Motorola Moto G

poruka: 471
|
čitano: 134.062
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
offline
Motorola Moto G

Momci ponudio mi čovjek za nexus 4 moto g. Sad nekako sumnjam da se isplati jelda? Da tražim neku doplatu?

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
odjavljen
offline
Re: Motorola Moto G
maks0806 kaže...

Momci ponudio mi čovjek za nexus 4 moto g. Sad nekako sumnjam da se isplati jelda? Da tražim neku doplatu?

 

Mislim da me netko pita osto na Moto G. Noviji je uredjaj ako nis drugo.

http://isvijet.com.hr
12 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

Da li onaj bijeli usb kabel sto se dobije s mobitelom radi na usb 3 brzini? Tocnije zanima me ako ga ustekam na usb 3 utor da li ce mi punit mobitel na 950 mA?

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
 
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Shockwave kaže...

Da li onaj bijeli usb kabel sto se dobije s mobitelom radi na usb 3 brzini? Tocnije zanima me ako ga ustekam na usb 3 utor da li ce mi punit mobitel na 950 mA?

  USB 3.0 utor je kompatibilan sa svakim USB 2.0 kabelom. Tako da će raditi normalno, a za prijenos podataka, to će biti na 2.0 brzini

12 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto G
assassin.st kaže...
Shockwave kaže...

Da li onaj bijeli usb kabel sto se dobije s mobitelom radi na usb 3 brzini? Tocnije zanima me ako ga ustekam na usb 3 utor da li ce mi punit mobitel na 950 mA?

  USB 3.0 utor je kompatibilan sa svakim USB 2.0 kabelom. Tako da će raditi normalno, a za prijenos podataka, to će biti na 2.0 brzini

Da znam nego me zanima snaga na kojoj će se puniti mobitel, usb 2 radi na 500mA, dok usb 3 radi na 950mA

Nije bogat onaj koji nema, nego onaj koji ima
12 godina
offline
Motorola Moto G
S obzirom da je tvoj kabel 2.0, mislim da ces dobiti 0.5 A
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Motorola Moto G

Jel tko preko amazona naručivao, sada je $199, pa me zanima budem li imao kakvih dodatnih troškova ukoliko ga naručim?

Trebao bi me koštati oko 1200 kn tako.

Informatičarski haiku: Jebo te, Ne radi, Opet | HTC Hero - iPhone 3GS - Nexus S - Nexus 7 - Htc 8S - iPhone 4 - Galaxy S2 - HTC Sensation - Lumia 625
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Motorola Moto G
EZY-E kaže...

Jel tko preko amazona naručivao, sada je $199, pa me zanima budem li imao kakvih dodatnih troškova ukoliko ga naručim?

Trebao bi me koštati oko 1200 kn tako.

Ako naručiš preko Amazon.uk tj. iz Engleske koja je isto u EU onda ziher nemaš dodatnih troškova, ali iz Amerike mislim da ti mogu nabit nekakvu carinu, ne znam..

Lijep pozdrav ;)
12 godina
offline
Re: Motorola Moto G
EZY-E kaže...

Jel tko preko amazona naručivao, sada je $199, pa me zanima budem li imao kakvih dodatnih troškova ukoliko ga naručim?

Trebao bi me koštati oko 1200 kn tako.

Carinu plaćaš 99%, to ti je dodatnih 300kn. A pitanje je jel uopće shippaju u HR, mislim da ne.

 

Po meni je odlična ponuda Moto G LTE s mobicityja, 8GB je model ali ima SD utor i 4G, cijena cca 1250kn.

12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
assassin.st kaže...
EZY-E kaže...

Jel tko preko amazona naručivao, sada je $199, pa me zanima budem li imao kakvih dodatnih troškova ukoliko ga naručim?

Trebao bi me koštati oko 1200 kn tako.

Carinu plaćaš 99%, to ti je dodatnih 300kn. A pitanje je jel uopće shippaju u HR, mislim da ne.

 

Po meni je odlična ponuda Moto G LTE s mobicityja, 8GB je model ali ima SD utor i 4G, cijena cca 1250kn.

Carinu ako naruci odakle?

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
12 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Bugzapper kaže...
assassin.st kaže...
EZY-E kaže...

Jel tko preko amazona naručivao, sada je $199, pa me zanima budem li imao kakvih dodatnih troškova ukoliko ga naručim?

Trebao bi me koštati oko 1200 kn tako.

Carinu plaćaš 99%, to ti je dodatnih 300kn. A pitanje je jel uopće shippaju u HR, mislim da ne.

 

Po meni je odlična ponuda Moto G LTE s mobicityja, 8GB je model ali ima SD utor i 4G, cijena cca 1250kn.

Carinu ako naruci odakle?

  S obzirom da je napisao da je cijena 199$ i samo amazon, mislim da je jasno da misli na SAD.

12 godina
protjeran
offline
Re: Motorola Moto G
assassin.st kaže...

  S obzirom da je napisao da je cijena 199$ i samo amazon, mislim da je jasno da misli na SAD.

{#} slazem se, evo posipam se pepelom :-)

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
14 godina
offline
Motorola Moto G

Došao 4.4.4 na retail dualsim, pomno će se pratiti ponašanje u sljedećih nekoliko dana...

Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Motorola Moto G

Stigao 4.4.4. na Moto G 8GB

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
3 0 hvala 0
16 godina
offline
Motorola Moto G

Da, evo baš mi se instalira {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Motorola Moto G

Kolko vidim najveca vizualna promjena je na dialeru i mislim da su uspjeli napravit da sve skupa izgleda bolje

i lakse se snaci za razliku od prijasnjeg dizajna...

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
2 0 hvala 0
16 godina
offline
Motorola Moto G

Da, dialer je sada ljepši i prikazuje fotke svih kontakata kao grid - efektno.

Isto tako galerija je poboljšana i drugačije prikazuje fotke i filmove.

 

Opći dojam, kao da je čitavo sučelje glađe i responzivnije, sve u svemu ja zadovoljan! {#}

Lijep pozdrav ;)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
protjeran
offline
Motorola Moto G

Jel se i vama cini da punjenje traje puno duze?

Kao što potpuno ne poznajemo čovjeka ako imamo samo predodžbu o njegovoj vanjštini, tako ne poznajemo ni svijet koji nas okružuje ako o njemu znamo samo ono što nam objavljuju fizička osjet
Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Motorola Moto G
Bugzapper kaže...

Jel se i vama cini da punjenje traje puno duze?

Nisam primjetio.. 

Lijep pozdrav ;)
14 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

Oče li ova Moto G LTE raditi  na našoj mreži?

 

http://www.mobicity.co.uk/motorola-moto-g-8gb-4g-lte.html

Moj PC  
0 0 hvala 0
16 godina
offline
Re: Motorola Moto G
peroko kaže...

Oče li ova Moto G LTE raditi  na našoj mreži?

 

http://www.mobicity.co.uk/motorola-moto-g-8gb-4g-lte.html

Da, piše ti da je unlocked {#}

Lijep pozdrav ;)
14 godina
neaktivan
offline
Re: Motorola Moto G
Dado_ZG78 kaže...
peroko kaže...

Oče li ova Moto G LTE raditi  na našoj mreži?

 

http://www.mobicity.co.uk/motorola-moto-g-8gb-4g-lte.html

Da, piše ti da je unlocked {#}

Očeli raditi sa našim LTEom. Ti sad jasnije. LTE koristi različite frekvencije isto kao i gsm.

15 godina
offline
Motorola Moto G

I ja sam se danas pridružio Moto G klubu i prvi dojmovi su odlični, nadam se samo da se to neće i promijeniti.

 
4 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: Motorola Moto G
peroko kaže...
Dado_ZG78 kaže...
peroko kaže...

Oče li ova Moto G LTE raditi  na našoj mreži?

 

http://www.mobicity.co.uk/motorola-moto-g-8gb-4g-lte.html

Da, piše ti da je unlocked {#}

Očeli raditi sa našim LTEom. Ti sad jasnije. LTE koristi različite frekvencije isto kao i gsm.

 

Po frekvencijama koji su navedeni u specifikacijama na mobicityju, podrzava nase 4G frekevencije.
14 godina
offline
Motorola Moto G

 

Ako sam dobro shvatio uz Moto G sa Mobicity ne dolazi punjač već samo USB kabel.

Gdje se može kupiti povoljno punjač i koje bi trebale biti specifikacije.

 

Ima li netko 4G verziju i ako da radi li sve bez problema?

Može li se prebacivati datoeka se i na SD card.

 

Hvala

 
0 0 hvala 0
15 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

Postoji li neka alternativa ovom telefonu, a da ima izbornik na hrvatskom jeziku? Nov, može sa oglasnika ili sa mobicityja npr.

 

Hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
10 godina
offline
Re: Motorola Moto G

Da, samo usb kabel. Imam 8gb 4G, došla u petak i sve radi. Koliko čitam ekipa ima problema sa class 10 SD karticama ali ja sam hitnuo prvu koju imam pri ruci, 8giga SanDisk i radi bez frke. Problem je što aplikacije ukoliko mob ima SD utor očekuju da je i kartica prisutna i neke se nisu htjele instalirati. Sad sve rade bez beda.. Na karticu mozes prebaciti slike i video i kroz mob, ima opciju za to, aplikacije se same instaliravaju...

12 godina
neaktivan
offline
Motorola Moto G

pozz, zanima me koliko tocno izađe mob u kunama 8gb verzija sa mobcity-a.. i jel gledam ex vac ili inc vax.. i kakva su iskustva sa mobcity-om i mobom... i gdje ste vi nabavili punjace?

Moj PC  
0 0 hvala 0
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice