LG G6- Rasprava

poruka: 907
|
čitano: 212.321
|
moderatori: XXX-Man, vincimus, Lazarus Long
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
Mazzy kaže...

Mislim se izmedju ovog telefona i S7 edge ... generalno, sta mislite , koji je bolja kupovina ?

 Koji ti je cjenovni rang i gdje kupuješ?

Hearthstone: Maks0806#2960
10 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
maks0806 kaže...
Mazzy kaže...

Mislim se izmedju ovog telefona i S7 edge ... generalno, sta mislite , koji je bolja kupovina ?

 Koji ti je cjenovni rang i gdje kupuješ?

 Polovan do 300e . U BiH sam .

Tu su g6, s7 edge i iphone 6s. Ovaj treci necu.

Poruka je uređivana zadnji put pet 18.5.2018 8:10 (Mazzy).
11 godina
offline
LG G6- Rasprava

Uzeo sam si  prije par dana lg g6, jel moguce ikako maknuti onaj bar dolje,bez rootanja i kojekakvih kompliciranih postupaka?

 
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava
geronimo4661 kaže...

Uzeo sam si  prije par dana lg g6, jel moguce ikako maknuti onaj bar dolje,bez rootanja i kojekakvih kompliciranih postupaka?

 Settings - Display - Home Touch buttons - Hide home touch buttons - Show /hide icon 

 

Tada ce ti se na lijevoj strani pojaviti mli kvadratic koji kad odznacis sakriva taj bar dolje . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
Poruka je uređivana zadnji put pon 21.5.2018 11:54 (unimatrix001).
13 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
unimatrix001 kaže...
geronimo4661 kaže...

Uzeo sam si  prije par dana lg g6, jel moguce ikako maknuti onaj bar dolje,bez rootanja i kojekakvih kompliciranih postupaka?

 Settings - Display - Home Touch buttons - Hide home touch buttons - Show /hide icon 

 

Tada ce ti se na lijevoj strani pojaviti mli kvadratic koji kad odznacis sakriva taj bar dolje . 

Nema toga, kolko sam skuzio to sakrivanje dolazi u 8.0 apdejtu...

 

evo moj SS toga sto si naveo

16 godina
odjavljen
offline
Re: LG G6- Rasprava
Spike1983 kaže...
unimatrix001 kaže...
geronimo4661 kaže...

Uzeo sam si  prije par dana lg g6, jel moguce ikako maknuti onaj bar dolje,bez rootanja i kojekakvih kompliciranih postupaka?

 Settings - Display - Home Touch buttons - Hide home touch buttons - Show /hide icon 

 

Tada ce ti se na lijevoj strani pojaviti mli kvadratic koji kad odznacis sakriva taj bar dolje . 

Nema toga, kolko sam skuzio to sakrivanje dolazi u 8.0 apdejtu...

 

evo moj SS toga sto si naveo

 Damn...na to sam skroz zaboravio . 

People who boast about their IQ are losers - Stephen Hawking
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

ljudovi dosao Oreo na G6, upravo se instalira prek Bridgea, 2,7gb je apdejt

bilo je i vrijeme yebemu 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
online
Re: LG G6- Rasprava
Spike1983 kaže...

ljudovi dosao Oreo na G6, upravo se instalira prek Bridgea, 2,7gb je apdejt

bilo je i vrijeme yebemu 

To je lijepa vijest. Eto ja otišao na Huawei Mate 10 Pro, a ženi dao LG G6. Trebao sam prije otić na Matu pa bi i prije došao Oreo na G6 

 

Pitanje je jedino koliko će trebati da dođe i OTA na mob.

8 godina
offline
LG G6- Rasprava

Meni je moj ispao i puklo staklo 700kn za popravak.

Izasao mi ugovor s VIPom pa sam si uzeo S9+ a ovaj cu popraviti i dati sestri Mislio sam cekati G7 i docekao bi ga da mi G6 nije ispao i slomio se jadan.

Vrijeme je da vidim sto Samsung nudi.

 
0 0 hvala 0
9 godina
offline
LG G6- Rasprava

Evo riješeno,

a sad cemo malo isprobati 😉

 

 

AMD Ryzen™ R7
Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 8:48 (Extrime).
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
aleng3 kaže...

Meni je moj ispao i puklo staklo 700kn za popravak.

Izasao mi ugovor s VIPom pa sam si uzeo S9+ a ovaj cu popraviti i dati sestri Mislio sam cekati G7 i docekao bi ga da mi G6 nije ispao i slomio se jadan.

Vrijeme je da vidim sto Samsung nudi.

 Pazi da ti ne ispadne S9+ jer će ti popravak biti skuplji od novog G6 :P

Hearthstone: Maks0806#2960
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

a kad ce doc direktno na mob updejt?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
maks0806 kaže...
aleng3 kaže...

Meni je moj ispao i puklo staklo 700kn za popravak.

Izasao mi ugovor s VIPom pa sam si uzeo S9+ a ovaj cu popraviti i dati sestri Mislio sam cekati G7 i docekao bi ga da mi G6 nije ispao i slomio se jadan.

Vrijeme je da vidim sto Samsung nudi.

 Pazi da ti ne ispadne S9+ jer će ti popravak biti skuplji od novog G6 :P

 Nemoj ni spominjati!!!

Uzeo sam si Whitestone Dome i 3 maskice pa sam malo miran (nadam se)

Prvi put mi ispadne G6 i padne bas na donji lijevi rub i pogodi tih 1mm mjesta izmedju maskice i kaljenog i pukne staklo a kaljenom nista. Mislim da nema 1cm^2 a da nema pukotine

11 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
unimatrix001 kaže...
geronimo4661 kaže...

Uzeo sam si  prije par dana lg g6, jel moguce ikako maknuti onaj bar dolje,bez rootanja i kojekakvih kompliciranih postupaka?

 Settings - Display - Home Touch buttons - Hide home touch buttons - Show /hide icon 

 

Tada ce ti se na lijevoj strani pojaviti mli kvadratic koji kad odznacis sakriva taj bar dolje . 

 

 

E nazalost ja sam i dalje na 7.0,tako da cu jos morati malo sacekati,ali ajde bar ce doci ,jer me ovo bas iritira,vec mi je proslo kroz glavu da ga se rijesim i uzmem nesto drugo.

8 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

pozdrav,

planiram si kupit novi mobitel sad uskoro,gledo sam prvo s8/s8+ al sam onda vidio da se lg g6 da nac i po 2000kn na njuskalu sa garancijom, zanima me kakve su performanse uredaje nakon nekoliko mjeseci koristenja posto nema snapdragon 835 nego 821,dali se osjeti uopce razlika i zanima me dali eu model ima quad dac ili bezicno punjenje,hvala.

 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Prešao sam s Galaxyja S6 na G6 jer po običaju svake 1,5-2 godine mijenjam mobitel za boljeg, bržeg, jačeg

 

Kod Galaxyja me je sve više iritirala baterija, ono, radiš nešto jednu minutu i ode ti 1% dolje, minuta fejsa, hashtagrama, 9gaga ode još jedan posto. Kad bih koristio nonstop mob za 100 minuta bi bio prazan. Ne znam je li to normalno, koliko čitam iskustva nije.

 

I tako odlučim se za prošlogodišnji almost-flagship G6 koji sam nabavio iz talijanskog amazona za 312 eura. Mob je stigao za 3 dana, crni, 4GB/32GB. Kako je S6 imao oled ekran s potpunom crnom, nekako mi se na njemu sve činilo 'kremastim', mislim bijela boja i to, bilo uz one presete za boju. G6 ima manje saturirane bolje ali su mi nekako prirodnije, na amoledu mi je sve kao umjetno, osim onih 'amoled wallpapera'. Oštrina na G6 je fantastična, naravno ako je i sama slika detaljna i dosta velike rezolucije. Malo me hebe taj produženi format ekrana s tipkama unutar ekrana ali doći će mi u naviku. Dolby Vision na ekranu je svakako gimmick no ni izbliza atraktivan kao na mom OLED tv-u po svjetlini, čak i u 'živopisnom' ili 'jasnom' modu slike.

Na dnevnom svjetlu na suncu na 100% ekran je omanja katastrofa, i još k tome refleksije kaj više vidš sebe i okolinu... Idem slikat cvijeće po suncu i onda moram u kuću da vidim kak je ispalo

 

Ne kužim taj HDR na mobu - na mom LGjevom oledu automatski se prebacuje u HDR ili DV mod kad se takav signal detektira s pop-upom kad gledam videe s youtubea, ovdje vidim znak DV-a samo kad igra promotivni video s moba, a s youtuba taj video isto izgleda bez znaka, isto tako i HDR videi, isto izgledaju i na mobitelima koji nemaju hdr poput galaxyja j5 ili huaweia p smart.

Fotoaparat nisam nešto koristio, probao malo u auto modu wideangle po danu slikati cvjetiće, kukce i samo to. Vidi sliku mog vrtića
Dobre boje, kod malo zumiranja slike pojava zrnatog noisea u tamnijim dijelovima, valjda normalno.

 

Eh sad, baterija. Generalno su ljudi zadovoljnji autonomijom. Dosad sam je samo dvaput ispraznio i punio, i primijetio da mi se isto događa kao i kod S6 - minuta dvije fejsa, 9gaga, surfanja i ode 1-2%. Preko noći mi se za 5 sati u standby modu ispraznilo oko 20% baterije, bez 'always on displaya! Idem u postavke baterije i vidim da mi je u noći u zadnjih 6 sati 9gag isisavao 36% baterije, zatim 'stanje mirovanje oko 20%, a ekran uvijek držim otprilike na pola, navečer još manje. Na grafu trošenja baterije vidim naglo padanje nekoliko puta u noći kad sam crkao. Sad sam obrisao tu 9gag aplikaciju, napunio opet cijelu bateriju pa ću vidjeti što se događa dalje.

 

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 14:27 (Dupein).
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

ako je ovo slikano wide kamerom :D :D :D

ne lazi narod...

wide kamera je najgori feature tog moba...kvaliteta slike wide kamere je na nivou 2008...

 

sto se tice baterije, isti problem sam imao na G3...na G6 je mrvicu bolje, ali isto tako mislio sam jos bolje...4-5h SoT...na G3 je jedva bilo 2,5h...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava

Ove slike su snimljene običnim angleom, jer wideangleom sam zahvatio susjedov gnoj preko zida i to nisam htio staviti

14 godina
online
LG G6- Rasprava

Kak vam je baterija na Oreu vi koji ste nadogradili, ljudi se podosta žale da im je dosta lošija nego na Nougat-u?

 

EDIT: Napravio update na Oreo i bacio na tvorničke postavke i ne mogu uključiti App drawer pa hebemti LG, baca mi grešku i ne može.

 

EDIT EDIT: riješio problem tako da sam prebacio na engleski jezik uređaja i tada mi je dao da uključim home screen sa app drawer-om i onda sam opet vratio na hrvatski jezik uređaja - koja debilana.

Poruka je uređivana zadnji put čet 24.5.2018 23:55 (MasterOfDisaster).
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: LG G6- Rasprava
MasterOfDisaster kaže...

Kak vam je baterija na Oreu vi koji ste nadogradili, ljudi se podosta žale da im je dosta lošija nego na Nougat-u?

 

EDIT: Napravio update na Oreo i bacio na tvorničke postavke i ne mogu uključiti App drawer pa hebemti LG, baca mi grešku i ne može.

 

EDIT EDIT: riješio problem tako da sam prebacio na engleski jezik uređaja i tada mi je dao da uključim home screen sa app drawer-om i onda sam opet vratio na hrvatski jezik uređaja - koja debilana.

 Performanse na Oreo? Scrolling smoothness?

14 godina
online
Re: LG G6- Rasprava
Almin94 kaže...
MasterOfDisaster kaže...

Kak vam je baterija na Oreu vi koji ste nadogradili, ljudi se podosta žale da im je dosta lošija nego na Nougat-u?

 

EDIT: Napravio update na Oreo i bacio na tvorničke postavke i ne mogu uključiti App drawer pa hebemti LG, baca mi grešku i ne može.

 

EDIT EDIT: riješio problem tako da sam prebacio na engleski jezik uređaja i tada mi je dao da uključim home screen sa app drawer-om i onda sam opet vratio na hrvatski jezik uređaja - koja debilana.

 Performanse na Oreo? Scrolling smoothness?

Žena ga koristi, ja sam prešao na Huawei Mate 10 Pro. Nisam ga još koristio na Oreu.

8 godina
offline
LG G6- Rasprava

Stiglo mi azuriranje na Oreo prije 20ak minuta. V20a-APR-23-2018. 1694,54MB

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

skidam ga :) nije mi samog izbacilo, nego sam isao rucno traziti u postavke dal ima i onda je izbacilo

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Na dual sim verziji H870S jos uvijek nista. 

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

ugl nemoze se vise mjenjati oblik ikona, da ne bude kockast nego okrugao...

a da ne spomenem kako sve mi se izbrisalo sa home screena, morao sam natrag sve ikone vadit i stavljat kako sam ih redao inace...plus widgete...

uzas, vidjet cemo kako je s baterijom i ostalim...ima neke nove opcije u meniju, zoom na kameri je na shutter tipki, samo ju povuces gore dolje, to je fora...

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

zasrali su mi iskustvo koristenja mobitela sa ovim oreom...da krenem:

 

1. kamera je uvijek postavljena na automatskom modu, udem, presaltam na manual (koji btw nije vise gdje je bio prije, tj kompliciranije je), slikam, izadem, udem ponovo i opet na automatskom modu

2. ikone su kockaste, nema mogucnosti vracanja okruglog okvira ili da su napravili i bez okvira bi bilo super

3. quickmemo+ nema vise widget koji je 1 polje sirok, nego minimalno 3x2 ili 3x3, uglavnom uzas, ima svoj prozorcic sirine 1 polja, ali ispod toga obavezno stoji zadnji memo na bijeloj pozadini sirine 3 polja - upada u oci, posto mi cijela tema mobitela crna

4. messenger kad nema neprocitanih poruka, ali kad ima chat head aktivan, pokazuje malo brojkicu 1 - kao neprocitano, a nemam neprocitanih, kad dode 1 poruka neprocitana, onda brojkica bude 2 i tako dalje...kad ugasim chat head onda nema brojkica...

5. brojkica za neke aplikacije koje prije nisu imali - nepotrebno

6. widget od yr - prognoze je izmjenjen i sa manjim brojkama (nije da sam corav, ali izgleda mi ruznije od prije + nema vise refres ikonice, barem ju ne vidim)

7. ikonice na vrhu (sat, baterija, wifi itd) su ultra malene, a ikonica bluetootha nema pozadinu, izgleda jadno meni osobno

8. 3 ikonice na dnu su isto mrvicu manje i drugacijeg zaobljenijeg stila (trokut) - ljepse prije

9. ne vidim AI kameru (da li ju uopce treba imati?)

10. za dodavati screen na home screenu treba ikonu neku dragati u prazno, pa se odjednom stvori novi prozor, dakle nema vise da odzumiras ekran, pa dobijes listu screenova i kliknes na + da se otvori novi, nego zakomplicirali su

11. a da ne pricam kako mi sve bilo ispremjesano kod 1. paljenja...2h sam vracao ikone, izgled, widgete i sl.

 

bateriju jos nisam istestirao kako spada, ali CINI mi se da traje krace...nije drasticno, ali moram jos malo vidjeti

Moj PC  
0 0 hvala 1
8 godina
neaktivan
offline
LG G6- Rasprava

Da imate odabir sta bi ste uzeli, iphone 6s plus 64gb ili lg g6,ista cijena

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

lg g6

Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
LG G6- Rasprava

e da, baterija:

 

sinoc 2430 isao spavat sa 77%, rekao necu stavljati puniti, probudim se u 7 sa 64%...FINO!

 

jebo im pas mater i oreo

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: LG G6- Rasprava
RuskeGTT kaže...

e da, baterija:

 

sinoc 2430 isao spavat sa 77%, rekao necu stavljati puniti, probudim se u 7 sa 64%...FINO!

 

jebo im pas mater i oreo

 Ja sam presao na S9+ pa G6 sad koristim kao GPS kad trcim ili bicikliram. Baterija mi se cini ista kao na N. Run od 2h mi uzme 15-20% baterije koliko mi je islo i na N. GPS location i music stalno ukljuceni. Kad sam napravio update s N na O napravio sam factory wipe i imam instalirano samo Endomondo i BlackPlayer i stuff koji je dosao s Oreom. Napunio sam ga sinoc oko 22h kad je bio na 21%. Evo sad je jos uvijek 100%. AOD iskljucen 00 - 10h. Stalno na WiFi.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice