Osvojite vrhunske NuForce slušalice

poruka: 26
|
čitano: 5.814
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Osvojite vrhunske NuForce slušalice".
16 godina
odjavljen
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Poštovani...

 

Ovo je slika mene i mog prijenosnog audio sustava dok smo u pokretu:

 

 

Raspolaže sa dosta snage, ali tonovi su često vrlo neprecizni, nespretno glasni, a ako nije sve podešeno kako treba - čak i vrlo iritantni. Kako god, na održavanje tog sustava odlazi mi pozamašna količina novaca svaki mjesec. Uz njega imam i dva slična sustava, samo su nešto starija (jedan će napuniti punih 10 godina na jesen, drugi 7 za dva dana). Osim novaca, sve to skupa mi uzima i dosta vremena i živaca pa bi mi dobro došle jedne slušalice da se opustim uz glazbu dok putujem na posao i dok radim (onda ne moram brinuti o spomenutim sustavima) jer ove koje sam dobio uz mobitel zvuče kao da mi netko provlači žicu kroz glavu.

 

Hvala i pozdrav svima koji imaju slične sustave!

Freak Show Inc.
 
139 0 hvala 15
14 godina
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Zatvorite natječaj, što napisati nakon gornjeg uratka?!

Dajte mu sluške, ima tri sustava tako da već i prema tom kriteriju vjerojatno nadjačava sve ostale.

 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Osvojite vrhunske NuForce slušalice
Friday kaže...

Poštovani...

 

Ovo je slika mene i mog prijenosnog audio sustava dok smo u pokretu:

 

 

Raspolaže sa dosta snage, ali tonovi su često vrlo neprecizni, nespretno glasni, a ako nije sve podešeno kako treba - čak i vrlo iritantni. Kako god, na održavanje tog sustava odlazi mi pozamašna količina novaca svaki mjesec. Uz njega imam i dva slična sustava, samo su nešto starija (jedan će napuniti punih 10 godina na jesen, drugi 7 za dva dana). Osim novaca, sve to skupa mi uzima i dosta vremena i živaca pa bi mi dobro došle jedne slušalice da se opustim uz glazbu dok putujem na posao i dok radim (onda ne moram brinuti o spomenutim sustavima) jer ove koje sam dobio uz mobitel zvuče kao da mi netko provlači žicu kroz glavu.

 

Hvala i pozdrav svima koji imaju slične sustave!

 tebi trebaju antifoni a ne slušalice (iako su naoko međusobno veoma nalik). mazni negdje na aerodromu. 

 

ured(id)ba: molim slušalice dodijeliti Fridayu bez promišljanja. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I'm not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2015 10:23 (Ajar).
9 godina
neaktivan
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Kupio sam Sennheiser CX 300-II prije nekih 2 mj.i nakon mjesec mi je otišao aux. Pokušao sam ih popraviti, na slici se vidi ovaj ogromni metalni jack koji sam promijenio i zalemio ponovno žice, radile su dobro 3-4 dana i onda opet sr***. A možda ste primjetili i mobitel kao da mu nešto fali. Ekran mi se bio razbio pa sam ga odveo na popravak i dobio sam ovaj slomljeni ''oklop'' nazad (morao sam s necim slikat, pa zato koristim taj okvir/oklop). Sve u svemu ovo je čista pozerska slika, pošto ništa neštima.
Nove slušalice bi mi itekako dobro došle

Poruka je uređivana zadnji put sri 3.6.2015 16:27 (MarinH323).
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Osvojite vrhunske NuForce slušalice
Hvala na ponudi, ne bih.
Živio torent
14 godina
offline
Re: Osvojite vrhunske NuForce slušalice
Friday kaže...

Poštovani...

 

Ovo je slika mene i mog prijenosnog audio sustava dok smo u pokretu:

 

 

Raspolaže sa dosta snage, ali tonovi su često vrlo neprecizni, nespretno glasni, a ako nije sve podešeno kako treba - čak i vrlo iritantni. Kako god, na održavanje tog sustava odlazi mi pozamašna količina novaca svaki mjesec. Uz njega imam i dva slična sustava, samo su nešto starija (jedan će napuniti punih 10 godina na jesen, drugi 7 za dva dana). Osim novaca, sve to skupa mi uzima i dosta vremena i živaca pa bi mi dobro došle jedne slušalice da se opustim uz glazbu dok putujem na posao i dok radim (onda ne moram brinuti o spomenutim sustavima) jer ove koje sam dobio uz mobitel zvuče kao da mi netko provlači žicu kroz glavu.

 

Hvala i pozdrav svima koji imaju slične sustave!

 Svaka čast. Želim ti da u budućnosti imaš bar 7.1 sustav.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
10 godina
neaktivan
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Također nominiram za sluše Friday-a, znam o čemu čovjek priča pa mu odma dajte i 2 para dodatnih jer ako se njegov audio sistem ispreplete s ovim nuforce definitivno gubi bitku.

 
1 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Pravi 100% Balkan one-ear-2-line slušalicA. Jednostavan način za razgovor u hodu s odvojenim pa ponovo spojenim konektorima za slušanje i za pričanje. Od toga nema boljeg (osim NE750M slušalica da se ljudi kao kod ovog sa slike ne bi čudili koji to k**** od 10 cm viri iz mog moba :)

 
4 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

nebi fala, takodjer glas da friday dobije.

Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Osvojite vrhunske NuForce slušalice
Ajar kaže...
Friday kaže...

Poštovani...

 

Ovo je slika mene i mog prijenosnog audio sustava dok smo u pokretu:

 

 

Raspolaže sa dosta snage, ali tonovi su često vrlo neprecizni, nespretno glasni, a ako nije sve podešeno kako treba - čak i vrlo iritantni. Kako god, na održavanje tog sustava odlazi mi pozamašna količina novaca svaki mjesec. Uz njega imam i dva slična sustava, samo su nešto starija (jedan će napuniti punih 10 godina na jesen, drugi 7 za dva dana). Osim novaca, sve to skupa mi uzima i dosta vremena i živaca pa bi mi dobro došle jedne slušalice da se opustim uz glazbu dok putujem na posao i dok radim (onda ne moram brinuti o spomenutim sustavima) jer ove koje sam dobio uz mobitel zvuče kao da mi netko provlači žicu kroz glavu.

 

Hvala i pozdrav svima koji imaju slične sustave!

 tebi trebaju antifoni a ne slušalice (iako su naoko međusobno veoma nalik). mazni negdje na aerodromu. 

 njemu treba ovo kaj ja koristim na poslu

http://www.amazon.co.uk/3M-Bluetooth%C2%AE-compatible-Listening-MT15H7AWS5/dp/B00HJGMF88

 

jedino zvuk nije neki vrhunski, za povremen jutub dovoljno, al kao noiseblocker su odlicne

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
11 godina
neaktivan
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Ovo je slika studenta koji ima, svi vidimo kakve slušalice. Nikakve.

Student je jack orginalnih slušalica od mobitela misteriozno uništio. Pravio se buntovan pa kupio dobre slušalice od 160 kuna, naglašavam time žrtvujući, nebrojivu količinu sokova koje pije na studentsku srijedu i ostalim danima kada djeca izlaze. Slušalice su bile na ponos. Razgovarao u tramvaju s njima, koristile se na dosadnim predavanjima, pred spavanje, za trčanje, za muziku da se uguši dosadna priča ljudi...

I onda, bum! Prošlo dva tjedna, nema slušalice, a bome nema se ni para. Došli su crni dani, priča se u tramvaju direktno na slušalicu mobitela, sluša se umorna priča ljudi, nema muzike. Doista, koliko para, toliko muzike.

Priča ovdje staje i čeka su iznenađujući preokret, kad se sve okrene na dobro, kao u svakoj priči.

 

 

Pa se dogodilo...

 

Jedne večeri student je bojkotirajući svoje učenje surfanjem na internetu vidio da je BUG pronašao rješenje.

I tako je student otišao proslaviti studentsku srijedu, jer će mu BUG pokloniti nove slušalice.

trebajumislusalice trebajumislusalice
Poruka je uređivana zadnji put čet 4.6.2015 0:00 (bajo7).
 
4 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Imam ih dosta . 

 

Friday je jedini idealan kandidat i to za svaki sustav po jedne :) 

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

nudim 30 lipa kuna za te slušalice i ne plaćam dostavu

 
0 1 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Imam slicnu situaciju kao Friday, samo jos goru. Dvije curice (jace vriste, vjeruj mi!), najstarija tek navrsila tri, a mladja tek dvije godine. Evo sad pokusavam citati dokumentaciju od playframeworka jer imam jedan poslic za zavrsiti, no u pozadini cujem prekrasne zvukove koje proizvode moje dvije prekrasne kceri (ubijte me!!! ).

 

No meni slusalice ne trebaju, a covjek je bio rjecitiji i brzi. Dajte covjeku slusalice i lockajte ovaj topic. Podrska mladim tatama, jer uz zenu ko ce slusati jos i tu silnu djecu 

 
7 0 hvala 0
16 godina
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Ajde ajde, šta sad cvilite, imam i ja dve cure, 20 i 5, pa se ne izvlačim da su mi uha potumplana zbog njih :)
(mada je starija, dok je odrastala, prolazila raznorazne glazbene faze) :)

Godine su tu, donose svoje, slušne dlačice izumiru :)

 

(edit: aha, moram staviti i opis kad bi ih koristio... daklem)

 

 

Na putu do posla i nazad provedem dnevno dva i pol sata. U tih dva i pol sata slušam glazbu - doma nemam priliku obzirom da živim sa tri žene - i to svih mogućih žanrova koje postoje. Nije mi ništa strano - od klasične glazbe, world i ethnic, dance i house, disco i metal... no za takvo što mi trebaju all-round slušalice. Da ne tutnje i da imaju fine srednje i visoke... samo je jedan način da se sazna jesu li i ove nuForce NE750M baš takve, za one koji trebaju maksimalno dobar zvuk.
Trenutne su OK, ali su otvorenog dizajna, a ne volim maltretirati ljude oko sebe...

Who would have thought being hit by lightening would land you in hospital?
Poruka je uređivana zadnji put pet 5.6.2015 0:10 (Father_Dougal).
Moj PC  
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite vrhunske NuForce slušalice
Friday kaže...

Poštovani...

 

Ovo je slika mene i mog prijenosnog audio sustava dok smo u pokretu:

 

 

Raspolaže sa dosta snage, ali tonovi su često vrlo neprecizni, nespretno glasni, a ako nije sve podešeno kako treba - čak i vrlo iritantni. Kako god, na održavanje tog sustava odlazi mi pozamašna količina novaca svaki mjesec. Uz njega imam i dva slična sustava, samo su nešto starija (jedan će napuniti punih 10 godina na jesen, drugi 7 za dva dana). Osim novaca, sve to skupa mi uzima i dosta vremena i živaca pa bi mi dobro došle jedne slušalice da se opustim uz glazbu dok putujem na posao i dok radim (onda ne moram brinuti o spomenutim sustavima) jer ove koje sam dobio uz mobitel zvuče kao da mi netko provlači žicu kroz glavu.

 

Hvala i pozdrav svima koji imaju slične sustave!

 

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
12 godina
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Također dajem glas za Friday, ako ništa drugo frajer održava atmosferu na forumu !

 
3 0 hvala 0
15 godina
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Friday, mogao si malo sačekati a ne odmah u startu ubit svima volju za sudjelovanje :)

 

Dajte čovjeku slušalice.

 

Moji pokretni audio sustavi su malo drugačiji, jedan ima 17 a drugi 21 godinu. Sjajni, utegnuti, jako očuvani i nisu nikad previše glasno radili. Da se ne izraubaju, nedajbože... (tako suvlasnica sustava, njihova majka, veli)

 

Al imaju tvornički bug povezan sa danom u tjednu. Obično nedjeljom i većim praznicima oko 4-5 sati ujutro dođe do nekakvog kratkog spoja kad postanu vrlo glasni i čudno zvuče. Ponekad znam na dvorištu naći i tragove spaljene trave. Valjda od akumulatorske kiseline...

 

I, stvarno, dajte čovjeku slušalice :)

Moj PC  
4 0 hvala 0
16 godina
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Rob kvalitete i navike :)

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Osvojite vrhunske NuForce slušalice
Ico2005 kaže...

 

Moji pokretni audio sustavi su malo drugačiji, jedan ima 17 a drugi 21 godinu. Sjajni, utegnuti, jako očuvani i nisu nikad previše glasno radili.

JBT jel ti to njih hoces u oglasnik staviti pa ih toliko hvalis?

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
15 godina
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Da mi je bogato ih udat negdje na more da imam gdje doć kvasit vene :)

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Moj prijenosni audio sustav čini ovaj čudesan spoj sa priložene slike. S obzirom da puno putujem, dnevno 4 h, što godišnje iznosi čak 33 dana u autobusu, svaku sekundu putovanja provedem uz slušanje glazbe. Na zadnjem putovanju sa desne slušalice doslovno je zvuk ispario ko duh iz Aladinove svjetiljke samo što mi nije ispunio želju da se vrati, već je tako ostalo. S obzirom da, što se kvalitete zvuka tiče, ne pristajem na kompromis, slušalice NuForce bile bi mi melem za uši.

NFC zvučnik drugi je dio mog malog sustava koji lagano daje posljednje tonove iz sebe s obzirom da mu je baterija kapacitetom pri kraju, a na svu srecu je integrirana pa po svemu sudeći još malo i preći ću na novi audio sustav fućkanja omiljenih melodija ukoliko me ne spasite i pošaljete NuForce slušalice. Unaprijed zahvaljujem!

**[LG L90 D405n] [Android 4.4.4. Kitkat]**
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

ove slušalice bez marke našao sam na poslu, netko ih je zaboravio/bacio, ali više se nije vratio po njih.. koristim ih za trčanje jer su jedine koje su in ear pa ne ispadaju dok trčim.. ne mogu se žalit da su loše, obavljaju svoj posao pristojno, samo nema izraženih basova, a na to sam slab...uz to, prave su muške boje pa vas molim jedne crne da izbalansiram svu tu muškost

 

valjda se nećete ljutiti, slika je slikana prije natječaja, kad sam se hvalio na watsappu da sam počeo trčat :D

Zivot je ono sto nam se dogadja dok smo zauzeti planiranjem!...j.lennon
Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Čestitam dobitniku!

Poruka je uređivana zadnji put sri 10.6.2015 0:19 (Mackey).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Mislim da se u ovu temu vise ne treba nista pisati jer je sve jasno bilo vec nakon prvog posta. Admin moze lock!

*dobitnik i7-4790K!, battlelog: B4stardo_CRO
Moj PC  
1 0 hvala 0
14 godina
offline
Osvojite vrhunske NuForce slušalice

Friday wins. A sad za kaznu kad dobiješ slušalice moraš 50 puta poslušaty friday od Rebeccke Black jer nisi drugima dao nikakve šanse.

Moj PC  
7 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice