Android borbeni komplet izdvojena tema

poruka: 11.977
|
čitano: 2.496.800
|
moderatori: XXX-Man, Lazarus Long, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
14 godina
offline
Android borbeni komplet

Inače imate u settings/preferences /custom input stile. Tamo dodate croatian qwertz i trebalo bi biti kako zelite 

Zelenoidne aritmetičke metamorfoze zelenog konja u jednadžbi zelenojeda s travom zelenom
 
1 0 hvala 1
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android borbeni komplet
Isprobao sve te custom inpute i stalno isto, tak da to je do nove verzije jer na staroj tog nema
13 godina
offline
Android borbeni komplet

ljudi trazite savjet i onda ne citate dok vam se napise rijesenje.

 

stavi na "Use system language", zatim na Croatian (QWERTZ)

Moj PC  
3 0 hvala 2
9 godina
odjavljen
offline
Re: Android borbeni komplet

Samo za tebe sam išao apdejtat i da ti dokažem da sam isprobaval sve i da nemam qwertz ko ti, ali sam mijenjal u custom input i ne šljaka. Tak da nemoj pričat da ne čitamo. I inače engleski mi je po defaultu system language od prvog dana.

A sad opet skinut i instalirat staru verziju

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2016 11:19 (kbenzema).
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
kbenzema kaže...

Samo za tebe sam išao apdejtat i da ti dokažem da sam isprobaval sve i da nemam qwertz ko ti, ali sam mijenjal u custom input i ne šljaka. Tak da nemoj pričat da ne čitamo. I inače engleski mi je po defaultu system language od prvog dana.

A sad opet skinut i instalirat staru verziju

 nemas kad nisi odabrao. malo manje bahatosti, vise znanja..

 

9 godina
odjavljen
offline
Re: Android borbeni komplet

Jučer sam mijenjao te custom inpute, išao birat jezik pa sam imao ponuđeno samo Croatian, bez qwertz i sl. Možda je do mob, verzije androida ili ne znam, ali nije bilo

Poruka je uređivana zadnji put sub 16.7.2016 14:41 (kbenzema).
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
kbenzema kaže...

Jučer sam mijenjao te custom inpute, išao birat jezik pa sam imao ponuđeno samo Croatian, bez qwertz i sl. Možda je do mob, verzije androida ili ne znam, ali nije bilo

 pa zato jer moras odabrati qwertz da bi imao..nema veze, mislim da sam dovoljno pomagao :D

12 godina
offline
Android borbeni komplet
Može preporuka za neku provjerenu mail (imap/pop3) aplikaciju sa što manje reklama, thx
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
Gmail?
16 godina
offline
Android borbeni komplet

Ja sam godinama na Aquamailu za exchange. Sve ostale accove imam u Gmailu.

Pismenost ne zahtjeva fizički napor! Č, ć, -ije, -je, dž i đ nisu olovni utezi!
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android borbeni komplet

Jel zna netko kako ukloniti traku s emojima na Google Keyboardu? Kada maknem emojije ostaje prazna traka. Bez veze povećava tipkovnicu.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2016 16:58 (Marko :D).
 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Marko :D kaže...

Jel zna netko kako ukloniti traku s emojima na Google Keyboardu? Kada maknem emojije ostaje prazna traka. Bez veze povećava tipkovnicu.

 Ta traka se pojavi samo kad odeš na simbole i brojeve, inace se ne pokazuje, i koliko vidim nema načina da se ugasi. Ili su na traci emoji ili ce biti prazna ("Show emojis in symbols keyboard").

13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Avensac kaže...
Marko :D kaže...

Jel zna netko kako ukloniti traku s emojima na Google Keyboardu? Kada maknem emojije ostaje prazna traka. Bez veze povećava tipkovnicu.

 Ta traka se pojavi samo kad odeš na simbole i brojeve, inace se ne pokazuje, i koliko vidim nema načina da se ugasi. Ili su na traci emoji ili ce biti prazna ("Show emojis in symbols keyboard").

Da, znam. To mi je malo glupo da se ne može maknuti, ali dobro, ostaviti ću emojije. 

14 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

to je od ovog novog updatea, mozes se na staro vratiti.. mene muci sta mi tipkovnica malo malo pa nestane usred pisanja poruke. neznam zbog cega bi to mogli biti, imam 2gb rama i uvijek oko 400-500 slobodno.. probo puno tipkovnica i na svima isto..

http://trakt.tv/user/MjezZza
Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2016 21:38 (maxy0).
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Koja je zadnja verzija, a da nema tog bara? Imaš li neki čisti APK? Meni se tipkovnica ne zatvara. Ja sam prešao s HTC-ove jer mi se pojavljuje titranje tj. flickering ekrana kada tipkam po njoj. Isti problem je i na drugom, identičnom uređaju. Kada tipkam po Googleovoj tipkovnici titranja odnosno flickeringa nema.

Poruka je uređivana zadnji put ned 7.8.2016 21:47 (Marko :D).
13 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

poludio sam kada je izasao taj update za google keyboard i od tada trazim novu tipkovnicu. Vec sam ih vise od 10 isprobao ali sve imaju te neke gluposti, emojiej i ostala nakaradna sranja unutra. Zar nema neke normalne tipkovnice bez takvih gluparija ja stvarno ne kuzim...

Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Marko :D kaže...

Koja je zadnja verzija, a da nema tog bara? Imaš li neki čisti APK? Meni se tipkovnica ne zatvara. Ja sam prešao s HTC-ove jer mi se pojavljuje titranje tj. flickering ekrana kada tipkam po njoj. Isti problem je i na drugom, identičnom uređaju. Kada tipkam po Googleovoj tipkovnici titranja odnosno flickeringa nema.

 

Ovdje možeš naći sve verzije Google Keyboard-a. Tamo ih Google službeno objavljuje kao i druge svoje aplikacije tako da nemaš brige 

 

 

Ne znam za vas ostale, ali meni je Google keyboard nikad bolji, jednostavan izgled i sve kaj se ne koristi se može pogasiti u postavkama.

16 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

Ako postoji ovdje povratna informacija od korisnika.

Za sada Teamviwer odlično radi kada preuzimam u potpunosti jedan Samsung tablet pod svoju kontrolu. Dakle isto ko na PC-u...otklikaš što imaš i odspojiš se.

 

Tablet je od jedne dosta starije osobe i služi da gleda unuke..svladala je korištenje Skype i Whatsappa. 

 

E sada..toj osobi bi sada htjeli dati smartphone. No uvjet je da Teamviewer fercera u potpunosti.  Ovo je zanimljivo iz linka...

 

https://www.teamviewer.com/hr/help/341-h

 

Samsung je očito naveden. Recimo Motorole nema i TW radi polovično...osoba s druge strane samo vidi kursor koji ja navodim i trebao bi joj ja govorit "pritisni to"..znači nema potpune kontrole sa Motorolom.

 

Zanima me jeli netko isprobao TW sa zadnjim aktualnim androidima do nekih 1800kn?   Koji je model?

 

Hvala

expert za istrazivanje ruda i gubljenje vremena na Bol-u.. WindowsPhone die hard fanboy koji ne napušta brod.
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Android borbeni komplet

trebao bih aplikaciju koja može otvarati formate pdf,doc i ostale a da nije velika, ne trebaju mi opcije uređivanja samo čitanja a opet ne želim imati za svaki format aplikaciju. prije sam imao polaris office al mi se nije svidio

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Matoje kaže...

trebao bih aplikaciju koja može otvarati formate pdf,doc i ostale a da nije velika, ne trebaju mi opcije uređivanja samo čitanja a opet ne želim imati za svaki format aplikaciju. prije sam imao polaris office al mi se nije svidio

 Ja koristim WPS Office, duplo manji od Polarisa.

Why so serious?! Let's put a smile on that face!!
14 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Ima li što bolje od Lenovo super camere?

Kakva je sad situacija?

dak
8 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Meni je google tipkovnica ok, ali mi nije ni približno precizna kao na iPhone-u. Ima neki prijedlog ?
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Android borbeni komplet

Mene kod Google tipkovnice živcira to što nekad kad idem napisat Ž izbaci Ź i kad idem brisat nešto unutar preglednika, a zadnji je razmak obriše dva slova. Ažuriranja nigdje na vidiku. 

 
2 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
Marko :D kaže...

Mene kod Google tipkovnice živcira to što nekad kad idem napisat Ž izbaci Ź i kad idem brisat nešto unutar preglednika, a zadnji je razmak obriše dva slova. Ažuriranja nigdje na vidiku. 

 Već me dugo vremena to smeta i reko ajde idem pitam, konačno nađem gdje se ta tipkovnica raspravljala i vidim tvoj komentar.. Ako netko zna, neka pomogne :D 

 

 

16 godina
neaktivan
offline
Android borbeni komplet

je li netko naletio na aplikaciju alarma koja nudi opciju postavljanja alarma na način da se polagano pali ekran, kao što pojačava zvuk da pojačava i svjetlinu ekrana ili možda samo opcija da brightness ekrana kad se oglasi alarm ostane na razini noćnog ekrana?

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: Android borbeni komplet
nik_02 kaže...
Google je u lollipop-u napravio zaokret glede API-ja koji omogućava screen-recording (video).
Shodno tome , uprilagodio sam app (SCREEN RECORDER) navedenom.
Dakle , od lollipop-a na dalje nije više neophodan ROOT kako bi user snimio video screen.
Za sada je koliko sam uočio svega par desetaka app. koje koriste ovu pogodnost pa ovim putem pozivam one kojima screen-recording treba u produkcijske svrhe ili one koji jednostavo iz zabave žele snimiti zbivanja na ekranu da probaju:

https://play.google.com/store/apps/details?id=org.nik02.ScreenRecorder

Lollipop korisnici , Root ne treba.
KitKat [ROOT NEOPHODAN I DALJE]
Ostali API leveli [APP NE RADI]

Na žalost , google je imao takvu politiku tako da nije do developera , tek je s lollipop verzijom otvorio vrata svima.

 

Ukoliko trebate  rezultat bacanja kockica , a pri ruci nemate prave , nije važno , Dice Arena (moj novi app)  https://play.google.com/store/apps/details?id=org.nik02.dicearena je realna zamjena.

moje aplikacije na play-u : https://play.google.com/store/search?q=nik02droid
Poruka je uređivana zadnji put uto 18.10.2016 10:27 (nik_02).
15 godina
offline
Android borbeni komplet

Može preporuka za app koja javlja "speed camera" lokacije, da dobro pokriva EU

i da na autoputu ne javlja kameru kojoj se približavamo,

a ona je na nekoj lokalnoj cesti u blizini autoputa?

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011.
Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: Android borbeni komplet
Molim preporuku za dobar antivirusni program koji ne triši puno rama i cpua
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: Android borbeni komplet

Vidim da si gledao vijesti. 

 

Moja preporuka - Avast Mobile Security.

E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice