Chieftec libra series lf-01b ventilatori

poruka: 5
|
čitano: 1.930
|
moderatori: DrNasty, pirat, XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Chieftec libra series lf-01b ventilatori

Pozz, uzeo sam chieftec libra series lf-01b kuciste, ali imam problema, dakle imam sprijeda 2 ventilatora koji imaju kontrole brzine, gore na kucistu, i niako to ne mogu spojiti, nemam pojma kak se spaja, nema nista u manualu :D .. dok onaj iza ide na maticnu i taj radi normalno.. Probao sam na molex ali nista, ne reagiraju

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Chieftec libra series lf-01b ventilatori

Pogledaj da se neki kabal nije olabavio ili nije prikopčan kako treba na konektorima za regulaciju vrtnje.

Gdje ide ovaj kabal na ventilatoru, na molex ili nešto drugo?

Naš mentalitet ima jedan kvalitet, da te jebe u zdrav mozak sve dok ima imunitet! Zustavite zemlju silazim, nije mi do ničeg, odlazim!
12 godina
offline
Chieftec libra series lf-01b ventilatori

ti kablovi od oba ventilatora su spojeni na 3pin kabal, koji ide gore do Kontrole brzine na kucistu, iz toga onda ide jedan kabal koji u sebi ima molex... njega spojim na molex od napajanja, ali 0 bodova--- 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Chieftec libra series lf-01b ventilatori

Evo slike

 

Dakle, oba prednja ventilatora su spojena gore na kontrole brzine... to je ok,, e sad, iz tih kontrola ide jedan duzi kabal koji ocito ide na napajanje, ali ja to ne znam spojiti, tj spojim i na molex, ne radi, probao sam i direktno zice na napajanje i ne radi.. crvena  i crna...

 

gore su jos ostala 2x 3 pin konektora ali to su za 2 ventilatora gore na kucistu, koje nisam postavio

 

 

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.10.2017 13:00 (exer1234).
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Chieftec libra series lf-01b ventilatori

evo uspio sam nekako, samo sto mi se cini da ne radi kontrola vrtnje, ali nema  veze, samo nek rade ventilatori, ionako su necujni

 
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice