"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave izdvojena tema

poruka: 25.319
|
čitano: 5.741.490
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
11 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
igy kaže...
Hogar22 kaže...
anelko kaže...

Ukoliko nekog zanima Xiaomi Mi A1, imam popust na Caffago web shopu finalna cijena sa popustom oko 175 eura, kod je L0146B

 Pozdrav,moze li taj telefon iz te trgovine ici bez pdv-a, i zna li netko da li Giztop šalje ponovo bez pdv-a?

Hvala

 S obzirom da dolazi iz Kine ne može bez nameta

 Evo vec su ti odgovorili da ne moze. Link sam postavio, jer ima dosta clanova koji su iz drugih zemalja,a ne samo iz HRV tako da je svaki euro ustede dobro dosao. Ako si iz HRV mislim da ti je trenutno na honorbuy najpovoljniji ( oko 190 eura ).

6 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Vidim da nude Expedited Shipping, pa sam pomislio da možda šalju bez pdv-a.

Jel zna netko za Giztop,evo šta su odgovorili:

 

hello,
ok, thanks for your attention. we have sent many packages to your country before. 
we recommend registered air mail for shipping if you are afraid of customs taxes, this shipping takes 10-18 days to arrive and costs only 12.99$. 
most importantly, it can make sure no customs taxes during delivery. 
thanks. 

13 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Pogledajte kod Mi global store i Goldway na aliexpressu, oni salju iz kine, ali tax free, nema nikakvih dodatnih davanja, samo odaberite dhl shipping. 

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 9:51 (TTTT).
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Narucio xiaomi mi A1 4/64gb sa honorbuy, i zajedno s maskicom (6$), te konverzijom preko banke ispalo oko 1630kn
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Ne prolazi vise iz giztop bez carine, bez obzira sta oni kazu.
Danas je tesko biti glup jer je konkurencija prevelika!!!
6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Hvala na odgovorima,ne znam gdje ima za kupiti meizu m6 note,bez pdv-a,cekam petak pa ako ne nađem meizu kupujem mi a1.

Pozdrav

 
1 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Hogar22 kaže...

Hvala na odgovorima,ne znam gdje ima za kupiti meizu m6 note,bez pdv-a,cekam petak pa ako ne nađem meizu kupujem mi a1.

Pozdrav

 nemoj me uzeti za 100% sure, ali netko je napisao cini mi se da je uzeo preko ovoga, provjeri jos!

13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo uzeo sam već šesti telefon iz Goldwaya MI note 3 oko 2300 kn sa DHL-om.

Svaki mi je do sada došao u roku 6 dana ali sada već treći dan(od subote) i nisu mi poslani ni tracking number onaj iz engleske.

Kaj su se opustili?

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 11:34 (Grga1984).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Grga1984 kaže...

Evo uzeo sam već šesti telefon iz Goldwaya MI note 3 oko 2300 kn sa DHL-om.

Svaki mi je do sada došao u roku 6 dana ali sada već treći dan(od subote) i nisu mi poslani ni tracking number onaj iz engleske.

Kaj su se opustili?

 Pa čuj sad im je bila vjerojatno gužva i brdo dostava za isporučiti zbog 11.11. i sam čekam mob i duže traje nego obično. I mene zanima kupnja meizu m6 note, pa... Da li je sa spemall.com dostava bez carine ili ne? 

 

https://www.spemall.com/Meizu-M6-NOTE-5-5-Inch-Dual-Rear-Camera-3GB-RAM-16GB-ROM-Snapdragon-625-Octa-Core-4G-Smartphone_g.html?utm_campaign=kimovil_affiliated_traffic&utm_medium=referral&utm_source=kimovil.com&utm_content=meizu-m6-note

Pucaaaajjjj :)
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Deutsch kaže...
Hogar22 kaže...

Hvala na odgovorima,ne znam gdje ima za kupiti meizu m6 note,bez pdv-a,cekam petak pa ako ne nađem meizu kupujem mi a1.

Pozdrav

 nemoj me uzeti za 100% sure, ali netko je napisao cini mi se da je uzeo preko ovoga, provjeri jos!

Upravo sam naručio drugi s Geekmaxi iz Njemačke, dostava UPS, jeftinije od Teknistore s kojeg sam bio naručio prethodni.
Prilikom registracije dobijete 2% discount kod, u mailu. Nisam stavio referall link da ne bi netko mislio da imam ikakve koristi.
Slučajno sam naletio na ovaj shop na M6 Note review-u, TrustPilot kaže da su OK.

 

Mob s Teknistorea, a ni ovaj nema LTE B20 (800Mhz), ako je kome bitno.

Poruka je uređivana zadnji put uto 21.11.2017 12:05 (Bura).
12 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Goldway znači provjereno i dalje šalje DHL-om bez carine? Čini mi se da su prije u opisu imali dio sa EU Direct di to i sami garantiraju, ali sad gledam i stoji samo ovo:

 

1.I need pay for customs duty?
You may be charged customs duties and taxes for something purchased online. Buyers are responsible for customs taxes. 
Moj PC  
0 0 hvala 0
6 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Bura kaže...
Deutsch kaže...
Hogar22 kaže...

Hvala na odgovorima,ne znam gdje ima za kupiti meizu m6 note,bez pdv-a,cekam petak pa ako ne nađem meizu kupujem mi a1.

Pozdrav

 nemoj me uzeti za 100% sure, ali netko je napisao cini mi se da je uzeo preko ovoga, provjeri jos!

Upravo sam naručio drugi s Geekmaxi iz Njemačke, dostava UPS, jeftinije od Teknistore s kojeg sam bio naručio prethodni.
Prilikom registracije dobijete 2% discount kod, u mailu. Nisam stavio referall link da ne bi netko mislio da imam ikakve koristi.
Slučajno sam naletio na ovaj shop na M6 Note review-u, TrustPilot kaže da su OK.

 

Mob s Teknistorea, a ni ovaj nema LTE B20 (800Mhz), ako je kome bitno.

 Evo upravo narucio sa geekmaxi, meizu m6 note 190,25€ iz Njemacke.

Prilikom registracije se dobije 6 % popusta

Hvala i pozdrav

16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Neki stvarno imaju sreće. Meni su dali samo 2%.
Tražim refund.

15 godina
online
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

htio bi kupit nekog kineza sa 18:9 ekranom, koje modele bi preporucili? do nekih 1500-1800 kn max.

Moj PC  
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Dak0001

Traje do 6 sati..

Rutina je stavit mobitelna punjac navecer bez obzira na postotak ;)
Potpis
Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
mar123 kaže...

htio bi kupit nekog kineza sa 18:9 ekranom, koje modele bi preporucili? do nekih 1500-1800 kn max.

 

zali boze para.

p25 chipset, nema developinga, nemas roma, spori update - ili ih uopce ni nema, kamere 2, a ni jedna ne radi kako spada, sve neke zalbe ovo ono.

meni to sve izgleda zbrda zdola, samo da se proda i zaradi, a kasnije tko te je**.

 

ako zelis cekati mozda bi ovo moglo biti izbalansirano i kako spada za neki nizi cjenovni rang :)

 

pardon sta sam te malo spustio, ali i ja sam tako razmisljao kupit pa ono kada vidim sve te nekakve probleme mozda bolje odustat i malo sacekat te kupit kako spada.

6 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Malo je off topic, al evo samo da obavijestim ekipu da mi je jutros na moj Redmi 4x stigao MIUI 9.1.1.0 stable, skinut za 5 minuta, decrypting je trajao malo manje, instalacija 2-3 minute, a reboot jedno 5-6 min., sve je prošlo besprijekorno, a s tim je stigao i Android 7.1.2. Super je, dodao mi je weather simbol u vrhu ekrana što prije nije imao. Mislio sam ga deinstalirat, ali mi s njim povlači i sat i datom lijevo pa sam ga pustio. To je inače info od Accuweather, a ja rabim Google weather (powered by weather.com) koji je puno pouzdaniji.

 

 

 
1 0 hvala 0
8 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Evo upravo narucio sa geekmaxi, meizu m6 note 190,25€ iz Njemacke.

Prilikom registracije se dobije 6 % popusta

Hvala i pozdrav

 

 

kako si platio 190,kad dođe 179+3eura shipping?

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

ELEPHONE S8....dali netko ima iskustva o ovom modelu.

Upao mi je u oko zbog fora dizajna i navodno odličnog ekrana.

Sreća je put, a ne odredište.
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
pimar kaže...

Evo upravo narucio sa geekmaxi, meizu m6 note 190,25€ iz Njemacke.

Prilikom registracije se dobije 6 % popusta

Hvala i pozdrav

 

 

kako si platio 190,kad dođe 179+3eura shipping?

Zato jer su spustili cijenu bio je 199€. Ja sam ga npr. platio 198€. Dolazi tijekom dana, po trackingu iz Poljske (tko će ga znati).

Guzice ste oba. :P

7 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
Bura kaže...
pimar kaže...

Evo upravo narucio sa geekmaxi, meizu m6 note 190,25€ iz Njemacke.

Prilikom registracije se dobije 6 % popusta

Hvala i pozdrav

 

 

kako si platio 190,kad dođe 179+3eura shipping?

Zato jer su spustili cijenu bio je 199€. Ja sam ga npr. platio 198€. Dolazi tijekom dana, po trackingu iz Poljske (tko će ga znati).

Guzice ste oba. :P

Isto naručio preko Geekmaxija meizu m6 note za ukupno 178,18 eura.

Od 22 do 25.11. na geekmaxiju imaju kupone za popuste povodom Black Friday-a ako podijelite njihovu objavu preko društvenih mreža.

Ja sam dobio ove (iskoristio sam ovaj za 100 eura:

Congratulations! Coupons for you:
Shop For €100 Save €5 : BNINIWXH
Shop For €200 Save €12 : 4MWZLQU7
Shop For €400 Save €25 : UR47R83A

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 23.11.2017 9:23 (deleted user).
9 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
deleted user kaže...

Ja sam dobio ove (iskoristio sam ovaj za 100 eura:

Congratulations! Coupons for you:
Shop For €100 Save €5 : BNINIWXH
Shop For €200 Save €12 : 4MWZLQU7
Shop For €400 Save €25 : UR47R83A

 

 ... izgleda svi dobiju iste kupone, pa se ne zamarajte šeranjem ;)  

15 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Kako nisam našao bolju temu za moj problem iznijeti ću je ovdje.

Kupio sam mobitel LeEco S3 X626 MediaTek Helio X20 model MT6797 i nikako instalirati "prave" drivere da mi računalo prepozna isti.

Pokušao sam i sa universal Android ADB driverima, i sa MTK6797 driverima i ADB Android driver i još neke ali ne ide.

Dobijem poruku za Code 10 i  ROOT\UNKNOWN\0000 i što god da napravim i dalje ga ne prepoznaje.

Napominjem da imam i Meizu Note2 i njega računalo prepoznaje bez problema. Je li tu kakav sukob drivera ili nešto drugo.

Želio bi instalirati custom room ali dok ovo ne riješim ne mogu.

Pokušao deinstalirati i Universal serial  bus controllers (jedan po jedan) ali kako imam miša preko USB i nakon deinstalacije nisam mogao sve UBC deinstalirati a pomoću tipkovnice nisam znao nastaviti.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

@stoop
Možda pomogne ovo

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Imam W7, a ovo tvoje je za W8 ili 10 nažalost.Hvala

16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Nastavno na Meizu M6 Note s GeekMaxi shopa. Stigao mob za 2 dana od naružbe. Na njemu kuhani rom kao i na prethodnom s Teknistorea.

Prema UPS trackingu krenuo jučer iz Poljske.

 

Na flyme.cn ima novi 6.1.4.5A rom .

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ima netko od ekipe Xiaomi MI A1 neko duze vrijeme pa da iznese svoje dojmove u par recenica?

 

TNX

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

Ima kakav dobar Black Friday deal? Trebao bi mi najobičniji mob Dual sim da ima Second space. Budzet 50-60 dolara sveukupno

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
"Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave

baš tražim neki mob s jakom baterijom i kamerom zaručnici. sviđa mi se xiaomi redmi note 3 pro ili bez "note". budget do 1500kn, ima li tko kakav prijedlog za današnji black friday? 

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: "Kineski" mobiteli - tema za odabir i rasprave
bilokoji kaže...

baš tražim neki mob s jakom baterijom i kamerom zaručnici. sviđa mi se xiaomi redmi note 3 pro ili bez "note". budget do 1500kn, ima li tko kakav prijedlog za današnji black friday? 

 

Ja sam ubo Xiaomi MI A1 na HonorBuy

Prodajem Fractal Node 304 za 360kn | http://av-gurus.blogspot.com/ | http://www.facebook.com/antivirusna.ekipa | http://www.youtube.com/user/TheDjigibao/videos
Ova tema je sadržajno povezana sa sljedećim temama: eBay, AliExpress, carinjenje - Česta pitanja, Banggood.com, Gearbest.com
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice