Kupnja LG Smart TV-a

poruka: 12
|
čitano: 5.962
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus, pirat
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Kupnja LG Smart TV-a

Pozdrav ljudi,

 

Namjeravam kupiti novi TV za u dnevni jer je starom dosao kraj. Gledao sam kataloge po internetu i naletio na nesto primamljivo.

 

http://www.lg.com/hr/televizori/lg-32LB570B-smart-cinema-tv

 

U Peveca dode 2300 i cini mi se kao dobra prilika. Valja li to ista? :D

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Kupnja LG Smart TV-a

Nije loš, malo stariji model ali ok.

Računaj da ako želiš Wi-FI moraš kupiti adapter koji košta kao pola televizora (kod nas, vani ne više od 200 kuna).

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Kupnja LG Smart TV-a

Hoces reci da WiFi ready znaci da j spreman za wifi al nema taj adapter? LOL

 

cini mi se da postoji i opcija za zicno povezivanje, a taj adapter cu onda pokusat preko ebay-a uzet.

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupnja LG Smart TV-a
Balkana kaže...

Hoces reci da WiFi ready znaci da j spreman za wifi al nema taj adapter? LOL

 

cini mi se da postoji i opcija za zicno povezivanje, a taj adapter cu onda pokusat preko ebay-a uzet.

Tako je, Wi-Fi ready znači da ti treba adapter. Imaš ga na ebayu i na amazonu za nekih 50-ak dolara.

Ima i opciju žičnog povezivanja.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
15 godina
offline
Kupnja LG Smart TV-a

Moja preporuka bi bila TV LG 32LB650V 3D FullHD 500hz, slika je vrhunska a imas WIFI i sve ostalo, samo je skuplji za nekih 1000kn.

''Glupan koji inzistira na svojoj gluposti postati ce mudar'' - William Blake
Moj PC  
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Kupnja LG Smart TV-a

Nismo bas neka zahtjevna publika, tako da mi se taj 3d cini previse. Namjeravali smo uzet obicni tv, do nekih 2000.

 

Neznam mnogo o tehnickim specifikacijama, al 100Hz mi se cini ok. Samo se nadam da cu dobiti taj LG Magic remote jer se cini cool i funkcionalan

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupnja LG Smart TV-a
Balkana kaže...

Nismo bas neka zahtjevna publika, tako da mi se taj 3d cini previse. Namjeravali smo uzet obicni tv, do nekih 2000.

 

Neznam mnogo o tehnickim specifikacijama, al 100Hz mi se cini ok. Samo se nadam da cu dobiti taj LG Magic remote jer se cini cool i funkcionalan

Ja imam malo skuplji model, nekih 5000 je koštao početkom godine.

Magic Remote je super stvar, starci su se naučili surfati na tv-u uz njega. 

A 3D s druge strane je totalno nepotrebna stvar, mi smo eto u prvih mjesec dana pogledali 2 filma, a naočale od onda skupljaju prašinu.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 13:23 (mind_challenge).
12 godina
neaktivan
offline
Kupnja LG Smart TV-a

Nisam uopce ocekivao Smart tv u ovom cjenovnom razredu, mislio sam da je to za +4000.

 

Nisu ni moji bas za PC, ali vjerujem da ce postat teski korisnici interneta kada dode TV haha.

 

Edit: Btw ima li flash u browseru?

Poruka je uređivana zadnji put pon 22.9.2014 13:37 (Balkana).
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupnja LG Smart TV-a
Balkana kaže...

Nisam uopce ocekivao Smart tv u ovom cjenovnom razredu, mislio sam da je to za +4000.

 

Nisu ni moji bas za PC, ali vjerujem da ce postat teski korisnici interneta kada dode TV haha.

 

Edit: Btw ima li flash u browseru?

Ima. Browser je u biti okrljašteni Chrome.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Kupnja LG Smart TV-a

Super je to onda ... :D

valjda nece bit bitki ukoliko opterete mrezu pa ping bude velik haha

 

citao sam da je moguce spojit i wireless tipkovnicu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Kupnja LG Smart TV-a
Balkana kaže...

Super je to onda ... :D

valjda nece bit bitki ukoliko opterete mrezu pa ping bude velik haha

 

citao sam da je moguce spojit i wireless tipkovnicu?

Običnu možeš (barem na mome), wireless nisam probao. 

 

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
12 godina
neaktivan
offline
Kupnja LG Smart TV-a

Izgleda da taj TV nije dobro prikazan na sluzbenim LG stranicama. Nema Magic remote, nema taj OS vec je neki crappy stariji tako da mislim da ga uopce necu kupiti ...

Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice