"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.741.256
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozdrav, u planu mi je uzeti mobitel preko gearbest-a...uzimao sam vec sa te stranice, ali sve male stvari niskih vrijednosti...posto bi mobitel bio 180 dolara, sta jos sve moram racunati da ce mi doc za platiti? pdv? a carine koliko?

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
moderator
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

25% PDV i cca 50kn troškovi.

Kuponi s popustima na Gearbest-u, svaki dan novi kuponi: https://docs.google.com/spreadsheets/d/1EThg_or_CPBJMHZ00pufBNc0o_-sSPWwHXA9d_RXsG8
10 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozz, evo jucer sam pisao od kud da narucim m6 note..

budzet mi je do 1500 kn sa davanjima pa me zanima koji je best buy za tu cifru?

hvala :)

 

edit: nasao sam meizu m6 note za 208$ na minideal-u pa me zanima dal da oznacim dhl koji je dodatnih 30$ ili ce svejedno doci bez carine i pdva?

 

edit 2: molim nekoga da mi zaplijepi link di da ga kupim jer cu izludit s ovim paypalom kojeg nemam

Poruka je uređivana zadnji put sri 20.9.2017 18:31 (11glava11).
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
11glava11 kaže...

pozz, evo jucer sam pisao od kud da narucim m6 note..

budzet mi je do 1500 kn sa davanjima pa me zanima koji je best buy za tu cifru?

hvala :)

 

edit: nasao sam meizu m6 note za 208$ na minideal-u pa me zanima dal da oznacim dhl koji je dodatnih 30$ ili ce svejedno doci bez carine i pdva?

 

edit 2: molim nekoga da mi zaplijepi link di da ga kupim jer cu izludit s ovim paypalom kojeg nemam

1) Sumnjam, ako nije iz njihovog EU warehouse-a

2) https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-meizu-m6-note

6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozdrav,

 

danas sam na trackingu od DHL-a dobio sljedecu poruku

 


Delivered - Signed for by : J DING   TAKELEY

 

može li neko objasniti što je ovo ?

 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ako si naručio sa goldwaya, to ti mob prvo stigne u uk pa ga tamo zaprime i onda ga šalju tebi. Ja sam uzeo dva nota 4x i jedan mi max 2, stignu u roku tjedan dana sa goldwaya.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 11:37 (KocyFx).
6 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

da..sa goldwaya je. Hvala 

 

moj je narucen i placen 11.09. Tek je prije dva dana ustvari poslan iz hong konga, tako da se nadam da ce brzo doci

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 11:54 (tiptipsi).
9 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Stigao je Geotel G1, zanimljiv mob, poprilično masivan, vrlo dobre konstrukcije, i jako težak, baterija je masiovna, veca od mog Iphone-a3 koji je pored njega, evo cackam ga pol dana, skidam aplikacije, namjestam sve zivo preko wi-fia i osvijetljenjem ekrana na najjače baterija se spustila za samo 13%, fenomenalno, radi fluidno iako je procesor stari odron, ja sam veoma zadovoljan sa dobivenim i cijenom.

Software je odličan, praktički čisti android 7.0, mob dolazi odmah sa fb i yt (yt ce se sjetiti svi korisnici starijih LeTV-a da je bilo problema).

Kamera je samo za nuždu, toliko da se nešto uslika za njuškalo i sl, čim se zumira malo gubi se puno detalja, ali za moje potrebe dovoljno.

Nemam pri ruci funkcionalnu kameru da ga poslikam nažalost.

Moj PC  
3 0 hvala 2
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
tiptipsi kaže...

da..sa goldwaya je. Hvala 

 

moj je narucen i placen 11.09. Tek je prije dva dana ustvari poslan iz hong konga, tako da se nadam da ce brzo doci

Onda su nam skupa paketi  Isto platio 11.9., poslali ga tek 19.9., a jutros ga potpisao Ding... Nadao sam se da će ipak do sutra stići, ali nekako mi se sad male šanse čine za to jer još nije krenuo iz UK tako da je realnije ponedjeljak što će biti (valjda) rekordnih 14 dana za Goldway 

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ovako, planiram zeni uzeti Xiaomi Mi A1 sa alija. Mislio sam uzeti sa Goldway-a ali vidim da ima sada i neki MI Global Store gdje me ispadne jedno 20-ak dolara jeftinije. Sad me zanima ima li netko iskustva s njima posto i kod njih pise ista caka ko i kod Goldway-a da neka poreza ako ide DHL-om za EU drzave? Hvala na bilo kakvoj informaciji :)

The villian strikes, The world is thorn. A war begins, a Hero is born, The Nemesis sets the sky alight. A Heroes sacrifice sets everything right. - Drakes epitaph
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 18:05 (Gam3r).
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Gam3r kaže...

ovako, planiram zeni uzeti Xiaomi Mi A1 sa alija. Mislio sam uzeti sa Goldway-a ali vidim da ima sada i neki MI Global Store gdje me ispadne jedno 20-ak dolara jeftinije. Sad me zanima ima li netko iskustva s njima posto i kod njih pise ista caka ko i kod Goldway-a da neka poreza ako ide DHL-om za EU drzave? Hvala na bilo kakvoj informaciji :)

Već su ljudi naručivali, sve 5 ako su jeftiniji.

Battlelog: [G] CyberDemonVZ
Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 19:26 (CyberDemonVZ).
6 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

nadao sam se da ce ovaj tjedan doci. Valjda ce poletiti nocas pa mozda sutra dode . Aktivirao se i drugi tracking broj pa pise "Processed at GATWICK - UK". Da li dostavljaju subotom ?

13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Izgleda da će ipak doći sutra, dobio maloprije SMS od DHL-a da će dostava biti sutra do kraja dana - inače, ne dostavljaju subotom, ali možeš otići u Remetinec sam po svoj paket subotom do 12h. 

Poruka je uređivana zadnji put čet 21.9.2017 20:12 (frulex).
6 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

zajeb..ja san u zadru :)

9 godina
neaktivan
offline
Narucujem Xiaomi 4X

Kupujem Xiaomi Redmi 4X za par dana, samo bih provjerio jesam li shvatio postupak narucivanja.

Na ovom linku narucim sa DHL shippingom i porukom "GW-EUsupport"?

https://www.aliexpress.com/store/product/Global-Version-Original-Xiaomi-Redmi-4X-4-X-Pro-3GB-RAM-32GB-Mobile-Phone-Snapdragon-435/311331_32808356645.html?spm=2114.12010612.0.0.6ba6d0c4B3aI1a

 

Hvala.

 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Narucujem Xiaomi 4X

Da.

16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kad bi neko trazio 5,5" mob samo za surfanje sa sto nizom cijenom (max 100€), min 2gb RAM, 16GB ROM i sto vecom baterijom i po mogucnosti sto manjim gabaritima (npr 150mm x 70mm), sta bi mu preporucili?

Prodajem Fractal Node 304 za 400kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Poruka je uređivana zadnji put pet 22.9.2017 17:05 (tiptipsi).
 
1 0 hvala 1
14 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
djigibao kaže...

Kad bi neko trazio 5,5" mob samo za surfanje sa sto nizom cijenom (max 100€), min 2gb RAM, 16GB ROM i sto vecom baterijom i po mogucnosti sto manjim gabaritima (npr 150mm x 70mm), sta bi mu preporucili?

 Oukitel K6000 sa PDV-om taman 100€

dak
7 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pozdrav,

Zanima me ima li tko kakvu preporuku sa ''kineskim'' tabletima te isplati li se možda uzeti polovni ipad umjesto novog kineza. 

Flashanje i romovu nisu problem samo ne vjerujem da je baza velika.

Hvala

Neki ljudi kažu da se sve stigne dok drugi pak sve stignu
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
dak0001 kaže...
djigibao kaže...

Kad bi neko trazio 5,5" mob samo za surfanje sa sto nizom cijenom (max 100€), min 2gb RAM, 16GB ROM i sto vecom baterijom i po mogucnosti sto manjim gabaritima (npr 150mm x 70mm), sta bi mu preporucili?

 Oukitel K6000 sa PDV-om taman 100€

 https://www.kimovil.com/en/where-to-buy-vernee-thor-plus ovo mozda?

10 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
kotijekriv kaže...

Pozdrav,

Zanima me ima li tko kakvu preporuku sa ''kineskim'' tabletima te isplati li se možda uzeti polovni ipad umjesto novog kineza. 

Flashanje i romovu nisu problem samo ne vjerujem da je baza velika.

Hvala

 Eveltualno da uzmeš neki riža tabletić koji je "popularan" na xda...inače, ako ti je cijena ista i ipad polovnjak ima dobru bateriju...moj glas ide za ipad. Sve ovisi koliko para i za šta bi ti koristio tablet.

BF3/BF4 nick : jabooka_KAOS (singing Derp Derp Derpidy)
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
jabooka kaže...
kotijekriv kaže...

Pozdrav,

Zanima me ima li tko kakvu preporuku sa ''kineskim'' tabletima te isplati li se možda uzeti polovni ipad umjesto novog kineza. 

Flashanje i romovu nisu problem samo ne vjerujem da je baza velika.

Hvala

 Eveltualno da uzmeš neki riža tabletić koji je "popularan" na xda...inače, ako ti je cijena ista i ipad polovnjak ima dobru bateriju...moj glas ide za ipad. Sve ovisi koliko para i za šta bi ti koristio tablet.

 pa mislim da je neki lenovo bio na akciji za cca 150$ sa sd 625 

 

lenovo p8

Poruka je uređivana zadnji put sub 23.9.2017 11:11 (Deutsch).
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Bok , trazim ulefone armor mobitel, jel ga netko sreo za negdje, za povoljnu narudzbu? :)

Nudi mi aliexpress, shipping from france, jel netko isprobao to? Hvala.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Naručio sam ga ja nedavno s Geekbuyinga, talijansko skladište, iz Trsta. Eh, sad vidim da ga nema više na lageru iz IT, ali piše nešto da će slat za 2 dana s njemačkog lagera pa ih pitaj...

9 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Baterija je vrh vrhova, stari letv x800 je znao gubiti 20% samo preko noci da je samo spojen na wifi.
Kome treba sekundarni mobitel koji ce izdrzat 7 dana bez punjenja i cackanja ovo je odlicno. Geotel je ok kompanija, u nicemu nisu lagali u specsima, i imaju odlican vanilla software.
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
meni je preko noći redmi 4x gubio 15% baterije (sleep mode), sada ga iskopčavam dok spavam i baterija mi traje 7 dana. evo imam još 35% i nekih 39 h do sedmice dana kako sam ga zadnji puta punio. treba mu 3 h od 5-6% do 100%.
6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

pozz

 imam pitanje, da li da uzmem meizu pro 7 plus ili oneplus 5 ili xijaomi mi6 ili honor9 pro8?

bitno mi je da ima 6gb rama i dobre performanse, zaslon i baterija bonus ( po mogucnosti da se ne pregrijava, sada moram uzet drugi jer mi se lg sjebao, maticna se pokvarila 2x put a garancija je prosla)

kamera i dizajn mi nista ne znace 

planiram ga imati naredne 2-3 godine

 trenutno zelim oneplus5 ili xiaomi mi6 ali ne mogu se odluciti 

 

https://tradingshenzhen.com/meizu-pro-7-pro-7-plus/976-meizu-pro-7-plus-64gb.html#/37-firmware-original_en_chn/130-gratis_beigabe-usb_c_otg_kabel_eu_adapter/106-gerate_farbe-weiss_silber

 

nasla sam za 440 eura sa dostavom ali nezz hocee li mi drzava dodatno naplatiti porezima 

moze li mi netko dati link da je max 500 eura a da drzavi ne moram dati nista, sto jeftinije

 

 

 nisam strucana a htijela bih proci sto bolje, hvala vam unaprijed :*

 

I da je otkljucan na tele2 ili vip

Poruka je uređivana zadnji put ned 24.9.2017 17:11 (bobmarley11).
 
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dali je netko narucivao sa gearbesta sa DHL dostavom,posto ima par opcija DHL? Dali je njihov DHL siguran kao goldway ili postoji sansa da zaustave na carini?
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Prošle godine sam naručio jednom, iz UK je išlo DHL-om, bez ikakvih problema prošlo. Jedino pripazi da nije DHL-om iz Kine jer onda idu davanja, iz EU je sve OK...

Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice