Lumia 650 ima dijagonalu 5 inča ali samo HD720 rez

poruka: 34
|
čitano: 4.629
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Lumia 650 ima dijagonalu 5 inča ali samo HD720 rez".
12 godina
neaktivan
offline
Re: Lumia 650 ima dijagonalu 5 inča ali samo HD720
ITman kaže...

Srećom, ako je vjerovati napisima, Nokia se vraća Nokia N2, nek naprave 5' model i nek bude ko "prava" Nokia napravljen, neću razmišljat ni sekunde.

 Tome nebi povjerovalo ni malo dijete. Kakva je tu samo hrpa gluposti ispisana, za ne povjerovat. Kao prvo, Nokia neće moći do kraja 2016. godine izbaciti mobitel pod svojim imenom. Drugo, neće ga proizvoditi sami, nego će samo staviti svoje ime na mobitel nekog drugog proizvođača. Za sada se priča da će Foxconn proizvoditi Nokia mobitele. Ovo što u tekstu spominje da je Nokia kupila Alcatel, jesu ali neki mrežni dio. Ne pogon za proizvodnju mobitela. Alcatel i dalje proizvodi mobitele, u vlasništvu neke kineske firme. I Pureview naziv neće moći koristiti za svoje kamere...

16 godina
offline
Lumia 650 ima dijagonalu 5 inča ali samo HD720 rez

Ne bih imao ništa protiv uređaja koji dizajnira Nokia, a proizvodi Foxconn. Mada, Nokia je MS-u prodala kompletno odeljenje, sa sve inženjerima, zar ne?

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Lumia 650 ima dijagonalu 5 inča ali samo HD720
BudalastoStvorenje kaže...
Luka123 kaže...

 youtube super dok kakim,.


 Hajde, nisam jedini. Sad mi je lakše.

 
A mislim da bi jedan bug pool dobro dosao

15 godina
offline
Re: Lumia 650 ima dijagonalu 5 inča ali samo HD720
Da, gdje gledate yt?

Dobro da sam uzeo 735 jer 650 je ko prestigio 8500 s metalnim okvirom.
Black Mist (520) || Dark Mist (925) || Midnight Mist (735)
Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice