LG G2 tema

poruka: 4.960
|
čitano: 1.003.632
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
13 godina
offline
LG G2 tema

Koristim GPS za Edmondo i Mireo navigaciju i nemam nikakvih problema na 5.02

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Koristim za MapMyRide i radi dobro, isto 5.0.2

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

ja na nokia here i na navigonu isti problem na oba.

volim sto vole mladi
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: LG G2 tema
tpg kaže...
TheMenstalist kaže...

Treba mu jaaako jakoo dugo da me locira, na google kartama(navigaciji) te na Nokia HERE 

 ja sam mislio samo da ja imam ovaj problem, kao sto kolega reče nakon 5.0.2 gps je neopotrebljiv..a treba mi najvise zbog Nokia HERE.Zna li se hocel izaci kakav fix ?

 Odavno sam ja to riješio na svom mobu. LINK

BF Nick: Xtreme_Switch
8 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Pozdrav, može li mi netko pomoći s ovime, kako ovo maknuti?

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 10.7.2015 10:34 (SamoAndroid).
 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Bok!


Imam jedan problem sa lg g2. Naime, ekran slabo reagira, točnije kad se stisne neka ikona potrebno ju je drzati stisnutu par sekundi i tek onda odreagira. Znaci reagira ali sporo. nije padao. Onda sam ga fresetao, idalje isto. Probao sam izvuc sim karticu i nakon toga proradio. Radio je par sati i sad opet ista shema. Ima li tko iskustva? 

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
LG G2 tema

Pozz, 

Dakle da pocnem, uradio sam sranje na svojem LG G2. Stavljao sam gore drugi ROM (tj. treci) CloudyG2 3.3, nezz koji k. se desio, mozda nisam cito sve u uputama ili kaj...

Ubiti nakon sto poceo instalaciju preko TWRP Recovery mob se je jednostavno ugasio i tako je ostalo...

Sada kad ga pokusam upalit pojavi se LG logo i ekran pocrni ali kao da svijetli pozadinsko svjetlo, nezz kak to opisat drugacije.

Dakle kad sam ga ustakao u PC windows mi je bacio milju poruka diskova koji se ne mogu koristit jer ih treba formatirat, onda sam probo uc u download mod i preko LG Flash toola flashat gore stock rom ali dalje uvjek se neki error pojavi, probo sam jos i inst VMWARE i na njemu vrtio Ubuntu i pristeko mob ali nije ga prepoznao ili je bacao neki error i na kraju sam probo sa ADB Sideload i doso do onog dijela kad kad pokrenem adb sideload komandu pojavi mi se milja stvari kao sto je na xda opisano ( XDA ) reko ok probo jos par puta i opet isto...
Znaci jedino mogu uc u download mode i recovery, i da skoro zaboravio spomenut, kad udjem u recovery i spojim ga na PC, prepozna mi uredjaj i mogu cak otvorit svaku hebenu mapu u njemu i brisati ali ne mogu iskopirati nista gore...

Mislio sam da cu samo gore iskopirat rom i tako rijesit sve ali ocito ne ide..

Dns sam iso u PC shop pitat jednog lika dal moze to kako rijesit, veli nema pojma... Reko samo da probam sa garom rijesit ali mob je rootan i recovery je gore tak da nezz jel bi uopce probo to, mob je inace kupljen u Extreme Digitalu i ima garu jos 3 mj...

Ak ima ko jos kakav prijedlog bio bih jako zahvalan...

Ili da provedem svoj plan i bacit u zid i otic po drugi mob jer mi se vise neda s time zezat XD 

 

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G2 tema
Darko92 kaže...

Pozz, 

Dakle da pocnem, uradio sam sranje na svojem LG G2. Stavljao sam gore drugi ROM  (tj. treci)  CloudyG2 3.3, nezz koji k. se desio, mozda nisam cito sve u uputama ili kaj...

Ubiti nakon sto poceo instalaciju preko TWRP Recovery mob se je jednostavno ugasio i tako je ostalo...

Sada kad ga pokusam upalit pojavi se LG logo i ekran pocrni ali kao da svijetli pozadinsko svjetlo, nezz kak to opisat drugacije.

Dakle kad sam ga ustakao u PC windows mi je bacio milju poruka diskova koji se ne mogu koristit jer ih treba formatirat, onda sam probo uc u download mod i preko LG Flash toola flashat gore stock rom ali dalje uvjek se neki error pojavi, probo sam jos i inst VMWARE i na njemu vrtio Ubuntu i pristeko mob ali nije ga prepoznao ili je bacao neki error i na kraju sam probo sa ADB Sideload i doso do onog dijela kad kad pokrenem adb sideload komandu pojavi mi se milja stvari kao sto je na xda opisano (  XDA  ) reko ok probo jos par puta i opet isto...
Znaci jedino mogu uc u download mode i recovery, i da skoro zaboravio spomenut, kad udjem u recovery i spojim ga na PC, prepozna mi uredjaj i mogu cak otvorit svaku hebenu mapu u njemu i brisati ali ne mogu iskopirati nista gore...

Mislio sam da cu samo gore iskopirat rom i tako rijesit sve ali ocito ne ide..

Dns sam iso u PC shop pitat jednog lika dal moze to kako rijesit, veli nema pojma... Reko samo da probam sa garom rijesit ali mob je rootan i recovery je gore tak da nezz jel bi uopce probo to, mob je inace kupljen u Extreme Digitalu i ima garu jos 3 mj...

Ak ima ko jos kakav prijedlog bio bih jako zahvalan...

Ili da provedem svoj plan i bacit u zid i otic po drugi mob jer mi se vise neda s time zezat XD 

 

  mogu rijesiti. PM.

ja
10 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

jel ima neko tele2 uredaj da mu je stigao lollipop? i ako ima neko u vinkovcima ili okolici i li osijek da zna stavig lolipop neka se javi na pm!

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: LG G2 tema
RondoVK kaže...

jel ima neko tele2 uredaj da mu je stigao lollipop? i ako ima neko u vinkovcima ili okolici i li osijek da zna stavig lolipop neka se javi na pm!

Ja sam na vipu i nije mi nikakvi update stigao.

Ali fkt update mozes sam napravit to ti je doslovno 5 min posla.

Spojis mob sa pc suiteom i ides na update program odradi svoje i nakon zavrsetka mob ti se resitira i to je to.

Svi podaci ti ostaju.

A imas i hrpu tutorijala po netu o tome!

Kresimir
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G2 tema

 ja imam istu.Koristio je 2 dana i bacio je u ormar i narucio sebi gumenu (obicnu).Jednostavno mi ne leži i spetljam se dok se javim,koplikovano sa njom

volim sto vole mladi
12 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Dajte recite jeste uspjeli rijesit problem oko led svijetla za whatsap poruke. Svijetli mi i to  bar jednom na dan sama od sebe a da nema poruka. 

 

I onda moram resetirat mob. 😣😣😣

 
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: LG G2 tema
tpg kaže...

 ja imam istu.Koristio je 2 dana i bacio je u ormar i narucio sebi gumenu (obicnu).Jednostavno mi ne leži i spetljam se dok se javim,koplikovano sa njom

 Ma imam vec 5 gumenih i ocu neku promjenu.

10 godina
offline
LG G2 tema

E slucajno sam obriso Smartshare beam sa cloudy 3.3 i sad svaki put kad uđem u kameru ili galeriju pise lgesmarshare has stopped.

Dali netko zna kako to rjesit?

Moj PC  
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: LG G2 tema
jozagloza123 kaže...

E slucajno sam obriso Smartshare beam sa cloudy 3.3 i sad svaki put kad uđem u kameru ili galeriju pise lgesmarshare has stopped.

Dali netko zna kako to rjesit?

 Samo dirty flashaj Cloudy i sve će biti u redu. Ili ako ti se da zafrkavati, nađi u zipu apk od smartshare beama pa ga stavi u system/app ili system/priv-app, gdje već ide, postavi permissionse kako treba i to je to.

R.I.P. EnlightenedPhoenix 24.6.2011. Provokator starog kova R.I.P. Munjovoz 20.3.2012.
11 godina
offline
LG G2 tema

moj je isto od vipa i stavio prije 7 dana lollypop

razorblade
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
LG G2 tema

Ima li netko za prodati LG G2 slušalice?

Luc
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G2 tema

Molim malu pomoć oko LG G2 i Titanium Backupa (ako netko ima ideju)

 

Dakle na Galaxyu S3 ima jedan "score" u Temple Run 2. Napravljen je Backup pomoću Titanium Backupa.

Mobitel je tvornički resetiran, nanovo instaliran TR2 + Temple Run i uspješno vraćen restore.

 

Sad ista procedura...Prebacujem Restore Folder na G2..koristim Restore opciju u Titanium Backupu, javi mi da je uspješno napravljeno

(iz mape koju sam ja dodijelio)

 

međutim, kad pokrenem TR 2 ne dobivam igru s napretkom, već kao da krećem od nule.

 

Ponovio sve to ponovo još jednom na Samsungu S3 i sve radi, pa ne kužim u čemu griješim?

 

 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema
Ziga kaže...

Molim malu pomoć oko LG G2 i Titanium Backupa (ako netko ima ideju)

 

Dakle na Galaxyu S3 ima jedan "score" u Temple Run 2. Napravljen je Backup pomoću Titanium Backupa.

Mobitel je tvornički resetiran, nanovo instaliran TR2 + Temple Run i uspješno vraćen restore.

 

Sad ista procedura...Prebacujem Restore Folder na G2..koristim Restore opciju u Titanium Backupu, javi mi da je uspješno napravljeno

(iz mape koju sam ja dodijelio)

 

međutim, kad pokrenem TR 2 ne dobivam igru s napretkom, već kao da krećem od nule.

 

Ponovio sve to ponovo još jednom na Samsungu S3 i sve radi, pa ne kužim u čemu griješim?

 

 

 Skopiraj si manualno taj folder sa saveom sa Samsunga na G2. Tako sam ja morao da bi prepoznalo save.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
8 godina
protjeran
offline
LG G2 tema

Jel bolji taj opticki stabilizator na tom mobitelu od digitalnog na Galaxyu 4 ?

Hvala

 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: LG G2 tema
Hexfire kaže...

 

 

 Skopiraj si manualno taj folder sa saveom sa Samsunga na G2. Tako sam ja morao da bi prepoznalo save.

 Skopirao sam S3 > PC > G2

 

čak i nabavio istu veriju Temple Runa (1.12.2)

 

 

13 godina
offline
Re: LG G2 tema
Ziga kaže...
Hexfire kaže...

 

 

 Skopiraj si manualno taj folder sa saveom sa Samsunga na G2. Tako sam ja morao da bi prepoznalo save.

 Skopirao sam S3 > PC > G2

 

čak i nabavio istu veriju Temple Runa (1.12.2)

 

 

 Onako po sjećanju, mislim da sam radio još neko dodatno kemijanje. Ako se ne varam prvo je trebalo pokrenuti TR da on sam napravi folder za saveanje i onda iskopirati stari save iz backupa. Nešto na tu foru je trebalo, poigraj se malo s tim.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
16 godina
offline
Re: LG G2 tema
Hexfire kaže...

 Onako po sjećanju, mislim da sam radio još neko dodatno kemijanje. Ako se ne varam prvo je trebalo pokrenuti TR da on sam napravi folder za saveanje i onda iskopirati stari save iz backupa. Nešto na tu foru je trebalo, poigraj se malo s tim.

 Ovo je apsolutno točno, no mene muči i sad još nešto

 

instaliram TR 2 na G2...pokrenem igru, odigram 30 sekundi... napravim Backup pomoću Titaniuma.
Obrišem TR2, ponovo instaliram, restoram podatke... kao da nisam ni igrao

 

čudno?

 

 

10 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

neznam gdje bih postao ovo,al posto imam g2 vamo cu :) http://prntscr.com/7tcr7s zanima me ovi emoji? kako namjestit kad mi dode poruka da mi priakaze ajmo reci original emoji emotikon a ne ove neke katastrofalne? 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: LG G2 tema
Ziga kaže...
Hexfire kaže...

 Onako po sjećanju, mislim da sam radio još neko dodatno kemijanje. Ako se ne varam prvo je trebalo pokrenuti TR da on sam napravi folder za saveanje i onda iskopirati stari save iz backupa. Nešto na tu foru je trebalo, poigraj se malo s tim.

 Ovo je apsolutno točno, no mene muči i sad još nešto

 

instaliram TR 2 na G2...pokrenem igru, odigram 30 sekundi... napravim Backup pomoću Titaniuma.
Obrišem TR2, ponovo instaliram, restoram podatke... kao da nisam ni igrao

 

čudno?

 

 

 Neki problem sa Titaniumom možda? Se može provjeriti koje točno podatke je backupirao? Moguće da ne napravi backup tog foldera gdje je sam save ili igra jednostavno ne shvaća da si joj dao stari save.

Željko Vela: Phillip Lahm jedini ima dres s dugim rukavima ---- Srećko Bogdan: Zima mu je, jer je mali
12 godina
offline
LG G2 tema

Mozes li napisati gdje podatke sprema?

 

 

ja
 
0 0 hvala 0
16 godina
offline
LG G2 tema

TB napravi sljedeće:

 

com.imangi.templerun2-20141124-184344.properties

com.imangi.templerun2-20141124-184344.tar

com.imangi.templerun2-f6e3695531670f4affdbf4e561d26e8b.apk

 

sve skupa ima 51Mb

 

sprema u

 

/storage/emulated/legacy/TitaniumBackup

 

 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG G2 tema

Koliko mjesta vam ostane na mobu nakon svih nuznih poinstaliranih stvari (OS ofc i messangeri i pokoja palikacija jos)?

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G2 tema

Navigation bar i status bar - autohide problem.

 

Navigation bar i status bar su mi trenutno na autohide, ne sjecam se da sam ih ja tako podesio (ne vjerujem bas da se to samo od sebe promjenilo preko noci) medutim nigdje ne mogu pronaci tu opciju da onemogucim autohide koji me prilicno zivcira. Mogu mijenjat trajanje autohide.a,poziciju gumbi,boju i slicno..uglavnom osjecam se zaista blesavo sad jer ne nalazim ovo  :D

 

Moze pomoc?

 

Na mobu je Resurrection Remix LP 5.4.4 ( Loli 5.1.1)

 

 
0 0 hvala 0
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice