YouTube traži moderatore kroz novi program Heroes

poruka: 8
|
čitano: 1.741
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ovo je tema za komentiranje sadržaja Bug.hr portala. U nastavku se nalaze komentari na "YouTube traži moderatore kroz novi program Heroes".
11 godina
offline
YouTube traži moderatore kroz novi program Heroes

Navali narode!

Radite džaba za multinacionalnu korporaciju!

Još malo pa nestalo!

 
18 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
YouTube traži moderatore kroz novi program Heroes

Nije mi jasno tko je u YT mislio da je ovo dobra ideja. Nagrađivanje ljudi za flaganje? Skupljanje bodova za "nagrade"? Drago mi je da ste stavili sliku tog videa gdje se vidi odnos like i dislike-a. Svi (osim YouTue-a) se slažu da je ovo užasna ideja.

Opinions are like asses; everyone has one.
Moj PC  
3 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
YouTube traži moderatore kroz novi program Heroes

Odlican posao za sociopate i sve one koji se vole izivljavati.

 
0 0 hvala 0
16 godina
moderator
offline
Re: YouTube traži moderatore kroz novi program Her
BlueBloodDemon kaže...

Nije mi jasno tko je u YT mislio da je ovo dobra ideja. Nagrađivanje ljudi za flaganje? Skupljanje bodova za "nagrade"? Drago mi je da ste stavili sliku tog videa gdje se vidi odnos like i dislike-a. Svi (osim YouTue-a) se slažu da je ovo užasna ideja.

YouTubeovi moderatori su u zadnje vrijeme postali malo previše dušebrižnički raspoloženi i ne djeluju prema stvarnim problemima nego si dozvoljavaju prevelik utjecaj svojih ideološih i političkih uvjerenja.

 

Tako da mislim da YouTube s uvođenjem "heroja" želi sa sebe skinuti odgovornost, jer su pokupili puno kritika u zadnje vrijeme. Pa se onda ljudi više ne bi ljutili na YouTube, nego na "heroje". Pametna, ali i prefrigana ideja. Za YouTube. Ispaštat će, naravno, svi oni content creatori koji proizvode kvalitetne, ali barem malo kontroverzne videe - ne kontroverzne po istinitosti, nego po političkoji i ideološkoj liniji.

15 godina
offline
Re: YouTube traži moderatore kroz novi program Her

Tocno to.

 

Sad ce svaki put kad neko opsuje u videu bit flagan 18+ i zahtjevat login za gledat...

Interesantno bi bilo promatrat ponasanje religioznih(americkih katolibana, muslimana i slicno) i politickih modova, svaka sisa, svaki muhamed, svaka zena bez marame -> flag -> ban/18+. Svaki put kad netko proturjeci nekom fanatiku s bilo koje strane -> ban. 

Linux, Arch Linux.
16 godina
offline
YouTube traži moderatore kroz novi program Heroes

Besplatno?

Pa ja ne bi ništa moderirao besplatno.

 

Ah, ne, čekaj...

 
4 0 hvala 0
16 godina
neaktivan
offline
Re: YouTube traži moderatore kroz novi program Her
Ma google u zadnje vrijeme... Neznaju ni sami koji kura€ im je i glavi.
pr0n lesbians Y U NO EXIST IRL?! ლ(ಠ益ಠლ)
12 godina
offline
Re: YouTube traži moderatore kroz novi program Her
Mislim da je to najgluplji Googleov potez ever.
Stim će samo uništiti dobre kanale, a ponajviše sebe.
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice