Android aplikacije, igre i problemi izdvojena tema

poruka: 3.262
|
čitano: 1.197.986
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
15 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam M8 od prije kojih pola mjeseca i sve je bilo uredu do neki dan kad sam promjenio ruter zbog brzine od 30Mb/s. Znaci ovdje govorum o aplikacijama. Kad sam na WiFi u neke od aikacija mi ne rade, tipa 24 sata, zedge (facebook, viber watts sve radi) dok na mobilnom internetu nema nikakvih problema. Pokusao samm sve, od restartanja aplikacija, restartanja mobitela, restartanja wifija, nista ne pomaze, dobekle tu i tamo proradi i radi jako kratko pa onda opet sve po atarom, otvorim aplikaciju onaj kruzic se vrti i kaze internet greska ili serveri nisu dostupni 

 

Eto ako netkoczna tjesenje neka slobodno napise, postedio bi me muke...

 

Pozdrav

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
legend kaže...

Imam M8 od prije kojih pola mjeseca i sve je bilo uredu do neki dan kad sam promjenio ruter zbog brzine od 30Mb/s. Znaci ovdje govorum o aplikacijama. Kad sam na WiFi u neke od aikacija mi ne rade, tipa 24 sata, zedge (facebook, viber watts sve radi) dok na mobilnom internetu nema nikakvih problema. Pokusao samm sve, od restartanja aplikacija, restartanja mobitela, restartanja wifija, nista ne pomaze, dobekle tu i tamo proradi i radi jako kratko pa onda opet sve po atarom, otvorim aplikaciju onaj kruzic se vrti i kaze internet greska ili serveri nisu dostupni 

 

Eto ako netkoczna tjesenje neka slobodno napise, postedio bi me muke...

 

Pozdrav

 Jel ti se to dogadja samo kod tebe na wifiu, i jesi li updejta android nedavno.

13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi

 Znači obrišem 60 mb aplikacija i opet mi javlja da nemam za tu od 16mb tako da nije očito do toga. 

15 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
someguy kaže...

 Jel ti se to dogadja samo kod tebe na wifiu, i jesi li updejta android nedavno.

 Probao sam kod frenda na wifiju sve radi ko podmazano, a android sam updetao prvi dan cim sam kupio mobitel, tako da stvarno ne znam u cemu je problem, nekad radi nekad ne, a i kad radi radi vrlo kratko

16 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
itomic009 kaže...

 Znači obrišem 60 mb aplikacija i opet mi javlja da nemam za tu od 16mb tako da nije očito do toga. 

 Settings -> Storage pa pod Internal storage "klikni" na Cached data i zatim potvrdi (OK), pa nakon toga probaj instalirati.

11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
A onda ti je do routera, resetiraj postavke od njega, izgleda da je mob ok
14 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Da li vama aplikacije 24 sata i Večernji list troše jako puno baterije, meni kada malo duže koristim troše gotovo kao i display.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Bok,

ne znam je li ovo prava tema za pitanje, nadam se da sam pogodio. Zanima me kako napraviti jedno vrlo jednostavnu android aplikaciju.

Cilj aplikacije je da na određeni url doda tekst/brojeve i otvori tu web stranicu (idealno bi bilo samo jedan element sa stranice).

Znači u kućice se upiše broj/tekst (slika u prilogu), i ti brojevi/tekst se dodaju na kraj jednog urla iza znaka jednakosti i budu odvojeni povlakom.

Ako me neko može uputiti ili pomoći bio bi jako zahvalan (može i inbox).

 

 

Slika kućica za unos Slika kućica za unos
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Pozdrav imam SGS4 mini.

Imam instaliranu SuperSU aplikaciju koja dozvoljava rootane aplikacije.

Imam Clean Master i on ima opciju da blokira aplikacije koje se automatski pale pri paljenju uređaja.

Instalirao sam prije neki dan Xposed installer, Lucky Patcher i Clean Master mi javlja da ih zaustavim jer se automatski pale u pozadini. Pokušam Lucky Patcher da ugasim, znaci da ga disableam ali mi dođe da SuperSU mora dati Clean Masteru autorizaciju. Ja mu dopustim i CM mi i dalje kaze da SuperSU mu mora dat autorizaciju.

 

Taj problem sam imao i prije samo se nemogu sjetiti kako sam ga rijesio. Da li netko zna u cemu je problem?

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
zviznemte kaže...

Pozdrav imam SGS4 mini.

Imam instaliranu SuperSU aplikaciju koja dozvoljava rootane aplikacije.

Imam Clean Master i on ima opciju da blokira aplikacije koje se automatski pale pri paljenju uređaja.

Instalirao sam prije neki dan Xposed installer, Lucky Patcher i Clean Master mi javlja da ih zaustavim jer se automatski pale u pozadini. Pokušam Lucky Patcher da ugasim, znaci da ga disableam ali mi dođe da SuperSU mora dati Clean Masteru autorizaciju. Ja mu dopustim i CM mi i dalje kaze da SuperSU mu mora dat autorizaciju.

 

Taj problem sam imao i prije samo se nemogu sjetiti kako sam ga rijesio. Da li netko zna u cemu je problem?

Hvala

Spoji u su da ti je always allowed

11 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
someguy kaže...
zviznemte kaže...

Pozdrav imam SGS4 mini.

Imam instaliranu SuperSU aplikaciju koja dozvoljava rootane aplikacije.

Imam Clean Master i on ima opciju da blokira aplikacije koje se automatski pale pri paljenju uređaja.

Instalirao sam prije neki dan Xposed installer, Lucky Patcher i Clean Master mi javlja da ih zaustavim jer se automatski pale u pozadini. Pokušam Lucky Patcher da ugasim, znaci da ga disableam ali mi dođe da SuperSU mora dati Clean Masteru autorizaciju. Ja mu dopustim i CM mi i dalje kaze da SuperSU mu mora dat autorizaciju.

 

Taj problem sam imao i prije samo se nemogu sjetiti kako sam ga rijesio. Da li netko zna u cemu je problem?

Hvala

Spoji u su da ti je always allowed

 Jesam, i reinstalirao sam i su i CM ali ništa neće i dalje, i drugi imaju isti problem ali nisam našao rješenje.

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

malo offtopic, ali opet ima veze sa androidom :D

 

otvorite google maps i upisite ovo

 

33°30'52.5"N 73°03'33.2"E

Poruka je uređivana zadnji put pet 24.4.2015 13:29 (RuskeGTT).
Moj PC  
9 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Imam neku gamad koja mi na tabletu stalno otvara neke gluposti na google playu. Kada otključam ekran, otvara mi play. Jel ima načina da pronađem gamad bez da brišem redom aplikacije?

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Dali postoji mogucnost da se slikaje sa long exposure ono par sekundi

Xperia Z2

[URL=http://www.neobux.com/?r=Kelster][IMG]http://images.neobux.com/imagens/banner9.gif[/IMG][/URL]
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Rootao sam mobitel i brisao sam sistemske stvari. Uz google play, obrisao sam i neku datoteku kompaktibilnu s playom; nešto sličnog naziva. Kontao sam sve buduća skidanja obavljat na stranici google playa. Sad mi se na stranici ne može skidat, a kad instaliram google play ne može se pokrenuti. Pa sad, ima li to veze s nepouzdanim izvorima s kojih sam ga skino ili bi moglo bit da je zbog te izbrisane datoteke?

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Da li je sigurno komplet Titanium Backup folder prebaciti na racunar, uradio sam backup podatka ( 1 GB ukupno), i zauzima mi memoriju bespotrebno.

I kasnije ga samo vratiti nazad, kad budem isao restore.

 

Hvala.

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
MrRango kaže...

Da li je sigurno komplet Titanium Backup folder prebaciti na racunar, uradio sam backup podatka ( 1 GB ukupno), i zauzima mi memoriju bespotrebno.

I kasnije ga samo vratiti nazad, kad budem isao restore.

 

Hvala.

 Smiješ naravno. Ja sam tako backupane aplikacije prenašao sam mobitela na mobitel

13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

koju apk za kameru preporucujete da ima sve moguce postavke manualne? da nije komplicirana za instalirati, samo da se skine sa google playa ili slicno

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Camera FV-5
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

imam, ali nisam zadovoljan...neka druga apk?

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Zasto nisi zadovoljan?
Odgovor ce pomoci u prijedlogu
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

ne ispadaju mi slike kako bi htio...ili mozda previse ocekujem...plus UI mi nije toliko intuitivan...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
protjeran
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Moras se odluciti zelis li intuitivno sucelje ili DSLR like, jer barem iz mog iskustva ne ide jedno s drugim. Doticna fv5 app ima koliko je meni poznato sve pro funkcije koje je moguce ponuditi na mobu, a upravo zbog toga je i ruzna jer je prekrcan ekran.
Ja koristim na Z3 Google Camera, jer je najjednostavnija a daje najbolje rezultate u odnosu na trud - a ne zelim se truditi jer sam shvatio da se mogu na glavu postaviti ali na mobu nece dobra fotka kad treba.
Također sam puno ocekivao, ali sam odustao.
13 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Nadam se da sam u dobroj temi. Imam problem sa automatskim sinkroniziranjem Gmaila na Android mobitelu. Znači ne mogu namjestiti ni pronaći opciju da mi dolaze notifikacije za primljene mailove, tek kad uđem u gmail app i napravim refresh stignu mi novi mailovi. Ako itko ima kakav savjet bio bih zahvalan.

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Postoji li aplikacija s kojom bi mogao namjestiti da mi za odredene obavijesti razlicito vibrira. Zvuk mi je 95% vremena na vibri pa bi mi to bilo korisno da mogu raspoznati kakva mi obavijest dolazi

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Kada ti se otvori to sto ne želiš, spusti "roletnu" na aparatu i pogledaj sto ti se otvorilo. Zatim drži tu aplikaciju sa prstom dok ti se ne ponude opcije i tada ćeš vidjeti odalle se ta aplikacija ili "gamad" vuce.
13 godina
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
display name ivo kaže...

Nadam se da sam u dobroj temi. Imam problem sa automatskim sinkroniziranjem Gmaila na Android mobitelu. Znači ne mogu namjestiti ni pronaći opciju da mi dolaze notifikacije za primljene mailove, tek kad uđem u gmail app i napravim refresh stignu mi novi mailovi. Ako itko ima kakav savjet bio bih zahvalan.

Mislim da sam skužio u čemu je problem. Ne znam je li do verzije androida (4.4.4) ili činjenice da je mobitel Lenovo pa ima VIBE UI, ali čini mi se da apilikacije moraju biti pokrenute da bi se sinkronizirali. Ako očištim memoriju ili pozatvaram aplikacije sinkronizacija nula bodova. Ali ako se aplikacija (Gmail, Whatsapp, Viber...) vrti u podzadini dolaze poruke. Pa eto, ako još netko ima takav problem...

12 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

Ima netko voljan isprobati:

Top 40 Android secret codes for your mobile phone

http://eeecommunity.blogspot.com/2015/04/top-40-android-secret-codes-for-your.html?m=1

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
2 0 hvala 0
14 godina
offline
Android aplikacije, igre i problemi

znaci danas sam izgubio mobitel, neznam ni priblizno gdje bi mogao biti. dali netko zna mozda kak bi ga mogao locirati? android upravitelj uređaja ga ne moze locirati (onaj google-ov)

http://trakt.tv/user/MjezZza
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android aplikacije, igre i problemi
Da bi ga mogao locirat preko googlea trebao si ga aktivitrati na.mobu, ako nisi instalirao neki drugi program misli ma se mos pozdravit sa uredaje, nisam siguran da sam 100% upravu.
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice