Toshiba predstavila pristupačni SSD - TR200

poruka: 8
|
čitano: 1.777
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Toshiba predstavila pristupačni SSD - TR200".
9 godina
protjeran
offline
Toshiba predstavila pristupačni SSD - TR200

Pa te cijene vec postoje na trzistu, nije nesto posebno pristupacno.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Toshiba predstavila pristupačni SSD - TR200

Volim kada objave ovakvu informaciju, da je moguće zapisati 60TB podataka na 240GB disk. Baš imaš orjentir koliko ćeš moći koristiti sa svojim načinom uporabe računala. Ova TLC memorija je sasvim prihvatljiva za svakodnevnu uporabu, tako da nema smisla bacati novac na skupe SLC diskove.

Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup.
 
0 0 hvala 0
7 godina
offline
Toshiba predstavila pristupačni SSD - TR200

fini raid od 960 giga za 320E , odlicno ...

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 16:45 (dabar_solta_V2).
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Toshiba predstavila pristupačni SSD - TR200
Smith and Wesson - the original point and click interface | http://twitter.com/hhrvoje, http://www.hudosvibe.net
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Toshiba predstavila pristupačni SSD - TR200

Wtf? Pa to nije niš jeftinije od ovog što se već prodaje. Nekad kao da bezveze izmišljate vijesti, samo dajete lažnu nadu.

Poruka je uređivana zadnji put čet 12.10.2017 17:08 (FLes).
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Toshiba predstavila pristupačni SSD - TR200

Da, nije baš ni neš ekstra jeftino, recimo uobičajene entry level cijene, ali po meni je veći problem što nije baš ni neš izdržljivo, ovo mi je nekako za very light usere...izdržljivost je stvarno vrlo niska, pogotovo kad je modus operandi kakav najčešće viđam kod korisnika takav da kupe najmanji mogući SSD koji im je dovoljan, i onda ga napune 80ak% i onda dršu po njemu dalje sa svakodnevnim radom...ovi modeli definitivno nisu za takav način korištenja. Mislim nijedan SSD nije, ali problem kod tih jeftinijih modela je što ga neki prosječan korisnik u HR upravo tako koristi, i onda to voli bit kobno kad se kombinira sa izdržljivošću koji imaju ti entry modeli.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Toshiba predstavila pristupačni SSD - TR200

daleko je to od pristupaćne cijene 

ja sam prije godinu dana uzeo ovaj disk (Kingston SSd 240Gb.SSD ) za 442kn uz besplatnu dostavu skoro 300km od trgovine

tako da govoriti o pristupačnoj cijeni nije još vrijeme 

Poruka je uređivana zadnji put pet 13.10.2017 8:11 (jur).
 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Toshiba predstavila pristupačni SSD - TR200
jur kaže...

daleko je to od pristupaćne cijene 

ja sam prije godinu dana uzeo ovaj disk (Kingston SSd 240Gb.SSD ) za 442kn uz besplatnu dostavu skoro 300km od trgovine

tako da govoriti o pristupačnoj cijeni nije još vrijeme 

Pa iako cijena stvarno nije povoljna u odnosu na trenutno aktualne cijene, usporedba prije godinu dana i sada nije relevantna uopće pogotovo ne u ovom konkretnom slučaju kad smo imali prilično povećanja cijena memorijskih čipova.

 

1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice