Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.496.157
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
CyberDemonVZ kaže...

 

Ja odbijam vjerovati da je ovo moguće :)

Možda neki drugi naziv.. možda se na neki drugi način se stavi na silent...

 Ima neki naćin kad je u notification baru "znakić zabrane" (za koji ja još nisam skužio točnu jednadžbu kako doći do toga), ali je štos da nema neke jedsnostavne tipke kao u dosadašnjim verzijama da se prebaci.

Sve u svemu glupost, skužit ćeš kad vidiš kako funkcionira

12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
speedy56 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

Ja odbijam vjerovati da je ovo moguće :)

Možda neki drugi naziv.. možda se na neki drugi način se stavi na silent...

 Ima neki naćin kad je u notification baru "znakić zabrane" (za koji ja još nisam skužio točnu jednadžbu kako doći do toga), ali je štos da nema neke jedsnostavne tipke kao u dosadašnjim verzijama da se prebaci.

Sve u svemu glupost, skužit ćeš kad vidiš kako funkcionira

 E, sad se samo nadam da ću na svoj ASUS dobiti Android 5.0 :/

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
offline
Android borbeni komplet

imam gmail app na mobu, nigdje ne vidim opciju translate za prijevod došlog emaila, i ako uopće može kako da mi automatski mail na engleskom bude preveden na hrvatski, thx

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Android borbeni komplet

Koju aplikaciju preporucujete za glazbu? nije bitno dal je paid ili free !
da se mogu fino albumi kreirati i slicno :)

Error 404 Not Found
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Cojek kaže...

Koju aplikaciju preporucujete za glazbu? nije bitno dal je paid ili free !
da se mogu fino albumi kreirati i slicno :)

 PowerAmp  - nista bolje neces naci..

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom
15 godina
offline
Android borbeni komplet
Molim preporuku... koji launcher staviti za tablet (10.1")?
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Jel zna netko neki dobar adfree program po mogucnosti besplatan?!

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
tintin kaže...
Molim preporuku... koji launcher staviti za tablet (10.1")?

 nova launcher

Error 404 Not Found
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
stefzgXXX kaže...

Jel zna netko neki dobar adfree program po mogucnosti besplatan?!

 Google search bar - {Adfree.apk} :)

Luc
Poruka je uređivana zadnji put sri 28.1.2015 11:18 (Luc989).
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Cojek kaže...
tintin kaže...
Molim preporuku... koji launcher staviti za tablet (10.1")?

 nova launcher

Apex launcher! 

 

 

Zna li tko gdje se mogu skinuti HK teme za HKThemeManager?

Batllelog: sudy_freak || Xiaomi MI3W crew || Jeftine igre - https://www.g2a.com/r/sudy_freak ||
11 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Jeli zna neko neku dobru aplikaciju alternativi Gmail-a? Ovaj offical je uzasan.

Moj PC  
0 3 hvala 0
16 godina
offline
Android borbeni komplet

Blue mail.

 
1 0 hvala 0
16 godina
protjeran
offline
Android borbeni komplet

Zna netko gdje točno mom Google accountu pobrisati backup kontakata s telefona i SIM kartice, nemogu to nigdje naći. Sad mi je kupus od kontakata jer je povukao stari backup. Znam da mogu filtrirati ali svejedno bi to htio počistit.

život je sladoled, liži ga, pazi da ti ne kapne na gaće, ako kapne, ne brini prat će oni deterdžent koji skida sve maće
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

evo

Poruka je uređivana zadnji put pet 27.2.2015 11:30 (fear619).
16 godina
offline
Android borbeni komplet

Pitanjce u vezi File managera...

Kad se povezem u WLAN preko navedenog programa dolazi do cudne pojave.

 

Na primjer, vidi 2 foldera (naravno, obojica su share-na), kad udjem u A folder, vidim sve, dok u B folderu ne vidim nista - ko da je prazan ?

Any ideas ?

 

(preko winsa, sve sljaka normalno)

Truth in engineering.
 
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Android borbeni komplet

Pozdrav, molio bi vas preporuku "borbenog paketa",  barem link na neki noviji post da sad ne tražim po temi. Koristim Gigabyte saga s3. 

 

 

You don't fucking play a videogame for 30 minutes... You spare at least an hour and a half. And end up playing 3 hours.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Ghost777 kaže...

Pozdrav, molio bi vas preporuku "borbenog paketa",  barem link na neki noviji post da sad ne tražim po temi. Koristim Gigabyte saga s3. 

 

 

Evo ga sto se tice igri.

12 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Ekipa zna neko dobar android TV za neke relativno male novce. Ciljam na 50$ +-20$. Našao sam ovošto je navodno jako kvalitetan čipset na kojim su minixi bazirani, al mi izgleda poprilično fejk ..

 

Bilokakav savjet je dobrodošao jer stvarno ne pratim androTv-ove nit su mi ikad bili bitni, spletom okolnosti sad u podstanarstvu kupujem. Hvala unaprijed.

Live and let live.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
cecenac kaže...

Ekipa zna neko dobar android TV za neke relativno male novce. Ciljam na 50$ +-20$. Našao sam ovošto je navodno jako kvalitetan čipset na kojim su minixi bazirani, al mi izgleda poprilično fejk ..

 

Bilokakav savjet je dobrodošao jer stvarno ne pratim androTv-ove nit su mi ikad bili bitni, spletom okolnosti sad u podstanarstvu kupujem. Hvala unaprijed.

 Ti kinezi su vecinom meh, rade nabavi novi raspberry pi.

15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
kinezi sasvim super rade, i nevidim razloga za meh za njihovu cijenu, al bi ti svakako preporucio raspery pi, jer od tog malog cuda mozes sve napraviti, od media playera do pc-a cak i robota :)
battletag:MasnaKrvavic#2275
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
dado16 kaže...
kinezi sasvim super rade, i nevidim razloga za meh za njihovu cijenu, al bi ti svakako preporucio raspery pi, jer od tog malog cuda mozes sve napraviti, od media playera do pc-a cak i robota :)

 Raspberi skroz kewl izgleda, vidim da ce dvojka cak bit kompatibilna sa win10.

 

Sad se premišljam oko toga i ovog jako popularnog modela koji

!

 

Zna netko da li se na donji može instalirati maxtvtogo aplikacija. Ne vidim zapreke, ima gplay i apk-ovi se mogu brijen stavit.

Live and let live.
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
cecenac kaže...
dado16 kaže...
kinezi sasvim super rade, i nevidim razloga za meh za njihovu cijenu, al bi ti svakako preporucio raspery pi, jer od tog malog cuda mozes sve napraviti, od media playera do pc-a cak i robota :)

 Raspberi skroz kewl izgleda, vidim da ce dvojka cak bit kompatibilna sa win10.

 

Sad se premišljam oko toga i ovog jako popularnog modela koji

!

 

Zna netko da li se na donji može instalirati maxtvtogo aplikacija. Ne vidim zapreke, ima gplay i apk-ovi se mogu brijen stavit.

 Pa i na rpi mozes instalirat android ;)

12 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Zna li tko kakav dobar pedometar da radi samo s gps.

Probao runtastic i koma pola koraka ne broji,a još manje prijeđenu udaljenost.

Hvala 

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Ikarus01 kaže...

Zna li tko kakav dobar pedometar da radi samo s gps.

Probao runtastic i koma pola koraka ne broji,a još manje prijeđenu udaljenost.

Hvala 

 Kako to misliš?

 

Pedometar broji broj koraka.

A programi koji koriste GPS mjere udaljenost.

 

Ne znam kako misliš preko GPS-a izračunat broj koraka....

 

A ako ti stvarno treba samo udaljenost, onda ti netreba pedometar, nego bilo koji program koji od ponuđenih aktivnosti ima walking, npr Endomondo, kojeg sam upravo koristio za to.

 

P.S. Ili bi ti da ti točno mjeri broj koraka, a udaljenost preko GPS-a?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
12 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
CyberDemonVZ kaže...

 

P.S. Ili bi ti da ti točno mjeri broj koraka, a udaljenost preko GPS-a?

 Točno to hvala na ispravci.

Dakle pedometar i prijeđeni put bez obzira koliko ja skretao i išao stranputicama.

 

Malo sam se zbunio mislio sam da pedometar na runtastic ide preko gps-a jer u postavci je da je jedan korak 70 cm.

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
12 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Ikarus01 kaže...
CyberDemonVZ kaže...

 

P.S. Ili bi ti da ti točno mjeri broj koraka, a udaljenost preko GPS-a?

 Točno to hvala na ispravci.

Dakle pedometar i prijeđeni put bez obzira koliko ja skretao i išao stranputicama.

Malo sam se zbunio mislio sam da pedometar na runtastic ide preko gps-a jer u postavci je da je jedan korak 70 cm.

 Nisam čuo za nešto takvo.

Oni koji žele biti precizni koriste GPS, a oni koji su namjenjeni brojanju koraka, žele čim manju potrošnju baterije da mogu raditi 24/7.

Ako na nešto naletim, javim.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
16 godina
offline
Android borbeni komplet

Molim vas kako da kontroliram youtube na pc-ju preko android smartphonea.

Prije je postojala aplikacija youtube remote

http://www.appbrain.com/app/youtube-remote/com.google.android.ytremote

 

ali vise ne postoji.

Kad odem na youtube tv stranicu

https://www.youtube.com/tv#/

kaze mi da youtube tv nije podržan na pc-u

 

Naravno prije je sa youtube remote aplikacijom sve radilo savršeno, sada su očito ukinuli podršku za pc.

Treba mi ovo za mamu, nabavio sam joj smartphone i naucio je malo što je youtube i sada se navukla na pjesme s youtubea i ostala videa,

ali bi htio omogučiti da odabire na mobu što želi gledati a da na tv-u to gleda, a ne da škilji na mobitelu.

Jel zna netko kakav trik, a da nije previše kompliciran.

Youtube remote je bio jednostavan za koristiti.

Hvala

 

edit: evo iščeprkao sam konačno sa googla

Može se jedino s Chrome-om od sada

Ode se na ovu stranicu

https://www.youtube.com/tv#/

 

Kad se str učita pritisne se slovo G i skrola se dolje na postavke i onda na uparivanje uređaja.

Dobije se kod koji se mora ukucati u youtube app na mobitelu i onda se iznad svakog videa dobije ikonica za slati na upareni uređaj.

Poruka je uređivana zadnji put ned 15.3.2015 22:49 (crozoki).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
crozoki kaže...

Molim vas kako da kontroliram youtube na pc-ju preko android smartphonea.

Prije je postojala aplikacija youtube remote

http://www.appbrain.com/app/youtube-remote/com.google.android.ytremote

 

ali vise ne postoji.

Kad odem na youtube tv stranicu

https://www.youtube.com/tv#/

kaze mi da youtube tv nije podržan na pc-u

 

Naravno prije je sa youtube remote aplikacijom sve radilo savršeno, sada su očito ukinuli podršku za pc.

Treba mi ovo za mamu, nabavio sam joj smartphone i naucio je malo što je youtube i sada se navukla na pjesme s youtubea i ostala videa,

ali bi htio omogučiti da odabire na mobu što želi gledati a da na tv-u to gleda, a ne da škilji na mobitelu.

Jel zna netko kakav trik, a da nije previše kompliciran.

Youtube remote je bio jednostavan za koristiti.

Hvala

 

edit: evo iščeprkao sam konačno sa googla

Može se jedino s Chrome-om od sada

Ode se na ovu stranicu

https://www.youtube.com/tv#/

 

Kad se str učita pritisne se slovo G i skrola se dolje na postavke i onda na uparivanje uređaja.

Dobije se kod koji se mora ukucati u youtube app na mobitelu i onda se iznad svakog videa dobije ikonica za slati na upareni uređaj.

 Otidi u youtube aplikaciju, klikni na ove tri tockice u gornjem desnom kutu -> Postavke -> Povezani TV uređaji ->  Dodavanje TV-a

12 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Počeo sam igrati shadow fight 2 odlična igrica samo repetitivna i užasan pay2win.

Htio bi neka bolja oružja za koje treba emeralds koji se plaćaju.

Naletio sam na creehack ali on ne podržava najnoviju verziju igre.Naletio sam i na freedom ali to zahtijeva root i ne znam hoće li raditi 100%.

Ima možda neki drugi način,mod apk ne bi ponovo instalirao jer sam daleko odmakao od početka i ne da mi se igrati sve ponovo.

Ako netko zna rješenje bio bih zahvalan :-)

A true man is not how much liquor he can drink,nor how much asses he can whip,a true man is how he takes care of his family and handles himself in crisis.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android borbeni komplet

freedom je meni do sad solidno radio, na dosta sam aplikacija pokupovo tako coinse, i ostale ogranicene piz*arije, neke sam cak i "kupio" pro verziju nekih aplikacija itd 
rootaj i probaj, nemas sta izgubit :D

Plans to protect air and water, wilderness and wildlife are in fact plans to protect man. Stewart Udall . LoL west:win4crazzy east:win4crazy
Poruka je uređivana zadnji put ned 5.4.2015 14:10 (win4crazzy).
Moj PC  
1 0 hvala 1
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice