Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi

poruka: 20
|
čitano: 4.004
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi".
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi

Da nema taj MIUI i ja bih ga kupio.

 
3 6 hvala 0
16 godina
offline
Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi

I ja sam tako mislio pa sam naručio UMI Iron Pro da bi se naknadno sjetio da sam se zajezeznuo :/. Na android možeš instalirati neki custom launcher i tako vratiti izgled sučelja u normalu. Nažalost sam to zaboravio i sjetio se tek kada sam na UMI-a stavljao Nova Launcher. Taman bilo vrijeme za jedan

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi

Riječ je promotivnoj prodaji u Kini koja je završila 1 ožujka, a za nju se prijavilo 16,8 milijuna ljudi od kojih će neki čekati na svoj MI5 do travnja ili svibnja. Nova tura prodaje trebala bi biti održana 10. ožujka, ako su najave točne.

 

Cijena koju ste napisali na kraju vijesti je cijena za kinesko tržište.

 

Vijesti je stara nekoliko dana.

Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2016 8:31 (BudalastoStvorenje).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi nov
summus kaže...

Da nema taj MIUI i ja bih ga kupio.

 Što fali MIUI sučelju ? 

Meni osobno je godinama ispred stock Androida...

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
14 godina
offline
Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi

Da. I ja sam imao skepsu prema dotičnom sučelju (MIUI jel') i evo neki dan sam se počastio jednim Mi4 LTE i mogu samo reći da to sve skupa radi jako, jako dobro, koliko god čovjek htio biti kritički nastrojen. Osobno sam inače pobornik Cyanogenmoda ali kako ovo radi zbilja ne vidim neki razlog da bih po svemu tome petljao (za razliku od Samsuga i ostalih koji su praktički neuporabljivi jer je toliko gluposti natrpano da se gubi smisao mobitela kao takovog). Uglavnom, jako dobro i na vrhunskom nivou! Ovaj mobitel koji sam uzeo, realo gledajući, dvije je godine stara tehnologija (u njemu je Snapdragon 801, a izašao je 810 i sada 820) i radi fantastično. Zbilja, nikakovih problema. Opet, i ja sam imao skepse jer sam pobornik asketizma i manje je više logike i realno gledajući i taj njihov MIUI je u gro prilika vođen tom filozofijom tako da to je to! I da! Mogu samo misliti kako radi petica! Uglavnom, ljudi znaju posao iako je to na kraju balade samo telefon, što bi rekao Musk, ali eto, čovjeka veseli pa hajd'!

 
17 0 hvala 0
13 godina
offline
Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi

Što bi tek bilo da su se i na ostalim tržištima ponudili, a ne isključivo domicijalnom - kineskom.

Ovaj mobitel bi im mogao odrediti budućnost. Samo da bude dostupniji! Valjda su naučili nešto.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi nov
Cromaki kaže...
summus kaže...

Da nema taj MIUI i ja bih ga kupio.

 Što fali MIUI sučelju ? 

Meni osobno je godinama ispred stock Androida...

 kljucna rijec je - osobno.

meni osobno izgleda ko tamagotchi.

Ja sam isto odustao od Xiaomija zbog UI.

Launcher ne pomaze jer je MIUI (pre)duboko integriran u sustav.

Demokracija je, također, kada dva vuka i jedna ovca glasuju što će biti za večeru.
Poruka je uređivana zadnji put pon 7.3.2016 11:01 (nixass).
12 godina
offline
Re: Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi nov
nixass kaže...

 kljucna rijec je - osobno.

Ja sam isto odustao od Xiaomija zbog UI.

Launcher ne pomaze jer je MIUI (pre)duboko integriran u sustav.

 Meni je to upravo i prednost. Kada sam počeo koristiti sve Cloud featurese i ostale sitnice koje MIUI nudi jednostavno sve drugo mi je sporedno i niti jedan drugi ROM ne dolazi u obzir jer se jednostavno vratim kroz par sati na staro.

Srećom postoje custom ROM-ovi pa se svatko negdje pronadje :)

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi

Meni se ovaj MI5 baš jako sviđa, rezolucija ekrana nije pretjerana kao u ostalih high-end uređaja, sviđa mi se i što ima infrared pa bih mogao npr. upravljati klimom i ostalim uređajima bez da uvijek posežem za daljinskim, ekran mi nije pre velik.... - meni osobno je ovaj mobitel onako baš po mjeri ALI taj MIUI. Može li se na MI5 nekako staviti stock android i da to radi?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi nov
summus kaže...

Meni se ovaj MI5 baš jako sviđa, rezolucija ekrana nije pretjerana kao u ostalih high-end uređaja, sviđa mi se i što ima infrared pa bih mogao npr. upravljati klimom i ostalim uređajima bez da uvijek posežem za daljinskim, ekran mi nije pre velik.... - meni osobno je ovaj mobitel onako baš po mjeri ALI taj MIUI. Može li se na MI5 nekako staviti stock android i da to radi?

 Uskoro će custom ROM-ovi, već su uspijeli u TWRP Recovery srediti a tek je device izašao.

Xiaomi Redmi 1S + Mi Wifi Router + Mi Band - MIUI General Moderator
14 godina
neaktivan
offline
Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi

Taj MIUI koliko znam nema play store ali se nekoako može instalirati? Sve ostale aplikacije koje mogu instalirati na npr. Moto G mogu i na Xiaomi sa tim MIUI-em?

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi nov
summus kaže...

Taj MIUI koliko znam nema play store ali se nekoako može instalirati? Sve ostale aplikacije koje mogu instalirati na npr. Moto G mogu i na Xiaomi sa tim MIUI-em?

Jedino kineska verzija ROM-a nema instaliran Play Store.
No i na njega se može isti instalirati.

A između ostalog, postoje miuiandroid ili sMiui (custom MIUI ROM-ovi) s internacionalnom podrškom i predinstaliranim Google servisima.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
14 godina
offline
Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi

Korisnik sam Xiaomija već više od godinu dana. MIUI se bez problema zamjeni sa bilo kojim Launcherom, no za to barem kod mene nema potrebe. Rekao bih telefon ko telefon, no sve je nekako uravnoteženo. Baš sam u razmatranuj za nešto novo  i Xiaomi je i dalje prvi (razmišljam samo o modelima). Ono što mi se posebno sviđa službeni ROM-ovi se izdaju na mjesečnoj osnovi. Play store je uključen u sve međunarodne inačice. Ukoliko se žele europske postavke ROM-treba preuzeti sa europskog servera.

 
0 0 hvala 2
12 godina
neaktivan
offline
Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi

Srecom nemam takvih problema....s obzirom da moja dva primjerka stizu do kraja tjedna

floki
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi nov
floki26 kaže...

Srecom nemam takvih problema....s obzirom da moja dva primjerka stizu do kraja tjedna

Detalji...

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi nov

detalji kad stignu....narucio sam dva komada,bijela jer su trenutno samo oni dostupni.Jedan u verziji od 32 a drugi 64 GB.Takoder je jos uvijek nedostupan od 128 GB.Morao sam svom dobavljacu poslati u Kinu cijelu kutiju slatkisa i nasih proizvoda da bi zauzvrat dobi prve koje dobije....ali vjerujem da ce se isplatiti :-)

floki
13 godina
offline
Re: Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi nov
floki26 kaže...

detalji kad stignu....narucio sam dva komada,bijela jer su trenutno samo oni dostupni.Jedan u verziji od 32 a drugi 64 GB.Takoder je jos uvijek nedostupan od 128 GB.Morao sam svom dobavljacu poslati u Kinu cijelu kutiju slatkisa i nasih proizvoda da bi zauzvrat dobi prve koje dobije....ali vjerujem da ce se isplatiti :-)

nisam pitao za recenzije i u tom smislu detalje, manje više sve znam(o). 
Nego odakle i kako si naručio, al' eto - djelomično sam dobio odgovor.

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
14 godina
offline
Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi novi Mi

Vi, koji ne volite MIUI i smatrate ga tolikim minusom, jel mi mozete rec sta je to toliko odbojno kod njega? Sta to ima cm ili aosp a MIUI nema? 

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi nov
sudy_freak kaže...
floki26 kaže...

detalji kad stignu....narucio sam dva komada,bijela jer su trenutno samo oni dostupni.Jedan u verziji od 32 a drugi 64 GB.Takoder je jos uvijek nedostupan od 128 GB.Morao sam svom dobavljacu poslati u Kinu cijelu kutiju slatkisa i nasih proizvoda da bi zauzvrat dobi prve koje dobije....ali vjerujem da ce se isplatiti :-)

nisam pitao za recenzije i u tom smislu detalje, manje više sve znam(o). 
Nego odakle i kako si naručio, al' eto - djelomično sam dobio odgovor.

 Imam "svog" dobavljaca iz Kine te sam mu jos davnih dana rekao da cim ga dobije salje.Mislim da ih mogu jos nabaviti ali cijena je sada u pocetku paprena.Ta dva su me izasla skoro 7000 kn sto je zbilja previse ali uskoro ce mu i cijena poceti padati.Ugl ako ima zainteresiranih nek se jave,drage volje cu pomoci ali morate biti i svijesni da cete ga sada u pocetku dobro platiti

floki
15 godina
neaktivan
offline
Re: Xiaomi u "problemima" - previše ljudi želi nov
7000 kn nije previse za dva flagship telefona. S obzirom koju cijenu drze samsung i iphone
e.BugaTeam @ebugateam.vacau.com
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice