"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.318
|
čitano: 5.739.212
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ne znam ti ovaj Max ali imao sam Redmi Note 2, super mobitel ako ti ne smeta što je zbilja velik, ja sam visok i imam velike ruke pa je bio koristiv sva sreća. Dakle nikakve zamjerke, mobitel je radio super godinu dana.

 

Problemi su težina, debljina, plastična zadnja maska, trčanje / teretana s istim u džepu. Ja zato sada idem na Mi 5 koji je ipak manji, tanji lakši i nema plastičnu masku iza.

 

Ako ti ovo navedeno ne smeta, Note je dobar izbor.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

koji je najbolji program za rootanje Umi London

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ima li ovaj ali express eu warehouse?Koliko ja vidim nema.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Shvacas li mozda kakvo si pitanje postavio? :-)
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
10 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
floki26 kaže...
Shvacas li mozda kakvo si pitanje postavio? :-)

 Mislim da jesam.Ali koliko vidim niko iz EU ništa ne prodaje sve je iz Kine.

This time next year we'll be millionaires
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Stvarno?Ja sam siguran da moraju imati eu skladiste
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
10 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
floki26 kaže...
Stvarno?Ja sam siguran da moraju imati eu skladiste

 ajde onda linkaj kad si siguran

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Boixus Nois PS kaže...

Ima li ovaj ali express eu warehouse?Koliko ja vidim nema.

 Ali Express ti je samo hrpa prodavača. Ko e-bay.

Koji mob tražiš?

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ja sam već dobio neke odgovore na Redditu oko svog Mi 5, svi preporučaju Top One store sa Aliexpressa sa EU shippingom.

 

Pošto ne primaju PP ja sam naručio sa Honorbuya sada, 339$ - 5$ code + free shipping 2-5 dana do 26.8. super :)

 
0 0 hvala 0
10 godina
protjeran
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
CyberDemonVZ kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ima li ovaj ali express eu warehouse?Koliko ja vidim nema.

 Ali Express ti je samo hrpa prodavača. Ko e-bay.

Koji mob tražiš?

 Ne tražim mob.Treba mi maskica 

This time next year we'll be millionaires
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Boixus Nois PS kaže...
CyberDemonVZ kaže...
Boixus Nois PS kaže...

Ima li ovaj ali express eu warehouse?Koliko ja vidim nema.

 Ali Express ti je samo hrpa prodavača. Ko e-bay.

Koji mob tražiš?

 Ne tražim mob.Treba mi maskica 

 Zašto maskica iz EU dućana? Brzina dostave?

Znam da Top-One ima mogućnost slanja PREKO EU države.Većinom se ovo koristi da bi se izbjegao PDV, a ne toliko radi brzine.

Ali ne znam za maskice. Pitaj Google.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
7 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imam Meizu M2 note kojeg sam kupila preko Banggood-a i nešto me zeza 'home' tipka. Kada ulazim u aplikacije ili radim nešto na mobitelu on se ponaša kao da dodirujem tipku home što me vraća unazad. Mijenjala sam sustav, nije do toga pa pretpostavljam da je do tipke. Naručila sam tipku preko ebaya i sada ne mogu naći nijedan servis koji želi zamijeniti prokletu tipku, znači samo ju zamijeniti, a naručila sam ju sama zbog toga što bi uzeli tko zna koliko novca da sam njima prepustila to, ovako uzimaju samo za ruke pa im je očito problem svima što ne mogu ugrabiti više novca :) Tako da eto, molim nekoga tko zna gdje mogu poslati mobitel da zamijene tipku, ne mislim preko garancije jer preko garancije mogu slati jedino u Kinu, a to ne želim. Hvala ! 

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Jel netko flasho TWRP na LeEco Le 2

Meni stalno izbacuje ovu grešku prilikom flashanja "FAILED (remote: size too large)"

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

@hateb koji grad?

Recenzije kineskih mobitela na anton008.com +Banggood kuponi za -10$ na PP
7 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Iz Vinkovaca sam, ali poslala bih negdje ako treba haha , a i dolazim u Zg početkom desetog mjeseca na faks 

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 17:52 (hatebraces).
10 godina
protjeran
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imam mobitel u Austriji koji treba poslati u Hrvatsku.Paket bi bio težak oko 0.25 kg i koliko bi to koštalo slanjem poštom/dhl-om ili nekim trećim.

This time next year we'll be millionaires
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Izvoli za HP.. Ako dodaš vrijednosna bit će više..
- Lumia 640 DS -
 
0 0 hvala 1
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ako imas mobitel u Austriji onda bi trebao traziti informacije od austrijskog dhl-a,poste ili nekog slicnog....
Xiaomi Mi5,Mi4,Mi Pad2,MiTV 49,WiFi Router,Power strip,Piston 3 Youth edition,Hybrid earphone,Bluetooth earphone,Mi Band,Xiaomi Little bee
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nisam siguran gdje tocno pitati, s obzirom da je za ovaj mob tema neaktivna nekoliko mjeseci, pa cu ovdje, jer ipak spada u kineske mobitele

Uglavnom, radi se o Asus Zenfone 5, te kako su se tipke odvojene na backdoru, tj. maskici od tipka povezana sa mobitelom, dogodilo se da se tipka povezana sa mobitelom "izglodala", pocelo je sve teze i teze paliti ekran i gasiti, dok se tipka nije pocela zagljavljivati pri cemu se mobitel resetirao sam od sebe. Gledao sam rezervne dijelove, ali na kraju ispada taj dio po stotinjak kuna, a nisam siguran postoji li mogucnost kako srediti to. U kranju ruku cu kupiti, pa ukoliko netko zna kako rijesiti to, ili barem ima nekakav prijedlog, savjet, nesto, bio bih zahvalan.

 

Ovako to izgleda

 

 

“In every crowd there are certain persons who seem just like the rest, yet they bear amazing messages.” Antoine de Saint-Exupery, Night Flight
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

neki program za napraviti pristup root-u na marsmallow-u??

 

zna netko!?

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Odgovor za Johnny4286

Odvrni 13 vijaka koji spajaju mob i dobro promotri kao je postavljen originalni dio.

Pažljivo odvoji kontakt sa matične ploče, izvuci iz utora i zamjeni sa novim.

Zavrni  vijke i pali pilu. Mada će možda trebati novi poklopac radi istrošenosti tipaka.

Poruka je uređivana zadnji put sri 24.8.2016 23:02 (felicija).
8 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Sta bi ste mu preporučili 

Xiaomi redmi pro 

Ili xiaomi redmi note 4 ovaj novi koji je izasao? 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Koliko mogu dobiti za razbijeni Redmi Note 2?

 

Staklo i display razbijeni, mobitel malo savijen ali radi jer koristim web whatsapp još i sve ostalo potpuno radi. Netko može dijelove neke izvadit ili reparirat? Znate li nekoga da se bavi time?

 

Lp

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Moze savjet cime i kako rotati Umi Rome X
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

  Redmi Note 3 Pro, znaci verzija sa snapdragonom je osjetno bolja tako da eto rade odi na tu vraijantu ako mozes.

12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gam3r kaže...

  Redmi Note 3 Pro, znaci verzija sa snapdragonom je osjetno bolja tako da eto rade odi na tu vraijantu ako mozes.

 To sam i mislia neg isto mi cudno sto ga nema na gsmareni..i da taj topone je provjeren? moram DHL izabrati? je li mu sto naglasiti moram? i koliko odprilike triba da stigne mob? Tnx

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nemoras nista naglasavati, odaberes DHL i ako zivis u Hrvatskoj trebalo bi ti u roku par radnih dana stici doma (u vecini slucajeva 3-5). Ne placas nikakva dodatna davanja.

Moj PC  
1 0 hvala 1
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

I, je bilo to xiaomi predstavljanje danas? :D

Battlelog: [G] CyberDemonVZ; NiramX kaže... Tko se na četvorku opeko i na peticu puše
Moj PC  
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nakon potrosenih nekoliko kineza (Xiaomi Mi2S, Meizu MX2, nesretni Kingzone K2 turbo, Xiaomi Mi4i) odlucio sam da novi bude Xiaomi Mi5...islo mi na zivce malo sto je verzija sa 3gb ram i 64gb rom dosta skupa, 4gb model preskup al eto Xiaomi uvijek ima neke cudne ideje kod pravljenja cijena! I u zadnji cas odustanem :) i narucim ZUK Z2 4gb ram 64gb rom! Skoro iste specifikacije kao Mi5, 1gb vise ram iniza cijena, pa cemo vidjeti jesam li se zeznuo. Zuk nije bas popularan kod nas, tek se razvijaju kao brend u vlasnistvu Lenovo.

ako ima neki vlasnik Zuk nekog modela nek da neka iskustva.

Hvala

 
4 0 hvala 0
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice