo tako mogao otkantati flash ali prisiljen sam koristiti ga, nazalost.

Whenever there's light, there are shadows. We, who were changed by being bathed in the light only once... will spend our future in a world without light.
14 godina
offline
Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

A i ovaj flash isto nabijem na...

Kamo sreće kad bi ga se riješili.

Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

Jedini website na kojem ja koristim flash je jubito, svuda dalje mi je blokiran (click to play), i realno nikakav gubitak funkcionalnosti ne primjećujem. No ja ne gledam nekakve live streamove i slično, pa možda i nisam baš reprezentativni uzorak....

To understand what recursion is, you must first understand recursion.
12 godina
neaktivan
offline
Re: Hitna zakrpa za Adobe Flash Player
mata kaže...
WindEmperor kaže...

HTML5 bi trebao ubiti flash ali nesto mu bas neide...

Flash se većinom koristi za reklame...

Većina korisnika još koristi browsere koji nisu HTML5 kompatibilni + HTML5 nije još u cijelosti razrađen.

 

Zašto bi ga gasili, pa da gube mogućnost normalnog prikaza reklama tisućama korisnika. Zaključi sam.

A, ako ti moš natjerati širu populaciju da koristi samo najnovije verzije IE-a, Firefoxa i Chrome-a, mislim da će svi odustati od Flasha zauvijek :)

Flash se koristi za sve vrste video klipova na internetu. Vec odavno ne postoji browser koji ne podrzava HTML5...

15 godina
offline
Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

Ma dajte ljudi o kojem vi html5 pričate? Spasitelju?

Na svim browserima nazivno radi, ali nigdje isto, nigdje sve...

Zamisao je dobra, ali to je za idealni svijet. Google sad gura Blink, na iOSu ne radi WebGL (osim zamisli na njihovim reklamama), milijun drugih stvari http://caniuse.com

Svi koji se bave time znaju. Lako je napraviti običnu stranicu, ali kad se traži interaktivni sadržaj druga je prica. 

Svi su se bunili protiv teških flash siteova, a danas se isti stil kopira sa css3/canvas/webgl/svg

 

 

 

 

+
Moj PC  
1 5 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Hitna zakrpa za Adobe Flash Player

Kakve veze ima Blink sa HTML5? Ili WebGL?

HTML5 podrzavaju svi browseri, ali je malo stranica koje prikazuju sadrzaj pomocu HTML5. Ima na Youtubeu vec odavno eksperimentalna faza za HTML5, ali je ipak defaultna sa flashom. Ako neko hoce, moze uvijek prebaciti na HTML5 (https://www.youtube.com/html5) ali nije slucajno defaultno izabran flash. Ali nije problem u HTML5, nego sto nece niko da ga ubaci na stranicu. I da se potrudi da to uradi da valja.

 
1 1 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice