MEIZU M2 Note

poruka: 1.882
|
čitano: 337.300
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
evang kaže...

Meni se opet ,radi se o mini M2, pojavljuju crvene okomite crte po ekranu kad se mob zagrije.

To mi se već dogodilo sa prvim mobom i reklamirao sa i dobio novi aparat.

Kupljen u Wowshopu u siječnju 2016,to bi trebala pokrit garancija bez obzira što mi se to već dogodilo,jelda?

Trebao bi, da. Privremeno problem možeš rješiti tako da u postavkama pod temperaturu zaslona staviš na Cold/Hladno. 

11 godina
offline
MEIZU M2 Note

Ne znam da li ima veze ali to sa smanjivanjem temp. boje je upalilo ali samo kad sam stavio FM 5icu,eto ak nekome pomogne.

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
MEIZU M2 Note

Nažalost MTK neće izdati drivere za Nougat 7.0 za T720 MP3 grafiku iako tehnički može.

Korisnici M1 modela sa T760 će dobiti Nougat a mi ne.

Prelazim na Xiaomi 😥

 

root
 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
MEIZU M2 Note

Na koji način da najjednstavnije na Meizu M2 Note prebacima sa 4.5.3I na novu G verziju? Mobitel je od žene i prošle godine sam joj prebacio sa A verzije na 4.5.3I preko terminala koliko se sječam. Probao sam preko OTA te skinu par zadnjih G verzija i prebacio u root folder te iz njega pokrenuo nadogradnju ali nikako da uspijem. Nije valjda da se opet preko terminala mora ili pak postoji jednostavnije rješenje? 

FC Bayern Munchen
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Scorp21 kaže...

Na koji način da najjednstavnije na Meizu M2 Note prebacima sa 4.5.3I na novu G verziju? Mobitel je od žene i prošle godine sam joj prebacio sa A verzije na 4.5.3I preko terminala koliko se sječam. Probao sam preko OTA te skinu par zadnjih G verzija i prebacio u root folder te iz njega pokrenuo nadogradnju ali nikako da uspijem. Nije valjda da se opet preko terminala mora ili pak postoji jednostavnije rješenje? 

 Moraš opet putem terminala omogućiti da radi Global verzija roma.

Verzija broj 1.

root
8 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Imam instaliranu verziju 5.1.9, ne mogu da instaliram update, tj. traži mi da ga peebatim u root directory (ali ne znam kako)Molim vas pomoć jer i nisam neki stručnjak.
 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
tomo75 kaže...
Imam instaliranu verziju 5.1.9, ne mogu da instaliram update, tj. traži mi da ga peebatim u root directory (ali ne znam kako)Molim vas pomoć jer i nisam neki stručnjak.

 Javi se pp.

root
15 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note

 Hvala ti! Upalilo je iz prve :)

FC Bayern Munchen
15 godina
offline
MEIZU M2 Note

Imam problem s alarmom (ne zvoni dok ubijem aplikaciju) - u security je omogućen auto-launch i standby, te sam stavio da app ima onaj "lokot", probao s restartanjem i gašenjem moba no svejedno ne radi.

 

Prije sam isto imao taj problem i rješio sam ga kako sam gore naveo, no iz nekog razloga išao sam micati app da ne radi u pozadini. Sad mi ponovno treba no ne funkcionira.

 

 

 
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
Kako da instaliram 5.1.10
Unaprijed hvala.
11 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Odjednom pola displaya nema sliku samo okomite linije,kupim novi display sa neta.. sve namjestio po uputstvu,ima sliku na cjelom ekranu ali neradi na dodir nista,jedan kabel kraci stavio ga ili ne, ekran ne reagira na dodir.. izgubio sam zivce neznam sto dalje...

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
joka1 kaže...

Odjednom pola displaya nema sliku samo okomite linije,kupim novi display sa neta.. sve namjestio po uputstvu,ima sliku na cjelom ekranu ali neradi na dodir nista,jedan kabel kraci stavio ga ili ne, ekran ne reagira na dodir.. izgubio sam zivce neznam sto dalje...

 Sve rijeseno..Mob radi.. ali nema vise dobra svjetlina ekrana... zamjenski display nije kao original..

 

Sad imam instaliran novi update G 5.1.11 verziju.. Neznam kako ga rootati.

Probao Kingroot nista,probao sa racunalom,koristio iroot i nista ...

A u postavkama nemogu pronaci opciju..

Poruka je uređivana zadnji put sri 9.11.2016 17:08 (joka1).
13 godina
offline
MEIZU M2 Note

Ulogiraj se u flyme, kreiraj račun ili dodaj stari i onda imaš pod security root opciju.

root
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

nakon godinu dana na mom meizu m2 miniju riknio zvučnik, ne zvoni, ne svira još samo razgovarat mogu iako kroz šta je sve prošao dobro je i izguro...

nego mene zanima može li se to popraviti, ako netko zna u osijeku još gdje bilo bi idealno i za koje novce, pa eto ako netko zna, zahvaljujem se unaprijed na pomoći

Poruka je uređivana zadnji put čet 10.11.2016 18:50 (heisenberg031).
 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

Hvala sve radi!

 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 11.11.2016 0:37 (joka1).
8 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

 Da li je neko imao problema sa Backbuttonom, meni se poslednjih nekoliko dana vraca sam od sebe do homea a da ga nisam ni stisnuo.

 
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note

vrlo poznati problem kod navedenog uređaja,ja sam riješio problem što sam zamijenio tipku!btw na aliexpressu ti je najjeftinije

15 godina
offline
MEIZU M2 Note

Je li itko uzimao ekran s aliexpressa/ebaya pa da može preporučiti?

Moj PC  
0 0 hvala 0
8 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Prema objavi sa Twittera uskoro dobivamo Flyme 6.

 
0 0 hvala 0
8 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Kasne sa svime isti ko i Xiaomi, ponekad mi se čini kao da im ista ekipa radi software.
 
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
SHELBY_09 kaže...

Je li itko uzimao ekran s aliexpressa/ebaya pa da može preporučiti?

 

Uzeo sam ja davno s Alija kad se original razbio i samo 2 dućana ga imala, ali ne znam bi li ga preporučio jer je i očigledno taj original, tj. nakon cca 6 mj. je dobio famozne crvene crte koje se rjesavaju pomicanjem boje na hladno  No, i dalje uredno radi. Ako želiš ime dućana, posalji na PM, iskopat ću negdje...

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2016 17:36 (frulex).
15 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
frulex kaže...

 

Uzeo sam ja davno s Alija kad se original razbio i samo 2 dućana ga imala, ali ne znam bi li ga preporučio jer je i očigledno taj original, tj. nakon cca 6 mj. je dobio famozne crvene crte koje se rjesavaju pomicanjem boje na hladno  No, i dalje uredno radi. Ako želiš ime dućana, posalji na PM, iskopat ću negdje...

 Već sam narucio, al isto tako se nadam da nisam original naručio jer su loši. Već sam spominjao u temi da mi je bratu touch otišao 2 cm iz čista mira (nisam jedini s problemom), tako da zbog toga mijenjamo. Valjda cu dobiti neki dobar zamjenski.
Ovaj sam uzeo LINK. Evo sad vidim da je pojeftinio u dva dana .

11 godina
neaktivan
offline
MEIZU M2 Note

Prije nekog vremena zamjenio display koji je kupljen putem ebay,, i sve radilo normalno i odjednom nema vise slike,ali kad prstom dodirujem display aktiviram neku aplikaciju..Baterija je bila dosta zagrijana,neznam dali je grafika riknila ili display..

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
Da li je netko ubacio cyanogenmod i da li se isplati zezati se sa time? Vidim da postoje neke upute na netu, ali bojim se da ne bi šta zeznuo:)
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
lazicki88 kaže...

Evoo ga 

 

11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
mariclius kaže...
Da li je netko ubacio cyanogenmod i da li se isplati zezati se sa time? Vidim da postoje neke upute na netu, ali bojim se da ne bi šta zeznuo:)

 Čitaj na 58. stranici

11 godina
offline
MEIZU M2 Note

Meni opet štekaju notifikacije na 5.1.11.1Y FM-u.

 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note
lazicki88 kaže...
Busanec kaže...

Nisam,

 

razmišljam si da bih stavio nvram od MTK6752 našao sam ih po netu, to je isto dual SIM chip. Ako bude radilo javim.   

 Hvala ti unaprijed,ja sam s flashanjem zhebo oba imeia i srijski broj moba 

To si zeznao kad si ubacivao cyanogenmod ili? Može link na stranicu na kojoj si pratio upute?

11 godina
neaktivan
offline
Re: MEIZU M2 Note
mariclius kaže...
lazicki88 kaže...
Busanec kaže...

Nisam,

 

razmišljam si da bih stavio nvram od MTK6752 našao sam ih po netu, to je isto dual SIM chip. Ako bude radilo javim.   

 Hvala ti unaprijed,ja sam s flashanjem zhebo oba imeia i srijski broj moba 

To si zeznao kad si ubacivao cyanogenmod ili? Može link na stranicu na kojoj si pratio upute?

 i ja također izhebo imeie...ali lijepo piše da ni slučajno ne izabereš kod falshanja "format all+download"  tj ako bilo što radiš bilo bi dobro napraviti necki backup svega

12 godina
offline
Re: MEIZU M2 Note

Ajd molim te kad nađeš vremena stavi link pa ću pratiti upute i isprobati. Sve bitno sam već zapisao i maknuo tako da što se tiće toga sve ok. Pozdrav

 

Pratio sam ova uputstva...

 

...i kad dođe na ovaj dio nikako da uradi download

 

Poruka je uređivana zadnji put ned 11.12.2016 20:20 (mariclius).
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice