xkcd: od internetskog stripa do udžbenika

poruka: 5
|
čitano: 923
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "xkcd: od internetskog stripa do udžbenika".
12 godina
neaktivan
offline
xkcd: od internetskog stripa do udžbenika

Osobno sam mišljenja da slučajnosti ne postoje čak ni stalnoj entropiji svemira jer kad bi se našao prauzrok i to bi se predvidjelo po mom mišljenju.

 

Dakle položaji u angliziranoj abecedi x = 24, k = 11, c = 3 and d = 4 sve zbrojiš i eto ispadne 42. Kolege sci-fi ljubitelji shvatiti će referencu.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.3.2016 21:38 (Ikarus01).
 
4 0 hvala 0
14 godina
offline
xkcd: od internetskog stripa do udžbenika

Genijalno, ja bi nazad u školu.

Moj PC  
2 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: xkcd: od internetskog stripa do udžbenika
Slučajnosti možda ne postoje, ali postoje činjenice i faktori za koje se nemože razumno očekivati da ih čovjek može predvidjeti ili utjecati na njih.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
8 godina
neaktivan
offline
Re: xkcd: od internetskog stripa do udžbenika
A i Occamova oštrica.
https://en.wikiquote.org/wiki/Mikhail_Bakunin
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: xkcd: od internetskog stripa do udžbenika
GNU+Linux kaže...
Slučajnosti možda ne postoje, ali postoje činjenice i faktori za koje se nemože razumno očekivati da ih čovjek može predvidjeti ili utjecati na njih.

 Nisam to nigdje tvrdio, napisao sam 'moje mišljenje' na kraju.

GNU+Linux kaže...
A i Occamova oštrica.

 Vjerovao ili ne htio sam spomenuti dobrog starog Williama, što se tiče ovog 42

 

No drago mi je da to nisam napisao jer Occamova britva(a ima i još puno britvi) po meni je subjektivna jer svaka osoba drugačije sagledava prirodu oko sebe.

 

Ima onih koji vjeruju da je ta britva objektivna no ja se za sad pripajam subjektivcima.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
Poruka je uređivana zadnji put pet 25.3.2016 1:13 (Ikarus01).
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice