OnePlus 6

poruka: 1.157
|
čitano: 259.471
|
moderatori: DrNasty, Lazarus Long, XXX-Man, vincimus
+/- sve poruke
ravni prikaz
starije poruke gore
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6

krivo😬

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2018 14:16 (hrcy28).
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
dino91 kaže...

Platio ponedjeljak kasno večer, ujutro utorak shippan, kod mene srijedu ujutro :)

 

Jesi li platio za shipping ili odabrao ono standardno (besplatno) i od kud si (mjesto)?

ja sam jucer oko podneva platio i danas u jutro mi stiglo za tracking, sad gledam jos je u poljskoj...

6 godina
online
Re: OnePlus 6
R36 kaže...
renchy666 kaže...

Možda u nekoj utopiji,al ne u HR. 

Ne znam kakva je situacija sada međutim do prije par mjeseci  masa tih kineza sa tzv. EU warehausima (tipa Gearbest, Geek .....) je imalo problema sa slanjem iz tih tzv. EU skladišta.

 Sorry kolega a to nije ni do EU ni do HR...nego do Kineza koji očito muljaju.Uvezu mobitele na skladište ali ih ne carine, a kupcima kenjaju da je ocarinjeno i da je sve plaćeno.

Apsolutno na to sam i mislio (muljanje kineza), zato me i zanima da li je netko naručivao baš sa poljskog Geekbuying skladišta. Prije par tjedana sa talijanskog mi je paket došao bez problema.

 

Također me zanima šta dolazi od dodatne opreme sa mobom naručenim sa OP stranice pošto na YT vidim da ima različitih pakiranja npr. neki dobiju jedan case i protector, neki 2 bez protectora itd.

Pitanje u vezi supporta ako uređaj nije kupljen na official OP stranici i dalje stoji pa ako netko zna iz prve ruke bio bi zahvalan.

11 godina
offline
OnePlus 6

Došlo popodne.

Poruka je uređivana zadnji put uto 17.7.2018 18:42 (Abalo).
 
1 0 hvala 0
14 godina
offline
OnePlus 6

Sorry što ovako upadam, ali koliko na kraju u kunama ispadne 128gb verzija ?

569 eura je finalna cijena ili ?

 

I interesira me (ako dobro pamtim), dali su se vrtili nekakvi kodovi za popust i ako da, dali ima još koji ?

Unaprijed hvala

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
zabranjeniples kaže...

Sorry što ovako upadam, ali koliko na kraju u kunama ispadne 128gb verzija ?

569 eura je finalna cijena ili ?

 

I interesira me (ako dobro pamtim), dali su se vrtili nekakvi kodovi za popust i ako da, dali ima još koji ?

Unaprijed hvala

 To je finalna cijena. Ovisi kako uzimaš, stavi konverziju preko banke ako uzimaš preko paypala. A kod za popust poslao sam ti u privatnoj poruci i evo ga ispod za ostale.

https://www.oneplus.com/hr/invite#H5W6G9I1O1I6EIN

Ako želite dobivati nadogradnje među prvima, skinite aplikaciju "Oxygen Updater".

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 10:40 (Abalo).
12 godina
offline
OnePlus 6

Što se support tiče kod bilo kakvih problema sa uređajem traže te id broj narudžbe tek onda odlučuju šta će. Odgovaraju relativno brzo, navečer ili u noći zbog vremenske razlike. Ja sam se žalio na originalan screen protector i poslat ce mi novi za cca 2-4 tjedna. 

Tako da preporučujem kupovat sa njihove stranice.

 

Novi update uveliko poboljšava kameru. 

 
0 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 6
hrcy28 kaže...
dino91 kaže...

Platio ponedjeljak kasno večer, ujutro utorak shippan, kod mene srijedu ujutro :)

 

Jesi li platio za shipping ili odabrao ono standardno (besplatno) i od kud si (mjesto)?

ja sam jucer oko podneva platio i danas u jutro mi stiglo za tracking, sad gledam jos je u poljskoj...

 Uzeo sam premium shipping, za 24 sata je bio u mojim rukama. U Rijeci.

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 13:29 (dino91).
9 godina
offline
OnePlus 6

Sad vidim links prodaje op6 Mirror Black 6GB RAM + 64GB Storage za 4700kn, a na službenoj stranici isti takav 3800kn..

 

Jel moguće da su tako bezobrazni?? A da se nešto pokvari prije bi to riješio direktno sa op nego preko njih..

 

https://www.links.hr/hr/smartphone-oneplus-6-6-28-octacore-snapdragon-845-6gb-ram-64gb-flash-bt-2x-kamera-android-8-0-sjajno-crni-049800001

 

Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 6

Da, kamera je primjetno bolja. Wifi također.

 

Evo jedan giveaway OnePlus 6 ako netko želi iskušati sreću.

 

https://wn.nr/3HWUwr

 
0 0 hvala 0
11 godina
offline
OnePlus 6

nije to do linksa, pogledaj na nabavi cijene, svi ducani kod nas su skuplji nego da kupujes direktno od OnePlus

 

nije to nista cudno, kada ne kupuju direktno, nego od trejdera ili EU distributera, koji isto imaju marzu, pa onda nasi stave svoju i onda jos 25% poreza gore, skupi se to brzo :)

 

a domaci kupac, posto nema para, kupuje na rate, a to ne mozes kod OnePlus

 

jebiga, tako je kako je

 

steta sto ga ne nude operateri, jer bi onda na oglasima se kupovao ispod 3000kn bez problema :D

Moj PC  
1 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6

I bolje da ga nema, op nije toliko komercijalan.. Ljudi koje ne prate toliko mobitele nikad nisu čuli za njega...pa svi pitaju što je ovo i da dobro izgleda  

Nego došlo mi je nilkin staklo koje sam već prije naručio i mogu reci da apsolutno ne odgovara dimenziji mobitela . Katastrofa 

9 godina
offline
Re: OnePlus 6
Ekipa ste svi dobili update ili samo ja nisam ( T2 ).😁
Odmori se u Istini! :))
Moj PC  
0 0 hvala 0
12 godina
offline
Re: OnePlus 6

Ni ja, kroz par dana bit će..  Očeš nadogradit  

12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
dino91 kaže...
hrcy28 kaže...
dino91 kaže...

Platio ponedjeljak kasno večer, ujutro utorak shippan, kod mene srijedu ujutro :)

 

Jesi li platio za shipping ili odabrao ono standardno (besplatno) i od kud si (mjesto)?

ja sam jucer oko podneva platio i danas u jutro mi stiglo za tracking, sad gledam jos je u poljskoj...

 Uzeo sam premium shipping, za 24 sata je bio u mojim rukama. U Rijeci.

 o jbt.. ja platio 10€ za shipping i vec sad cekam 3 dana... tj. malo manje.. a iz vz sam pa mozda zato jer DHL ima skladiste i u rijeci..

5 godina
neaktivan
offline
OnePlus 6

Evo ekipa glasa se za pobjednika Svjetskog prvenstva u mobitelima. Oneplus 6 protiv Galaxy S9. Dajte glas nasem OP6.

 

https://m.gsmarena.com/smartphone_world_cup_final-news-32220.php

 
1 0 hvala 0
13 godina
offline
Re: OnePlus 6
hrcy28 kaže...
dino91 kaže...
hrcy28 kaže...
dino91 kaže...

Platio ponedjeljak kasno večer, ujutro utorak shippan, kod mene srijedu ujutro :)

 

Jesi li platio za shipping ili odabrao ono standardno (besplatno) i od kud si (mjesto)?

ja sam jucer oko podneva platio i danas u jutro mi stiglo za tracking, sad gledam jos je u poljskoj...

 Uzeo sam premium shipping, za 24 sata je bio u mojim rukama. U Rijeci.

 o jbt.. ja platio 10€ za shipping i vec sad cekam 3 dana... tj. malo manje.. a iz vz sam pa mozda zato jer DHL ima skladiste i u rijeci..

 Išlo je kroz Zagreb, nisam ni ja vjerovao kako je brzo došlo. Si gledao tracking?

Poruka je uređivana zadnji put sri 18.7.2018 21:15 (dino91).
13 godina
offline
Re: OnePlus 6
No2Lb9dm kaže...

Evo ekipa glasa se za pobjednika Svjetskog prvenstva u mobitelima. Oneplus 6 protiv Galaxy S9. Dajte glas nasem OP6.

 

https://m.gsmarena.com/smartphone_world_cup_final-news-32220.php

 51:49 za Samsung, ajmo :D

9 godina
offline
Re: OnePlus 6
@zooman hocu nema razloga da ne! Za sada je uvijek bilo bolje sa svakim updaeitom tako da sam uvijeren da ce i sada biti!😇
Odmori se u Istini! :))
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
E vala,ja sam fan OnePlus-a ali sa S9+ nema šta tražiti.Jedinonšto je jeftiniji a sve ostalo je na strani Samsunga.
 
1 0 hvala 0
16 godina
offline
OnePlus 6

Evo tko ne želi čekati update sa ovim appom nek se posluži

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.arjanvlek.oxygenupdater&hl=hr

 
1 0 hvala 0
12 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
dino91 kaže...
hrcy28 kaže...
dino91 kaže...
hrcy28 kaže...
dino91 kaže...

Platio ponedjeljak kasno večer, ujutro utorak shippan, kod mene srijedu ujutro :)

 

Jesi li platio za shipping ili odabrao ono standardno (besplatno) i od kud si (mjesto)?

ja sam jucer oko podneva platio i danas u jutro mi stiglo za tracking, sad gledam jos je u poljskoj...

 Uzeo sam premium shipping, za 24 sata je bio u mojim rukama. U Rijeci.

 o jbt.. ja platio 10€ za shipping i vec sad cekam 3 dana... tj. malo manje.. a iz vz sam pa mozda zato jer DHL ima skladiste i u rijeci..

 Išlo je kroz Zagreb, nisam ni ja vjerovao kako je brzo došlo. Si gledao tracking?

 

Jesam.. pise da je u Zagrebu, tako da bi trebao sutra bit kod mene.. A inace proputovao je vise svijeta neg ja😂

iz sjevera Poljske za Leipzig (njem.) pa do Italije i tek onda Zg

10 godina
offline
OnePlus 6

Ej ekipa..imam samsung s8+ i mob je odlican,ali kontam malo promjenit i ovaj one plus odavno gledam ali nisam radi kamere htio prije uzimat.

Kakva mu je kamera sada i vridi li mi uopce to napravit prodat s8 + pa nabavit ovaj?

Treba mi realan odgovor,a ne od nekog ko je fanboy i jedne i druge strane.

 

Origin_Steam: hrka11
Moj PC  
0 1 hvala 0
16 godina
offline
Re: OnePlus 6
Nemaš razloga mijenjati osim ako ti baš nije dosadio. :)
9 godina
odjavljen
offline
Re: OnePlus 6
Ako ti je radi kamere, ostani na samsungu
5 godina
offline
Re: OnePlus 6

Postavio sam isto pitanje S8+ ili OP6 Toniju Jerkoviću s portala smartphone hrvatska i evo njegova odgovora:

Ako ti je kamera baš najbitnija, u uvjetima slabijeg osvijetljenja je na S8+ nešto bolja. Sve drugo je meni osobno draže na oneplusu 6. Ne kažem da je bolje ali mi više leži

12 godina
offline
Re: OnePlus 6
zooman kaže...

Što se support tiče kod bilo kakvih problema sa uređajem traže te id broj narudžbe tek onda odlučuju šta će. Odgovaraju relativno brzo, navečer ili u noći zbog vremenske razlike. Ja sam se žalio na originalan screen protector i poslat ce mi novi za cca 2-4 tjedna. 

Tako da preporučujem kupovat sa njihove stranice.

 

Novi update uveliko poboljšava kameru. 

 Dobio sam tracking number, jučer poslano sa DHL,, dolazi sutra do kraja dana .. Svaka čast.

 

Koje kaljeno staklo koristite? Trenutno imam official i super mi izgleda ali imam tu crtu s lijeve strane probao par puta skinuti i stavit natrag, očito onaj crni bezel na staklu nije baš po mjeri... Dok mi je sad stiglo nilkin ali samo sam probao dimenziju po ekranu i očito je premalo preusko jednostavno ne pokriva ekran kako treba. Postoji koje da lijepo pristaje na ekran? 

5 godina
neaktivan
offline
Re: OnePlus 6
kbenzema kaže...
Ako ti je radi kamere, ostani na samsungu

 

13 godina
offline
Re: OnePlus 6
Se jos nekome znacajno pokvarila baterija nakon zadnjeg azuriranja?
Moj PC  
0 0 hvala 0
11 godina
offline
Re: OnePlus 6
zvone07 kaže...
Se jos nekome znacajno pokvarila baterija nakon zadnjeg azuriranja?

 nope, sve je isto kao i prije

Nova poruka
E-mail:
Lozinka:
 
vrh stranice