Nova Mreža: Svjetlo(vod) u tunelu

poruka: 8
|
čitano: 2.733
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Nova Mreža: Svjetlo(vod) u tunelu".
12 godina
offline
Nova Mreža: Svjetlo(vod) u tunelu

svjetlovod???

 

 

e j****a sad :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Nova Mreža: Svjetlo(vod) u tunelu

Izgleda da će ovo mjeečna "Mreža" biti bolja no inače {#}

Nadam se da će sutra i meni doći na kućnu adresu {#}

 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Nova Mreža: Svjetlo(vod) u tunelu

Odlična novost je izdanje/pretplata na elektronička iPad izdanja! Jeftinije, praktičnije... Također, ne bi bilo loše izdati app i za ostale raširenije platforme (Android).

 

Iako je papir još uvijek nezamijenjiv, imam osjećaj da će za koji pet do deset godina biti u manjini u odnosu na tablete i još neke vrste uređaja koje još ne možemo niti zamisliti. Na primjer, savitljivi tablet u džepu, milimetar debljine, veličine A4 lista papira, 300dpi OLED ekran... Živjela tehnologija :-)

 

Ipak, uz sve te novine, sadržaj je još uvijek car! A ova Mreža mi se čini dosta zanimljivija od zadnjih brojeva, više je programerskih i inženjerskih tema, a manje biznisa... Samo tako i dalje! Ne čitaju Mrežu samo menadžeri i ljudi u kravatama :-)

 

Dajte manje konferencija a više detaljnih pregleda tehnologija, hardvera, sotvera... pri tome ne mislim da recenziju nekog softvera na pola ili jednoj stranici, već stvarno duže, detaljnije i kvalitetnije tekstove. Pratite više domaći IT, ipak ste hrvatski časopis. Imate pregršt domaćih inovativnih tvrtki i startupova o kojima niste nikada pisali a koje su poznate i velike i u svjetskim okvirima... Rimac Automobili, Infobip, naši domaći game studiji itd. Ugledajte se na rep.hr i način na koji oni prate domaći IT.

 

Također, ne bi bilo loše pokrenuti "Mreža On Line" portal, po uzoru na BOL, a koji bi bio više orijentiran IT profesionalcima, kao i sam časopis.

 

Puna podrška i dalje od vašeg redovitog čitatelja,

Poruka je uređivana zadnji put uto 19.2.2013 2:26 (Dans).
Moj PC  
4 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Nova Mreža: Svjetlo(vod) u tunelu
da stvarno ste da ne kazem sta s tim izdavanjem iskljucivo na ipadu, kad dobro znate da je broj android tableta u hr dalekooo veci od broja ipada...
Moj PC  
3 0 hvala 0
13 godina
offline
Nova Mreža: Svjetlo(vod) u tunelu

Sve to stoji što vi kažete, ali nema mi dražeg nego u jutro uzeti kavu i "mrežu" :)

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Nova Mreža: Svjetlo(vod) u tunelu
Dans kaže...

Odlična novost je izdanje/pretplata na elektronička iPad izdanja! Jeftinije, praktičnije... Također, ne bi bilo loše izdati app i za ostale raširenije platforme (Android).

 

Iako je papir još uvijek nezamijenjiv, imam osjećaj da će za koji pet do deset godina biti u manjini u odnosu na tablete i još neke vrste uređaja koje još ne možemo niti zamisliti. Na primjer, savitljivi tablet u džepu, milimetar debljine, veličine A4 lista papira, 300dpi OLED ekran... Živjela tehnologija :-)

 

Ipak, uz sve te novine, sadržaj je još uvijek car! A ova Mreža mi se čini dosta zanimljivija od zadnjih brojeva, više je programerskih i inženjerskih tema, a manje biznisa... Samo tako i dalje! Ne čitaju Mrežu samo menadžeri i ljudi u kravatama :-)

 

Dajte manje konferencija a više detaljnih pregleda tehnologija, hardvera, sotvera... pri tome ne mislim da recenziju nekog softvera na pola ili jednoj stranici, već stvarno duže, detaljnije i kvalitetnije tekstove. Pratite više domaći IT, ipak ste hrvatski časopis. Imate pregršt domaćih inovativnih tvrtki i startupova o kojima niste nikada pisali a koje su poznate i velike i u svjetskim okvirima... Rimac Automobili, Infobip, naši domaći game studiji itd. Ugledajte se na rep.hr i način na koji oni prate domaći IT.

 

Također, ne bi bilo loše pokrenuti "Mreža On Line" portal, po uzoru na BOL, a koji bi bio više orijentiran IT profesionalcima, kao i sam časopis.

 

Puna podrška i dalje od vašeg redovitog čitatelja,

 

Potpisujem.

 

Evo i primjer u novoj Mreži tekst Microsoft Desktop Optimisation Pack, odličan izbor teme, ali se svodi na to da piše Microsoft Application Virtualization (App-V) je alat za virtualizaciju aplikacija. Bilo bi puno bolje da su to razvukli na više strana i malo detaljnije opisali bar dio rješenja i dali neki primjer iz prakse.

13 godina
offline
Re: Nova Mreža: Svjetlo(vod) u tunelu
Dans kaže...

 

Također, ne bi bilo loše pokrenuti "Mreža On Line" portal, po uzoru na BOL, a koji bi bio više orijentiran IT profesionalcima, kao i sam časopis.

 

 

Također sam za to {#}

Veliki "like" na ovaj prijedlog {#}

15 godina
neaktivan
offline
aktivna optička mreža za malu zajednicu

Kliknuo sam na link koji me doveo ovdje jer sam mislio da će na ovoj internet stranici pisat kako srediti dogovor s t com-om (ili s nekim drugim operaterom - lol) da platim jedno 15 000 - 20 000 eura za AON (active optical network), a ne PON (passive optical network) kako t-com želi, sa agregacijskim switchem sa oko 8 portova i jedan optički kabel od oko 3km kojeg bi trebalo spojit od centrale u obližnjem naselju gdje ljudi imaju vdsl2 i uskoro optiku nadam se, do sela u kojem živim u kojem ima samo 5 t-com adsl2+ trenutnih korisnika.

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice