Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a koje zaključana tema

poruka: 72
|
čitano: 6.676
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a koje".
13 godina
neaktivan
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Magnolia_fan kaže...
Privatna firma moze da odabere kome da pruza ili uskrati uslugu, i zakonom u Americi su zasticeni.

Po ovoj logici slastičarna može odbiti posluživanje crnaca jer su crnci, vjeruj mi, ne može. Barem ne bez sankcija.

16 godina
neaktivan
offline
Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a koje

Staljin je imao crvenu zvijezdu  i u dogovoru sa Hitlerom je podijelio Poljsku 1939. Meni je u kuću ušao četnik sa zvijezdom na čelu. Dakle, ako je netko protiv jednog zla, npr. nacizma, ne mora značiti da je on dobrota, nego samo druga vrsta zla. Ako nekom treba facebook da zna što je dobro, a što zlo i za koga glasati onda je ta osoba nesposobna.

 

 

 

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
 
9 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
lovacmaki kaže...
Magnolia_fan kaže...
Privatna firma moze da odabere kome da pruza ili uskrati uslugu, i zakonom u Americi su zasticeni.

Po ovoj logici slastičarna može odbiti posluživanje crnaca jer su crnci, vjeruj mi, ne može. Barem ne bez sankcija.

 točno.. uz to za kasnu je dovoljno da u navedeno radno vrijeme nije otvoreno..

ljudi miješaju privatno-javno-državno s javno dostupnim. Sve javno dostupno (neovisno o vlasništvu) mora prema svakom klijentu jednako postupati. Odbijanje pružanja usluge je kažnjivo u svim zakonodavstvima...

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
15 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
hrvooje kaže...

Staljin je imao crvenu zvijezdu ..

 

 zvijezda je simbol komunizma.. kompromitirano, jednako kao i zds. - to nije simbol antifašizma, oni koji tako tumače trebaju uz čvrgu u prvi razred..

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
9 godina
neaktivan
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
ihush kaže...

 točno.. uz to za kasnu je dovoljno da u navedeno radno vrijeme nije otvoreno..

ljudi miješaju privatno-javno-državno s javno dostupnim. Sve javno dostupno (neovisno o vlasništvu) mora prema svakom klijentu jednako postupati. Odbijanje pružanja usluge je kažnjivo u svim zakonodavstvima...

 Nije mi se dalo piskarat sa Magnolija ali npr. u novinskoj kući novinar može dobiti otkaz ako ne slijedi generalnu političku kuće i to se redovno dešava svugdje, no to sa ovim nema veze. Lik iz CloudF. dao im je nogu zbog političkog djelovanja nakon što su već bili na serveru, a ne a priori, premda i na taj način je vjerojatno utuživo. Ovo me podsjetilo kad je PETA vršila medijski teror nad GoDaddy zbog toga što je vlasnik upucao nekog slona u Aziji koji bi i onako bio upucan jer se podivljao. Lokalci su samo dobro unovčili slona.

7 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
hrvooje kaže...

Staljin je imao crvenu zvijezdu  i u dogovoru sa Hitlerom je podijelio Poljsku 1939. Meni je u kuću ušao četnik sa zvijezdom na čelu. Dakle, ako je netko protiv jednog zla, npr. nacizma, ne mora značiti da je on dobrota, nego samo druga vrsta zla. Ako nekom treba facebook da zna što je dobro, a što zlo i za koga glasati onda je ta osoba nesposobna.

 zna se dobro što propagira komunizam a što nacifašizam, ako ti u kuću uđe četnik ušao je četnik (naci-velikosrbin) makar na kapi imao krilca lila jednoroga

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 21:18 (Louis Pluto).
15 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Louis Pluto kaže...
..makar na kapi imao krilca lila jednoroga

 -da je hićo imao krilca lila jednorogog, tad bi taj simbol bio sporan, odnosno, komprimitiran (nepoželjan u najmanju ruku). Upravo to je stvar simbolike.

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
7 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
ihush kaže...

 -da je hićo imao krilca lila jednorogog, tad bi taj simbol bio sporan, odnosno, komprimitiran (nepoželjan u najmanju ruku). Upravo to je stvar simbolike.

 da, hitler je izmislio nacizam, staljin nije ni prismrdio komunizmu, staljin je bio čelnik policijsko tajnoslužbeno kontroliranog despotizma a ne komunističke države

ravna zemlja i šupalj mjesec
Poruka je uređivana zadnji put pon 4.9.2017 21:33 (Louis Pluto).
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
ihush kaže...
Sve javno dostupno (neovisno o vlasništvu) mora prema svakom klijentu jednako postupati. Odbijanje pružanja usluge je kažnjivo u svim zakonodavstvima...

 Ne baš

http://www.mydoorsign.com/blog/right-to-refuse-service-to-anyone/

Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
16 godina
neaktivan
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Louis Pluto kaže...
ihush kaže...

 -da je hićo imao krilca lila jednorogog, tad bi taj simbol bio sporan, odnosno, komprimitiran (nepoželjan u najmanju ruku). Upravo to je stvar simbolike.

 da, hitler je izmislio nacizam, staljin nije ni prismrdio komunizmu, staljin je bio čelnik policijsko tajnoslužbeno kontroliranog despotizma a ne komunističke države

 Pa nije Hitler izmislio svastiku, kao ni Staljin crvenu zvijezdu. Jedno je zabranjeno, drugo nije, a oba simbola su koristili totalitarni režimi, diktatori i ubojice. Imaš dvostruke standarde. Iole razuman čovjem zna da povijest pišu pobjednici. Nema to veze sa pravdom ni pravicom. I opet kažem, za ono što je ispravno,a što ne mi ne treba facebook, samo zdrav razum.

Nećemo dividende, hoćemo veće lopate!
7 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
hrvooje kaže...

 Pa nije Hitler izmislio svastiku, kao ni Staljin crvenu zvijezdu. Jedno je zabranjeno, drugo nije, a oba simbola su koristili totalitarni režimi, diktatori i ubojice. Imaš dvostruke standarde. Iole razuman čovjem zna da povijest pišu pobjednici. Nema to veze sa pravdom ni pravicom. I opet kažem, za ono što je ispravno,a što ne mi ne treba facebook, samo zdrav razum.

 naravno da je dozvoljeno koristiti crvenu zvijezdu, ona označava komunizam dok svastika nije jer ona označava nacizam, dakle nitko te neće kazniti ukoliko svastiku prikazuješ kao sveti simbol hinduizma i budizma ali hoće ukoliko njome veličaš nacistički režim isto tako nitko te neće kazniti ako zvijezdu sa srpom i čekićem koristiš kako bi slavio komunizam, slaviti komunizam nije kažnjivo dok nacizam jest i to je ok, jeru komunizmu nema ničeg zločinačkog dok je nacizam u svojoj srži zločinačka ideologija

ravna zemlja i šupalj mjesec
7 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Cesc kaže...

 Više ne zvuče tako različito?

misliš topson i ceca?

ravna zemlja i šupalj mjesec
 
1 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Louis Pluto kaže...

1. naravno da je dozvoljeno koristiti crvenu zvijezdu, ona označava komunizam ... isto tako nitko te neće kazniti ako zvijezdu sa srpom i čekićem koristiš kako bi slavio komunizam, slaviti komunizam nije kažnjivo ...

 

2. jer u komunizmu nema ničeg zločinačkog dok je nacizam u svojoj srži zločinačka ideologija

 1. u sloveniji je primjerice zabranjeno isticanje komunističkih simbola, a i još u nekim zemljama

 

2. o komunističkim zločinima imaš i deklaraciju hrvatskog sabora - link

isto tako imaš rezoluciju vijeća europe u tom smjeru - link

 

a ima toga još i ne radi se o tome je li komunizam kao ideja imao u sebi išta zločinačkog, nego u tome da je većina komunističkih režima bila zločinačka

16 godina
protjeran
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Louis Pluto kaže...

slaviti komunizam nije kažnjivo dok nacizam jest i to je ok, jeru komunizmu nema ničeg zločinačkog dok je nacizam u svojoj srži zločinačka ideologija

 

Komunizma je u svojoj srži zločinačka ideologija iz razloga što se temelji na teroru i eksterminaciji neprijatelja. Ti misliš da je Karl Marx propagirao hipi komune? Ja znam da ti i tebi slični ne mislite, tako da je moje pragmatično piskaranje najobičnije pišanje u vjetar, za vas nema spasa.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Revolutionary_terror

Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2017 9:07 (Mayo).
12 godina
offline
Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a koje

Zna se tko određuje što je laž, a što istina. Trenutna vlast.

Kada kažu da struja nije poskupila, a meni dođe račun za 20 kuna veći mogu reći samo jedno:

 

Ja sam stabilizaciju prihvatio i ona mi je svetinja

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
hrvooje kaže...
Louis Pluto kaže...
ihush kaže...

 -da je hićo imao krilca lila jednorogog, tad bi taj simbol bio sporan, odnosno, komprimitiran (nepoželjan u najmanju ruku). Upravo to je stvar simbolike.

 da, hitler je izmislio nacizam, staljin nije ni prismrdio komunizmu, staljin je bio čelnik policijsko tajnoslužbeno kontroliranog despotizma a ne komunističke države

 Pa nije Hitler izmislio svastiku, kao ni Staljin crvenu zvijezdu. Jedno je zabranjeno, drugo nije, a oba simbola su koristili totalitarni režimi, diktatori i ubojice. Imaš dvostruke standarde. Iole razuman čovjem zna da povijest pišu pobjednici. Nema to veze sa pravdom ni pravicom. I opet kažem, za ono što je ispravno,a što ne mi ne treba facebook, samo zdrav razum.

 u prilog množini standarada, postoje još neki simboli (osim haknkrojca i zvezda-zvezda) iza kojih su se postavile masovne ubojice i zlikovci: križ (posebno, već 2000 godina!) i mlađak mjesec sa zvjezdicom pospankom. a bogami ni davidova zvijezda nije bez putra na glavi.

dakle, očita je svejednost simbola. oni su samo izgovor degenericima. 

I know that you believe you understand what you think I said, but I am not sure you realize that what you heard is not what I meant.
15 godina
neaktivan
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Mayo kaže...
Louis Pluto kaže...

slaviti komunizam nije kažnjivo dok nacizam jest i to je ok, jeru komunizmu nema ničeg zločinačkog dok je nacizam u svojoj srži zločinačka ideologija

 

Komunizma je u svojoj srži zločinačka ideologija iz razloga što se temelji na teroru i eksterminaciji neprijatelja. Ti misliš da je Karl Marx propagirao hipi komune? Ja znam da ti i tebi slični ne mislite, tako da je moje pragmatično piskaranje najobičnije pišanje u vjetar, za vas nema spasa.

 

https://en.wikipedia.org/wiki/Revolutionary_terror

 Tvoje pragmatično piskaranje samo pokazuje nerazumijevanje onoga o čemu pišeš.

Nije da branim komunjare, ali si imao izbor, prihvati njihovu vlast i ideologiju pa će preživjeti. Odrekni se bogatstva i klasnog statusa, postani sirotinja i proleter i šanse za preživljavanje ti se povećavaju.

Naci i slična gamad nisu bas davali taj izbor već su trpali u logore i plinske komore sve koji su im bili na listi nepoželjnih i nepodobnih.

 

Life is a sexually transmitted disease and there is a 100% mortality rate.
14 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
lovacmaki kaže...
Magnolia_fan kaže...
Privatna firma moze da odabere kome da pruza ili uskrati uslugu, i zakonom u Americi su zasticeni.

Po ovoj logici slastičarna može odbiti posluživanje crnaca jer su crnci, vjeruj mi, ne može. Barem ne bez sankcija.

 Postoji jedna "sitna" ali bitna razlika: ne možemo birati koje boje kože ćemo se roditi.

16 godina
odjavljen
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
hoover kaže...

 Postoji jedna "sitna" ali bitna razlika: ne možemo birati koje boje kože ćemo se roditi.

 

Michael Jackson disapproves...

Freak Show Inc.
Poruka je uređivana zadnji put uto 5.9.2017 12:08 (Friday).
14 godina
protjeran
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
ihush kaže...
hrvooje kaže...

Staljin je imao crvenu zvijezdu ..

 

 zvijezda je simbol komunizma.. kompromitirano, jednako kao i zds. - to nije simbol antifašizma, oni koji tako tumače trebaju uz čvrgu u prvi razred..

Vidi se da si pravnik, puno rijeci malo pameti...

16 godina
protjeran
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
desh kaže...

 Tvoje pragmatično piskaranje samo pokazuje nerazumijevanje onoga o čemu pišeš.

Nije da branim komunjare, ali si imao izbor, prihvati njihovu vlast i ideologiju pa će preživjeti. Odrekni se bogatstva i klasnog statusa, postani sirotinja i proleter i šanse za preživljavanje ti se povećavaju.

Naci i slična gamad nisu bas davali taj izbor već su trpali u logore i plinske komore sve koji su im bili na listi nepoželjnih i nepodobnih.

 

 

 

Tvoj relativizam je zbilja zabavn. BTW, znaš li da je Karl Marks bio rasist? On je nas Slavene sve htio potamaniti... toliko o "ocu" komunizma. Al' nema veze, uživaj u svojoj mentalnoj zadojenosti.

 

 

15 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Visak kaže...
ihush kaže...
Sve javno dostupno (neovisno o vlasništvu) mora prema svakom klijentu jednako postupati. Odbijanje pružanja usluge je kažnjivo u svim zakonodavstvima...

 Ne baš

http://www.mydoorsign.com/blog/right-to-refuse-service-to-anyone/

 - jesi li pročitao sadržaj linka..? upravo to je kažnjivo i navode se izuzetci, 'bez košulje' i sl. to su 'pravilnici' koji su tad jednaki prema svima i ako osoba ispunjava uvijete, mora dobiti uslugu. (jednako prema svima po istim standardima). Svako drugačije ponašanje je diskriminacija (kažnjivo). ..

 

ansha kaže...
ihush kaže...
hrvooje kaže...

Staljin je imao crvenu zvijezdu ..

 

 zvijezda je simbol komunizma.. kompromitirano, jednako kao i zds. - to nije simbol antifašizma, oni koji tako tumače trebaju uz čvrgu u prvi razred..

Vidi se da si pravnik, puno rijeci malo pameti...

- za razliku od tebe? :) imaš argument ili samo jal?

- simboli komunizma se koriste kao simboli antifašizma. To je pogrešno. (pa i na prošlotjednom skupu u zg opaska o simbolima koji su se pojavili.. od kojih se organizatori ograđuju).

- naravno, pametan si, šutiš.. :)))

C64/TurboModul-OpenSourceProject.org.cn.部分作品为网上收集整理,供开源爱好者学习使用
14 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Mayo kaže...
desh kaže...

 Tvoje pragmatično piskaranje samo pokazuje nerazumijevanje onoga o čemu pišeš.

Nije da branim komunjare, ali si imao izbor, prihvati njihovu vlast i ideologiju pa će preživjeti. Odrekni se bogatstva i klasnog statusa, postani sirotinja i proleter i šanse za preživljavanje ti se povećavaju.

Naci i slična gamad nisu bas davali taj izbor već su trpali u logore i plinske komore sve koji su im bili na listi nepoželjnih i nepodobnih.

 

 

 

Tvoj relativizam je zbilja zabavn. BTW, znaš li da je Karl Marks bio rasist? On je nas Slavene sve htio potamaniti... toliko o "ocu" komunizma. Al' nema veze, uživaj u svojoj mentalnoj zadojenosti.

 

 

 Nije bio rasist nego je neke Slavene (npr nas Rvate) smatrao "nepovijesnim" nacijama...

inače KM je bio jel'te Židov... što zanči zbilja da nitko nije baš tako nevin od zaglupljujućih ideja da je bolji od onog drugog...

 

a što se komunizma tiče, on nije propovijedao istrebljivanje nekoga nego preraspodjelu (da, pod prisilom četo i najgorom)...

 

uz to, kad god se mijenja režim, pvo je razdoblje terora (revolucionarni teror je redundantni naziv)... problem komunizma je diktatorstvo i idolopoklonstvo jednom čovjeku (ma koliko on imao inicijalne  zasluge) do te granice da je to idolopoklonstvo mjera svega u tom režimu...

 

Stoga komunizam nije u istoj ravni s nacizmom, iako je recimo zapravo Staljin gori od Hitlera.... (i to ne mislim brojem pobijenih, jer je on najnetočniji od svih mjerila monstruoznosti)

 

Ju je je? Je ju je!
11 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Stric_Jura kaže...

a što se komunizma tiče, on nije propovijedao istrebljivanje nekoga nego preraspodjelu (da, pod prisilom četo i najgorom)...

 komunizam kao ideja je izvrstan, nažalost samo kao ideja jer je poslužio pojedincima za uvođenje sustava diktature i kulta ličnosti, te socijalizma koji se označavao kao "prijelazni", a ustvari je osiguravao partijski sustav od moguće za njih nepovoljne volje naroda, odnosno od mogućnosti da ih narod zamijeni za bolje

 

kod nas je postojao taj kult ličnosti podjednako kao i u drugim komunističkim državama, no za razliku od većine ostalih juga je bila mila majka u smislu diktature (koje praktično i nije bilo kao u rusiji i drugim zemljama istočnog bloka, o kini, etiopiji ili kambodži da ne pričamo)

 

komunizam niti jednoj komunističkoj partiji nije bio pravi cilj, osim u zamišljenoj budućnosti do koje nikad nisu niti pokušali doći, jer bi komunizam u svojoj osnovi trebao predstavljati besklasno društvo u kojem se vlast bira voljom naroda - dakle, nešto najbliže demokraciji i sustavu u kojem nitko nije siguran da neće biti smijenjen 

 

komunizam je zato trebao biti prava demokracija, a ne ovo smeće od sustava u kojem se partijski sustav multiplicirao i gdje pored izbora, izbora ustvari nemamo... osim napustiti ovu vukojebinu

 

16 godina
protjeran
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Stric_Jura kaže...

 Nije bio rasist nego je neke Slavene (npr nas Rvate) smatrao "nepovijesnim" nacijama...

inače KM je bio jel'te Židov... što zanči zbilja da nitko nije baš tako nevin od zaglupljujućih ideja da je bolji od onog drugog...

 

a što se komunizma tiče, on nije propovijedao istrebljivanje nekoga nego preraspodjelu (da, pod prisilom četo i najgorom)...

 

uz to, kad god se mijenja režim, pvo je razdoblje terora (revolucionarni teror je redundantni naziv)... problem komunizma je diktatorstvo i idolopoklonstvo jednom čovjeku (ma koliko on imao inicijalne  zasluge) do te granice da je to idolopoklonstvo mjera svega u tom režimu...

 

Stoga komunizam nije u istoj ravni s nacizmom, iako je recimo zapravo Staljin gori od Hitlera.... (i to ne mislim brojem pobijenih, jer je on najnetočniji od svih mjerila monstruoznosti)

 

 

 

Nije ni Hitler na početku zagovarao eksterminaciju "rasnih neprijatelja." Ja ne vidim po čemu se razlikuju recimo Staljin i Hitler, Staljin je puno prije Hitlera pobio od tri do sedam milijuna Ukrajinaca i Moldavaca kroz holodomor (1932. godina), i daleko više ljudi kroz čistke. Relativizirati zvjerstva komunističkih režima je potpuno gnjusno i po meni čisto "subhuman" ponašanje. Meni su poklonici fašizma, nacizma i komunizma/"socijalizma" jedna te ista neljudska bagra.

16 godina
neaktivan
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Ideja nacizma je da je jedna rasa/nacija superiorna i ima pravo (zapravo obavezu) pobiti/potčiniti niže rase/narode.
Ideja komunizma je da su svi ljudi rođeni jednakovrijedni.

Hitler je ubijao iz ideoloških razloga jer je provodio nacizam, Staljin je ubijao iz praktičnih razloga nevezanih uz ideju komunizma.

Nije to teško za shvatiti.
Imamo nova kola radi dojma, imamo stav kad nemamo pojma...
14 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a

Hitler je od početka imao ideju da mu je 0,8% populacije krivo za gubitak rata, a onih par sto milja Slavena istočno samo zauzima  prostor...

 

Holodomor je strašan, ali i sam vidiš da je mistificiran (broj mrtvih, samo je Jasenovac  više multipliciran)...

 

a da je Staljin gori od Hiće (osobito prema onima kojima je vladao), je...

 

osobito je gadan teror Velike čistke  od '34 do 38/9 jer je doslovce njegova ideja i poslao je zahtjev da se sukladno područjima pojedinih komiteta/uprava isporuči i osudi adekvatan broj zločinaca/otpadnika/nerijatelja...

 

ali ti si uvijek mogao prisustvovati nekom ubrzanom kursu kommi "pravovjernosti", izraziti divljenje Velikom Vođi i preživjeti (ne svi i ne uvijek), ali iz vlastite kože (i nacije/rase) nema bijega...

 

tu je razlika između nacizma/fašizma i komunizma...

 

to ti je ona engleska "nature vs. nurture" dilema...

 

Ju je je? Je ju je!
10 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Mayo kaže..

 

 

Nije ni Hitler na početku zagovarao eksterminaciju "rasnih neprijatelja." Ja ne vidim po čemu se razlikuju recimo Staljin i Hitler, Staljin je puno prije Hitlera pobio od tri do sedam milijuna Ukrajinaca i Moldavaca kroz holodomor (1932. godina), i daleko više ljudi kroz čistke. Relativizirati zvjerstva komunističkih režima je potpuno gnjusno i po meni čisto "subhuman" ponašanje. Meni su poklonici fašizma, nacizma i komunizma/"socijalizma" jedna te ista neljudska bagra.

 amen.i tu bi sva rasprava trebala stati. 

13 godina
neaktivan
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
Većina komunističkih režima su bili zločinački. Komunizam kao ideja možda nije zločinački ali ljudi iza njega uglavnom jesu.
 
2 4 hvala 0
14 godina
offline
Re: Tko određuje koje su lažne i krive vijesti, a
artyom kaže...
Mayo kaže..

 

 

Nije ni Hitler na početku zagovarao eksterminaciju "rasnih neprijatelja." Ja ne vidim po čemu se razlikuju recimo Staljin i Hitler, Staljin je puno prije Hitlera pobio od tri do sedam milijuna Ukrajinaca i Moldavaca kroz holodomor (1932. godina), i daleko više ljudi kroz čistke. Relativizirati zvjerstva komunističkih režima je potpuno gnjusno i po meni čisto "subhuman" ponašanje. Meni su poklonici fašizma, nacizma i komunizma/"socijalizma" jedna te ista neljudska bagra.

 amen.i tu bi sva rasprava trebala stati. 

 Srećom od demokracije nije nitko nikada umro.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice