Kingsman: The Golden Circle

poruka: 19
|
čitano: 2.171
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Kingsman: The Golden Circle".
12 godina
offline
Kingsman: The Golden Circle

Prvi film je ok i ništa više od toga.

 
0 2 hvala 0
7 godina
offline
Kingsman: The Golden Circle

Super film, jučer ga gledao u 4DX-u. 

Moja ocjena 8.4/10

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Kingsman: The Golden Circle

nije loš film, pogledao sam trailer, izgleda ebačkije

cQKGUgOfD8U
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Kingsman: The Golden Circle

Ima toliko dostupnih novosti, treba samo otići na reddit i prevesti - hoćeš od hardwarea, softwarea, androida, gadgeta... hint ->  /r/Futorology je prepun zanimljivih tema

... a šta vi ? Vi se bacite na recenzije filmova. 

 

Možemo li očekivati recepte i tarot uskoro? 

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.
 
6 1 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle
Pamflet. Plaćeni, dakako.
12 godina
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle
moksha kaže...
Pamflet. Plaćeni, dakako.

 Kingsman: The Golden Circle nema čar koju je prvi film postigao prikazom Eggsyjevog ulaska u špijunski svijet, nema klasu i profinjenost koju je Harry Hart

u svom najboljem izdanju donosio na ekran, niti over-the-top scenu vrijednu legende kao što je ona u crkvi iz prvog filma. U usporedbi sa svježinom koju je

Kingsman: The Secret Service donio špijunskom žanru, Kingsman: The Golden Circle predstavlja trulež zadovoljenog minimuma. 

 

Super ak im netko plaća za ovakvu recenziju.

Nobody exists on purpose. Nobody belongs anywhere. We're all going to die. Come watch TV.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle
Tko je uopće čitao to trkeljanje? Vidio sam naslov bilo mi je dovoljno.
6 godina
neaktivan
offline
Kingsman: The Golden Circle

Ima odlična sekcija na forumu pod nazivom Upute za kvalitetno diskutiranje na forumu. Preporučujem.

 
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle
Handle kaže...

Ima odlična sekcija na forumu pod nazivom Upute za kvalitetno diskutiranje na forumu. Preporučujem.

 A ima li gdje odlična sekcija za kvalitetno pisanje članaka?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle

Što smatraš promašenim?

6 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle
Handle kaže...

Što smatraš promašenim?

Čitav osvrt koji liči na plaćeni pamflet i svojom dužinom odbija korisnika od čitanja? 

6 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle

Zašto bi itko pisao 'pamflet' o filmu čiji prvi dio smatra fantastičnim?

0/4 u recenzijama kao što je ona na rogerebertdotcom prilično jasno daju do znanja da nešto ne štima s filmom i ovdje je to potvrđeno, a atribut "truleži" itekako odgovara "rotten" statusu filma na rottentomatoesdotcom.


6 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle
Onaj tko prvi dio smatra fantastičnim ne bi smio pisat filmske osvrte.

A ocjene na bilo kakvim filmskim stranicama uglavnom ne priznajem. Iz iskustva znam da ih daje masa tj mediokriteti, dok recenzije pišu podobni, koruptivni, oni s debelom vezom, iskompleksirani i nedorasli, tom poslu umišljeni štreberi/kritičari.
6 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle

A možda ih pišu ljudi kojima je to strast. 

Ne razumijem čemu toliki antagonizam i podizanje nosa.

Tim više jer jedna neutemeljena pretpostavka i bezvezni komentar na duljinu nisu nikakva kritika kritike.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle
moksha kaže...
Onaj tko prvi dio smatra fantastičnim ne bi smio pisat filmske osvrte.

A ocjene na bilo kakvim filmskim stranicama uglavnom ne priznajem. Iz iskustva znam da ih daje masa tj mediokriteti, dok recenzije pišu podobni, koruptivni, oni s debelom vezom, iskompleksirani i nedorasli, tom poslu umišljeni štreberi/kritičari.

 U današnje vrijeme interneta stvarno trebaš biti podoban, koruptivan i s debelom vezom da bi nešto objavio o nečemu, ičemu...

6 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle

A možda ima ljudi kojima je to strast, ali ne mogu doći do izražaja od mediokriteta koje netko gura da nas smaraju kilometarskim pamfletima?

 

Majstor zna kako u malo teksta reći puno, dok mediokritetu za to treba čitava plahta kako bi nas uvjerio da se on razumije u film. Naravno pod uvjetom da čitatelj prije toga ne odusatne od čitanja što sudeći prema komentarima (pročitao sam samo naslov i sve mi je bilo jasno o piscu) ovdje i je slučaj.

 

Još je i Einstain davno rekao, ako vam netko ne zna na jednostavan način objasniti nešto, onda ni on sam ne zna o čemu govori.

6 godina
neaktivan
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle
moksha kaže...

pročitao sam samo naslov 

 

Morat ćeš me ispričati što sam se uopće miješao.

To što su upravo ovakve žalopojke znak nedoraslosti neću previše komentirati, tu samopromociju moguću samo kroz rušenje drugih. Kao ni implicitnu sklonost fast food člancima, ali ubuduće pri izražavanju barem pokušaj primit srcu moto filma kojeg se toliko groziš - Manners maketh man.

Poruka je uređivana zadnji put pet 29.9.2017 15:20 (Handle).
9 godina
protjeran
offline
Re: Kingsman: The Golden Circle
ivek decembarski kaže...

Ima toliko dostupnih novosti, treba samo otići na reddit i prevesti - hoćeš od hardwarea, softwarea, androida, gadgeta... hint ->  /r/Futorology je prepun zanimljivih tema

... a šta vi ? Vi se bacite na recenzije filmova. 

 

Možemo li očekivati recepte i tarot uskoro? 

 Definitvno. Cak i kad se rade osvrti filmova neka se fokusiraju na zanrove blize bug publici, SF, Horror, Western.

14 godina
offline
Kingsman: The Golden Circle

Prvi dio fantastičan

 

Je ako si imao lobotomiju obavljenu na sebi

 

 

Dirty dosen
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice