OnePlus 3

poruka: 1.964
|
čitano: 375.702
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

@ikatic00

 

Ja sam dobio poruku od DHL-a sa brojem pošiljke.

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2016 18:38 (iandic).
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

@iandic da i ja, stigla u 18:10 da bi trebalo stići do 06., budemo vidli :) kad si ti naručio?

Poruka je uređivana zadnji put sri 30.11.2016 19:58 (ikatic00).
12 godina
offline
OnePlus 3

Da li je moguće još negdje naručiti OnePlus 3 (bez T), a da dolazi sa europskim punjačem?

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
ikatic00 kaže...

@iandic da i ja, stigla u 18:10 da bi trebalo stići do 06., budemo vidli :) kad si ti naručio?

 Istu negdje odmah iza ponoći ili 1 kada se počeo prodavati.

14 godina
offline
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Najbolja foram mi je kad pregledavamo snimke od jednog operatera s prodajnog mjesta.
Di masa likova dode kupi Iphone, sve 5 tarifa 500 kn.... I onda kad mu da mobitel potpise ugovor. Lik ladno kaze, ajde mi sad pokazi kak da ja nekog nazovem i da poslajem poruku ;) A bogami takih ima poprilican broj ;) iz tog razliga ne zelim imati nesto sto svi imaju.
Ne zelim biti u kalupu i uvjeravat ljude da je nesto najbolje.
Najbolje je ono sto je meni najbolje.
Poslusat savjete i iskustva od drugih i ne slijepo ic kupit ono sto kad zađem u prvu kafanu vidim na vecini stolova.
Živi život kao da ti je svaki dan zadnji dan!
7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Naručio sam 3T jučer ujutro prije nego je otišo "out of stock". Piše "pending shipment" i 4.1 dostava. Jaoo kud nisam dan ranije uzeo! 

 
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Ja sam narucio OP3T 28-og oko 11 ujutro, imao sam problema sa PayPal (nisam ugasio VPN pa me blokirao) i dok je taj proces trajao pomakli su Shipment za 05.12, estimated delivery 12.12. Evo danas dosao e-mail da je poslano. Uzeo sam Priority slanje. Mozda i vama drugima krene ranije 

Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
cedevita od limuna kaže...

Da li je moguće još negdje naručiti OnePlus 3 (bez T), a da dolazi sa europskim punjačem?

 Imaš na njuški...

16 godina
offline
OnePlus 3

Jutros mi iz "pending shipment" prešlo u "processing".

 

Na OnePlus forumu vele:

Pending shipment > processing > completed

Processing comes after pending shipment. It means it is ready to go out with the shipping carrier.

 

Da budem precizniji:

1. Pending Shipment: We are preparing the paperwork and product for shipment by the logistics company.
2. Processing: The logistics company is processing the shipment.
3. Complete: The tracking number is sent. The package is already on its way.

 

Jel' moguće da bi mogao uskoro dobiti uređaj iako sam Estimated dispatch Dec 22, 2016?! Kakva su Vaša iskustva?

 

Nisam dobio High 5 mail i tracking broj, koje ni ne očekujem tako skoro. Al dosta njih je dobilo uređaj i bez toga.

Poruka je uređivana zadnji put čet 1.12.2016 18:16 (Nefil).
 
0 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Nefil kaže...

Jutros mi iz "pending shipment" prešlo u "processing".

 

Na OnePlus forumu vele:

Pending shipment > processing > completed

Processing comes after pending shipment. It means it is ready to go out with the shipping carrier.

 

Da budem precizniji:

1. Pending Shipment: We are preparing the paperwork and product for shipment by the logistics company.
2. Processing: The logistics company is processing the shipment.
3. Complete: The tracking number is sent. The package is already on its way.

 

Jel' moguće da bi mogao uskoro dobiti uređaj iako sam Estimated dispatch Dec 22, 2016?! Kakva su Vaša iskustva?

 

Nisam dobio High 5 mail i tracking broj, koje ni ne očekujem tako skoro. Al dosta njih je dobilo uređaj i bez toga.

 Jbno stari, baš mi je drago! 

 

Kad si naručio svoj? Ja sam 29og oko podne...Pište pending shipment, dispatch Dec 28. Nadam se da ću se probuditi kroz koji dan i vidjeti "processing" jer vidim da su "back in stock" danas.

16 godina
offline
OnePlus 3

Naručio ga 28.11. u 14:02. Premda sam ga imao pod lijevom tipkom miša u 1:05 ujutro, dostava odmah, rekoh ujutro ću....pa eto što je ispalo . Al' možda bude i brže neg što piše na mojoj narudžbi.

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2016 0:03 (Nefil).
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Moj je trenutno u Ljubljani. DHL kaze dostava u ponedjeljak do kraja dana :).

Sto se tice tracking numbera ja ga nisam dobio u high five mailu vec mi je do kraja tog dana DHL poslao SMS s tracking numberom.

Isto tako estimated delivery na stranici OnePlusa smatrajte kao "najgori" slucaj. Obicno stigne ranije.

 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Moj je zapeo u Austriji.

 

Gdje na DHL- u vidiš predviđeno vrijeme dostave?

 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
iandic kaže...

Moj je zapeo u Austriji.

 

Gdje na DHL- u vidiš predviđeno vrijeme dostave?

 Na njihovoj stranici tamo di pratis paket gore desno pise "Estimated delivery".

10 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Moj u Zagrebu, isto dostava u ponedjeljak :(
 
0 0 hvala 0
10 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Cini mi se da je DHL poprilicno spor. Moj paket je takoder sjedio u Austriji jedan cijeli dan, sad je u Sloveniji skoro pola dana. U pon popodne sam narucio i maskicu za OP3T preko amazon.co.uk koja je stigla jucer dakle za 3 dana.

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 3

Pozdrav ekipa. Dal bi se mogao ocekivati neki bozicni popust za OP3?

PSN:Tomislav025
 
0 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Sinapsa00 kaže...
iandic kaže...

Moj je zapeo u Austriji.

 

Gdje na DHL- u vidiš predviđeno vrijeme dostave?

 Na njihovoj stranici tamo di pratis paket gore desno pise "Estimated delivery".

 Nema toga kod mene.

vrgorac1985 kaže...
Moj u Zagrebu, isto dostava u ponedjeljak :(

 I moj je trebao biti.

 

"The piece has arrived later than normally scheduled and cannot make its expected planned movement / delivery cycle"

"The shipment will be processed in the next available movement or delivery cycle"

 

Moj očito zakasnio na prijevoz, a oba vjerojatno isti dan poslana.

16 godina
offline
OnePlus 3

Evo društvo update. Ovo je moja narudžba:

 
 Znači predviđeno slanje 22.12. predviđeno dobijanje 30.12.

K'o što jučer rekoh primjetio sam da mi je iz pending shipment prešlo u processing i danas prije pola sata dobio sam: High five! Your order has been shipped.

Na stranici to izgleda ovako

 

 
2 0 hvala 0
9 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Čim stigne odmah na Njuškalo, 4000-4500kn!!! 

 

Poruka je uređivana zadnji put pet 2.12.2016 18:05 (iandic).
 
2 0 hvala 0
7 godina
neaktivan
offline
OnePlus 3

Evo i ja dobio High Five! mail. Također shipment bio 22. delivery 30.-og. narudžba 28. u 9:30 Ništa još od DHL-a nisam dobio. Pomirio sam se sa tim da će doći 30. a jel izgleda ovo da je Božić ove godine malo ranije???

 

 
1 0 hvala 0
12 godina
offline
OnePlus 3

imam op3 sa ofw oos 3.2.7 sa otkljucanim bootloaderom, instaliranim sluzbenim (nemodificiranim) twrp 3.0.2-1 recoveryem te je mob rootan. kako ga updateat na 3.2.8 (bez gubljenja podataka/postavki tzv. dirty flash)? pise na netu da se i xposed framework (najnoviji) mora instalirat, da li je to neophodno? mene zanima tocno sto se treba instalirat i kojim redosljedom, da mi se ne desi bootloop.

I da li ima netko rješenje za sporo ucitavanje stranica kad je op3 spojen na wifi (preko t-comovog zte (starijeg v2) routera a da nije instalacija i koristenje DNSet aplikacije? Preko drugih routera tog problema nema.

U svakom slucaju, sa op3 sam zadovoljan, samo da taj problem sa dns-om rijesim.

 
0 0 hvala 0
15 godina
offline
Re: OnePlus 3
Ja imam taj zte router i imam isti problem s op1, op3 i na jos dva androida(alcaltel pixel 5 i doogee t6.

Na oneplus one problema nije bilo dok je vrtio kitkata i lp 5.0, sve dok nije stigao update 5.1.
Pa sam s vrimenom dosa do zakljucka da je vijerojatno problem u androidom 5.1+?!

Sad sam na nexus 6P koji vrti Nougat i nema tih problema(MM nisam testirao), pa se nadam da ce novi android to rjesit.
(a nebi bilo lose da i tcom donese novi modem)

Ako nista, barem sa DNSet sve sljaka :)

14 godina
offline
Re: OnePlus 3
@peace_of_cake

Ja sam sa official TWRP stalno upadao u bootloop u pokušaju da flasham 3.2.8.uspio sam sa modificiranim 3.0.2-23 s tim da sam morao formatirat i internu memoriju...tek onda sam uspio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
14 godina
offline
Re: OnePlus 3
@peace_of_cake

Ja sam sa official TWRP stalno upadao u bootloop u pokušaju da flasham 3.2.8.uspio sam sa modificiranim 3.0.2-23 s tim da sam morao formatirat i internu memoriju...tek onda sam uspio.
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
Jel ide povrat poreza preko njihove stranice?
Origin ID:Draksides,BF4:Drakula327,Steam ID:Stole :),Xfire-Darksides
Moj PC  
0 0 hvala 0
13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
peace_of_cake kaže...

imam op3 sa ofw oos 3.2.7 sa otkljucanim bootloaderom, instaliranim sluzbenim (nemodificiranim) twrp 3.0.2-1 recoveryem te je mob rootan. kako ga updateat na 3.2.8 (bez gubljenja podataka/postavki tzv. dirty flash)? pise na netu da se i xposed framework (najnoviji) mora instalirat, da li je to neophodno? mene zanima tocno sto se treba instalirat i kojim redosljedom, da mi se ne desi bootloop.

I da li ima netko rješenje za sporo ucitavanje stranica kad je op3 spojen na wifi (preko t-comovog zte (starijeg v2) routera a da nije instalacija i koristenje DNSet aplikacije? Preko drugih routera tog problema nema.

U svakom slucaju, sa op3 sam zadovoljan, samo da taj problem sa dns-om rijesim.

 

Imam istu kombinaciju (zte + Oneplus 3) i bez Dnset aplikacije wifi mi radi bez problema. U samom modemu imam postavljene Googlove dns servere.

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3
verbatim_001 kaže...

 

Imam istu kombinaciju (zte + Oneplus 3) i bez Dnset aplikacije wifi mi radi bez problema. U samom modemu imam postavljene Googlove dns servere.

 Mi smo neki dan baš dobili taj zte i meni ne OP3 radi sve ok, ali dečku na sony z3 je isti ovaj problem sa sporim učitavanjem stranica.

13 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 3

Imao sam ranije taj problem sa S6.

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice