SAD: 4,1 milijarde dolara za informatiku u svim os

poruka: 9
|
čitano: 1.242
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "SAD: 4,1 milijarde dolara za informatiku u svim os".
11 godina
offline
SAD: 4,1 milijarde dolara za informatiku u svim os

stvarno su ti ameri glupi.umjesto da su te novce dali religijskim ustavnovama da ih usmjere na pravi put, oni novac bacaju na tu informatiku

 
27 0 hvala 0
13 godina
offline
SAD: 4,1 milijarde dolara za informatiku u svim os

A ja mislio da oni to već imaju...

 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: SAD: 4,1 milijarde dolara za informatiku u svi
Krivo si mislio.

Ogroman je to posao.
First they ignore you... Then they laught at you... Then they fight you... Then you win... Mohandas Gandhi
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
SAD: 4,1 milijarde dolara za informatiku u svim os

ova vijest će sudbonosno utjecati na rvacku i "edukaciju" u njoj. leleeee ... 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
SAD: 4,1 milijarde dolara za informatiku u svim os

da budemo u koraku sa USA morali bi uloziti 50tak miliona dolara u RH skolstvo sto je jedva jedvice 400 miliona kuna... sto je ispod 0,5% proracuna!

 

ali se zato 35% proracuna moze baciti na penzije!!! 

uzas u kojem mi drustvu zivimo!

 
1 2 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
SAD: 4,1 milijarde dolara za informatiku u svim os

Pogrešno citirana vijest, čime se posve mijenja značenje. U originalu se ne radi o 4 milijarde dolara za nastavu "informatike", kao općeg pojma (ili u smislu kako se to kod nas u školama uči - Windows + uredski paketi, čime se djeca osposobljavaju za korisnike), već o "computer science". Što posljedično znači da se stvaraju temelji za nove softverske inženjere i programere. Još se kaže da će prioritet biti manjinske skupine... Što ima smisla, pametnije im je ulagati u afroameričku ili latino populaciju, nego kupovati programere iz Indije.

Try to look unimportant - the enemy may be low on ammo...
 
3 0 hvala 1
16 godina
offline
Re: SAD: 4,1 milijarde dolara za informatiku u svi
Supermano kaže...

Pogrešno citirana vijest, čime se posve mijenja značenje. U originalu se ne radi o 4 milijarde dolara za nastavu "informatike", kao općeg pojma (ili u smislu kako se to kod nas u školama uči - Windows + uredski paketi, čime se djeca osposobljavaju za korisnike), već o "computer science". Što posljedično znači da se stvaraju temelji za nove softverske inženjere i programere. Još se kaže da će prioritet biti manjinske skupine... Što ima smisla, pametnije im je ulagati u afroameričku ili latino populaciju, nego kupovati programere iz Indije.

Tako bi i mi trebali ulagati u informaticku naobrazbu romske zajednice umjesto da placamo programere iz indije.

 

Those damn scientist people have been promising global warming for years now. But when I go outside it's still very cold. I want the global warming like they promised NOW! I hate being col
12 godina
odjavljen
offline
Re: SAD: 4,1 milijarde dolara za informatiku u svi
Ah, samo što mi nikad nećemo lupit temelje za soft ing i programere
14 godina
neaktivan
offline
SAD: 4,1 milijarde dolara za informatiku u svim os
Temelji informatičkog obrazovanja u Hrvatskoj su prenamjenjeni tokom godina u domoljubne dvore i vikendice.
 
1 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice