Taurus – i put pod kotače!

poruka: 12
|
čitano: 2.014
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Taurus – i put pod kotače!".
15 godina
offline
Taurus – i put pod kotače!

hahahahaha Svaka čast za zadnju sliku prejako!!!! Prejako!!! Smijeh

Ko drugom jamu kopa trećom šlajdra!
Moj PC  
8 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Taurus – i put pod kotače!

nisam znao da ovi u Bug-u vole southpark, respect Smijeh

14 godina
neaktivan
offline
Taurus – i put pod kotače!

Da se ovakva mlada dama dobije uz Taurusa, ako se ikada počne prodavat, odmah bi ga kupioSmijeh

Moj PC  
5 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Taurus – i put pod kotače!

Hahaa, ta epizoda je zakon

Moj PC  
3 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
RE: Taurus – i put pod kotače!

hahah, brutalno

Dompa
14 godina
neaktivan
offline
Taurus – i put pod kotače!

Šta sad još bi i neko trebo hodat umjesto nas!? Jel vi imate pojma koliko je kretanje korisno za tijelo?... Noge su tu s razlogom znate...Manjak kretanja smanjuje životni vijek...Osmijeh

“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
RE: Taurus – i put pod kotače!
wanderer kaže...

Šta sad još bi i neko trebo hodat umjesto nas!? Jel vi imate pojma koliko je kretanje korisno za tijelo?... Noge su tu s razlogom znate...Manjak kretanja smanjuje životni vijek...Osmijeh

Prema toj tvrdnji pola bug foruma bi trebalo vec da je pod zemljom....svi visimo ovdje kao zapetiSmijehNevinašce

* Friend: "I heard about this thing called 'Linux'." * Me: "Oh, I use Linux." * Friend: "What is it?" * Me: "An operating system." * Friend: "Like Firefox?"
14 godina
neaktivan
offline
RE: Taurus – i put pod kotače!
Ne smanjuje u tolikim razmjerima, ali kretanje pospješuje cirkulaciju, troši se šećer, kalorije i riješavamo se toksina... Kretanje stvara unutarnju ravnotežu organizma...
“Ustanite kao lavovi iz drijemeža, U nesavladivom broju Stresite lance ko rosu sa vas Koje su, dok ste spavali, stavili na vas Vas je mnogo, a njih je – malo.”
16 godina
neaktivan
offline
RE: Taurus – i put pod kotače!
wanderer kaže...
Ne smanjuje u tolikim razmjerima, ali kretanje pospješuje cirkulaciju, troši se šećer, kalorije i riješavamo se toksina... Kretanje stvara unutarnju ravnotežu organizma...

Zato uz ovo cudo dobijes i onu zensku da sa njom trosis kalorije. Namigiva

14 godina
neaktivan
offline
RE: Taurus – i put pod kotače!
Strontium kaže...

Hahaa, ta epizoda je zakon

 

E znaš možda kak se zove ta epizoda? baš bi ju gledao xD

01000010 01110010 00000111 01111000 || Dajem lockerz pozivnice!! javite se na PM :D
15 godina
neaktivan
offline
RE: Taurus – i put pod kotače!
C3PO kaže...
Strontium kaže...

Hahaa, ta epizoda je zakon

 

E znaš možda kak se zove ta epizoda? baš bi ju gledao xD

evo je - The Entity se zove

Pomozite eHrvatskoj! http://www.erepublik.com/en/referrer/InfernoTheCroat
16 godina
neaktivan
offline
RE: Taurus – i put pod kotače!
veki22 kaže...

Da se ovakva mlada dama dobije uz Taurusa, ako se ikada počne prodavat, odmah bi ga kupioSmijeh

 

Ako je ovo MLADA dama ja sam pas na lancu koji laje. Smijeh

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice