Nokia 8110 4G

poruka: 10
|
čitano: 3.884
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
1
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
11 godina
offline
Nokia 8110 4G: (Najava,komentari)

LINK

 

HMF opet podigao prašinu kao i prošle godine.

Opet nešto zanimljivo :)

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Nokia 8110 4G

ovo treba uzeti i ostaviti sebi za uspomenu


čim ako Bog da budem bolji sa parama naravno sebi ovo uzeti, a volio bih kako doci i do Nokije 3310 4G

 

 

I told you that Chelsea were the best team in the world, and tonight we are
 
1 1 hvala 0
11 godina
offline
Nokia 8110 4G

649kn u tele2 na bonove, bome nisam ocekivao da ce biti ovako povoljan :)

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 1
13 godina
neaktivan
offline
Nokia 8110 4G

Uzeo bih ga čisto kao novu dev platformu jer se OS čini zanimljivim

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia 8110 4G

Ja sam je jučer uzeo u T2 isto radi KaiOS-a. Cijena je po meni prevelika za taj telefon.

 

OS je zanimljiv ali dosta sporo radi na toj Nokiji za klasičan telefon.

13 godina
neaktivan
offline
Re: Nokia 8110 4G
Memphis kaže...

Ja sam je jučer uzeo u T2 isto radi KaiOS-a. Cijena je po meni prevelika za taj telefon.

 

OS je zanimljiv ali dosta sporo radi na toj Nokiji za klasičan telefon.

 Dobro za znati da ako ne radi dobro na dual core i 512MB vjerovatno neće dobro raditi ni na minimalnim specifikacijama.

Ja ipak planiram sačekati neku novu QWERTY Nokiu, a dotad će simulator poslužiti (ako ga uspijem povezati s WebIDE, ne znam jesi li pokušavao)

14 godina
offline
Re: Nokia 8110 4G
Nikola45 kaže...
Memphis kaže...

Ja sam je jučer uzeo u T2 isto radi KaiOS-a. Cijena je po meni prevelika za taj telefon.

 

OS je zanimljiv ali dosta sporo radi na toj Nokiji za klasičan telefon.

 Dobro za znati da ako ne radi dobro na dual core i 512MB vjerovatno neće dobro raditi ni na minimalnim specifikacijama.

Ja ipak planiram sačekati neku novu QWERTY Nokiu, a dotad će simulator poslužiti (ako ga uspijem povezati s WebIDE, ne znam jesi li pokušavao)

 Da, ne mogu ocjenit jel je OS u suštini tako spor ili jednostavno Nokia nije to dobro optimizirala. Kad sam ga počeo koristi odmah se pojavio novi update koji je riješio neke bugove i ubrzao pojedini app ali opet to nije onako kako bi trebalo bit. OS djeluje nepotpuno i dosta je bugovit. Što ga više koristim nailazim na sve više bugova. Podsjeća me na WP. Neke osnovne funkcije nema i dosta su bugovite. Tipa nema silent mode, obavijest o propuštenim pozivima i sms ne pojavljuje se na ekranu, kad zatvoriš slider poziv se prekida i ekran se ugasi ali se nakon par sec opet upali i ostane svijetili i sl. Ima dosta takvih bugova u pojedinim app (kalendar, sms itd.). App kontakti kriminalno sporo radi isto kao sinkronizacija mailova.

 

Što se tiče storea on je za sada siromašan ima svega 2 app i par igrica. Slažem se da bi kod takvog OS-a QWERT tipkovnica bila puno bolji izbor. Jio Phone 2 će biti QWERT  telefon koji je predstavljen sa Whatsupom kreće u prodaju za nekih 15 dana pa se nadam da će se tada i whatsup pojavit u storeu za ostale mobitele. Jio nastavlja sa istom jačinom hadware-a tako da ne znam možda na njemu taj OS bolje radi. I to je u Indiji sad pravi hit. Ostaje na tome da vidimo hoće li se pojavit više europskih modela drugih brandova.

 

Što se tiče Nokije i klasičnih modela pitanje je što će oni dalje radit sa njima jer ovo za sad je privlačenja pubiliciteta nostalgijom da se brand vrati na stare slave. Samo rade takve neke bivše hit modele.

Nokia mora izdat još dosta updatea da dovede ovaj mob u rang sa nekim vulgaris telefonima. Nadam se da hoće i da će biti još više novih app a nedavna googlova financijska injekcija u KaiOS to obećaje.

 

Nisam pokušavao ne stignem previše jer telefon najviše koristim samo za razgovore.

 

 

11 godina
offline
Nokia 8110 4G

Kakva je situacija kada upalis mob kao hotspot na 3G ili 4G mrezi,dali uopce moze sluziti kao hotspot? Ima li opciju kao na androidu SAMO 3G/SAMO4G ili je sve na automatski.

Bas me zanima dali je brzina neta korisna kao kad bilo koji android uredaj upalis kao hotspot ili i tu ima mana?

Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: Nokia 8110 4G
mp3david kaže...

Kakva je situacija kada upalis mob kao hotspot na 3G ili 4G mrezi,dali uopce moze sluziti kao hotspot? Ima li opciju kao na androidu SAMO 3G/SAMO4G ili je sve na automatski.

Bas me zanima dali je brzina neta korisna kao kad bilo koji android uredaj upalis kao hotspot ili i tu ima mana?

 Hotspot radi uredno. Opcije su 4G/3G/2G Auto, 3G/2G Auto i 2G only. Brzina neta je odlična s obzirom na uređaj, čak kod nekih "boljih" uređaja brzina nije tolika. Mana je to što se mobitel dok radi na hotspotu užasno grije.

 

Evo mjerenja na tomato 4G mreži, hotspot Banana na koju je spojen laptop.

11 godina
offline
Re: Nokia 8110 4G
O pa to je dobro onda, i moj zte a520 se grije kad ga koristim ko hostpot,pogotovo kad radim upload,ali cini se da je za hostpot bolji kupiti android nego ovu nokiu koja je samo fora i nista vise
Moj Youtube kanal - Gameplay Croatia (Subscribe me for more videos)
Moj PC  
0 0 hvala 0
1
Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice