Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima

poruka: 16
|
čitano: 2.586
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima".
16 godina
offline
Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima

A što će vam 300 mbita i veliki kapaciteti kad nemate pravi flat...

 
10 0 hvala 0
10 godina
offline
Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima

Zasto na vrhu ne pise PROMO jer ovaj tekst i je promo, a dokaz je da pisete:

 

Vipnet nudi novu Homebox Turbo tarifu. Za 150 kuna mjesečno korisnici imaju neograničen Internet brzine do 112 Mbit/s...

 

A taj neograniceni internet malim slovima znaci:

 

**Nakon potrošenih 100GB podatkovnog prometa, brzina se spušta na 1 Mbit/s. U slučaju potrebe za većim Internet brzinama od 1Mbit/s, preporučamo Opciju 100GB koja će vam omogućiti maksimalno dostupnu brzinu. U periodu između 00 i 08 sati primjenjuje se neograničeni podatkovni promet bez ograničenja brzine.

 
16 0 hvala 4
7 godina
offline
Re: Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima
Sasoon kaže...

A što će vam 300 mbita i veliki kapaciteti kad nemate pravi flat...

 zato i imaju 300mbita jer nemaju flat

 

13 godina
offline
Re: Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima
10alex kaže...

Zasto na vrhu ne pise PROMO jer ovaj tekst i je promo, a dokaz je da pisete:

 

Vipnet nudi novu Homebox Turbo tarifu. Za 150 kuna mjesečno korisnici imaju neograničen Internet brzine do 112 Mbit/s...

 

A taj neograniceni internet malim slovima znaci:

 

**Nakon potrošenih 100GB podatkovnog prometa, brzina se spušta na 1 Mbit/s. U slučaju potrebe za većim Internet brzinama od 1Mbit/s, preporučamo Opciju 100GB koja će vam omogućiti maksimalno dostupnu brzinu. U periodu između 00 i 08 sati primjenjuje se neograničeni podatkovni promet bez ograničenja brzine.

Drugim riječima, internet jest neograničen, ali samo u terminu od 00:00 do 08:00.

Poruka je uređivana zadnji put pon 5.6.2017 19:05 (Marko :D).
15 godina
offline
Re: Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima
Marko :D kaže...
10alex kaže...

Zasto na vrhu ne pise PROMO jer ovaj tekst i je promo, a dokaz je da pisete:

 

Vipnet nudi novu Homebox Turbo tarifu. Za 150 kuna mjesečno korisnici imaju neograničen Internet brzine do 112 Mbit/s...

 

A taj neograniceni internet malim slovima znaci:

 

**Nakon potrošenih 100GB podatkovnog prometa, brzina se spušta na 1 Mbit/s. U slučaju potrebe za većim Internet brzinama od 1Mbit/s, preporučamo Opciju 100GB koja će vam omogućiti maksimalno dostupnu brzinu. U periodu između 00 i 08 sati primjenjuje se neograničeni podatkovni promet bez ograničenja brzine.

Drugim riječima, internet jest neograničen, ali samo u terminu od 00:00 do 08:00.

 tzv. pekarska tarifa

9 godina
offline
Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima

Ne bi menjal pokucni za ovaj VIPov pa  makar imao 500Mbita

Battlenet - TheProdigy#2234
 
6 0 hvala 0
16 godina
offline
Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima

Ne mogu dobiti 4G u Zagrebu na različitim lokacijama a kamoli da na nekim lokacijama van Zagreba. Teorija i praksa su vam skroz različite stvari. Nije ni HT ništa bolji po tom pitanju. Svi se samo diče a do dan danas tu pokrivenost nisu riješili.

 
3 0 hvala 0
14 godina
offline
Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima

 Za pet godina: SENZACIJA U VIPU! 5G+ MREZA SA BRZINAMA PREKO 1000 GB/S!   *u ponudi tarife: turbo internet sa 2GB na mjesec, i kompresor + turbo sa cijelih i neponovljivih 4GB mjesecno!

Moj PC  
6 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima
Da ali 20 km od centra zgb-a mi puca signal a zvuk krci kao da razgovaram voki tokijem sa nekim i kambodi
Believe Those Who Are Seeking the Truth doubt Those Who Find It!
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima
Dok meni recimo Tele2 roama na Roškom slapu, oko Benkovca, pa čak jučer u vikendici na Jadriji koja je 4km zračne linije od Šibenika... 😂
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima

Ako ti se mobitel spaja na HT 3G, to se zove nacionalni roaming i ništa se dodatno ne naplaćuje.

14 godina
offline
Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima

Vip je nebitan, bar meni.

Moj PC  
2 0 hvala 0
15 godina
odjavljen
offline
Re: Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima
Platiš novinarima krstarenje po Kornatima, pa možeš sam napisati članak koji nije promo.
Big wheel keep on turning, Proud Mary keep on burning, Trolling, trolling, trolling on the river.
10 godina
offline
Re: Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima

Ali sa zadanim superlativima: odlican, super, jako brz,... :-D

15 godina
offline
Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima

Je je,prvo rijesite signal u zagrebu, i ostalim velikim gradovima. Moje iskustvo je da kad imam neki wi fi,onda ima i 4g signala, a kad ti stvarno treba 4g jer si negdje di nema dsl-a, e onda nema ni 4g mreze....

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Vipnetova 4G mreža dostupna je i na Kornatima
Za rucak u konobi i malo jedrenja malo besplatnog reklamiranja
 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice