Nagodba Nokie i Samsunga u vezi patenata za mobiln

poruka: 4
|
čitano: 731
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nagodba Nokie i Samsunga u vezi patenata za mobiln".
14 godina
neaktivan
offline
Nagodba Nokie i Samsunga u vezi patenata za mobiln

meni zbilja nije jasno kako u poslovnom svijetu gdje se okrecu milijarde dolara misljenje pojedinaca tj "analiticara" moze toliko utjecati na vrijednost jedne kompanije...

Zivi kretenizam...ako mi netko moze ukratko(ako je uopce moguce) to pojasnit bia bi veoma zahvalan.

 

CEO se danas usta na livu stranu kreveta, nije stiga popit kavu i sad su mu dionice multimilijarderske kompanije pale za 10%..... 

 

Moj PC  
0 1 hvala 0
12 godina
offline
Re: Nagodba Nokie i Samsunga u vezi patenata za mo
leo_91 kaže...

meni zbilja nije jasno kako u poslovnom svijetu gdje se okrecu milijarde dolara misljenje pojedinaca tj "analiticara" moze toliko utjecati na vrijednost jedne kompanije...

Zivi kretenizam...ako mi netko moze ukratko(ako je uopce moguce) to pojasnit bia bi veoma zahvalan.

 

CEO se danas usta na livu stranu kreveta, nije stiga popit kavu i sad su mu dionice multimilijarderske kompanije pale za 10%..... 

 

mozda jer slobodno trziste to ne predstavlja?

jer se 85% ekonomije svodi na spekulacije(derivati) a samo 15% na realnu ekonomiju?

 

jednostavno sve sto ti se predstavlja zaista i jest predstava u kojoj se neki i obogate ali to ne mjenja cinjnice da se igra predstava

15 godina
offline
Nagodba Nokie i Samsunga u vezi patenata za mobiln

Analitičarski trolovi..

Creativity is allowing yourself to make mistakes. Art is knowing which ones to keep.
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nagodba Nokie i Samsunga u vezi patenata za mo
leo_91 kaže...

meni zbilja nije jasno kako u poslovnom svijetu gdje se okrecu milijarde dolara misljenje pojedinaca tj "analiticara" moze toliko utjecati na vrijednost jedne kompanije...

Zivi kretenizam...ako mi netko moze ukratko(ako je uopce moguce) to pojasnit bia bi veoma zahvalan.

 

CEO se danas usta na livu stranu kreveta, nije stiga popit kavu i sad su mu dionice multimilijarderske kompanije pale za 10%..... 

 

 pogledaj big short..

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice